Cat Food
Felix Original Mixed Selection in Jelly 40 x 85g (3.4kg)
40pk · £3.88/kg£13.20Sheba Mixed Selection Kitten Wet Cat Food Pouch in Gravy 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Whiskas 1+ Poultry Feasts in Jelly 40 x 85g (3.40kg)
40pk · £4.63/kg£15.75Co-op Meaty Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
40pk · £4.63/kg£15.75FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50Whiskas 1+ Mixed Menu Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Co-op Tasty Chunks In Jelly With Salmon + 1 Year 400G
400g · £2.88/kg£1.15£0.71 loyalty card (£1.78/kg)FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50Co-op Complete & Balanced Nutrition Poultry Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Co-op Tasty Chunks in Jelly Selection +1 Year 6 x 400g
6pk · £2.29/kg£5.50Purina Felix Kitten As Good As It Looks Mixed Selection in Jelly 2-12 Months 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.39/kg£5.50Co-op Poultry Selection in Gravy for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Gourmet Perle Cat Food Chefs Collection Mixed 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50FELIX Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50Whiskas 1+ Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Gourmet Perle Cat Food Pouches Ocean Delicacies 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Tuna, Salmon & Trout 6 x 50g (300g)
6pk · £9.33/kg£2.80Felix Original Mixed Selection in Gravy 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £4.31/kg£4.40SHEBA Filets Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 60g
60g · £25.00/kg£1.50Co-op Ocean Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Whiskas Kitten Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g with Tuna & Cod
6pk · £9.83/kg£2.95Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Whiskas 7+ Poultry Feasts in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Co-op Complete & Balanced Nutrition Ocean Selection in Gravy for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish In Jelly 12 X 85G
12pk · £6.47/kg£6.60Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Whiskas 11+ Poultry Feasts Senior Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.64/kg£5.75Whiskas 7+ Fish Favourites in Jelly 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.64/kg£5.75Whiskas 7+ Poultry Feasts Senior Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
40pk · £4.63/kg£15.75Sheba Sauce Lover Cat Food Trays Mixed Collection in Gravy 8 x 85g
8pk · £7.43/kg£5.05Purina Gourmet Gold Ocean Fish Pate Cat Food 85G
85g · £10.00/kg5 for £2.75£0.85Encore Fish Selection in Gravy 5 x 50g
5pk · £22.60/kg£5.65Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Untamed Wild Tuna in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Untamed Chicken Breast in Jelly 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Gourmet Perle Connoisseurs Cat Food Mixed 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60Gourmet Gold Pâté 8 x 85g
8pk · £8.09/kg£5.50Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)
40pk · £6.22/kg£21.15Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £65.00/kg£1.95Encore Fish Selection in Jelly 5 x 50g
5pk · £22.60/kg£5.65Purina ONE Adult Chicken and Beef 8 x 85g
8pk · £5.66/kg£3.85Gourmet Revelations Mousse with Salmon and a Cascading Gravy 4 x 57g (228g)
4pk · £16.89/kg£3.85Gourmet Revelations Mousse with Chicken and a Cascading Gravy 4 x 57g (228g)
4pk · £16.89/kg£3.85Purina One Adult Cat Selective Palate 8x85g
8pk · £5.66/kg£3.85Felix Soup Tender Strips 6 × 48g (288g)
6pk · £8.33/kg£2.40Gourmet Mon Petit Fine Cuts 6 X 50G (300G)
6pk · £9.33/kg£2.80Gourmet Mon Petit Fine Cuts Cat Food Pouches Poultry 6 X 50G (300G)
6pk · £9.33/kg£2.80View all (118)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.88/L£8.80Co-op Super Absorbent Cat Litter 8 Litre
8L · £0.73/L£5.80Felight Non Clumping Cat Litter 10L
10L · £0.94/L£9.35Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 20L
20L · £0.85/L£17.05
Dog Food
Naturo Natural Dog Food Mixed Selection with Rice Adult Dog 1-7 Years 6 x 400g
6pk · £4.69/kg£11.25Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12 x 150g
12pk · £5.03/kg£9.05Cesar Senior Wet Dog Food Trays Meat in Delicate Jelly 8 x 150g
8pk · £6.42/kg£7.70Naturo Natural Dog Food Poultry Selection In Herb Gravy Adult Dog 1-7 Years 6 x 390g
6pk · £4.00/kg£9.35Butcher's Tripe Loaf Recipes Wet Dog Food Tins 6 x 400g
6pk · £3.31/kg£7.95Cesar Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey In Loaf 150G
150g · £8.67/kg£1.30Butcher's Succulent Recipes Dog Food Trays 4 x 150g
4pk · £5.25/kg£3.15Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 12x100g
12pk · £4.58/kg£5.50Co-op Meaty Selection in gravy for Adult Dogs Pouch 12x100g
12pk · £3.29/kg£3.95£2.99 loyalty card (£2.49/kg)Naturo Natural Pet Food Chicken & Lamb with Rice and Vegetables Adult Dog 1 to 7 Years 400g
400g · £5.00/kg£2.00Co-op Complete & Balanced Nutrition Meaty Selection in Jelly for Adult Dogs +1 Year 12 x 100g
12pk · £3.29/kg£3.95£2.99 loyalty card (£2.49/kg)Butcher's Tripe Wet Dog Food Tin 400g
400g · £3.75/kg£1.50Lily's Kitchen Lamb Hotpot with Vegetables & a Dash of Blueberries 150g
150g · £12.33/kg£1.85Co-op Meaty Chunks in Jelly Selection +1 Year 6 x 400g
6pk · £1.92/kg£4.60£3.29 loyalty card (£1.37/kg)Co-op Meaty Chunks in Jelly with Turkey +1 Year 400g
400g · £1.88/kg£0.75£0.55 loyalty card (£1.38/kg)Lily's Kitchen Sunday Lunch Adult Wet Dog Food 150g
150g · £12.33/kg£1.85Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £12.33/kg£1.85Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £4.58/kg£5.50Co-op Meaty Chunks In Gravy With Beef + 1 Year 400G
400g · £1.75/kg£0.70£0.55 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Meaty Chunks in Gravy Selection + 1 Year 6 x 400g
6pk · £1.92/kg£4.60£3.29 loyalty card (£1.37/kg)Co Op Meaty Chunks in Gravy & Jelly + 1 Year 12 x 400g
12pk · £1.68/kg£8.05Co-op Complete & Balanced Nutrition Meaty Selection Pâté for Adult Dogs +1 Year (6 x 150g) 0.9kg
6pk · £3.67/kg£3.30Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
6pk · £3.40/kg£7.95Butcher's Tripe Loaf Recipes Wet Dog Food Tins 12 x 400g
12pk · £2.75/kg£13.20Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12 x 100g
12pk · £4.13/kg£4.95Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Jelly 6 x 385g
6pk · £3.57/kg£8.25Pedigree Puppy Wet Dog Food Pouches Mixed in Jelly 12 x 100g
12pk · £4.13/kg£4.95Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £6.42/kg£7.70Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6 x 412g
6pk · £5.22/kg£12.90Naturo Natural Pet Food Chicken with Potato and Vegetables Adult Dog 1 - 7 Years 400g
400g · £5.00/kg£2.00Butcher's Recipes in Gravy Wet Dog Food Tins 6 x 400g
6pk · £3.31/kg£7.95Butcher's Joints & Coat Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
6pk · £3.40/kg£7.95Webbox Supreme Chub Roll Chicken & Turkey Flavour 1-7 Years 720g
720g · £1.94/kg£1.40Cesar Garden Terrine Dog Food Tray Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £6.42/kg£7.70Co-op Meaty Terrine With Beef & Vegetables +1 Year 300G
300g · £2.67/kg£0.80£0.59 loyalty card (£1.97/kg)Co-op Meaty Terrine With Chicken & Turkey 1+ Years 300G
300g · £2.67/kg£0.80£0.59 loyalty card (£1.97/kg)Naturo Natural Pet Food Adult Dog 1 to 7 Years 6 x 400g
6pk · £4.69/kg£11.25Lily's Kitchen Proper Food for Dogs Sunday Lunch 400g
400g · £9.88/kg£3.95Encore Chicken Selection in Jelly 5 x 100g
5pk · £14.30/kg£7.15Marleybones Chic Chicken 390g
390g · £9.87/kg£3.85Encore Chicken Breast in Broth 156g
156g · £14.74/kg2 for £3.60£2.30Lily's Kitchen Chicken Casserole 400G
400g · £9.88/kg£3.95PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection Jelly 40x100g Mega Pack Pouch
40pk · £3.99/kg£15.95WINALOT Adult Dog Food Pouch Mixed in Gravy 40x100g
40pk · £4.19/kg£16.75WINALOT Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 40 x 100g
40pk · £4.19/kg£16.75Winalot Sunday Dinner Pouch Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £4.58/kg£5.50WINALOT Meaty Chunks Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch
12pk · £4.13/kg£4.95CESAR® Fresh Bowl Adult Dog with Chicken,Carrots,Beans,Pumpkin in Gravy 85g
85g · £17.65/kg£1.50Cesar Country Stew Adult Wet Dog Food Trays Special Selection 8 x 150g
8pk · £6.42/kg£7.70View all (139)
Grooming, Healthcare & Accessories
Safewrap 60 Poop Bags 3 x 20 Rolls
60pk · £0.04 each£2.20
Other Pet Needs
Peckish Complete Seed Mix 1.7kg
1pk · £4.60 each£4.60Peckish 12 Extra Goodness Balls
1pk · £3.85 each£3.85