Snacking
Pretzel Party Mix 500g
500g · £4.80/kg£2.40Party Mix 220g
220g · £5.45/kg£1.20The Temple of Our Gods Jerky 25g
25g · £48.00/kg£1.20Midland Snacks Traditional Pork Scratchings 40g
40g · £49.50/kg£1.98The Temples of Our Gods Biltong 25g
25g · £48.00/kg£1.20The Temples of Our Gods Wagyu 25g
25g · £96.00/kg£2.40Doritos 180g Tangy Cheese
180g · £16.67/kg£3.00Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g
12pk · £10.83/kg£3.90Doritos 180g Chilli Heatwave
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 5pk Chilli Heatwave
150g · £17.20/kg£2.58Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g
80g · £45.00/kg£3.60Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Big Night In Cinema Sweet Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Cheetos 6pk Puffs Sweet & Spicy
78g · £23.08/kg£1.80Discos 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Hula Hoops Original 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 6 x 20g
6pk · £16.50/kg£1.98Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g
12pk · £19.70/kg£3.90Hula Hoops BBQ Beef Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Smiths Frazzles Bacon Crisps Multipack 6 x 20g
6pk · £15.00/kg£1.80Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g
6pk · £25.19/kg£1.98Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g
6pk · £27.88/kg£2.76Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £23.00/kg£2.76Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g
6pk · £28.75/kg£2.76Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g
6pk · £25.56/kg£2.76Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g
12pk · £18.06/kg£3.90Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g
12pk · £20.31/kg£3.90Walkers Squares Flavour Potato Snacks 12 x 22g
12pk · £14.77/kg£3.90Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g
12pk · £16.25/kg£3.90Skips Prawn Cocktail Flavour 20 x 13.1g
20pk · £20.61/kg£5.40Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)
5pk · £36.36/kg£3.00Hula Hoops Cheese & Onion Multipack Crisps 6 Pack
6pk · £19.58/kg£2.82Nik Naks Rib 'N' Saucy Flavour 6 x 20g
6pk · £16.50/kg£1.98Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Burtons 5pk Fish 'n' Chips Salt & Vinegar
125g · £9.60/kg£1.20Chipsticks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x17g
6pk · £17.65/kg£1.80Pringles 165g Sourcream&on
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Original 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £18.18/kg£3.00Pringles The Ultimate Snack Stack 320g
320g · £30.00/kg£9.60Pringles All the Way! 160g
160g · £37.50/kg£6.00View all (67)
Crisps
Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg£2.76Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g
20pk · £14.06/kg£0.60 off£4.50£5.10Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Frisps 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g
25g · £112.80/kg£2.82Walkers Classic Pack 6 x 25g
6pk · £18.40/kg£2.76Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g
6pk · £15.71/kg£1.98Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Ready Salted Multipack Crisps 14x25g
14pk · £11.14/kg£3.90Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers 14 x 25g
14pk · £11.14/kg£3.90Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00
Biscuits & Crackers
McVitie's Family Circle 400g
400g · £9.00/kg£3.60Burtons 16pk Variety Bag
317.6g · £10.39/kg£3.30Paterson's 400g Shortbread Assortment
400g · £10.50/kg£4.20Hill Biscuits Mini Pack Mix 246g
246g · £4.88/kg£1.20Broken Biscuits Misfits 1.3kg
1.3kg · £3.46/kg£4.50Famous Dane 908g Danish Btr Cookies
908g · £6.61/kg£6.00Fox's Chocolatey Biscuit Selection 365g
365g · £14.79/kg£5.40Jacob's 8 Festive Selection Cracker Varieties 300g
300g · £12.00/kg£3.60Fox's Viennese Biscuit Selection 350g
350g · £15.43/kg£5.40McVitie's Family Circle 800g
800g · £6.00/kg£4.80Fox's Chocolatey Cookies Assortment 365g
365g · £13.15/kg£4.80Maryland 200g Double Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£2.10Fox's Fabulous Milk Chocolate Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Flavour Chips Oaty Cookies 155g
155g · £13.55/kg£2.10Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Cadbury Crunchy Melts Chocolate Centre Chocolate Chip Cookies 312g
312g · £9.04/kg£2.82Peppa Pig Little Choco Chip Cookies 5 x 20g (100g)
5pk · £12.00/kg£1.20Fox's Fabulous Millionaire's Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Maryland 200g Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Cadbury 114g Milk Chocolate Fingers
114g · £15.79/kg£1.80KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
12pk · £14.01/kg£3.48Fox's Rocky 5 x 19g (95g)
5pk · £12.63/kg£1.20Fox's Rocky Caramel 5 x 19.5g (97.5g)
5pk · £12.31/kg£1.20Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g
100g · £18.00/kg£1.80Fox's Classic Vanilla Cream Flavour 5 x 25g (125g)
5pk · £9.60/kg£1.20Paterson's Scottish Cream Shortbread Selection 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Royal Edinburgh 500g Shortbread Tin
500g · £12.00/kg£6.00McVitie's Tasties Shorties 300g
300g · £4.00/kg£1.20Paterson's Shortbread Selection 500g
500g · £9.60/kg£4.80McVitie's Fruit Shortcake Biscuits 200g
200g · £9.60/kg£1.92Cadbury 115g Snowy Fingers
115g · £18.26/kg£2.10Baileys Creams Milk Chocolate 128g
128g · £14.06/kg£1.80McVitie's Iced Gems Multipack Biscuits 5 x 23g
5pk · £15.65/kg£1.80Wagon Wheels 6 Jammie
228.6g · £7.87/kg£1.80OREO Mini Vanilla Sandwich Biscuits 6 Snack Packs 114g
114g · £13.16/kg£1.50Fox's Favourites Melts Viennese Double Chocolate 120g
120g · £10.00/kg£1.20Fox's Minis Party Rings 6 x 21g
6pk · £12.86/kg£1.62McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £7.20/kg£1.80McVitie's Tasties Coconut Rings 300g
300g · £4.00/kg£1.20Oreo 154g Gingerbread Biscuits
154g · £7.79/kg£1.20Papita Milky 20g x 6 (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack
380g · £6.16/kg£2.34McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Cadbury Choco Sandwich Biscuit 260g
260g · £5.77/kg£1.50McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g
266g · £6.77/kg£1.80McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 262g
262g · £6.87/kg£1.80McVitie's Jaffa Cakes
440g · £10.91/kg£4.80View all (138)
Offers
Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g
20pk · £14.06/kg£0.60 off£4.50£5.10Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80Cadbury 5 Mini Fingers
96.5g · £15.54/kg£0.30 off£1.50£1.80Belvita 5pk Honey & Nuts
225g · £5.33/kg£0.30 off£1.20£1.50Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g
150g · £13.60/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Tuc Biscuits
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cream Crackers Original 200g
200g · £7.80/kg2 for £2.70£1.56Jacob's 150g Cheddars
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Kraćkawheat 230g
230g · £10.96/kg2 for £2.70£2.52Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g
145g · £14.07/kg2 for £2.70£2.04