Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Snacking

  • Whitworths Yoghurt Coated Raisins 115g

    115g · £20.87/kg
    £2.40
  • Whitworths Chocolatey Raisins 115g

    115g · £20.87/kg
    £2.40
  • Whitworths Chocolatey Brazil Nuts 95g

    95g · £25.26/kg
    £2.40
  • Go Nuts 160g Salted Peanuts

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • TGI 120g BBQ Coated Peanuts

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Go Nuts 160g Dry Roasted Peanuts

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • GO NUTS 80g Roasted & Saltd Pistachios

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Go Nuts 100g Roasted & Saltd Cashews

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Whitworths Yoghurt Coated Peanuts 115g

    115g · £15.65/kg
    £1.80
  • Whitworths Chocolatey Peanuts 115g

    115g · £20.87/kg
    £2.40
  • Whitworths Walnuts 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Whitworths Fruit & Nut Mix 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • KP Dry Roasted Peanuts 250g

    250g · £15.60/kg
    £3.90
  • KP Original Salted Peanuts 250g

    250g · £15.60/kg
    £3.90
  • GO NUTS 400g salted peanuts

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Midland Snacks Traditional Pork Scratchings 40g

    40g · £49.50/kg
    £1.98
  • The Temple of Our Gods Jerky 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • The Temples of Our Gods Biltong 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • The Temples of Our Gods Wagyu 25g

    25g · £96.00/kg
    £2.40
  • Jacob's Treeselets 280g

    280g · £10.71/kg
    £3.00
  • Jacob's Original Mini Cheddars 260g

    260g · £11.54/kg
    £3.00
  • Jacob's 15pk Variety Crinklys

    345g · £10.43/kg
    £3.60
  • Jacob's 22 Original Mini Cheddars 506g

    506g · £10.08/kg
    £5.10
  • Crawford's Cheese Flavour Savoury Nibbles 250g

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Cheez-It Snap'D Double Cheese Baked Snacks 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Cheez-It Snap'd Cheese, Sour Cream & Onion Baked Snacks (6 x 30g) 150g

    5pk · £20.00/kg
    £3.00
  • Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Doritos 180g Tangy Cheese

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 180g Chilli Heatwave

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g

    80g · £45.00/kg
    £3.60
  • Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g

    12pk · £10.83/kg
    £3.90
  • Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • That’s Nuts Doritos Chilli Heatwave Sharing Coated Peanuts 160g

    160g · £20.63/kg
    £3.30
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g

    250g · £13.20/kg
    £3.30
  • Butterkist Deliciously Sweet & Salty Popcorn 100g

    100g · £16.20/kg
    £1.62
  • Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 140g

    140g · £14.14/kg
    £1.98
  • Takis Blue Heat Seasoned Chilli and Lime Flavour Fried Corn Snack 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Pringles Original 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles 165g Sourcream&on

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g

    116g · £17.07/kg
    £1.98
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Pringles Texas BBQ Sauce 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pop-Tastic! Tortilla Salted Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • View all (86)

Crisps

  • Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Pringles Minis Original 120g (6 x 20g)

    6pk · £22.50/kg
    £2.70
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Pringles Minis Sour Cream & Onion 120g (6 x 20g)

    6pk · £22.50/kg
    £2.70
  • McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Frisps 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    25g · £112.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g

    6pk · £15.71/kg
    £1.98
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g

    5pk · £15.00/kg
    £1.20
  • Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • McCoy's Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50

Biscuits & Crackers

  • RYVITA Dark Rye Crispbread 250g

    250g · £7.68/kg
    £1.92
  • Oreo 6pk Vanilla Lunchbox

    132g · £11.36/kg
    £1.50
  • McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g

    250g · £7.20/kg
    £1.80
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Cream Biscuits 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Jam & Cream Sandwich Biscuits 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • McVitie's 18 Jaffa Cakes The Original Twin Pack

