Bread
Morrisons Part Bake Crusty Roll 4pk
4pk · £0.30 each£1.20Warburtons Medium White 800g
697g · £2.87/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
347g · £4.75/kg£1.65Schar Wholesome White Loaf Gluten Free 300g
300g · £12.50/kg£3.75Jason's Recipe No 01 The Great White Sourdough 450g
450g · £5.67/kg£2.55
Buns & Rolls
Warburtons 5 Original Bagels
5pk · £0.46 each£2.30St Pierre Seed Brioche Buns 4pk
4pk · £0.94 each£3.75St Pierre Brioche Hotdog Roll 4pk
4pk · £0.65 each£2.60
Wraps, Pittas & Naans
Morrisons Naan Plain 2pk
2pk · £0.65 each£1.30
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.53 each£3.20
Small Cakes & Treats
Mr Kipling Cookies and Cream Whirls 4pk
4pk · £0.58 each£2.30Soreen Snack Pack 65g
45g · £33.11/kg15% off£1.49£1.75Iced Fairy Cakes 6pk
6pk · £0.25 each20% off£1.52£1.90Mr Kipling Viennese Whirls 6pk
6pk · £0.53 each£3.20Mrs Crimble's Big Chocolate Macaroons 225g 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Cadbury Chocolate Mini Rolls 5pk
5pk · £0.67 each£3.35Mr Kipling Angel Slices 6pk
6pk · £0.53 each£3.20Mcvitie's Hobnob Flapjack Milk Chocolate 5pk
5pk · £0.28 each20% off£1.40£1.75Mcvitie's Caramel Digestive Cake Slices 5pk
5pk · £0.30 each20% off£1.48£1.85Morrisons Chocolate Caramel Crispy Bites 18pk
18pk · £0.19 each£3.45Thompsons Choc Slices 6pk
250g · £11.04/kg20% off£2.76£3.45Thompsons Ripple Slices 6pk
6pk · £0.46 each20% off£2.76£3.45Morrisons Brookie Bar 50g
50g · £35.00/kg£1.75Morrisons Brownie Bar 50g
50g · £35.00/kg£1.75Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls 4pk
4pk · £0.73 each£2.90
Scones & Teacakes
Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.43 each£1.70Real Lancashire Eccles Cakes
4pk · £0.58 each20% off£2.32£2.90
Whole Cakes
Thompsons Ripple Split Cake
1pk · £2.76 each20% off£2.76£3.45Jamaica Ginger Cake 288g
288g · £6.94/kg20% off£2.00£2.50Thompsons Lemon Cake
400g · £6.90/kg20% off£2.76£3.45Thompsons Ripple Swiss Roll
350g · £7.89/kg20% off£2.76£3.45
Savoury Pies
Pukka All Steak Pie 209g
209g · £13.88/kg£2.90Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £6.96/kg25% off£2.96£3.95
Seasonal Bakery
Morrisons Mince Pies 6pk
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.55 each£3.30