Bread
Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00
Croissants & Breakfast
McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30
Buns & Rolls
New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.49 each£2.45Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35
Wraps, Pittas & Naans
Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g
160g · £20.94/kg£3.35
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35
Small Cakes & Treats
Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Mr Kipling Angel Slices Vanilla 2 Pack
2pk · £0.63 each£1.25Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack
4pk · £0.53 each£2.10Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Thorntons Caramel Shortcake Slice
1pk · £1.80 each£1.80Cadbury Mini Rolls - Twin Pack
2pk · £0.58 each£1.15Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.42 each£2.50£1.30 Clubcard (£0.22 each)Lyle's Golden Syrup Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)Tesco All Butter Oat Flapjack with Golden Syrup 50g
50g · £32.00/kg£1.60Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Mcvities Digestive Caramel Slice 51.5G
51g · £37.25/kg£1.90Tesco Expertly Selected Brookie 60g
60g · £26.67/kg£1.60Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Mcvities Chocolate Hobnob Flapjack 59G
59g · £26.27/kg£1.55Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £28.97/kg£4.20Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £23.14/kg£4.05We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g
150g · £22.00/kg£3.30Tesco Granola Flapjack - Mixed Fruits, Seeds and Nuts 60g
60g · £26.67/kg£1.60Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Tesco Chocolate Flapjack Bar 62G
62g · £25.81/kg£1.60Tesco Loaded Brownie - Dark Chocolate with White Chocolate Chunks 50g
50g · £32.00/kg£1.60Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake
1pk · £8.50 each£8.50
Scones & Teacakes
Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G
45g · £28.89/kg£1.30Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £8.08/kg£2.10
Whole Cakes
Tesco Rocky Road 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00
Savoury Pies
Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35
Seasonal Bakery
Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00