Natural Yoghurts
Morrisons Low Fat Natural Yoghurt 500g
500g · £3.20/kg£1.60
Flavoured Yoghurts
Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £11.50/kg£2.30MyProtein Yoghurt Top Hat Vanilla Chocolate 180g
180g · £12.28/kg15% off£2.21£2.60Muller x MyProtein Salted Caramel Chocolate Mousse 200g
200g · £12.80/kg20% off£2.56£3.20Muller x MyProtein Chocolate Mousse 200g
200g · £12.80/kg20% off£2.56£3.20Nomadic Power Pot Smooth Caramel 190g
190g · £12.11/kg£2.30Nomadic Power Pot Chocolate Brownie 190g
190g · £12.11/kg£2.30Nomadic Oat Clusters Strawberry Yoghurt 169g
169g · £10.83/kg15% off£1.83£2.15Nomadic Oat Clusters Chocolate Yoghurt 169g
169g · £10.83/kg15% off£1.83£2.15Muller Yogurt Bundle
£3.00