Sweets
Jelly Beans 80g
80g · £15.00/kg£1.20Vanilla Flavour Marshmallows 40g
40g · £30.00/kg£1.20Juicy Drop Pop 26g
26g · £62.31/kg£1.62Fruit-tella Strawberry 3 x 41g
3pk · £12.20/kg£1.50Reese's Peanut Butter Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes 221g
221g · £19.00/kg£4.20Candy Realms Flying Saucers 40g
40g · £30.00/kg£1.20Candy Realms Tongue Painters 120g
120g · £10.00/kg£1.20Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 85g
85g · £14.12/kg£1.20Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Taveners Soft Black Liquorice 165g
165g · £7.27/kg£1.20Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £9.09/kg£1.20Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g
180g · £6.67/kg£1.20Skittles Chewies Fruits Sweets Pouch Bag 137g
137g · £8.76/kg£1.20Sour Patch Kids Tropical Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g
170g · £7.06/kg£1.20Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £6.94/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g
170g · £7.06/kg£1.20Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.11/kg£1.50Sour Patch Kids 350g
350g · £9.43/kg£3.30Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g
225g · £10.67/kg£2.40HARIBO Strawberry Softies 140g
140g · £8.57/kg£0.30 off£1.20£1.50HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g
160g · £11.25/kg£1.80Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £12.59/kg£1.80HARIBO Chamallows Pink & White 140g
140g · £10.71/kg£1.50MAOAM Stripes 140g
140g · £10.71/kg£1.50Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g
150g · £8.00/kg£0.42 off£1.20£1.62MAOAM Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50HARIBO Giant Strawbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g
9pk · £11.98/kg£1.80Sour Patch Kids Original Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Rowntrees Fruit Gums Other Soft Sugar 150g
10pk · £12.00/kg£1.80Chooee 200g Cheery Fruttys
200g · £6.00/kg£1.20Chooee 200g Disco Stix
200g · £6.00/kg£1.20Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Candy Realms Sour Dummies 190g
190g · £6.32/kg£1.20Taveners Mint Humbugs 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Jelly Babies 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Liquorice Allsorts 165g
165g · £7.27/kg£1.20Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g
102g · £11.76/kg£1.20Candy Realms Meerkat Mayhem 135g
135g · £8.89/kg£1.20Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g
10pk · £12.00/kg£1.80Juicy Drop Gummy Dipperz
96g · £25.00/kg£2.40View all (97)
Chocolate
McVitie's Jaffá Elf Tangy Orangey Flavour 29g
29g · £31.03/kg£0.90Kinder Cards Biscuits 8 x 12.8g (102.4g)
8pk · £20.51/kg£2.10Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)
5pk · £21.45/kg£2.22Milky Way Crispy Rolls Multipack Chocolate Bars 5 x 22.5g
5pk · £3.20/kg£1.80Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9
9pk · £1.19/kg£3.84Lion Multipack Chocolate 120g
4pk · £15.00/kg£1.80Kitkat Milk Chocolate 99g
15pk · £12.12/kg£1.20Kitkat Milk Chocolate 99g
15pk · £18.18/kg£1.80Milky Way Mulitpack Chocolate Bars 5 x 21.5g
5pk · £4.80/kg£2.58Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g
4pk · £2.83/kg£2.58Daim 3pk .
84g · £23.57/kg£1.98Milkybar 72g (6 x 12g)
6pk · £25.00/kg£1.80Cadbury Chocolate Bar Mixed Value Pack 347.2g
347g · £13.83/kg£4.80Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)
3pk · £20.00/kg£2.58Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g
4pk · £5.38/kg£2.58Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)
3pk · £14.35/kg£0.36 off£1.98£2.34Cadbury Twirl Bars 9 x 21.5g (193.5g)
9pk · £15.50/kg£3.00Cadbury 7x23.7 Wispa
165.9g · £18.08/kg£3.00Cadbury Starbar Chocolate Bar 7 Pack Multipack (7 x 37g) 259 g
259g · £11.58/kg£3.00Kinder 8pk Chocolate
100g · £19.80/kg£1.98Kitkat Milk Chocolate 124.5g
41pk · £14.63/kg£1.80Aero Peppermint Chocolate 108g
4pk · £18.33/kg£0.36 off£1.98£2.34Frys 3pk Turkish Delight
153g · £12.94/kg£1.98Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
4pk · £4.03/kg£2.58Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
4pk · £16.13/kg£2.58Cadbury 4x19.5g Caramel Freddo
78g · £23.08/kg£1.80Cadbury 4x18g Freddo
72g · £25.00/kg£1.80Cadbury 4x22g Fudge
88g · £20.45/kg£1.80Kinder 6pk Snack Bar
126g · £17.62/kg£2.22Frys 3pk Chocolate Cream
147g · £13.47/kg£1.98Cadbury 5pk Twirl
107.5g · £22.33/kg£2.40Kitkat Milk Chocolate 288g
9pk · £13.33/kg£3.84Kitkat Milk Chocolate 332g
41pk · £11.56/kg£3.84Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)
4pk · £14.52/kg£1.80Cadbury 4pk Boost
126g · £19.05/kg£2.40Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
8pk · £1.74/kg£3.84Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
8pk · £1.74/kg£3.84Cadbury 4pk Dairy Milk
108.8g · £22.06/kg£2.40Cadbury 4pk Wispa
94.8g · £25.32/kg£2.40Cadbury 4pk Crunchie
104g · £23.08/kg£2.40Kitkat Milk Chocolate 128g
4pk · £14.06/kg£1.80Kinder Chocolate Small Bars Multipack 24 x 12.5g (300g)
24pk · £17.00/kg£5.10Galaxy Multipack Chocolate Bars 4 x 42g
4pk · £3.84/kg£2.58Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 7 x 30g
7pk · £2.61/kg£3.84Cadbury 4x21.5g Curly Wurly
86g · £20.93/kg£1.80Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars
5pk · £3.20/kg£1.80Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars
72g · £25.00/kg£1.80Cadbury 7x26.1g Crunchie
182.7g · £16.42/kg£3.00Cadbury 7x37.3g Double Decker
261.1g · £11.49/kg£3.00Cadbury 7x27.2g Dairy Milk
190.4g · £15.76/kg£3.00View all (141)