Bread
Morrisons Part Bake Crusty Roll 4pk
4pk · £0.30 each£1.20Morrisons Part Bake Baguette 2pk
2pk · £0.48 each30% off£0.95£1.35Warburtons Toaster White Slice 400g
348g · £4.11/kg5% off£1.43£1.50Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
523g · £4.30/kg£2.25Warburtons Medium White 800g
697g · £2.87/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
347g · £4.75/kg£1.65Schar Wholesome White Loaf Gluten Free 300g
300g · £12.50/kg£3.75Warburtons Farmhouse 800g
800g · £2.88/kg£2.30Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g
800g · £2.45/kg5% off£1.96£2.06Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
348g · £4.75/kg£1.65Jason's Recipe No 01 The Great White Sourdough 450g
450g · £5.67/kg£2.55Hovis Best of Both Medium 50% White & 50% Wholemeal Flour 800g
800g · £1.88/kg£1.50Schar Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £12.50/kg£3.75Warburtons Original Seeded Batch 400g
347g · £4.76/kg£1.65
Croissants & Breakfast
Morrisons Chocolate Chip Brioche 8pk
8pk · £0.22 each15% off£1.74£2.05Warburtons 6 Pancakes
6pk · £0.28 each£1.65St Pierre Choc Crepes 6pk
192g · £13.02/kg£2.50Warburtons Crumpets 6pk
6pk · £0.18 each£1.10Cinnamon Bun 2pk
2pk · £1.45 each£2.90Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £8.52/kg15% off£2.13£2.50
Buns & Rolls
St Pierre Seed Brioche Buns 4pk
4pk · £0.94 each£3.75Bagel Bundle
£4.00Warburtons 4 Seeded Protein Thin Bagels
4pk · £0.60 each£2.40St Pierre Brioche Hotdog Roll 4pk
4pk · £0.65 each£2.60
Wraps, Pittas & Naans
Sharwood's 4 Plain Mini Naans
4pk · £0.73 each£2.90Morrisons Naan Plain 2pk
2pk · £0.65 each£1.30Warburtons 4 White Soft Pittas
£1.71
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Thompsons 4 Apple Frangipanes
175g · £8.69/kg20% off£1.52£1.90Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.53 each£3.20Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.64 each£2.55
Small Cakes & Treats
Cadbury Mini Rolls 2Pk
2pk · £0.65 each£1.30Mr Kipling Viennese Whirls 6pk
6pk · £0.53 each£3.20Cake Crew School Cakes 4pk
4pk · £0.58 each£2.30Soreen Snack Pack 65g
45g · £33.11/kg15% off£1.49£1.75Iced Fairy Cakes 6pk
6pk · £0.25 each20% off£1.52£1.90Mr Kipling Bakewell Slices 6pk
6pk · £0.58 each£3.50Mrs Crimble's Big Chocolate Macaroons 225g 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Cadbury Chocolate Mini Rolls 5pk
5pk · £0.67 each£3.35Mr Kipling 2 Angel Slices
2pk · £0.73 each£1.45Mr Kipling Angel Slices 6pk
6pk · £0.53 each£3.20Mcvitie's Hobnob Flapjack Milk Chocolate 5pk
5pk · £0.28 each20% off£1.40£1.75Mcvitie's Caramel Digestive Cake Slices 5pk
5pk · £0.30 each20% off£1.48£1.85Morrisons Free From Chocolate Brownie 120g
112g · £25.89/kg£2.90Morrisons Chocolate Caramel Crispy Bites 18pk
18pk · £0.19 each£3.45Mcvit Galaxy Cake Bars 5pk
5pk · £0.66 each£3.30Mrs Crimble's 6 Big Coconut Macaroons 180g
180g · £10.56/kg£1.90Lazyday Chocolate Tiffin 5 Slices 150g
150g · £24.33/kg£3.65Morrisons Mini Snowballs 14pk
14pk · £0.23 each£3.15Thompsons Choc Slices 6pk
250g · £11.04/kg20% off£2.76£3.45Thompsons Ripple Slices 6pk
6pk · £0.46 each20% off£2.76£3.45Morrisons Brookie Bar 50g
50g · £35.00/kg£1.75Mr Kipling Cookies and Cream Whirls 4pk
4pk · £0.58 each£2.30Mr Kipling Double Chocolate Cake Bites 205g
205g · £23.41/kg£4.80Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls 4pk
4pk · £0.73 each£2.90Chocolate Chunk Muffins 4pk
4pk · £0.65 each£2.60Thompsons Chocolate Chip Muffins 9pk
9pk · £0.17 each20% off£1.52£1.90Cadbury 5 Raspberry Mini Rolls
5pk · £0.67 each£3.35Morrisons Raspberry Doughnuts 4pk
4pk · £0.40 each£1.60Morrisons Custard Doughnuts 4pk
£1.60
Scones & Teacakes
Soreen Fruit Malt Loaf 190g
190g · £9.21/kg£1.75Real Lancashire Eccles Cakes
4pk · £0.58 each20% off£2.32£2.90Morrisons Best Fruit Scones 4 pack
4pk · £0.58 each£2.30Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.43 each£1.70Morrisons Sultana Scones 6pk
6pk · £0.38 each£2.25Mini Milk Chocolate Jam Teacakes 14pk
14pk · £0.25 each£3.45Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
144g · £12.15/kg£1.75
Whole Cakes
Jamaica Ginger Cake 288g
288g · £6.94/kg20% off£2.00£2.50Yorkshire Baking Company Mega Loaf Cherry
1pk · £3.45 each£3.45Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
1pk · £2.30 each£2.30Thompsons Carrot Cake
400g · £6.90/kg20% off£2.76£3.45Thompsons Ripple Split Cake
1pk · £2.76 each20% off£2.76£3.45Thompsons Ripple Swiss Roll
350g · £7.89/kg20% off£2.76£3.45
Savoury Pies
Pork Farms Mini Pork Pies 4pk 200g
200g · £12.75/kg£2.55Pukka All Steak Pie 209g
209g · £13.88/kg£2.90Pork Farms Melton Mowbray Pork Pies 2pk
100g · £19.00/kg£1.90Pork Farms Pork Pies 4pk
260g · £9.81/kg£2.55Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £6.96/kg25% off£2.96£3.95
Seasonal Bakery
Morrisons Mince Pies 6pk
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.55 each£3.30