Bread
Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Thick Half & Half 800g
800g · £2.10/kg£1.68Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 800g Doorstep Thick White Bread
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Soft White 'Our Dough 400g
400g · £5.55/kg£2.22Warburtons Tiger Bloomer 600g
600g · £3.30/kg£1.98Kingsmill Soft White Bread Thick 800g
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Medium Toastie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Iceland 800g Thick Sliced Soft White
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.40/kg£1.92The Daily Bakery 800g Thick White Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g
400g · £5.55/kg£2.22Warburtons Original Seeded Batch 400g
400g · £3.60/kg£1.44Jason's No7 Sprouted Grains Sourdough 450g
450g · £4.78/kg£2.15Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g
500g · £4.20/kg£2.10Jason's No1 The Great White Sourdough 450g
450g · £5.73/kg£2.58Jason's Sourdough White 580g
580g · £3.71/kg£2.15The Daily Bakery 800g Thick Tiger Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10800g Medium Tiger Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10
Cake
McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
232g · £6.47/kg£0.60 off£1.50£2.10Mycakes Angel Cake
221g · £5.43/kg£1.20Mycakes Madeira Cake
199g · £6.03/kg£1.20Bakersworth 300g Strawberry Swiss Roll
300g · £4.60/kg£1.38Dunkin' Yum 'n' Crumble Cheesecake Crumble 146g
146g · £20.55/kg£3.00The Daily Bakery Custard Donuts 4 x 60g
4pk · £7.50/kg£1.80The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g
4pk · £7.50/kg£1.80The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)
4pk · £8.18/kg£1.80The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)
4pk · £7.76/kg£1.80Nutella Donut 120g
120g · £25.00/kg£3.00McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack
5pk · £0.30 each£1.50The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit
45.5g · £26.37/kg£1.20Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour
5pk · £0.48 each£2.40Lees' 10 Teacakes 173g
173g · £6.94/kg£1.20Mr Kipling 8 Chocolate Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Christmas Slices
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling 8 Frosty Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices
£2.70Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices
6pk · £0.30 each£1.80McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.30 each£1.50Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Dan Cake Winter Edition Mini Mint Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Dan Cake Winter Edition Mini Chocolate & Orange Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices
4pk · £0.50 each£1.98Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices
4pk · £0.50 each£1.98Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Mr Kipling 8 French Fancies
£3.00Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk · £0.50 each£3.00Mica 4pk Almond Frangipanes
£1.20Hoppers Farmhouse Bakeries 12 Iced Fairy Cakes
£2.10The Cake Crew 4 School Cakes
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.30 each£1.20Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.30 each£1.20The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies
166g · £18.07/kg£3.00Dunkin' 2 the Monsters 150g
150g · £20.00/kg£3.00Dunkin' Special Edition Rocky Road 164g
164g · £18.29/kg£3.00TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices
136g · £22.06/kg£3.00TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies
146g · £20.55/kg£3.00Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk · £0.39 each£3.90Cadbury 10 Raspberry Mini Rolls
10pk · £0.39 each£3.90Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars
5pk · £0.42 each£2.10View all (81)
Morning Goods
The Daily Bakery 4pk White Deli Rolls
£1.02The Daily Bakery 4pk Cheese Topped Rolls
£1.80Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls
£1.80Kingsmill 6 Soft White Large Rolls
6pk · £3.19/kg£1.50Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.24 each£0.24 off£1.44£1.68Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.50 each£0.24 off£1.98£2.22The Daily Bakery 4pk Wholemeal Deli Rolls
£1.02Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.24 each£0.36 off£1.44£1.80The Daily Bakery 4 Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Devon Scones
4pk · £0.30 each£1.20La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g
270g · £8.00/kg£2.167days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807days Cocoa Vanilla Croissant 60g
60g · £10.00/kg£0.607days Cocoa Croissant 60g
60g · £8.33/kg£0.50Warburtons 4 White Soft Pittas
4pk · £0.42 each£1.68Iceland 6 Pack White Pitta Bread
360g · £3.00/kg£1.08Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.42 each£1.68Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £10.00/kg£1.50Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas
372g · £4.84/kg£1.80Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas
496g · £3.51/kg£1.74Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Slimming World 5 Pack Plain Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Iceland 8 Pack Tortilla Wraps
496g · £3.27/kg£1.62La Boulangere 500g Sliced Brioche Loaf
500g · £4.80/kg£2.40Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls
4pk · £0.45 each£1.80La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes
210g · £10.29/kg£2.16La Boulangere 400g Plaited Brioche Loaf
400g · £6.00/kg£2.40Warburtons 6 Original Crumpets
6pk · £0.18 each£1.08Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons 9 Original Crumpets
9pk · £0.15 each£1.38Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.68Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes
260g · £8.77/kg£2.28Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes
260g · £8.77/kg£2.28Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g
192g · £13.75/kg£2.64St Michel Choco Crêpes 180g
180g · £10.00/kg£1.80St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g
180g · £10.00/kg£1.80Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls
£1.44Warburtons 4 Protein Thin Bagels
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced
5pk · £0.46 each£2.28Soreen 190g Original Malt Loaf
190g · £9.47/kg£1.80Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g
150g · £10.00/kg£1.50Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads
220g · £7.91/kg£1.74Iceland 2 Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads
2pk · £4.50/kg£1.80Elephant Atta 8 Chapattis 360g
360g · £5.67/kg£2.04Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads
3pk · £0.50 each£1.50View all (56)
Offers
McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
232g · £6.47/kg£0.60 off£1.50£2.10Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)
8pk · £6.43/kg£0.60 off£1.80£2.40Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.24 each£0.24 off£1.44£1.68Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.50 each£0.24 off£1.98£2.22Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.24 each£0.36 off£1.44£1.807days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80