Chips, Fries & Potatoes
Waitrose Frites 300g
300g · £7.77/kg25% off£2.33£3.10
Side Dishes
Waitrose Extra Mature Cheddar & Emmental Souffles Strength 2 2x80g
160g · £32.19/kg£5.15
Pizza
Crosta Mollica Pizzeria Margherita Pizza 403g
403g · £19.35/kg£7.80
Seafood
Waitrose Breaded Chunky Haddock 350g
350g · £23.14/kg£8.10
Desserts & Sweet Pastries
Waitrose New York Vanilla Cheesecake 540g
540g · £9.06/kg15% off£4.89£5.75