    18pk · £0.10 each
    £1.80
  • McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes

    10pk · £0.18 each
    £1.80
  • McVitie's Digestives Creams Chocolate Flavour 168g

    168g · £7.14/kg
    £1.20
  • McVitie's Jaffa Cakes

    440g · £10.91/kg
    £4.80
  • Oreo Original 440g

    440g · £10.91/kg
    £4.80
  • Fox's Minis Party Rings 6 x 21g

    6pk · £12.86/kg
    £1.62
  • Fox's Chocolatey Milk Chocolate Viennese Dipped Fingers 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
  • Papita Milky 20g x 6 (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Papita Caramel 20g x 6 (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Jammy's Raspberry Flavour 136.5g

    136.5g · £5.27/kg
    £0.72
  • Cadbury 5 Mini Fingers

    96.5g · £15.54/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Wagon Wheels 6 Individually Wrapped

    6pk · £7.83/kg
    £1.80
  • Wagon Wheels 6 Jammie

    228.6g · £7.87/kg
    £1.80
  • Fox's Rocky Orange 5 x 19.75g (99g)

    5pk · £12.15/kg
    £1.20
  • Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maryland 150g S'wich Cookies

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • McVitie's Tasties Coconut Rings 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Bourbon Creams Biscuits 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Custard Creams Biscuits 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Mrs. Bector's Cream Sandwich Cookies 350g (10 x 35g)

    10pk · £3.43/kg
    £1.20
  • Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack

    380g · £6.16/kg
    £2.34
  • McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g

    266g · £6.77/kg
    £1.80
  • McVitie's Digestives Dark Chocolate 2 x 266g

    2pk · £6.77/kg
    £3.60
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate 2 x 266g

    2pk · £6.77/kg
    £3.60
  • Cadbury Choco Sandwich Biscuit 260g

    260g · £5.77/kg
    £1.50
  • McVitie's Hobnob's The Oaty One Milk Chocolate 2 x 262g

    2pk · £6.87/kg
    £3.60
  • Fox's Favourites Melts Viennese Milk Chocolate 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Digestives Creams Vanilla Flavour 168g

    168g · £7.14/kg
    £1.20
  • McVitie's Digestives Seriously Chocolatey 250g

    250g · £11.28/kg
    £2.82
  • Fox's Favourites Melts Viennese Double Chocolate 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Lyons 8pk Toffypops

    120g · £14.00/kg
    £1.68
  • McVitie's Mini Gingerbread Men Multipack Biscuits 6 x 19g

    6pk · £15.79/kg
    £1.80
  • Burtons 6pk Mini Jammie Dodge

    120g · £13.50/kg
    £1.62
  • OREO Mini Vanilla Sandwich Biscuits 6 Snack Packs 114g

    114g · £13.16/kg
    £1.50
  • Huntley & Plmer 5pk Mini Dippers

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • McVitie's Iced Gems Multipack Biscuits 5 x 23g

    5pk · £15.65/kg
    £1.80
  • McVitie's Digestives 5 Milk Chocolate Minis Snack Packs 95g

    95g · £18.95/kg
    £1.80
  • Treat Stop Choco Biscuit Bites Mini Biscuits with Chocolate Flavoured Filling 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)

    5pk · £7.14/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Ritz 150g Original Crackers

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • View all (136)

Offers

  • Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Cadbury 5 Mini Fingers

    96.5g · £15.54/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)

    5pk · £7.14/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g

    150g · £13.60/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Jacob's 150g Tuc Biscuits

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Cream Crackers Original 200g

    200g · £7.80/kg
    2 for £2.70
    £1.56
  • Jacob's 150g Cheddars

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Kraćkawheat 230g

    230g · £10.96/kg
    2 for £2.70
    £2.52
  • Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g

    145g · £14.07/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Maryland 6pk Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Belvita 5pk Honey & Nuts

    225g · £5.33/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • View Frozen Chicken & Meat Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo