Food, Snacks & Drinks
Nestle Infant Cereals with Milk Honey & Wheat 12+ Months 1kg
1kg · £11.55/kg£11.55Ella's Kitchen Organic Chicken and Rice Casserole Baby Pouch 7+ Months 130g
130g · £15.00/kg£1.95Bear 5 Fruit Splits Raspberry Pineapple 100g
100g · £36.00/kg£3.60Ella's kitchen Cheesy Pie with Veggies 7+ Months 130g
130g · £15.00/kg£1.95Ella's kitchen Cherry Chicken Roast Dinner with Stuffing 7+ Months 130g
130g · £15.00/kg£1.95Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Pouch 4+ Months 120g
120g · £15.00/kg£1.80Ella's Kitchen Prunes 4+ Months 70g
70g · £18.57/kg£1.30Ella's Kitchen Strawberry + Banana Melty Puffs from 6+ Months 20g
20g · £47.50/kg£0.95Ella's Kitchen Tomato + Basil Melty Sticks 7 Months 16g
17g · £105.88/kg£1.80Heinz By Nature Spaghetti Bolognese 12+ Months 200g
200g · £11.50/kg£2.30Heinz Farley's Rusks Original All Ages 4-6 Months Onwards 150g
150g · £12.00/kg£1.80Kiddylicious Veggie Straws 9+ Months 12g
12g · £79.17/kg£0.95Bear 5 Fruit Splits Strawberry & Apple 100g
100g · £36.00/kg£3.60
Nappies & Wipes
Pampers Baby-Dry Dry Nights Nappies 4 9-14kg 20-31lbs
44pk · £0.36 each£15.95Pampers Baby-Dry 33 Nappies Dry Night 6 13-18kg 29-40lbs
33pk · £0.48 each£15.95Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6, 28 Nappies, 14kg-19kg, Essential Pack
28pk · £0.47 each£13.15Pampers Premium Protection New Baby Size 1, 22 Nappies, 2kg-5kg, Carry Pack
22pk · £0.35 each£7.70Pampers Premium Protection New Baby Size 2, 44 Nappies, 4kg-8kg
44pk · £0.29 each£12.65Pampers Premium Protection New Baby Size 3, 40 Nappies, 6kg-10kg, Essential Pack
40pk · £0.32 each£12.65Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5, 33 Nappies, 12kg-17kg, Essential Pack
33pk · £0.40 each£2.63 off£13.32£15.95Asda Little Angels 150 Nappy Bags with Tie Handles
150pk · 0.8p each£1.20
Health
Calpol SixPlus Fast Melts Paracetamol Strawberry Flavour 6+ Years 12s
12pk · £0.52 each£6.25RestrictedNurofen for Children Strawberry Oral Suspension 3mths to 9yrs Ibuprofen 100ml
100ml · £50.00/L£5.00RestrictedCalpol Infant Oral Suspension Paracetamol For 2+ Months 100ml
100ml · £40.50/L£4.05RestrictedCalpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
100ml · £44.00/L£4.40RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml · £56.88/L£4.55RestrictedBonjela Soothing Teething Gel 15ml
15ml · £350.00/L£5.25
Baby Toiletries
Sudocrem Antiseptic Healing Cream 125g
125g · £76.80/kg£9.60Johnson's Baby Oil 500ml
500ml · £8.40/L£4.20Johnson's Baby Lotion 500ml
500ml · £6.50/L£3.25Johnson's Baby Bedtime Lotion Gentle Baby Lotion 500ml
500ml · £9.00/L£4.50Asda 200 Cotton Wool Round Pads
200pk · £0.01 each£2.00Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pieces
200pk · 0.775p each£1.55Asda Little Angels 60 Cotton Wool Safety Buds
60pk · £0.01 each£0.60NIVEA Kids Protect & Care Coloured Spray SPF50+, 200ml 200ML
200ml · £82.25/L£16.45Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml
500ml · £6.90/L£3.45Bepanthen Nappy Care Ointment 30g
30g · £176.67/kg£5.30
Baby Milk
Aptamil Follow On Milk 2 6-12 Months 800g
800g · £20.31/kg£16.25Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula 800g
800g · £16.75/kg£13.40Aptamil 3 Toddler Milk 1-3 Years 200ml
200ml · £6.00/L£1.20Aptamil 2 Follow On Milk 6-12 Months 200ml
200ml · £7.75/L£1.55Aptamil Breastmilk Substitute 1 from Birth First Infant Milk 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Aptamil Breastmilk Substitute 1 From Birth First Infant Milk 6 x 200ml (1.2L)
6pk · £7.38/L£8.85Cow & Gate 1 First Infant Milk from Birth 200ml
200ml · £6.75/L£1.35Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula 200ml
200ml · £6.50/L£1.30Kendamil First Infant Milk 1 from Birth 250ml
250ml · £6.00/L£1.50Aptamil First Infant Milk from Birth - 6 Months 800g
800g · £20.31/kg£16.25Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £16.44/kg£13.15Kendamil First Infant Milk 1 From Birth Breastmilk Substitute 800g
800g · £18.00/kg£14.40
Feeding & Accessories
Milton 40 Sterilising Tablets 160g
40pk · £0.10 each£3.80Milton Sterilising Fluid 500ml
500ml · £6.50/L£3.25Asda Little Angels Soothing Teether 3m+
1pk · £2.40 each£2.40Munchkin 6 Soft Tip Infant Spoons 3m+
4pk · £0.86 each£3.45Munchkin Love-a-Bowls 4m+
10pk · £0.78 each£7.80