Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Blendon Road 2

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (417)

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed

    2L · £1.50/L

    2 for £4

    £3.00

  • 0

    Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml

    650ml · £8.00/L

    3 for £9

    £5.20

  • 0

    Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £7.35/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml

    620ml · £7.82/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Diet Coke 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml

    75cl · £17.00/L

    £3.50 off

    £12.75

    £16.25

  • 0

    Co-op British Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.05/kg

    2 for £8.90

    £5.25

  • 0

    Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg

    2 for £8.90

    £5.45

  • 0

    Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • 0

    Tyskie Beer Single Bottle 650ml

    650ml · £7.23/L

    3 for £9

    £4.70

  • 0

    Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml

    500ml · £8.20/L

    3 for £9

    £4.10

  • 0

    Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml

    660ml · £6.82/L

    3 for £9

    £4.50

  • 0

    Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g

    440g · £12.50/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Trivento Reserve Malbec Wine 75cl

    75cl · £15.40/L

    £2 off

    £11.55

    £13.55

  • 0

    Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml

    355ml · £8.03/L

    2 for £4.60

    £2.85

  • View all (417)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g

    454g · £10.24/kg
    2 for £6.50
    £4.65
  • Co-op Feta & Red Pepper Pasta Bowl 260g

    240g · £15.42/kg
    £3.70
  • Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g

    350g · £12.71/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Irresistible Luxury Lasagne Al Forno 400g

    400g · £14.75/kg
    £5.90
  • Served Co-op Garlic Ciabatta Bread Sticks 135g

    135g · £21.48/kg
    £2.90
  • Co-op Raspberries 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op British Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.05/kg
    2 for £8.90
    £5.25
  • Co-op British Milk Unsalted Butter 250g

    250g · £8.60/kg
    £2.15
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £9.00/kg
    £1.50 off
    £3.60£5.10
  • Co-op Kiwi Fruits

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Activia Walnut & Oats 4 x 115g (460g)

    4pk · £7.17/kg
    £3.30
  • Co-op 2 Scotch Eggs 227g

    226g · £7.52/kg
    £1.70
  • Co-op Baby Corn 125g

    125g · £12.80/kg
    £1.60
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Potato Salad 300g

    300g · £5.17/kg
    £1.55
  • Co-op Garlic

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Co-op Irresistible Coleslaw 300G

    300g · £7.67/kg
    £2.30
  • Co-op 6 Wholemeal Rolls

    6pk · £0.13 each
    £0.75
  • Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg
    2 for £8.90
    £5.45
  • Co-op Apple & Grape 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Co-op Irresistible Chicken & King Prawn Paella 400g

    400g · £14.75/kg
    £5.90
  • Co-op Greek Feta Cheese 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Co Op Courgettes 400g

    400g · £3.88/kg
    £1.55
  • Co-op Strawberry Trifle 600G

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op 4 Jam Ball Doughnut

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Co-op Bakery 5 Sausage Rolls

    5pk · £0.35 each
    £1.75
  • Co-op Seedless Green Grapes 500g

    500g · £5.20/kg
    £2.60
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op White Parisian 360g

    1kg · £1.45/kg
    £1.45
  • Co-op British Mild White Cheddar 400g

    400g · £10.13/kg
    £4.05
  • Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op British Chicken Breast Fillets 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
    £2.29 loyalty card (£7.63/kg)
  • Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g

    80g · £38.75/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op Irresistible Richly Fruited Hot Cross Buns

    4pk · £0.58 each
    £2.30

Co-op Member Prices

View all (69)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.75 loyalty card (£1.75/L)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)

Meal deals

View all (5)
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (14)
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £17.95/kg
    £3.85
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £20.16/kg
    £3.85
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Starburst Fruits Sweets Bag 138g

    138g · £7.61/kg
    £0.15 off
    £1.05£1.20
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (25)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £16.20/L
    £12.15
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR

    2L · £1.58/L
    2 for £3.60
    £3.15
  • Casillero del Diablo Merlot 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.20/L
    £2.40
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)

    360g · £10.14/kg
    £3.65
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    200g · £15.75/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (31)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g

    420ml · £10.24/L
    £4.30
  • Co-op Treat Chocolate Mini Rolls

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g

    180g · £6.11/kg
    £1.10
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (50)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £3.78/L
    £1 off
    £6.65£7.65
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.48/L
    £1.75 off
    £8.55£10.30
  • Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml

    4pk · £4.80/L
    £8.45
  • Thatchers Gold Somerset Cider Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.13/L
    £13.75
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £4.40/L
    £1.25 off
    £7.75£9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml

    4pk · £6.59/L
    £8.70
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £58.00/kg
    £1.45
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (21)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £6.27/L
    £4.70
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Stormhoek Moscato Rosé 75cl

    75cl · £10.33/L
    £7.75
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g

    158g · £24.37/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op South African Rose Fairtrade 75CL

    75cl · £8.53/L
    £6.40
  • Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl

    75cl · £13.27/L
    £9.95
  • Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Most Wanted Malbec 187ml

    187ml · £19.79/L
    £3.70
  • Tilimuqui Malbec 75cl

    75cl · £15.13/L
    £1.50 off
    £11.35£12.85
  • Don David Blend Of Terroirs Malbec-Malbec Fairtrade 75cl

    75cl · £16.20/L
    £12.15

Back to Routine ⏰☕

View all (45)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g

    6pk · £20.14/kg
    £2.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Mashed Potato 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Co-op Egg Noodles 275g

    275g · £4.73/kg
    £1.30
  • Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g

    330g · £6.36/kg
    £2.10
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.75 loyalty card (£1.75/L)

Store Price Match 🥦

View all (50)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £6.87/L
    £5.15
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95
  • Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Co-op Bakery 4 Large White Baps

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (12)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola

    230g · £11.30/kg
    £2.60
  • Yo! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £20.76/kg
    £6.00
  • Holy Moly Guacamole & Chips 77G

    76g · £25.66/kg
    £1.95
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • Co-op Ham & Cheese Wrap Each

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Co-op Chunky Vegetable Soup 600G

    600g · £2.80/kg
    30% off
    £1.68£2.40
  • Co-op Cheddar Cheese Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Blendon Road 2

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo