Chocolate Boxes & Gifts
Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Tony's Chocolonely Tiny Tony's Christmas Pouch 126g
126g · £57.14/kg£7.20Monty Bojangles Magnificent Truffles 248g
248g · £50.81/kg£12.60Kinder Surprise Milk Chocolate Egg with Toy 20g
20g · £59.50/kg30% off£1.19£1.70Kinder Mini Christmas Milk Chocolate Figures 6x15g
90g · £43.33/kg£3.90Bendicks Mint Collection 200g
200g · £42.00/kg£8.40Lindt Lindor Dark Assorted 337g
337g · £42.73/kg£14.40Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g
148g · £42.16/kg20% off£6.24£7.80Butlers The Chocolate Box 320g
320g · £46.88/kg£15.00Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £50.00/kg£15.00Monty Bojangles Choccy Scoffy Dusted Truffles 135g
135g · £41.85/kg£5.65Butlers The Chocolate Box 160g
160g · £48.75/kg£7.80Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £24.83/kg£7.45Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g
92g · £78.26/kg20% off£7.20£9.00Chococo Dorset Sea Salt Caramels 90g
90g · £200.00/kg£18.00Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g
135g · £40.44/kg30% off£5.46£7.80Angela Hartnett Gianduiotto 200g
200g · £72.00/kg£14.40Bendicks Bittermints 200g
200g · £28.15/kg33% off£5.63£8.40Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
270g · £57.78/kg£15.60Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Quality Street Carton 220g
220g · £22.95/kg£5.05Tracklements Jolliest Festive Favourites 310g
310g · £44.52/kg£13.80Waitrose Mint Thins 150g
150g · £26.93/kg20% off£4.04£5.05Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g
200g · £37.15/kg25% off£7.43£9.90Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces 175g
175g · £54.86/kg£9.60Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
160g · £60.00/kg£9.60Cadbury Milk Tray Chocolate Gifting Box 312g
312g · £26.92/kg£8.40Waitrose Italian Gianduiotti Box 240g
240g · £35.00/kg£8.40Thomas Fudge's Mixed Florentine Selection 228g
1pk · £7.80 each£7.80Waitrose Milk Chocolate Smothered Honeycomb 100g
100g · £36.00/kg£3.60£2.88 loyalty card (£28.80/kg)Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles 150g
150g · £48.00/kg£7.20£5.76 loyalty card (£38.40/kg)No.1 Caramel Filled Chocolate Batons 97g
97g · £74.23/kg£7.20No.1 Chocolate Marc de Champagne Pearls 97g
97g · £74.23/kg£7.20Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 240g
240g · £28.96/kg£6.95Elizabeth Shaw Dark Chocolate Mint Crisp 162g
162g · £37.04/kg£6.00Monty Bojangles Truffle Selection 135g
135g · £41.85/kg£5.65No.1 Italian Brittle with Chocolate 120g
120g · £50.00/kg£6.00After Eight Chocolate Box 300g
300g · £16.00/kg£4.80After Eight Orange 200g
200g · £24.00/kg£4.80Bendicks Mint Collection 400g
400g · £37.50/kg£15.00Waitrose One Choco Pound 80g
80g · £37.50/kg£3.00Quality Street Tin 700g
700g · £21.43/kg£15.00Cadbury Heroes Chocolate Games Edition Sharing Tin 600g
600g · £24.00/kg£14.40Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00Lily O'Brien's Desserts 50g
50g · £60.00/kg£3.00Waitrose Christmas Chocolate Selection 252g
252g · £47.62/kg£12.00Gu Chocolate Fondu 80g
80g · £22.50/kg£1.80View all (106)
Chocolate Bars
McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Bahlsen Ohne Gleichen Dark Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10Bahlsen PiCK UP! Milk Chocolate Biscuits 5x28g
140g · £12.50/kg30% off£1.75£2.50Bahlsen Ohne Gleichen Milk Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10Trimlyn Free From Chocolate Wafers 5x21.5g
107.5g · £36.28/kg£3.90Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 345g
345g · £22.61/kg£7.80Toblerone Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g
340g · £30.00/kg£10.20Green & Black's Organic Smooth Dark Chocolate Mint Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20No.1 Fairtrade Peru Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Excellence Dark Raspberry Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20No.1 Fairtrade Italian Orange Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60Lindt Lindor Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £18.52/kg£2.50Tony's Chocolonely Filled Gooey Caramel Sea Salt Crunch 135g
135g · £34.07/kg£4.60Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.00/kg£3.00Lindt Nocciolatte Hazelnut Chocolate 35g
35g · £48.57/kg£1.70Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £22.50/kg£3.60Ritter Sport Pistachio 100g
100g · £30.00/kg£3.00Waitrose Belgian White Chocolate 180g
180g · £23.33/kg£4.20NOMO Vegan Caramel Chocolate Bar 38g
38g · £50.00/kg£1.90Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff 105g
105g · £16.95/kg33% off£1.78£2.65Tony's Chocolonely Milk Choc Caramel Sea Salt 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Excellence Dark Orange with Almonds Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Tony's Chocolonely Littl' Bits Caramel Biscuit Mix 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Les Grandes Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Creation Dark Pistachio Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Milk Wafer Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Creme Brulee Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.83/kg33% off£1.78£2.65Tony's Chocolonely Milk Popcorn Crunch 180g
180g · £12.83/kg30% off£2.31£3.30Tony's Chocolonely Everything Bar 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Milk Pecan Caramel Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Milk Chocolate Chip Cookie 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Dark Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £26.67/kg£4.80Cadbury &More Biscoff 195g
195g · £15.64/kg33% off£3.05£4.55Montezuma's Absolute Black 90g
90g · £49.44/kg£4.45Rhythm 108 Hazelnut Truffle Chocolate 100g
100g · £45.50/kg£4.55Rhythm 108 Roasted Almond Butter Chocolate 100g
100g · £43.00/kg£4.30Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65View all (207)
Chocolate Pouches & Bags
Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Nestle Smarties Giant Tube 120g
120g · £20.00/kg£2.40Cadbury Heroes Pouch 270g
409.1g · £9.83/kg33% off£4.02£6.00Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g
192g · £23.44/kg£4.50Tony's Chocolonely Rainbow Tasting Pack 288g
288g · £43.75/kg£12.60Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £28.06/kg£8.70Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £32.26/kg£3.00Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g
105g · £19.05/kg20% off£2.00£2.50Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £25.42/kg£3.00Tony's Chocolonely Littl' Bits Triple Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lily O'Brien's Choc Blend Caramel & Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Montezuma's Organic Milk Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Monztezuma's Organic Dark Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Maltesers Multipack Chocolate Funsize 214.50
214.5g · £29.84/kg£6.40Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £20.49/kg25% off£3.79£5.05M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £26.79/kg£3.00Cadbury Giant Buttons 290g
290g · £18.62/kg£5.40Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Twirl Bites 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g
105g · £20.95/kg£2.20Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £31.96/kg£5.05Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Booja-Booja Chocolate Wonders Raspberry Scrunch Organic 65g
65g · £54.62/kg£3.55Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag Single 40g
40g · £35.00/kg£1.40Cadbury Oreo Bites 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Waitrose Milk Chocolate Coins 72g
72g · £20.83/kg£1.50Deliciously Ella Gluten Free & Vegan Almond Bites 36g
36g · £61.11/kg£2.20Celebrations Pouch 325g
325g · £14.77/kg£4.80Moo Free Vegan Choccy Buttons 25g
25g · £42.00/kg25% off£1.05£1.40Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £25.90/kg£5.05M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £25.25/kg£5.05Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £40.54/kg£1.50Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £21.74/kg20% off£2.00£2.50Terry's Chocolate Orange minis sharing bag 104g
104g · £21.15/kg£2.20Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g
90g · £46.11/kg£4.15Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Waitrose No.1 Dark Chocolate Brazil Nuts 170g
170g · £38.82/kg£6.60Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Praline Crisp Chocolate Hazelnuts 100g
100g · £39.20/kg20% off£3.92£4.90Forest Feast Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
120g · £44.17/kg£5.30View all (72)
Sweets
KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £17.33/kg2 for £6.60£3.90Fruit Bowl Juicy Yogurt Raisins 5x21g
105g · £29.05/kg£3.05Fruit Bowl Raspberry Yogurt Flakes 5x18g
90g · £33.89/kg£3.05Fruit Bowl Strawberry Yogurt Flakes 5x18g
90g · £33.89/kg£3.05Maynards Bassetts Wine Gums 350g
350g · £11.14/kg£3.90Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Candy Kittens Lucky Cherry 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Waitrose Fruit Pastilles 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Starmix 352g
352g · £11.22/kg£3.95Haribo Multipack Sharing Tub 24x25g
600g · £10.00/kg£6.00Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60Quality Street Bag 300g
300g · £20.00/kg£6.00The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g
110g · £20.00/kg£2.20Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 140g
140g · £12.14/kg£1.70Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Candy Kittens Soul Pop 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Trick or Treat 32 Mini Bags 32x16g
512g · £8.79/kg£4.50Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Cooks Ingredients Mini Pink & White Marshmallows 150g
150g · £14.00/kg£2.10Candy Kittens Disco Dreams 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Maynards Bassetts Jelly Babies 350g
350g · £11.14/kg£3.90Waitrose Fruit Sherbets 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Giant Strawbs Sweets 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Mint Humbugs 200g
200g · £8.00/kg£1.60Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon Treatsize Bag 20x17.5g
350g · £10.29/kg£3.60Epic Giant Toastin' Mallows 300g
300g · £10.33/kg£3.10Haribo Maoam Stripes 140g
140g · £11.43/kg£1.60Haribo Starmix 175g
175g · £10.29/kg£1.80Haribo Maoam Pinballs 140g
140g · £11.43/kg£1.60Candy Kittens Treets Crispy 120g
120g · £22.50/kg£2.70Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Squashies Drumstick Original 140g
140g · £12.14/kg£1.70Candy Kittens Apple & Strawberry Sours 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Nostalgix 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80No.1 Pâtes de Fruits 120g
120g · £70.00/kg£8.40Haribo Goldbears 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Rowntree's Jelly Tots Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Shades by Niko Strawberry 150g
150g · £14.67/kg£2.20Waitrose Jelly Beans 200g
200g · £8.00/kg£1.60Shades by Niko The Originals 150g
150g · £14.67/kg£2.20Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 130g
130g · £11.31/kg30% off£1.47£2.10Sour Patch Kids Strawberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Panda 4 Liquorice Bars 128g
128g · £13.75/kg20% off£1.76£2.20Waitrose Mini Gems 200g
200g · £8.00/kg£1.60Sour Patch Kids Watermelon 120g
120g · £16.67/kg£2.00Waitrose Fizzy Watermelon Slices 65g
65g · £13.08/kg£0.85Waitrose Strawberry Flavour Pencils 65g
65g · £13.08/kg£0.85Maynards Bassetts Jelly Babies Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60View all (92)
Chewing Gum & Mints
Waitrose Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Trebor Peppermint Softmints 4x38g
152g · £14.47/kg£2.20Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
64g · £50.00/kg£3.20Polo Original Mint Tube Multipack 4x34g
136g · £16.91/kg£2.30Polo Sugar Free Mints 4 Pack 4x33.4g
133.6g · £17.22/kg£2.30Waitrose Mint Crumbles 200g
200g · £9.00/kg£1.80Peppersmith Peppermint 15g
15g · £95.33/kg25% off£1.43£1.90Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
46pk · £0.08 each£3.70Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Trebor Extra Strong Peppermint 4x36.4g
145.6g · £18.54/kg£2.70Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80