Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • My Waitrose
    My Waitrose
  • Recently Added Products 👀
    Recently Added Products 👀
  • New Lower Prices 👇
    New Lower Prices 👇
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Bake of the Week ⭐
    Bake of the Week ⭐
  • Pet Event 🐾
    Pet Event 🐾
  • The Organic Shop 🥦
    The Organic Shop 🥦
  • Back to Routine 🎒
    Back to Routine 🎒
  • Picky Bits 😍
    Picky Bits 😍
  • Snacks😋
    Snacks😋
  • Bundles
    Bundles
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Top picks

  • Waitrose FR Mixed Size Eggs British Blacktail 12s

    1pk ¡ £3.08 each
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Semi-Skimmed Milk 2litre

    2L ¡ £1.75/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.50
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Whole Milk 2litre

    2L ¡ £1.75/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.50
  • Arla B.O.B Filtered Tastes Like Semi Skimmed Skimmed Milk 2litre

    2L ¡ £1.85/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.70
  • Norton ColecciĂłn Malbec 75cl

    750ml ¡ £12.48/L
    35% off
    ÂŁ9.36ÂŁ14.40
  • Coca-Cola Zero Sugar Cans 8x330ml 8x330ml

    2.64L ¡ £1.67/L
    30% off
    ÂŁ4.41ÂŁ6.30
  • The Ned Sauvignon Blanc Marlborough, New Zealand 75cl

    750ml ¡ £12.48/L
    35% off
    ÂŁ9.36ÂŁ14.40
  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk ¡ £1.96 each
    15% off
    ÂŁ1.96ÂŁ2.30
  • Waitrose Small Fairtrade Bananas 7s

    1pk ¡ £1.13 each
    25% off
    ÂŁ1.13ÂŁ1.50
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Skimmed Milk 2litre

    2L ¡ £1.75/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.50
  • Waitrose Large British Blacktail Free Range Eggs 12s

    1pk ¡ £4.51 each
    15% off
    ÂŁ4.51ÂŁ5.30
  • Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc 75cl

    750ml ¡ £14.40/L
    20% off
    ÂŁ10.80ÂŁ13.50
  • Waitrose Loose Cucumber each

    1pk ¡ £1.15 each
    15% off
    ÂŁ1.15ÂŁ1.35
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Walkers Wotsits Giants Crisps Really Cheesy Sharing Snacks 130g

    130g ¡ £15.00/kg
    35% off
    ÂŁ1.95ÂŁ3.00
  • Diet Coke Can Pack of 12 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Coca-Cola Zero Sugar 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Schweppes Slimline Tonic Water with Lemon Zest 12x150ml 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Schweppes Original Lemonade Can 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Schweppes Slimline Tonic Water Can 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80

Fruit

  • Waitrose Small Fairtrade Bananas 7s

    1pk ¡ £1.13 each
    25% off
    ÂŁ1.13ÂŁ1.50
  • Waitrose Black Seedless Grapes 400g

    400g ¡ £8.50/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.40
  • Waitrose Blush Oranges Minimum 4

    1pk ¡ £3.85 each
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.85
  • Waitrose Queen Easy Peelers 600g

    600g ¡ £5.17/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.10
  • Waitrose Pineapple 275g

    275g ¡ £10.98/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Waitrose Perfectly Ripe Golden Kiwi 4s

    1pk ¡ £4.60 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.60
  • Waitrose Large Passion Fruit 2s

    1pk ¡ £3.60 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ3.60
  • Essential Limes 5s 5s

    1pk ¡ £1.66 each
    15% off
    ÂŁ1.66ÂŁ1.95
  • Waitrose Granny Smith Apples 6s

    1pk ¡ £2.39 each
    10% off
    ÂŁ2.39ÂŁ2.65
  • Waitrose Tangerines 600g

    600g ¡ £5.00/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.00
  • Waitrose Cantaloupe Melon Each

    1pk ¡ £3.55 each
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.55
  • Waitrose Extra Large Pineapple Each

    1pk ¡ £2.80 each
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.80
  • Waitrose Melon Slices 280g

    280g ¡ £10.79/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Essential Lemons 5s

    1pk ¡ £1.62 each
    15% off
    ÂŁ1.62ÂŁ1.90
  • Waitrose Braeburn Apples 4s

    1pk ¡ £1.80 each
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Waitrose Conference Pears 4s

    1pk ¡ £2.40 each
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Waitrose Red Grapefruit Each

    1pk ¡ £0.72 each
    15% off
    ÂŁ0.72ÂŁ0.85
  • Essential Home Ripening Plums 400g

    400g ¡ £4.85/kg
    10% off
    ÂŁ1.94ÂŁ2.15
  • Waitrose Pineapple 500g

    500g ¡ £8.08/kg
    15% off
    ÂŁ4.04ÂŁ4.75
  • Essential Easy Peelers 600g

    600g ¡ £3.15/kg
    10% off
    ÂŁ1.89ÂŁ2.10
  • Waitrose Loose Limes each

    1pk ¡ £0.34 each
    15% off
    ÂŁ0.34ÂŁ0.40
  • Waitrose Jazz Apples 4s

    1pk ¡ £2.70 each
    10% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.00
  • Waitrose Honeydew Melon Each

    1pk ¡ £2.39 each
    10% off
    ÂŁ2.39ÂŁ2.65
  • Essential Oranges 5s

    1pk ¡ £1.85 each
    10% off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.05
  • Dole Fruit in Jelly Mandarins 4x123g

    492g ¡ £4.88/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Waitrose Royal Gala Apples 4s

    1pk ¡ £2.39 each
    10% off
    ÂŁ2.39ÂŁ2.65
  • No.1 Matice Melon Each

    1pk ¡ £3.80 each
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Waitrose Orange Melon Chunks 250g

    250g ¡ £12.08/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Waitrose Berry Medley 230g

    230g ¡ £13.13/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Waitrose Watermelon 300g

    300g ¡ £12.60/kg
    15% off
    ÂŁ3.78ÂŁ4.45
  • Waitrose Melon Trio 220g

    220g ¡ £13.73/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Waitrose Classic Fruit Salad 310g

    310g ¡ £12.26/kg
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Waitrose Rainbow Fruit Salad 285g

    285g ¡ £14.18/kg
    15% off
    ÂŁ4.04ÂŁ4.75
  • Waitrose Kiwi 120g

    120g ¡ £20.83/kg
    3 for ÂŁ6
    ÂŁ2.50
  • Waitrose Orange 140g

    140g ¡ £17.86/kg
    3 for ÂŁ6
    ÂŁ2.50
  • Waitrose Pink Lady Apple & Grapes 115g

    115g ¡ £21.74/kg
    3 for ÂŁ6
    ÂŁ2.50
  • Essential Galia Melon Each

    1pk ¡ £2.75 each
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.75
  • Waitrose Mango & Blueberries 125g

    125g ¡ £20.00/kg
    3 for ÂŁ6
    ÂŁ2.50

Vegetables

  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk ¡ £1.96 each
    15% off
    ÂŁ1.96ÂŁ2.30
  • Waitrose Loose Cucumber each

    1pk ¡ £1.15 each
    15% off
    ÂŁ1.15ÂŁ1.35
  • Waitrose Maris Piper Potatoes 2kg

    2kg ¡ £1.13/kg
    15% off
    ÂŁ2.25ÂŁ2.65
  • Waitrose Trimmed Tenderstem Broccoli 80g

    80g ¡ £18.75/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.50
  • Waitrose Prepared Vegetable Trio 80g

    80g ¡ £18.13/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Waitrose Trimmed Fine Green Beans 80g

    80g ¡ £18.13/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Waitrose Fine Asparagus 110g

    110g ¡ £25.45/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.80
  • Waitrose Large Onions 2s

    1pk ¡ £1.62 each
    15% off
    ÂŁ1.62ÂŁ1.90
  • Waitrose Baby Topped Carrots 175g

    175g ¡ £15.14/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.65
  • Waitrose Baby Corn 190g

    190g ¡ £14.21/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.70
  • Waitrose Baby Pak Choi 90g

    90g ¡ £29.44/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.65
  • Waitrose British Baby Potatoes 200g

    200g ¡ £7.25/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Waitrose Sweet Kingdom Mini Carrots 80g

    80g ¡ £18.13/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Waitrose Sliced Runner Beans 80g

    80g ¡ £18.13/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Waitrose Tenderstem Broccoli & Fine Beans 190g

    190g ¡ £14.47/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.75
  • Waitrose Baby Sugar Snaps 160g

    160g ¡ £16.25/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.60
  • Waitrose Baby Courgettes 200g

    200g ¡ £13.25/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.65
  • Cooks' Ingredients Basil 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Waitrose Trimmed Leeks 400g

    400g ¡ £3.68/kg
    33% off
    ÂŁ1.47ÂŁ2.20
  • Waitrose Padron Peppers 130g

    130g ¡ £13.54/kg
    20% off
    ÂŁ1.76ÂŁ2.20
  • Waitrose Popped Garden Peas 80g

    80g ¡ £18.13/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Waitrose Trimmed Baby Sprouts 100g

    100g ¡ £14.50/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.45
  • Tenderstem Broccoli & Chantenay Carrots 210g

    210g ¡ £13.10/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.75
  • Waitrose British Extra Large Potatoes 4s

    1pk ¡ £2.04 each
    15% off
    ÂŁ2.04ÂŁ2.40
  • Cooks' Ingredients Flat Leaf Parsley 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Waitrose Sweet Kingdom Orange Mini Carrots 340g

    340g ¡ £5.38/kg
    15% off
    ÂŁ1.83ÂŁ2.15
  • Essential Green Celery Each

    1pk ¡ £0.94 each
    15% off
    ÂŁ0.94ÂŁ1.10
  • Waitrose British Baby Button Mushrooms 200g

    200g ¡ £8.10/kg
    10% off
    ÂŁ1.62ÂŁ1.80
  • Waitrose Baby Beetroot 250g

    250g ¡ £4.52/kg
    10% off
    ÂŁ1.13ÂŁ1.25
  • Essential British Baby Potatoes 1kg

    1kg ¡ £1.40/kg
    10% off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.55
  • Waitrose Carrot Batons 400g

    400g ¡ £3.20/kg
    20% off
    ÂŁ1.28ÂŁ1.60
  • Waitrose British Oyster Mushrooms 150g

    150g ¡ £14.40/kg
    20% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.70
  • Cooks' Ingredients Mint 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Essential Radish 200g

    200g ¡ £3.85/kg
    10% off
    ÂŁ0.77ÂŁ0.85
  • Essential Savoy Cabbage Each

    1pk ¡ £1.19 each
    15% off
    ÂŁ1.19ÂŁ1.40
  • Waitrose Chinese Leaf Each

    1pk ¡ £1.64 each
    20% off
    ÂŁ1.64ÂŁ2.05
  • Waitrose King Edward Potatoes 2kg

    2kg ¡ £1.24/kg
    15% off
    ÂŁ2.47ÂŁ2.90
  • Cooks' Ingredients Butternut Squash Slices 385g

    385g ¡ £4.65/kg
    15% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.10
  • Cooks' Ingredients Curly Leaf Parsley 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Waitrose Essential Red Potatoes 2kg 2Kg

    2kg ¡ £1.08/kg
    10% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.40
  • Waitrose Carrots, Cauliflower & Broccoli 480g

    480g ¡ £5.44/kg
    10% off
    ÂŁ2.61ÂŁ2.90
  • Waitrose Baby Leeks 150g

    150g ¡ £17.67/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.65
  • Waitrose Little Runners 200g

    200g ¡ £12.50/kg
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.50

Salad & Herbs

  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk ¡ £1.96 each
    15% off
    ÂŁ1.96ÂŁ2.30
  • Waitrose Loose Cucumber each

    1pk ¡ £1.15 each
    15% off
    ÂŁ1.15ÂŁ1.35
  • Essential Little Gem Lettuce 2s

    1pk ¡ £0.99 each
    10% off
    ÂŁ0.99ÂŁ1.10
  • Cooks' Ingredients Basil 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Essential Spinach 260g

    260g ¡ £5.88/kg
    15% off
    ÂŁ1.53ÂŁ1.80
  • Waitrose Padron Peppers 130g

    130g ¡ £13.54/kg
    20% off
    ÂŁ1.76ÂŁ2.20
  • Essential Green Celery Each

    1pk ¡ £0.94 each
    15% off
    ÂŁ0.94ÂŁ1.10
  • Heinz Ranch Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Essential Iceberg Lettuce each

    1pk ¡ £1.08 each
    10% off
    ÂŁ1.08ÂŁ1.20
  • Cooks' Ingredients Flat Leaf Parsley 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Ottolenghi Honey Mustard Dressing 250g

    250g ¡ £20.16/kg
    20% off
    ÂŁ5.04ÂŁ6.30
  • Essential Iceberg Lettuce 250g

    250g ¡ £4.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.25
  • Cooks' Ingredients Mint 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Ottolenghi Orange Marmalade Dressing 250ml

    250ml ¡ £20.16/L
    20% off
    ÂŁ5.04ÂŁ6.30
  • Waitrose Chicory 250g

    250g ¡ £9.72/kg
    10% off
    ÂŁ2.43ÂŁ2.70
  • Cooks' Ingredients Curly Leaf Parsley 25g

    25g ¡ £36.00/kg
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00
  • Farrington's Mellow Yellow Classic Vinaigrette 250ml

    250ml ¡ £14.24/L
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Waitrose Red Chicory 140g

    140g ¡ £13.50/kg
    10% off
    ÂŁ1.89ÂŁ2.10
  • Farrington's Mellow Yellow Honey & Mustard Dressing 250ml

    250ml ¡ £14.24/L
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Waitrose Romaine Lettuce 2s

    1pk ¡ £1.53 each
    10% off
    ÂŁ1.53ÂŁ1.70
  • Farrington's Mellow Yellow Balsamic Vinegar Dressing 250ml

    250ml ¡ £14.24/L
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Heinz Original Salad Cream 605g

    605g ¡ £6.89/kg
    15% off
    ÂŁ4.17ÂŁ4.90
  • Heinz 30% Less Fat Salad Cream 570ml

    570ml ¡ £7.32/L
    15% off
    ÂŁ4.17ÂŁ4.90

Milk, Eggs, Dairy

  • Waitrose FR Mixed Size Eggs British Blacktail 12s

    1pk ¡ £3.08 each
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Semi-Skimmed Milk 2litre

    2L ¡ £1.75/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.50
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Whole Milk 2litre

    2L ¡ £1.75/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.50
  • Arla B.O.B Filtered Tastes Like Semi Skimmed Skimmed Milk 2litre

    2L ¡ £1.85/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.70
  • Oatly! Oat Drink Barista Edition Long Life 1litre

    1L ¡ £1.79/L
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Good Phats Organic British Grass-Fed Beef Tallow 275g

    275g ¡ £28.80/kg
    20% off
    ÂŁ7.92ÂŁ9.90
  • British Creme Fraiche 300ml

    300ml ¡ £3.90/L
    10% off
    ÂŁ1.17ÂŁ1.30
  • Cocos Natural Organic Coconut Yogurt Alternative 400g

    400g ¡ £13.80/kg
    20% off
    ÂŁ5.52ÂŁ6.90
  • The Tofoo Co. Naked Tofu 280g

    280g ¡ £7.79/kg
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Cravendale Filtered Fresher for Longer Skimmed Milk 2litre

    2L ¡ £1.75/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.50
  • Waitrose Large British Blacktail Free Range Eggs 12s

    1pk ¡ £4.51 each
    15% off
    ÂŁ4.51ÂŁ5.30
  • Rude Health Organic Long Life Unsweetened Coconut Drink 1litre

    1L ¡ £2.18/L
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Bespoke Foods Duck Fat 320g

    320g ¡ £20.06/kg
    15% off
    ÂŁ6.42ÂŁ7.55
  • Essential Soured Cream 300ml

    300ml ¡ £4.37/L
    10% off
    ÂŁ1.31ÂŁ1.45
  • Waitrose Spreadable Butter 500g

    500g ¡ £5.94/kg
    10% off
    ÂŁ2.97ÂŁ3.30
  • Tiba Tempeh Smoky 220g

    220g ¡ £12.64/kg
    25% off
    ÂŁ2.78ÂŁ3.70
  • Loyd Grossman Flame Baked Pizza Bases 2Each

    1pk ¡ £2.15 each
    45% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.90
  • No.1 Large Longstock Gold Free Range Eggs 6s

    1pk ¡ £4.60 each
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.60
  • MOMA Oat Barista Dairy Free Drink 1litre

    1L ¡ £2.04/L
    15% off
    ÂŁ2.04ÂŁ2.40
  • Essential Long Life Semi-Skimmed Milk 1litre

    1L ¡ £1.28/L
    25% off
    ÂŁ1.28ÂŁ1.70
  • Bespoke Foods Goose Fat 320g

    320g ¡ £20.06/kg
    15% off
    ÂŁ6.42ÂŁ7.55
  • The Tofoo Co. Tempeh 200g

    200g ¡ £13.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Crosta & Mollica Pinsa Bread 230g

    230g ¡ £10.09/kg
    20% off
    ÂŁ2.32ÂŁ2.90
  • Waitrose Extra Thick Double Cream 300ml

    300ml ¡ £7.97/L
    10% off
    ÂŁ2.39ÂŁ2.65
  • Waitrose British Blacktail FR Medium Eggs 6s

    1pk ¡ £1.62 each
    15% off
    ÂŁ1.62ÂŁ1.90
  • Oatly! Oat Drink Barista Organic Long Life 1litre

    1L ¡ £1.79/L
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • The Tofoo Co. Smoked Tofu 225g

    225g ¡ £12.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Kerrygold Pure Irish Butter Stick 100g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Califia Farms Oat Barista Blend Long Life Drink 1litre

    1L ¡ £1.79/L
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Tiba Tempeh Organic Original 200g

    200g ¡ £12.75/kg
    25% off
    ÂŁ2.55ÂŁ3.40
  • Rude Health Almond Long Life Drink 1litre

    1L ¡ £2.18/L
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Clearspring Organic Tofu 300g

    300g ¡ £5.87/kg
    20% off
    ÂŁ1.76ÂŁ2.20
  • Rude Health Organic Long Life Oat Drink 1litre

    1L ¡ £2.18/L
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Tiba Tempeh Southern Style Protein Bites 60g

    60g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Alpro Long Life Dairy Free Soya Drink Growing Up 1-3+ Years 1litre

    1L ¡ £2.18/L
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Tiba Tempeh Roasted Protein Bites 60g

    60g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Alpro Long Life Dairy Free Oat Drink 1-3+ Years 1litre

    1L ¡ £2.18/L
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Alpro Soya Long Life No Sugar Dairy Free Drink 1litre

    1L ¡ £1.99/L
    25% off
    ÂŁ1.99ÂŁ2.65

Cheese

  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g ¡ £9.11/kg
    25% off
    ÂŁ3.19ÂŁ4.25
  • Philadelphia Original Soft Cheese 165g

    165g ¡ £12.73/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 3x41g

    123g ¡ £17.07/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Leerdammer Original Sliced Cheese 160g

    160g ¡ £14.06/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Galbani Cucina Italian Mozzarella Cheese 400g

    400g ¡ £11.25/kg
    25% off
    ÂŁ4.50ÂŁ6.00
  • No.1 24 Month Mountain Parmigiano Reggiano DOP 200g

    200g ¡ £31.20/kg
    20% off
    ÂŁ6.24ÂŁ7.80
  • No. 1 Brillat Savarin Affine French Cheese Strength 2 200g

    200g ¡ £26.80/kg
    20% off
    ÂŁ5.36ÂŁ6.70
  • Saint Agur Blue Cheese 150g

    150g ¡ £21.00/kg
    25% off
    ÂŁ3.15ÂŁ4.20
  • Snowdonia Cheese Company Red Storm Vintage Red Leicester Cheese Truckle 200g

    200g ¡ £26.40/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Essential Mature Cheddar Cheese Strength 4 350g

    350g ¡ £8.03/kg
    15% off
    ÂŁ2.81ÂŁ3.30
  • Philadelphia Light Soft Cheese 165g

    165g ¡ £12.73/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Waitrose Davidstow Cornish Mature Sliced Cheddar Cheese Strength 5 160g

    160g ¡ £14.06/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 220g

    125g ¡ £14.40/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Le Rustique le Bon Brie Cheese 200g

    200g ¡ £13.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • No.1 French Blue D'Affinois Cheese Strength 2 180g

    180g ¡ £25.33/kg
    20% off
    ÂŁ4.56ÂŁ5.70
  • Essential Red Leicester Cheese Strength 3 350g

    350g ¡ £9.66/kg
    25% off
    ÂŁ3.38ÂŁ4.50
  • Essential Medium Cheddar Cheese Strength 3 Large 550g

    550g ¡ £7.42/kg
    15% off
    ÂŁ4.08ÂŁ4.80
  • Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 165g

    165g ¡ £12.73/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Waitrose Long Clawson Shropshire Blue Cheese Strength 4 227g

    227g ¡ £14.80/kg
    20% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.20
  • No. 1 Smoked Red Fox Vintage Red Leicester Cheese Strength 4 200g

    200g ¡ £17.20/kg
    20% off
    ÂŁ3.44ÂŁ4.30
  • Galbani Burrata Mini 180g

    180g ¡ £17.33/kg
    20% off
    ÂŁ3.12ÂŁ3.90
  • Waitrose Davidstow Cornish Mature Cheddar Cheese Strength 5 Large 550g

    550g ¡ £10.04/kg
    20% off
    ÂŁ5.52ÂŁ6.90
  • Philadelphia Protein 165g

    165g ¡ £12.73/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Waitrose Davidstow Cornish Extra Mature Cheddar Cheese Strength 6 Large 550g

    550g ¡ £10.04/kg
    20% off
    ÂŁ5.52ÂŁ6.90
  • Philadelphia Mexican 165g

    165g ¡ £12.73/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Snowdonia Beechwood Smoked Cheddar Truckle 200g

    200g ¡ £26.40/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Cathedral City "Our Strongest" Vintage Mature Cheddar Cheese 300g

    300g ¡ £12.77/kg
    25% off
    ÂŁ3.83ÂŁ5.10
  • Cathedral City Lighter Mature Cheddar Cheese 350g

    350g ¡ £10.94/kg
    25% off
    ÂŁ3.83ÂŁ5.10
  • Essential Medium Cheddar Cheese Strength 3 Extra Large 750g

    750g ¡ £6.80/kg
    15% off
    ÂŁ5.10ÂŁ6.00
  • Essential Mature Cheddar Cheese Strength 4 Extra Large 750g

    750g ¡ £6.80/kg
    15% off
    ÂŁ5.10ÂŁ6.00
  • No.1 Snowdonia Cavern Aged Vintage Cheddar 200g

    200g ¡ £16.80/kg
    20% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.20
  • Cathedral City Extra Mature Cheddar Cheese 350g

    350g ¡ £10.94/kg
    25% off
    ÂŁ3.83ÂŁ5.10

Yoghurt

  • Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g

    450g ¡ £5.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g

    124g ¡ £9.27/kg
    4 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.15
  • Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits 124g

    124g ¡ £9.27/kg
    4 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.15
  • Muller Light Toffee Fat Free Yogurt 160g

    160g ¡ £7.19/kg
    4 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.15
  • Yeo Valley Fruity Favourites Organic Yogurts 4x110g

    440g ¡ £5.64/kg
    25% off
    ÂŁ2.48ÂŁ3.30
  • Biotiful Kefir Protein Original 250g

    250g ¡ £9.60/kg
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.40
  • Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g

    250g ¡ £9.60/kg
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.40
  • Biotiful Gut Health Kefir Protein Mango 250g

    250g ¡ £9.60/kg
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.40
  • Cocos Organic Coconut Kefir Drink 500ml

    500ml ¡ £7.60/L
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Biotiful Kefir Madagascan Vanilla Yoghurt 350g

    350g ¡ £7.71/kg
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.70
  • Yeo Valley Raspberry Organic Yogurt 450g

    450g ¡ £4.67/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Waitrose High Protein Natural Yogurt 450g

    450g ¡ £4.71/kg
    20% off
    ÂŁ2.12ÂŁ2.65
  • Essential Fat Free Natural Yogurt 500g

    500g ¡ £2.38/kg
    15% off
    ÂŁ1.19ÂŁ1.40
  • Bio&Me Gluten Free Overnight Oats Apple & Blueberry 350g

    350g ¡ £6.31/kg
    33% off
    ÂŁ2.21ÂŁ3.30
  • Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Blueberry Banana & Mango Vanilla Kids Yogurts Selection 6x42g

    252g ¡ £7.18/kg
    33% off
    ÂŁ1.81ÂŁ2.70
  • Yeo Valley Strawberry Organic Yogurt 450g

    450g ¡ £4.67/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Muller Corner Red Cherry Yogurt Single 136g

    136g ¡ £8.46/kg
    4 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.15
  • Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g

    350g ¡ £7.71/kg
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.70

Meat, Poultry, Fish

  • Waitrose British Beef Sirloin Steak 200g

    200g ¡ £43.20/kg
    10% off
    ÂŁ8.64ÂŁ9.60
  • Waitrose 6 Cumberland Pork Sausages 400g

    400g ¡ £12.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Pork & Caramelised Onion Sausages 400g

    400g ¡ £12.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose British Pork, Bramley Apple Sausages 400g

    400g ¡ £12.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 12 Smoked Dry Cured Streaky Bacon Rashers 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • No.1 Free Range Dry Cured Beech Smoked Bacon Lardons 200g

    200g ¡ £24.50/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.90
  • Waitrose 12 Made Without Nitrite Smoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose Slower Reared Chicken Wings 475g

    475g ¡ £3.79/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Waitrose Cod Fillets MSC 240g

    240g ¡ £36.38/kg
    10% off
    ÂŁ8.73ÂŁ9.70
  • Waitrose 6 Chorizo Style Pork Sausages 400g

    400g ¡ £12.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Pork Slow Roasted Tomato & Herb Sausages 400g

    400g ¡ £12.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Pork Chipolatas with Pepper & Nutmeg 375g

    375g ¡ £12.80/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 12 Unsmoked Dry Cured Streaky Bacon Rashers 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose 12 Made Without Nitrite Unsmoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose 8 Made Without Nitrite Unsmoked British Back Bacon Rashers 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose Whole Chicken With Pork Stuffing 1.5Kg

    1.5kg ¡ £5.10/kg
    25% off
    ÂŁ7.65ÂŁ10.20
  • Waitrose Popcorn Chicken with BBQ Sauce Dip 200g

    200g ¡ £23.75/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose MSC Cantabrian Anchovies 145g

    145g ¡ £33.10/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Garlic & Chilli King Prawns 110g

    110g ¡ £43.64/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 6 Pork Sausages with Pepper & Nutmeg 400g

    400g ¡ £12.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 12 British Pork & Herb Chipolatas 375g

    375g ¡ £12.80/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Seasoned Sausage Patties 320g

    320g ¡ £15.00/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 8 Made Without Nitrite Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose 8 Unsmoked Dry Cured Extra Lean Bacon Medallions 200g

    200g ¡ £25.50/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Denhay Dry Cured Back Smoked Bacon 200g

    200g ¡ £24.00/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 2 Skinless Scottish Salmon Fillets 260g

    260g ¡ £30.88/kg
    25% off
    ÂŁ8.03ÂŁ10.70
  • Duchy Organic Raw King Prawns 180g

    180g ¡ £30.67/kg
    20% off
    ÂŁ5.52ÂŁ6.90
  • Waitrose British Lamb Mince 20% Fat 500g

    500g ¡ £16.32/kg
    15% off
    ÂŁ8.16ÂŁ9.60
  • Waitrose 6 Extra Thick Smoked Dry Cured Back Bacon Rashers 300g

    300g ¡ £17.00/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose Sweet Cured Smoked Back Bacon with Maple Syrup 250g

    250g ¡ £20.40/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • Waitrose 8 Smoked Dry Cured Extra Lean Bacon Medallions 200g

    200g ¡ £25.50/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ5.10
  • HECK Chicken Italia Gluten Free Chipolata Sausages 10 pack 340g

    340g ¡ £9.94/kg
    25% off
    ÂŁ3.38ÂŁ4.50
  • Charlie Bigham's Salmon En Croute 440g

    440g ¡ £21.73/kg
    20% off
    ÂŁ9.56ÂŁ11.95
  • Essential British Unsmoked Gammon Joint 750g

    750g ¡ £10.25/kg
    15% off
    ÂŁ7.69ÂŁ9.05
  • Duchy Organic British Lamb Mince 20% Fat 400g

    400g ¡ £22.95/kg
    10% off
    ÂŁ9.18ÂŁ10.20
  • Waitrose Cod & Parsley Sauce Fishcakes 290g

    290g ¡ £19.55/kg
    10% off
    ÂŁ5.67ÂŁ6.30
  • Rio Mare MSC Tuna & Cous Cous Salad 160g

    160g ¡ £13.13/kg
    30% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.00
  • No.1 Free Range Dry Cured Unsmoked Bacon Lardons 200g

    200g ¡ £24.50/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.90
  • Denhay Dry Cured Streaky Unsmoked Bacon 200g

    200g ¡ £24.00/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.80
  • Denhay Dry Cured Back Unsmoked Bacon 200g

    200g ¡ £24.00/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.80
  • No.1 British Free Range Pork Pigs in Blankets 252g

    252g ¡ £16.07/kg
    25% off
    ÂŁ4.05ÂŁ5.40
  • Waitrose Free Range Pork 12 Meatballs 300g

    300g ¡ £12.53/kg
    20% off
    ÂŁ3.76ÂŁ4.70
  • Waitrose Slow Cooked Shred & Share Lamb Shawarma 423g

    423g ¡ £32.98/kg
    25% off
    ÂŁ13.95ÂŁ18.60
  • Waitrose 2 Cod & Chorizo Fishcakes 290g

    290g ¡ £19.55/kg
    10% off
    ÂŁ5.67ÂŁ6.30
  • Denhay Dry Cured Streaky Smoked Bacon 200g

    200g ¡ £24.00/kg
    2 for ÂŁ7.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose free range pork sausagemeat with sage & onion stuffing 375g

    375g ¡ £9.01/kg
    25% off
    ÂŁ3.38ÂŁ4.50
  • Waitrose 2 British Lamb Leg Steaks 300g

    300g ¡ £37.13/kg
    15% off
    ÂŁ11.14ÂŁ13.10
  • Waitrose Free Range Pork 5% Fat Lean Mince 750g

    750g ¡ £7.83/kg
    15% off
    ÂŁ5.87ÂŁ6.90
  • Essential British Unsmoked Bacon Lardons 200g

    200g ¡ £16.35/kg
    15% off
    ÂŁ3.27ÂŁ3.85
  • Waitrose Free Range British Pork Lean Mince 5% Fat 500g

    500g ¡ £9.26/kg
    15% off
    ÂŁ4.63ÂŁ5.45
  • View all (53)

Meat Alternatives

  • Waitrose Sweet Potato Falafels 192g

    192g ¡ £25.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • The Tofoo Co. Naked Tofu 280g

    280g ¡ £7.79/kg
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • PlantLiving: Frozen Mushroom Wellington with Seeded Stuffing 450g

    450g ¡ £11.73/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Quorn Picnic Eggs 140g

    140g ¡ £14.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.03ÂŁ2.70
  • Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 240g

    240g ¡ £12.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.04ÂŁ3.80
  • Beyond Meat Beyond Burger 226g

    226g ¡ £16.90/kg
    33% off
    ÂŁ3.82ÂŁ5.70
  • Tiba Tempeh Smoky 220g

    220g ¡ £12.64/kg
    25% off
    ÂŁ2.78ÂŁ3.70
  • Linda McCartney's Frozen Vegan Sausages 270g

    270g ¡ £9.19/kg
    20% off
    ÂŁ2.48ÂŁ3.10
  • Quorn Frozen Vegetarian Southern Fried Bites 300g

    300g ¡ £9.47/kg
    20% off
    ÂŁ2.84ÂŁ3.55
  • Juicy Marbles 2x Thick-Cut Filet Plant-Based Steaks 226g

    226g ¡ £33.85/kg
    25% off
    ÂŁ7.65ÂŁ10.20
  • The Tofoo Co. Tempeh 200g

    200g ¡ £13.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Waitrose PlantLiving No Meat Meatballs 380g

    380g ¡ £7.11/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ2.70
  • Quorn Cocktail Sausages 140g

    140g ¡ £14.21/kg
    25% off
    ÂŁ1.99ÂŁ2.65
  • The Tofoo Co. Smoked Tofu 225g

    225g ¡ £12.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Linda McCartney's 2 Frozen Vegetarian Mozzarella 1/4lb Burgers 227g

    227g ¡ £10.93/kg
    20% off
    ÂŁ2.48ÂŁ3.10
  • Squeaky Bean Tuna Flakes 120g

    120g ¡ £28.33/kg
    20% off
    ÂŁ3.40ÂŁ4.25
  • Tiba Tempeh Organic Original 200g

    200g ¡ £12.75/kg
    25% off
    ÂŁ2.55ÂŁ3.40
  • all plants Smoky Black Bean Veggie Burger 160g

    160g ¡ £14.75/kg
    25% off
    ÂŁ2.36ÂŁ3.15
  • Clearspring Organic Tofu 300g

    300g ¡ £5.87/kg
    20% off
    ÂŁ1.76ÂŁ2.20
  • Tiba Tempeh Southern Style Protein Bites 60g

    60g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Tiba Tempeh Roasted Protein Bites 60g

    60g ¡ £24.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Waitrose PlantLiving No Chicken Pieces 300g

    300g ¡ £9.17/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ2.75

Deli, Dips, Food To Go

  • Doritos Mild Salsa Sharing Dip 300g

    300g ¡ £10.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Waitrose Roasted Red Pepper Houmous 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Roasted Garlic Aioli Dip 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Guacamole Dip 170g

    170g ¡ £12.94/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Pineapple 275g

    275g ¡ £10.98/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • No.1 Free Range Blossom Honey Roast Ham 100g

    100g ¡ £44.00/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Waitrose Italian Stone In Nocellara Olives 150g

    150g ¡ £32.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Greek Kalamata Olives 145g

    145g ¡ £33.10/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Greek Conservolia & Kalamata Olives with Feta 145g

    145g ¡ £33.10/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Caramelised Onion Houmous 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Sour Cream & Chive Dip 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Taramasalata Dip 170g

    170g ¡ £12.94/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Melon Slices 280g

    280g ¡ £10.79/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Waitrose Marinated Chargrilled Italian Artichokes 160g

    160g ¡ £30.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g ¡ £16.80/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Waitrose 'Nduja & Mozzarella Arancini 200g

    1pk ¡ £4.80 each
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Cully & Sully Smoked Haddock & Salmon Chowder 400g

    400g ¡ £6.70/kg
    20% off
    ÂŁ2.68ÂŁ3.35
  • Waitrose Deli Style Coleslaw 300g

    300g ¡ £6.60/kg
    10% off
    ÂŁ1.98ÂŁ2.20
  • Waitrose Roasted Beetroot & Mint Houmous 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Cheese & Chive Dip 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Smoked Houmous 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Spanish Manzanilla Olives & Manchego 150g

    150g ¡ £32.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Pork & Apple Mini Pies 200g

    200g ¡ £23.75/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose Spinach Falafels 190g

    190g ¡ £25.26/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Pineapple 500g

    500g ¡ £8.08/kg
    15% off
    ÂŁ4.04ÂŁ4.75
  • Cully & Sully Chicken & Vegetable Soup 400g

    400g ¡ £6.70/kg
    20% off
    ÂŁ2.68ÂŁ3.35
  • No.1 Prosciutto Arrosto 100g

    100g ¡ £38.40/kg
    20% off
    ÂŁ3.84ÂŁ4.80
  • Waitrose Lemon & Coriander Houmous 200g

    200g ¡ £11.00/kg
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ2.20
  • Waitrose Mozzarella & Basil Pesto 170g

    170g ¡ £28.24/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Cumberland Picnic Eggs 200g

    200g ¡ £23.75/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g ¡ £14.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Dole Fruit in Jelly Mandarins 4x123g

    492g ¡ £4.88/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Cully & Sully Creamy Tomato & Basil Soup 400g

    400g ¡ £6.70/kg
    20% off
    ÂŁ2.68ÂŁ3.35
  • No.1 Free Range Wiltshire Cured Ham 100g

    100g ¡ £44.00/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Waitrose Beetroot Salad 300g

    300g ¡ £8.27/kg
    10% off
    ÂŁ2.48ÂŁ2.75
  • No.1 Free Range Applewood Smoked Turkey 80g

    80g ¡ £55.00/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Essential Houmous 200g

    200g ¡ £5.85/kg
    40% off
    ÂŁ1.17ÂŁ1.95
  • Waitrose Cheddar Courgette & Pea Crustless Quiche 340g

    340g ¡ £13.97/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose Mediterranean Nocellara, Kalamata & Gordal Olives 145g

    145g ¡ £33.10/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose 12 Sausage Rolls 360g

    360g ¡ £11.67/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Charlie Bigham's Chicken & Mushroom Ceramic Pie 300g

    300g ¡ £26.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g

    300g ¡ £26.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Waitrose Orange Melon Chunks 250g

    250g ¡ £12.08/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Waitrose Hearty Chicken Multigrain Soup 600g

    600g ¡ £5.40/kg
    10% off
    ÂŁ3.24ÂŁ3.60
  • The Real Cure Black Truffle Salami Sticks 70g

    70g ¡ £68.57/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Waitrose Feta & Honey Filo Rolls 120g

    120g ¡ £40.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Chorizo & Gouda Cheese Involtinis 80g

    80g ¡ £60.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Waitrose Spanish Style Tapas Selection 180g

    180g ¡ £30.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ5.40
  • Essential Reduced Fat Houmous 200g

    200g ¡ £7.60/kg
    20% off
    ÂŁ1.52ÂŁ1.90
  • Waitrose Berry Medley 230g

    230g ¡ £13.13/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • View all (146)

Bakery

  • Mr Kipling French Fancies 8s

    8pk ¡ £0.31 each
    40% off
    ÂŁ2.46ÂŁ4.10
  • Waitrose Super Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g ¡ £1.20/kg
    20% off
    ÂŁ0.96ÂŁ1.20
  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g ¡ £16.80/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Pork & Apple Mini Pies 200g

    200g ¡ £23.75/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g ¡ £14.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Wildfarmed Sliced Seeded Bread 550g

    550g ¡ £4.42/kg
    10% off
    ÂŁ2.43ÂŁ2.70
  • Wildfarmed Sourdough 640g

    640g ¡ £4.22/kg
    10% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.00
  • Deli Kitchen Greek Style Flatbreads 4s

    1pk ¡ £1.76 each
    25% off
    ÂŁ1.76ÂŁ2.35
  • New York Bakery Plain Bagels 5s

    1pk ¡ £2.00 each
    2 for ÂŁ3.30
    ÂŁ2.00
  • New York Bakery Sesame Bagels 5s

    1pk ¡ £2.40 each
    2 for ÂŁ3.30
    ÂŁ2.40
  • New York Bakery Protein Boost Bagels with Mixed Seeds 5s

    1pk ¡ £2.65 each
    2 for ÂŁ3.30
    ÂŁ2.65
  • Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 400g

    400g ¡ £2.93/kg
    10% off
    ÂŁ1.17ÂŁ1.30
  • Charlie Bigham's Chicken & Mushroom Ceramic Pie 300g

    300g ¡ £26.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g

    300g ¡ £26.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Waitrose Chocolate Mini Rolls 17s

    1pk ¡ £4.08 each
    15% off
    ÂŁ4.08ÂŁ4.80
  • Jason's Sourdough Superb Sprouted Grains 450g

    450g ¡ £5.29/kg
    15% off
    ÂŁ2.38ÂŁ2.80
  • New York Bakery Wholemeal Bagels 5s

    1pk ¡ £2.40 each
    2 for ÂŁ3.30
    ÂŁ2.40
  • No.1 Hand Decorated Matured Rich Fruit Cake 1.5kg

    1.5kg ¡ £11.25/kg
    20% off
    ÂŁ16.88ÂŁ21.10
  • Warburtons Crumpets 6s

    6pk ¡ £0.16 each
    25% off
    ÂŁ0.98ÂŁ1.30
  • Warburtons Gluten Free 4 White Wraps 4s

    4pk ¡ £0.73 each
    25% off
    ÂŁ2.93ÂŁ3.90
  • Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 800g

    800g ¡ £1.91/kg
    15% off
    ÂŁ1.53ÂŁ1.80
  • Waitrose Xmas Cinnamon Fudge Blondie Bites 132g

    132g ¡ £14.55/kg
    20% off
    ÂŁ1.92ÂŁ2.40
  • Hovis Seed Sensations Multiseeded Sliced Bread 400g

    400g ¡ £2.90/kg
    25% off
    ÂŁ1.16ÂŁ1.55
  • Charlie Bigham's Chicken, Ham & Leek Full Pastry Pie 270g

    270g ¡ £24.44/kg
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ6.60
  • No.1 Jewelled Gift Cake each

    1pk ¡ £9.20 each
    20% off
    ÂŁ9.20ÂŁ11.50
  • Patak's Mini Naan Bread Dippers 10Each

    1pk ¡ £2.16 each
    20% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.70
  • No.1 All Butter Belgian Waffle Biscuits 250g

    250g ¡ £25.20/kg
    25% off
    ÂŁ6.30ÂŁ8.40
  • Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g

    264g ¡ £7.08/kg
    15% off
    ÂŁ1.87ÂŁ2.20
  • Crosta & Mollica Spelt & Seed Piadina 300g

    300g ¡ £6.27/kg
    20% off
    ÂŁ1.88ÂŁ2.35
  • Waitrose Teacake Mini Bites 169g

    169g ¡ £24.14/kg
    15% off
    ÂŁ4.08ÂŁ4.80
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & Cream 255g

    255g ¡ £18.82/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • No.1 Matured Rich Fruit Cake 800g

    800g ¡ £9.60/kg
    20% off
    ÂŁ7.68ÂŁ9.60
  • Jacksons Tiger Bloomer 700g

    700g ¡ £2.69/kg
    20% off
    ÂŁ1.88ÂŁ2.35
  • Waitrose Multi-Seeded Farmhouse Bread 800g

    800g ¡ £2.31/kg
    10% off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.05
  • Warburtons Original Thin Bagels 6s

    6pk ¡ £0.29 each
    25% off
    ÂŁ1.73ÂŁ2.30
  • No.1 Jewelled Cointreau & Cranberry Christmas Pudding 800g 800g

    800g ¡ £14.40/kg
    20% off
    ÂŁ11.52ÂŁ14.40
  • Waitrose 4 All Butter Scones 4s

    1pk ¡ £2.00 each
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Sharwood's Plain Naans 2s

    2pk ¡ £1.13 each
    10% off
    ÂŁ2.25ÂŁ2.50
  • Graze Pecan & Milk Chocolate Brownie 135g

    135g ¡ £20.22/kg
    30% off
    ÂŁ2.73ÂŁ3.90
  • Pieminister Big Cheese Pie with Vintage Cheddar, Potato & Leek 255g

    255g ¡ £18.82/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Waitrose Red Velvet Chocolate Cake each

    1pk ¡ £4.12 each
    20% off
    ÂŁ4.12ÂŁ5.15
  • Waitrose Christmas Classic Panettone 750g

    750g ¡ £15.36/kg
    20% off
    ÂŁ11.52ÂŁ14.40
  • Waitrose Multigrain Farmhouse 400g

    400g ¡ £3.38/kg
    10% off
    ÂŁ1.35ÂŁ1.50
  • Sharwood's Plain Mini Naans 4s

    4pk ¡ £0.56 each
    10% off
    ÂŁ2.25ÂŁ2.50
  • Waitrose Wholemeal Farmhouse Medium Sliced 800g

    800g ¡ £1.91/kg
    15% off
    ÂŁ1.53ÂŁ1.80
  • Wildfarmed Crumpets 4s

    1pk ¡ £1.53 each
    15% off
    ÂŁ1.53ÂŁ1.80
  • Chloe's All Butter Sweethearts 100g

    100g ¡ £20.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Graze Pistachio & White Chocolate Oat Blondies 135g

    135g ¡ £20.22/kg
    30% off
    ÂŁ2.73ÂŁ3.90
  • Pieminister Mooless Moo Pie with plant based 'steak' & Craft Ale 255g

    255g ¡ £18.82/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Waitrose Chocolate Cake each

    1pk ¡ £4.12 each
    20% off
    ÂŁ4.12ÂŁ5.15
  • View all (82)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Waitrose Mashed Potato 450g

    450g ¡ £6.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Pizza Express Classic Margherita, Mozzarella 245g

    245g ¡ £14.69/kg
    50% off
    ÂŁ3.60ÂŁ7.20
  • Waitrose Italian Macaroni Cheese for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Chicken & Parmesan Fettuccine for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Beef Lasagne for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Charlie Bigham's Chilli Con Carne & Mexican Rice for 2 840g

    840g ¡ £11.38/kg
    20% off
    ÂŁ9.56ÂŁ11.95
  • Pizza Express Dough Balls with Garlic Butter 200g

    200g ¡ £13.25/kg
    50% off
    ÂŁ2.65ÂŁ5.30
  • Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice for 2 805g

    805g ¡ £11.88/kg
    20% off
    ÂŁ9.56ÂŁ11.95
  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g ¡ £16.80/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Pork & Apple Mini Pies 200g

    200g ¡ £23.75/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g ¡ £14.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Italian Macaroni Cheese with Bacon for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Spaghetti Carbonara for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Classics Chilli Con Carne for 1 450g

    450g ¡ £11.22/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Cheddar Courgette & Pea Crustless Quiche 340g

    340g ¡ £13.97/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Waitrose Broccoli, Spinach & Ricotta Quiche 400g

    400g ¡ £11.88/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.75
  • Charlie Bigham's Chicken & Mushroom Ceramic Pie 300g

    300g ¡ £26.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g

    300g ¡ £26.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Charlie Bigham's Cottage Pie for 1 325g

    325g ¡ £24.00/kg
    2 for ÂŁ14.40
    ÂŁ7.80
  • Essential Thin & Crispy Cheese & Tomato Pizza 142g

    142g ¡ £13.31/kg
    10% off
    ÂŁ1.89ÂŁ2.10
  • Waitrose Classics Cumberland Pie for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Roasted Vegetable Lasagne for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Spaghetti Bolognese for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Pizza Express Classic American, Pepperoni 250g

    250g ¡ £14.40/kg
    50% off
    ÂŁ3.60ÂŁ7.20
  • Waitrose Chunky Chips 400g

    400g ¡ £5.83/kg
    25% off
    ÂŁ2.33ÂŁ3.10
  • Charlie Bigham's Chicken, Ham & Leek Full Pastry Pie 270g

    270g ¡ £24.44/kg
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ6.60
  • Charlie Bigham's Chicken Jalfrezi & Pilau Rice for 2 845g

    845g ¡ £11.31/kg
    20% off
    ÂŁ9.56ÂŁ11.95
  • Waitrose Crispy Potato Slices 350g

    350g ¡ £7.20/kg
    10% off
    ÂŁ2.52ÂŁ2.80
  • No.1 Slow Cooked Wagyu Beef Bourguignon 470g

    470g ¡ £21.11/kg
    20% off
    ÂŁ9.92ÂŁ12.40
  • Waitrose Classics Sausage & Mash for 1 430g

    430g ¡ £11.74/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Classics Chicken, Leek & Spinach Hotpot for 1 380g

    380g ¡ £13.29/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Ham & Mushroom Tagliatelle for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Charlie Bigham's Moussaka for 2 655g

    655g ¡ £14.60/kg
    20% off
    ÂŁ9.56ÂŁ11.95
  • Waitrose Potato Croquettes 220g

    220g ¡ £12.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • No.1 Rigatoni Fresh Pasta 350g

    350g ¡ £8.91/kg
    20% off
    ÂŁ3.12ÂŁ3.90
  • Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & Cream 255g

    255g ¡ £18.82/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Waitrose Slow Cooked Shred & Share Lamb Tagine 450g

    450g ¡ £29.87/kg
    20% off
    ÂŁ13.44ÂŁ16.80
  • Essential Thin & Crispy Cheese & Tomato Pizza 241g

    241g ¡ £12.32/kg
    10% off
    ÂŁ2.97ÂŁ3.30
  • Waitrose Chicken & Bacon Pasta Bake 375g

    375g ¡ £13.47/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Chicken Arrabbiata for 1 400g

    1pk ¡ £5.05 each
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Chicken & Mushroom Risotto 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Charlie Bigham's Sicilian Chicken & Roasted Potatoes  750g

    750g ¡ £12.75/kg
    20% off
    ÂŁ9.56ÂŁ11.95
  • Pieminister Big Cheese Pie with Vintage Cheddar, Potato & Leek 255g

    255g ¡ £18.82/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Heinz Curry Chickpeas 250g

    250g ¡ £9.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Charlie Bigham's Szechuan Chilli Beef Noodles 380g

    380g ¡ £17.58/kg
    20% off
    ÂŁ6.68ÂŁ8.35
  • No.1 Prawn & Lobster Ravioli 250g

    250g ¡ £21.12/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Waitrose Garlic & Herb Mushrooms 225g

    225g ¡ £15.82/kg
    10% off
    ÂŁ3.56ÂŁ3.95
  • Waitrose Italian Spinach & Ricotta Cannelloni for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Italian Spaghetti & Meatballs for 1 400g

    400g ¡ £12.63/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • Waitrose Classics Liver & Bacon for 1 450g

    450g ¡ £11.22/kg
    3 for ÂŁ12
    ÂŁ5.05
  • View all (83)

Desserts

  • Muller Rice Original Low Fat Pudding 170g

    170g ¡ £6.76/kg
    4 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.15
  • MĂźller Rice Apple Low Fat Pudding 170g

    170g ¡ £6.76/kg
    4 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.15
  • Waitrose Strawberry Trifle 600g

    600g ¡ £5.93/kg
    25% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.75
  • Ambrosia Devon Custard Can 400g

    400g ¡ £6.13/kg
    2 for ÂŁ2.80
    ÂŁ2.45
  • Ambrosia Rice Pudding Can 400g

    400g ¡ £6.13/kg
    2 for ÂŁ2.80
    ÂŁ2.45
  • Ambrosia Light Custard Can 400g

    400g ¡ £6.13/kg
    2 for ÂŁ2.80
    ÂŁ2.45
  • No.1 Hand Decorated Matured Rich Fruit Cake 1.5kg

    1.5kg ¡ £11.25/kg
    20% off
    ÂŁ16.88ÂŁ21.10
  • No.1 Basque Cheesecake 430g

    430g ¡ £16.74/kg
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • No.1 Sticky Cinnamon Bun Pudding 205g

    205g ¡ £23.41/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Pots & Co Little Pots 70% Chocolate Ganache 4x50g

    200g ¡ £16.75/kg
    33% off
    ÂŁ3.35ÂŁ5.00
  • Ambrosia Light Rice Pudding Can 400g

    400g ¡ £6.13/kg
    2 for ÂŁ2.80
    ÂŁ2.45
  • No.1 Jewelled Gift Cake each

    1pk ¡ £9.20 each
    20% off
    ÂŁ9.20ÂŁ11.50
  • Ambrosia Devon Custard Carton 1Kg

    1kg ¡ £3.04/kg
    20% off
    ÂŁ3.04ÂŁ3.80
  • No.1 Salted Caramel Brownie Basque Cheesecake 470g

    470g ¡ £15.32/kg
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • GĂź Dark Chocolate Mousses with Ganache 2x70g

    140g ¡ £27.36/kg
    25% off
    ÂŁ3.83ÂŁ5.10
  • No.1 Pistachio Tiramisu 450g

    450g ¡ £13.87/kg
    20% off
    ÂŁ6.24ÂŁ7.80
  • No.1 Matured Rich Fruit Cake 800g

    800g ¡ £9.60/kg
    20% off
    ÂŁ7.68ÂŁ9.60
  • Ambrosia Deluxe Madagascan Vanilla Custard Dessert Pots 2x120g

    240g ¡ £7.67/kg
    20% off
    ÂŁ1.84ÂŁ2.30
  • Ambrosia Deluxe Rice Pudding Apple & Cinnamon 2x110g

    220g ¡ £8.36/kg
    20% off
    ÂŁ1.84ÂŁ2.30
  • Dole Fruit in Jelly Peaches in Strawb Jelly 4x123g

    492g ¡ £4.88/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Waitrose Red Velvet Chocolate Cake each

    1pk ¡ £4.12 each
    20% off
    ÂŁ4.12ÂŁ5.15
  • Ambrosia Light Custard Carton 1Kg

    1kg ¡ £3.04/kg
    20% off
    ÂŁ3.04ÂŁ3.80
  • Waitrose Chocolate Cake each

    1pk ¡ £4.12 each
    20% off
    ÂŁ4.12ÂŁ5.15

Ice Cream

  • Crosta & Mollica 2 Tiramisu 2x110g

    220g ¡ £21.82/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Rowntree's Mango 4x70ml

    280ml ¡ £11.43/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.20
  • Rowntrees Fruit Pastilles Berries 4x65ml

    260ml ¡ £12.31/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.20
  • Rowntree's Watermelon 4x73ml

    292ml ¡ £10.96/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.20
  • Rowntree's Fruit Blaster 6x58ml

    348ml ¡ £9.20/L
    2 for ÂŁ4.80
    ÂŁ3.20

Frozen

  • Strong Roots Crispy Skinny Fries 750g

    750g ¡ £4.24/kg
    33% off
    ÂŁ3.18ÂŁ4.75
  • Cooks' Ingredients Frozen Chopped Garlic 100g

    100g ¡ £32.00/kg
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ3.20
  • Dr. Oetker Mozzarella Ristorante Pizza 335g

    335g ¡ £4.99/kg
    55% off
    ÂŁ1.67ÂŁ3.70
  • itsu Chicken Soup Dumplings 168g

    168g ¡ £18.33/kg
    20% off
    ÂŁ3.08ÂŁ3.85
  • Young's Gastro 2 Lemon & Pepper Fish Fillets 270g

    270g ¡ £12.41/kg
    50% off
    ÂŁ3.35ÂŁ6.70
  • Waitrose New York Vanilla Cheesecake 540g

    540g ¡ £9.06/kg
    15% off
    ÂŁ4.89ÂŁ5.75
  • PlantLiving: Frozen Mushroom Wellington with Seeded Stuffing 450g

    450g ¡ £11.73/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Waitrose MSC Cooked & Peeled Prawns 250g

    250g ¡ £23.04/kg
    20% off
    ÂŁ5.76ÂŁ7.20
  • Waitrose Frozen Macaroni Cheese 400g

    400g ¡ £10.50/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Frozen Beef Lasagne 400g

    400g ¡ £10.50/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Frozen Chicken Tikka Masala & Rice 400g

    400g ¡ £11.25/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.50
  • Waitrose Frites 300g

    300g ¡ £7.77/kg
    25% off
    ÂŁ2.33ÂŁ3.10
  • Waitrose Frozen Edamame Beans 500g

    500g ¡ £5.40/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Itsu Vegetable Soup Dumplings 168g

    168g ¡ £18.33/kg
    20% off
    ÂŁ3.08ÂŁ3.85
  • Dr. Oetker Quattro Formaggi Ristorante Pizza 340g

    340g ¡ £5.88/kg
    55% off
    ÂŁ2.00ÂŁ4.45
  • Linda McCartney's Frozen Vegan Sausages 270g

    270g ¡ £9.19/kg
    20% off
    ÂŁ2.48ÂŁ3.10
  • Waitrose Frozen Chilli Con Carne & Rice 400g

    400g ¡ £10.50/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Frozen Vegetable Lasagne 400g

    400g ¡ £10.50/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Frozen Slow-Cooked Beef & Ale Pie For 2 400g

    400g ¡ £13.80/kg
    20% off
    ÂŁ5.52ÂŁ6.90
  • Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 240g

    240g ¡ £12.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.04ÂŁ3.80
  • Strong Roots Crispy Crinkle Fries 750g

    750g ¡ £4.24/kg
    33% off
    ÂŁ3.18ÂŁ4.75
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza Pepperoni-Salame 320g

    320g ¡ £6.25/kg
    55% off
    ÂŁ2.00ÂŁ4.45
  • Essential Frozen British Cauliflower Florets 900g

    900g ¡ £1.60/kg
    33% off
    ÂŁ1.44ÂŁ2.15
  • itsu Thai-Style Prawn Soup Dumplings 168g

    168g ¡ £18.33/kg
    20% off
    ÂŁ3.08ÂŁ3.85
  • Waitrose PlantLiving No Meat Meatballs 380g

    380g ¡ £7.11/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ2.70
  • Quorn Frozen Vegetarian Southern Fried Bites 300g

    300g ¡ £9.47/kg
    20% off
    ÂŁ2.84ÂŁ3.55
  • itsu Glazed Miso Aubergine 330g

    330g ¡ £9.94/kg
    20% off
    ÂŁ3.28ÂŁ4.10
  • Waitrose Frozen Chicken, Ham Hock & Leek Pie For 2 400g

    400g ¡ £13.20/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • all plants Golden Sweet Potato Veggie Burger 160g

    160g ¡ £14.75/kg
    25% off
    ÂŁ2.36ÂŁ3.15
  • Dr. Oetker Hawaii Ristorante Pizza 355g

    355g ¡ £5.63/kg
    55% off
    ÂŁ2.00ÂŁ4.45
  • Essential Frozen British Garden Peas 1.25Kg

    1.25kg ¡ £1.73/kg
    20% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.70
  • Itsu Prawn Dim Sum 168g

    168g ¡ £18.10/kg
    20% off
    ÂŁ3.04ÂŁ3.80
  • Linda McCartney's 2 Frozen Vegetarian Mozzarella 1/4lb Burgers 227g

    227g ¡ £10.93/kg
    20% off
    ÂŁ2.48ÂŁ3.10
  • Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g

    516g ¡ £5.04/kg
    20% off
    ÂŁ2.60ÂŁ3.25
  • Essential Frozen Chicken Livers 250g

    250g ¡ £4.48/kg
    20% off
    ÂŁ1.12ÂŁ1.40
  • Essential Frozen Cheese & Tomato Pizza 255g

    255g ¡ £7.25/kg
    10% off
    ÂŁ1.85ÂŁ2.05
  • Essential Frozen British Chunky Vegetable Mix 750g

    750g ¡ £2.28/kg
    10% off
    ÂŁ1.71ÂŁ1.90
  • Crosta Mollica Roast Garlic & Mozzarella Flatbread 229g

    229g ¡ £13.62/kg
    20% off
    ÂŁ3.12ÂŁ3.90
  • Waitrose Frozen Cottage Pie 400g

    400g ¡ £10.50/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • Waitrose PlantLiving No Chicken Pieces 300g

    300g ¡ £9.17/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ2.75

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Walkers Wotsits Giants Crisps Really Cheesy Sharing Snacks 130g

    130g ¡ £15.00/kg
    35% off
    ÂŁ1.95ÂŁ3.00
  • Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g ¡ £16.67/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g ¡ £16.67/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Doritos Dip or Load Salted Tortilla Chips Sharing Crisps 230g

    230g ¡ £13.04/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Bahlsen Choco Leibniz Milk Chocolate 111g

    111g ¡ £15.95/kg
    40% off
    ÂŁ1.77ÂŁ2.95
  • Hula Hoops BBQ Beef 6x24g

    144g ¡ £15.35/kg
    25% off
    ÂŁ2.21ÂŁ2.95
  • Maryland Cookies Chocolate Chip 200g

    200g ¡ £5.90/kg
    50% off
    ÂŁ1.18ÂŁ2.35
  • KP Original Salted Peanuts 250g

    250g ¡ £15.60/kg
    2 for ÂŁ6.60
    ÂŁ3.90
  • KP Unsalted Roasted Peanuts 250g

    250g ¡ £15.60/kg
    2 for ÂŁ6.60
    ÂŁ3.90
  • Pom-Bear Original 6x13g

    78g ¡ £22.31/kg
    40% off
    ÂŁ1.74ÂŁ2.90
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g ¡ £16.67/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Sensations Smoked Chilli Peanuts 150g

    150g ¡ £22.67/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.40
  • Walkers Sensations Honey & Salt Roasted Sharing Peanuts 170g

    170g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.40
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Twin Pack Biscuits 20s

    20pk ¡ £0.12 each
    33% off
    ÂŁ2.35ÂŁ3.50
  • Walkers Baked Crisps Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    96g ¡ £21.88/kg
    30% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.00
  • Weetabix 48 pack 48s 48s

    48pk ¡ £0.12 each
    20% off
    ÂŁ5.56ÂŁ6.95
  • BEAR Yo Yos Strawberry 5s

    5pk ¡ £0.47 each
    35% off
    ÂŁ2.34ÂŁ3.60
  • Butterkist Toffee Popcorn 170g

    170g ¡ £11.76/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Hula Hoops Original 6x24g

    144g ¡ £15.35/kg
    25% off
    ÂŁ2.21ÂŁ2.95
  • Loacker Tortina Original 126g

    126g ¡ £28.25/kg
    25% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.75
  • Walkers Baked Sea Salt Multipack Snacks Crisps 6x22g

    132g ¡ £22.73/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Sunbites Sun Ripened Sweet Chilli Multipack Snacks Crisps 6x25g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • KP Signature Sea Salt & Rosemary Cashews 90g

    90g ¡ £37.11/kg
    25% off
    ÂŁ3.34ÂŁ4.45
  • Essential Tortilla Chips Salted 200g

    200g ¡ £5.20/kg
    20% off
    ÂŁ1.04ÂŁ1.30
  • Whitworths Sunny Raisin 12 Snack Packs 12x14g

    168g ¡ £17.86/kg
    2 for ÂŁ4.10
    ÂŁ3.00
  • Whitworths Sunny Raisin 6 Snack Packs 6x30g

    180g ¡ £16.67/kg
    2 for ÂŁ4.10
    ÂŁ3.00
  • Whitworths Fusions Strawberry Flavour Mango 75g

    75g ¡ £39.33/kg
    2 for ÂŁ4.10
    ÂŁ2.95
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Crisps 150g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Walkers Sensations Roast Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Wavy Cut 140g

    140g ¡ £21.43/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits Large Pack 433g

    433g ¡ £7.21/kg
    30% off
    ÂŁ3.12ÂŁ4.45
  • Walkers Baked Variety Multipack Snacks Crisps 6x22g

    132g ¡ £22.73/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g ¡ £19.33/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ2.90
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Wonderful Pistachios Roasted & Salted 450g

    450g ¡ £15.56/kg
    30% off
    ÂŁ7.00ÂŁ10.00
  • Whitworths Fusions Lime Mango 75g

    75g ¡ £39.33/kg
    2 for ÂŁ4.10
    ÂŁ2.95
  • Whitworths Brilliant Banana Chips 150g

    150g ¡ £17.33/kg
    2 for ÂŁ4.10
    ÂŁ2.60
  • Whitworths Dates 300g

    300g ¡ £8.33/kg
    2 for ÂŁ4.10
    ÂŁ2.50
  • Tyrrells Furrows Sea Salted Crisps 150g

    150g ¡ £16.53/kg
    25% off
    ÂŁ2.48ÂŁ3.30
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6x25g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    125g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ2.50
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Essential Custard Creams 150g

    150g ¡ £2.93/kg
    20% off
    ÂŁ0.44ÂŁ0.55
  • Kallo Lightly Salted Wholegrain Low Fat 130g

    130g ¡ £11.85/kg
    30% off
    ÂŁ1.54ÂŁ2.20
  • Graze Marmite Crunch 100g

    100g ¡ £20.90/kg
    45% off
    ÂŁ2.09ÂŁ3.80
  • Lotus Biscoff Biscuit 16 Two-Packs 248g

    248g ¡ £4.76/kg
    45% off
    ÂŁ1.18ÂŁ2.15
  • Nature Valley Crunchy Oats & Honey Cereal Bars 5x42g

    210g ¡ £9.62/kg
    35% off
    ÂŁ2.02ÂŁ3.10
  • Proper Chips Lentil Chips Barbecue 85g

    85g ¡ £24.24/kg
    25% off
    ÂŁ2.06ÂŁ2.75
  • Walkers Less Salt Mild Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    150g ¡ £20.00/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • View all (253)

Chocolate & Sweets

  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Bahlsen PiCK UP! Milk Chocolate Biscuits 5x28g

    140g ¡ £12.50/kg
    30% off
    ÂŁ1.75ÂŁ2.50
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 3 Pack Multipack 3x43g

    129g ¡ £13.88/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Candy Kittens Lucky Cherry 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Tony's Chocolonely Milk Popcorn Crunch 180g

    180g ¡ £12.83/kg
    30% off
    ÂŁ2.31ÂŁ3.30
  • Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g

    148g ¡ £42.16/kg
    20% off
    ÂŁ6.24ÂŁ7.80
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g

    120g ¡ £31.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bars Multipack 172g

    172g ¡ £10.52/kg
    33% off
    ÂŁ1.81ÂŁ2.70
  • KP Honey Roast Peanuts 225g

    225g ¡ £17.33/kg
    2 for ÂŁ6.60
    ÂŁ3.90
  • Candy Kittens Wild Strawberry 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Tony's Chocolonely Milk Choc Caramel Sea Salt 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x27.9g

    111.6g ¡ £16.04/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g ¡ £28.15/kg
    33% off
    ÂŁ5.63ÂŁ8.40
  • KitKat 4 Finger Milk Chocolate Biscuit Bar 4 Pack Multipack 4x41.5g

    166g ¡ £10.96/kg
    35% off
    ÂŁ1.82ÂŁ2.80
  • Forest Feast Praline Crisp Chocolate Hazelnuts 100g

    100g ¡ £39.20/kg
    20% off
    ÂŁ3.92ÂŁ4.90
  • Peppersmith Peppermint 15g

    15g ¡ £95.33/kg
    25% off
    ÂŁ1.43ÂŁ1.90
  • Kinder Surprise Milk Chocolate Egg with Toy 20g

    20g ¡ £59.50/kg
    30% off
    ÂŁ1.19ÂŁ1.70
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x33.5g

    134g ¡ £13.36/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    150g ¡ £9.80/kg
    30% off
    ÂŁ1.47ÂŁ2.10
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Guylian Belgian Chocolates The Original 500g

    500g ¡ £29.58/kg
    15% off
    ÂŁ14.79ÂŁ17.40
  • Forest Feast Salted Caramel Milk Chocolate Almonds 120g

    120g ¡ £31.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Chloe's Wafer Rolls Hazelnut & Cocoa 400g

    400g ¡ £8.90/kg
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g

    18g ¡ £80.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Ritter Sport Marzipan 100g

    100g ¡ £21.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g

    102g ¡ £17.55/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Candy Kittens Sour Watermelon 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g

    105g ¡ £19.05/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g

    200g ¡ £37.15/kg
    25% off
    ÂŁ7.43ÂŁ9.90
  • Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g

    120g ¡ £31.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Nutella B-Ready Chocolate Hazelnut Wafer Biscuit Multipack 6 Bars 132g

    132g ¡ £17.05/kg
    25% off
    ÂŁ2.25ÂŁ3.00
  • Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g

    18g ¡ £80.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Werther's Original Butter Candies Sugar Free 80g

    80g ¡ £18.75/kg
    25% off
    ÂŁ1.50ÂŁ2.00
  • Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff 105g

    105g ¡ £16.95/kg
    33% off
    ÂŁ1.78ÂŁ2.65
  • Kinder Milk Chocolate Small Bars Multipack 8 Bars 8x12.5g

    100g ¡ £15.80/kg
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Candy Kittens Soul Pop 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g

    135g ¡ £40.44/kg
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Coconut Mallows 100g

    100g ¡ £30.20/kg
    15% off
    ÂŁ3.02ÂŁ3.55
  • Blue Riband Milk Chocolate 6x18g

    108g ¡ £11.02/kg
    30% off
    ÂŁ1.19ÂŁ1.70
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g

    110g ¡ £16.18/kg
    33% off
    ÂŁ1.78ÂŁ2.65
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g ¡ £13.98/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Sharing Box 138g

    138g ¡ £39.57/kg
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g

    100g ¡ £30.80/kg
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • View all (117)

Fruit Juice & Smoothies

  • Granini Peach Juice 1litre

    1L ¡ £3.12/L
    35% off
    ÂŁ3.12ÂŁ4.80
  • Essential Pure Orange Juice 1litre

    1L ¡ £1.50/L
    25% off
    ÂŁ1.50ÂŁ2.00
  • Essential Pure Apple Juice 1litre

    1L ¡ £1.40/L
    20% off
    ÂŁ1.40ÂŁ1.75
  • Biona Organic Tart Cherry Juice 1litre

    1L ¡ £8.16/L
    20% off
    ÂŁ8.16ÂŁ10.20
  • Daily Dose Orchard Apple Juice 900ml 900ml

    900ml ¡ £3.26/L
    35% off
    ÂŁ2.93ÂŁ4.50
  • Biona Organic Pomegranate Juice 1litre

    1L ¡ £8.16/L
    20% off
    ÂŁ8.16ÂŁ10.20
  • Cawston Press Apple & Elderflower 1litre

    1L ¡ £2.94/L
    30% off
    ÂŁ2.94ÂŁ4.20
  • Daily Dose Apple & Root Ginger 900ml

    900ml ¡ £3.26/L
    35% off
    ÂŁ2.93ÂŁ4.50
  • Cawston Press Apple & Ginger 1litre

    1L ¡ £2.94/L
    30% off
    ÂŁ2.94ÂŁ4.20
  • Essential Cranberry Juice Drink 1litre

    1L ¡ £1.89/L
    10% off
    ÂŁ1.89ÂŁ2.10
  • Cawston Press Apple & Rhubarb 1litre

    1L ¡ £2.94/L
    30% off
    ÂŁ2.94ÂŁ4.20
  • MangaJo Yuzu & Lemon 1L

    1L ¡ £4.04/L
    15% off
    ÂŁ4.04ÂŁ4.75
  • Rubicon Tropical Juice Drink 1litre

    1L ¡ £2.39/L
    10% off
    ÂŁ2.39ÂŁ2.65
  • Rubicon Exotic Juice Drink Mango 1litre

    1L ¡ £2.39/L
    10% off
    ÂŁ2.39ÂŁ2.65

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Coca-Cola Zero Sugar Cans 8x330ml 8x330ml

    2.64L ¡ £1.67/L
    30% off
    ÂŁ4.41ÂŁ6.30
  • Schweppes Slimline Tonic Water with Lemon Zest 12x150ml 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Schweppes Original Lemonade Can 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Schweppes Slimline Tonic Water Can 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Fiji Artesian Water 1litre

    1L ¡ £2.20/L
    20% off
    ÂŁ2.20ÂŁ2.75
  • Robinsons Orange No Added Sugar Squash 1litre

    1L ¡ £2.50/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.50
  • Robinsons Apple & Blackcurrant No Added Sugar Squash 1litre

    1L ¡ £2.50/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.50
  • Robinsons Summer Fruits No Added Sugar Squash 1litre

    1L ¡ £2.50/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.50
  • Aqua Libra Flavoured Sparkling Water Mixed Pack Cans 12x330ml

    3.96L ¡ £2.16/L
    25% off
    ÂŁ8.55ÂŁ11.40
  • Diet Coke Can Pack of 12 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Coca-Cola Zero Sugar 12x150ml

    1.8L ¡ £4.33/L
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.80
  • Essential Still Natural Mineral Water 2litre

    2L ¡ £0.54/L
    20% off
    ÂŁ1.08ÂŁ1.35
  • Robinsons Lemon No Added Sugar Squash 1litre

    1L ¡ £2.50/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.50
  • Robinsons Fruit & Barley Summer Fruits Squash 1litre

    1L ¡ £2.75/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.75
  • Robinsons Fruit & Barley Peach Squash 1litre

    1L ¡ £2.75/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.75
  • Fever-Tree Indian Tonic Water 8x150ml

    1.2L ¡ £4.82/L
    15% off
    ÂŁ5.78ÂŁ6.80
  • San Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 6x1litre

    6L ¡ £1.12/L
    25% off
    ÂŁ6.71ÂŁ8.95
  • Bottlegreen Sparkling Elderflower 4x250ml

    1L ¡ £3.83/L
    25% off
    ÂŁ3.83ÂŁ5.10
  • Diet Coke 24x330ml 24x330ml

    7.92L ¡ £1.27/L
    30% off
    ÂŁ10.08ÂŁ14.40
  • Evian Still Mineral Water 6x1.5litre

    9L ¡ £0.67/L
    20% off
    ÂŁ6.04ÂŁ7.55
  • Robinsons Fruit & Barley Grapefruit Squash 1litre

    1L ¡ £2.75/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.75
  • Robinsons Fruit & Barley Orange Squash 1litre

    1L ¡ £2.75/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.75
  • Essential Sparkling Natural Mineral Water 4x2litre

    8L ¡ £0.28/L
    20% off
    ÂŁ2.20ÂŁ2.75
  • TRIP Mixed Pack 4x330ml

    1.32L ¡ £4.45/L
    30% off
    ÂŁ5.88ÂŁ8.40
  • Monster Energy Drink Ultra Zero Sugar 4x500ml 4x500ml

    2L ¡ £3.12/L
    20% off
    ÂŁ6.24ÂŁ7.80
  • Fever-Tree Refreshingly Light Tonic Water 8x150ml

    1.2L ¡ £4.53/L
    15% off
    ÂŁ5.44ÂŁ6.40
  • TRIP Sicilian Lemon 4x250ml

    1L ¡ £5.46/L
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Coca-Cola Original Taste Bottle 4x250ml 4x250ml

    1L ¡ £4.10/L
    35% off
    ÂŁ4.10ÂŁ6.30
  • Volvic Still Mineral Water 1.5litre

    1.5L ¡ £0.61/L
    30% off
    ÂŁ0.91ÂŁ1.30
  • Rebel Kitchen 100% Pure Coconut Water 750ml

    750ml ¡ £6.72/L
    20% off
    ÂŁ5.04ÂŁ6.30
  • Red Bull Energy Drink 4x355ml

    1.42L ¡ £5.41/L
    20% off
    ÂŁ7.68ÂŁ9.60
  • Arla Protein Chocolate Milk Shake 482ml

    482ml ¡ £5.60/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.70
  • 7UP Zero Sugar Lemon & Lime Bottle 2litre

    2L ¡ £1.25/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.50
  • 7UP Zero Pink Lemonade 2litre

    2L ¡ £1.25/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.50
  • Ribena Blackcurrant Squash No Added Sugar 850ml

    850ml ¡ £2.78/L
    20% off
    ÂŁ2.36ÂŁ2.95
  • Schweppes Tonic Water Can 12x150ml

    1.8L ¡ £3.03/L
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Coca-Cola Zero Sugar Zero Caffeine Can 8x330ml

    2.64L ¡ £1.67/L
    30% off
    ÂŁ4.41ÂŁ6.30
  • Essential Still Natural Mineral Water 5litre

    5L ¡ £0.35/L
    20% off
    ÂŁ1.76ÂŁ2.20
  • TRIP Wild Strawberry 4x250ml

    1L ¡ £5.46/L
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Red Bull Energy Drink 8x250ml

    2L ¡ £5.07/L
    25% off
    ÂŁ10.13ÂŁ13.50
  • Schweppes Slimline Tonic Water 1L 1litre

    1L ¡ £2.35/L
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.35
  • Schweppes Soda Water 1L 1litre

    1L ¡ £2.35/L
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.35
  • Schweppes Slimline Bitter Lemon 1L 1litre

    1L ¡ £2.35/L
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.35
  • GOODRAYS CBD Drinks Mixed Pack 4x330ml

    1.32L ¡ £5.45/L
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • R.White's Diet Lemonade Bottle 2litre

    2L ¡ £0.93/L
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ1.85
  • R.White's Lemonade Bottle 2litre

    2L ¡ £0.93/L
    2 for ÂŁ3
    ÂŁ1.85
  • Pepsi Max Cherry No Sugar Cola Bottle 2litre

    2L ¡ £1.53/L
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.05
  • Pepsi Max No Caffeine No Sugar Cola Bottle 2litre

    2L ¡ £1.53/L
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.05
  • Pepsi Max 2L Tropical Bottle 2litre

    2L ¡ £1.53/L
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.05
  • Essential Still Natural Mineral Water 4x2litre

    8L ¡ £0.23/L
    30% off
    ÂŁ1.86ÂŁ2.65
  • View all (152)

Beer & Cider

  • Corona Extra 12x330ml

    3.96L ¡ £3.88/L
    20% off
    ÂŁ15.36ÂŁ19.20
  • Fuller's Golden Pride 8.4% Ale Single Bottle 500ml

    500ml ¡ £5.86/L
    25% off
    ÂŁ2.93ÂŁ3.90
  • Aspall Crisp Apple Cans 10x330ml

    3.3L ¡ £4.36/L
    2 for ÂŁ24
    ÂŁ14.40
  • Asahi Super Dry 0.0% Alcohol Free Beer 4x330ml

    1.32L ¡ £5.00/L
    2 for ÂŁ9.60
    ÂŁ6.60
  • Guinness Draught Stout Beer Cans 12x440ml

    5.28L ¡ £3.48/L
    15% off
    ÂŁ18.36ÂŁ21.60
  • Blue Moon 4x330ml

    1.32L ¡ £4.61/L
    30% off
    ÂŁ6.09ÂŁ8.70
  • Birra Moretti Premium Lager Beer Bottle x12 Multipack 12x330ml

    3.96L ¡ £5.68/L
    2 for ÂŁ33.60
    ÂŁ22.50
  • Kopparberg Premium Variety Pack Cans 10x330ml

    3.3L ¡ £3.64/L
    20% off
    ÂŁ12.00ÂŁ15.00
  • Sharps Doom Bar 10x440ml

    4.4L ¡ £2.81/L
    25% off
    ÂŁ12.38ÂŁ16.50
  • Clausthaler Unfiltered Dry Hopped Lager Germany 330ml

    330ml ¡ £5.45/L
    4 for ÂŁ4.80
    ÂŁ1.80
  • Brewdog Black Heart Stout 4x440ml

    1.76L ¡ £3.14/L
    20% off
    ÂŁ5.52ÂŁ6.90
  • Damm Lemon Cans 4x330ml

    1.32L ¡ £3.18/L
    25% off
    ÂŁ4.20ÂŁ5.60
  • Madri Excepcional Lager 4x440ml

    1.76L ¡ £3.86/L
    15% off
    ÂŁ6.80ÂŁ8.00
  • Brewdog Hazy Jane 10x330ml

    3.3L ¡ £4.22/L
    20% off
    ÂŁ13.92ÂŁ17.40
  • Stowford Press Apple Cider 10x440ml

    4.4L ¡ £2.29/L
    20% off
    ÂŁ10.08ÂŁ12.60
  • Brewdog Alcohol Free Mixed Pack 8x330ml

    2.64L ¡ £3.50/L
    30% off
    ÂŁ9.24ÂŁ13.20
  • Cruzcampo Sevilla Orange 4x440ml

    1.76L ¡ £3.09/L
    20% off
    ÂŁ5.44ÂŁ6.80
  • Asahi Super Dry Lager Multipack Bottle 4x330ml

    1.32L ¡ £5.45/L
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • Tribute Cornish Pale Ale 10x440ml

    4.4L ¡ £3.19/L
    15% off
    ÂŁ14.03ÂŁ16.50
  • Peroni Nastro Azzurro 0.0% Alcohol Free Lager 12x330ml

    3.96L ¡ £3.45/L
    20% off
    ÂŁ13.68ÂŁ17.10
  • Thatchers Gold Cider 10x440ml

    4.4L ¡ £2.67/L
    15% off
    ÂŁ11.73ÂŁ13.80
  • Fruitage by Rodenbach 500ml

    500ml ¡ £6.00/L
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Multipack Bottle 12x330ml

    3.96L ¡ £4.19/L
    30% off
    ÂŁ16.59ÂŁ23.70
  • Brewdog Gluten Free Punk IPA 4x330ml

    1.32L ¡ £4.66/L
    25% off
    ÂŁ6.15ÂŁ8.20
  • Erdinger Weissbräu Alcohol Free Wheat Beer 50cl

    500ml ¡ £3.78/L
    30% off
    ÂŁ1.89ÂŁ2.70
  • Aspall Imperial Vintage Suffolk Cyder 500ml

    500ml ¡ £7.14/L
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Brewdog Lost Lager 10x440ml

    4.4L ¡ £2.67/L
    30% off
    ÂŁ11.76ÂŁ16.80
  • Timothy Taylor's Landlord 500ml

    500ml ¡ £6.10/L
    3 for ÂŁ7.20
    ÂŁ3.05
  • Timothy Taylor's Boltmaker 500ml

    500ml ¡ £6.10/L
    3 for ÂŁ7.20
    ÂŁ3.05
  • Brewdog Mello Peach & Passionfruit 4x330ml

    1.32L ¡ £4.43/L
    25% off
    ÂŁ5.85ÂŁ7.80
  • Thatchers Vintage 4x440ml

    1.76L ¡ £3.91/L
    15% off
    ÂŁ6.89ÂŁ8.10
  • Birra Moretti Premium Lager Beer Bottle x4 Multipack 4x330ml

    1.32L ¡ £5.45/L
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • Beer52 Hop Hunter Mixed Brewery 4x330ml

    1.32L ¡ £5.45/L
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • Brooklyn Special Effects Low Alcohol Lager 4x330ml

    1.32L ¡ £4.06/L
    15% off
    ÂŁ5.36ÂŁ6.30
  • Thatchers Haze Cloudy Cider 4x440ml

    1.76L ¡ £3.34/L
    15% off
    ÂŁ5.87ÂŁ6.90
  • Poretti Lager Beer 10x440ml

    4.4L ¡ £2.84/L
    20% off
    ÂŁ12.48ÂŁ15.60
  • Beer52 IPA Explorer Mixed Brewery Pack 4x330ml

    1.32L ¡ £5.45/L
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • Hawkstone Zero Lager 4x330ml

    1.32L ¡ £5.93/L
    10% off
    ÂŁ7.83ÂŁ8.70
  • Inch's Medium Apple Cider Can x4 Multipack 4x440ml

    1.76L ¡ £3.34/L
    15% off
    ÂŁ5.87ÂŁ6.90
  • 1664 Biere Lager Beer 10x440ml 10x440ml

    4.4L ¡ £3.68/L
    2 for ÂŁ26.40
    ÂŁ16.20
  • Brewdog Punk IPA 4x330ml

    1.32L ¡ £4.91/L
    20% off
    ÂŁ6.48ÂŁ8.10
  • Kopparberg Mixed Fruit Cider 4x330ml

    1.32L ¡ £5.30/L
    2 for ÂŁ12
    ÂŁ7.00
  • Kopparberg Strawberry & Lime Cider 4x330ml

    1.32L ¡ £5.30/L
    2 for ÂŁ12
    ÂŁ7.00
  • St Austell Proper Job IPA 0.5% 500ml

    500ml ¡ £3.60/L
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Budweiser Budvar 6x330ml

    1.98L ¡ £3.29/L
    30% off
    ÂŁ6.51ÂŁ9.30
  • Small Beer Pale Ale Bottles 6x350ml

    2.1L ¡ £6.69/L
    10% off
    ÂŁ14.04ÂŁ15.60
  • Henney's Dry Cider Herefordshire 500ml

    500ml ¡ £6.70/L
    3 for ÂŁ7.80
    ÂŁ3.35
  • Henney's Autumn Gold 500ml

    500ml ¡ £6.70/L
    3 for ÂŁ7.80
    ÂŁ3.35
  • Adnams Ghost Ship 0.5% Low Alcohol Beer 500ml

    500ml ¡ £3.16/L
    25% off
    ÂŁ1.58ÂŁ2.10
  • San Miguel Lager Cans 10x440ml

    4.4L ¡ £3.25/L
    15% off
    ÂŁ14.28ÂŁ16.80
  • View all (126)

Wine & Sparkling

  • Norton ColecciĂłn Malbec 75cl

    750ml ¡ £12.48/L
    35% off
    ÂŁ9.36ÂŁ14.40
  • The Ned Sauvignon Blanc Marlborough, New Zealand 75cl

    750ml ¡ £12.48/L
    35% off
    ÂŁ9.36ÂŁ14.40
  • Le Bijou RosĂŠ De Sophie Valrose Coteaux De BĂŠziers 75cl

    750ml ¡ £13.80/L
    25% off
    ÂŁ10.35ÂŁ13.80
  • Moet & Chandon Imperial Brut Champagne 75cl

    750ml ¡ £62.56/L
    15% off
    ÂŁ46.92ÂŁ55.20
  • Kopke White Port Colheita 2010 75cl

    750ml ¡ £60.52/L
    15% off
    ÂŁ45.39ÂŁ53.40
  • REAL Sec Slow Fermented Sparkling Tea 750ml

    750ml ¡ £11.20/L
    30% off
    ÂŁ8.40ÂŁ12.00
  • Zeno Alcohol-Liberated Red 75cl

    750ml ¡ £13.12/L
    20% off
    ÂŁ9.84ÂŁ12.30
  • Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc 75cl

    750ml ¡ £14.40/L
    20% off
    ÂŁ10.80ÂŁ13.50
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo Red Wine 75cl

    750ml ¡ £10.00/L
    25% off
    ÂŁ7.50ÂŁ10.00
  • Bijou Le Chic RosĂŠ Grenache 1.5L

    1.5L ¡ £12.92/L
    15% off
    ÂŁ19.38ÂŁ22.80
  • Bollinger RosĂŠ NV Champagne 75cl

    750ml ¡ £79.36/L
    20% off
    ÂŁ59.52ÂŁ74.40
  • Kopke 10 Year Old White Port 75cl

    750ml ¡ £53.72/L
    15% off
    ÂŁ40.29ÂŁ47.40
  • Zeno Alcohol-Liberated White 75cl

    750ml ¡ £13.12/L
    20% off
    ÂŁ9.84ÂŁ12.30
  • Waitrose Alcohol Free Sparkling Chardonnay 75cl

    750ml ¡ £8.16/L
    15% off
    ÂŁ6.12ÂŁ7.20
  • Esprit de Puisseguin Puisseguin Saint-Émilion 75cl

    750ml ¡ £15.60/L
    35% off
    ÂŁ11.70ÂŁ18.00
  • La Monetta Gavi Piedmont, Italy 75cl

    750ml ¡ £16.08/L
    33% off
    ÂŁ12.06ÂŁ18.00
  • M de Minuty CĂ´tes De Provence RosĂŠ 75cl

    750ml ¡ £25.84/L
    15% off
    ÂŁ19.38ÂŁ22.80
  • Nyetimber RosĂŠ NV West Sussex, England 75cl

    750ml ¡ £55.20/L
    25% off
    ÂŁ41.40ÂŁ55.20
  • Graham's Blend No5 White Port 75cl

    750ml ¡ £34.56/L
    20% off
    ÂŁ25.92ÂŁ32.40
  • Vina Sol Alcohol Free Rose 0% 75cl

    750ml ¡ £6.40/L
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Louis Latour Red Burgundy France 75cl

    750ml ¡ £28.56/L
    15% off
    ÂŁ21.42ÂŁ25.20
  • Laurent Miquel Nocturnes Viognier IGP Pays d'Oc 75cl

    750ml ¡ £13.44/L
    20% off
    ÂŁ10.08ÂŁ12.60
  • Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne Brut 75cl

    750ml ¡ £42.56/L
    30% off
    ÂŁ31.92ÂŁ45.60
  • M de Minuty Provence RosĂŠ Magnum 150cl

    1.5L ¡ £24.96/L
    20% off
    ÂŁ37.44ÂŁ46.80
  • Taylor's Chip Dry White Port 75cl

    750ml ¡ £24.96/L
    20% off
    ÂŁ18.72ÂŁ23.40
  • Waitrose Alcohol Free RosĂŠ 75cl

    750ml ¡ £8.16/L
    15% off
    ÂŁ6.12ÂŁ7.20
  • Masi Costasera Amarone Classico DOCG 75cl

    750ml ¡ £46.80/L
    25% off
    ÂŁ35.10ÂŁ46.80
  • Chablis Louis Moreau 75cl

    750ml ¡ £25.60/L
    20% off
    ÂŁ19.20ÂŁ24.00
  • Nicolas Feuillatte Reserve Exclusive NV RosĂŠ Champagne 75cl

    750ml ¡ £42.56/L
    30% off
    ÂŁ31.92ÂŁ45.60
  • Italia Pinot Grigio RosĂŠ Pavia, Italy 75cl

    750ml ¡ £9.88/L
    35% off
    ÂŁ7.41ÂŁ11.40
  • Fonseca Porto Organic Terra Prima 75cl

    750ml ¡ £31.28/L
    15% off
    ÂŁ23.46ÂŁ27.60
  • Waitrose Alcohol Free Sauvignon Blanc 75cl

    750ml ¡ £8.16/L
    15% off
    ÂŁ6.12ÂŁ7.20
  • Little Giant Coonawarra Cabernet Sauvignon 75cl

    750ml ¡ £15.60/L
    25% off
    ÂŁ11.70ÂŁ15.60
  • Naudet Sancerre, Sauvignon Blanc, French, White Wine 75cl

    750ml ¡ £31.28/L
    15% off
    ÂŁ23.46ÂŁ27.60
  • Champagne Lanson Le Black Creation 75cl

    750ml ¡ £52.80/L
    25% off
    ÂŁ39.60ÂŁ52.80
  • Esprit de Buganay CĂ´tes de Provence RosĂŠ 75cl

    750ml ¡ £16.39/L
    35% off
    ÂŁ12.29ÂŁ18.90
  • Croft Particular Sherry 1L

    1L ¡ £15.12/L
    20% off
    ÂŁ15.12ÂŁ18.90
  • Waitrose Alcohol Free Cabernet Sauvignon 75cl

    750ml ¡ £8.16/L
    15% off
    ÂŁ6.12ÂŁ7.20
  • Contino Reserva Rioja, Spain 75cl

    750ml ¡ £31.36/L
    30% off
    ÂŁ23.52ÂŁ33.60
  • Cave de Lugny Les Charmes Mâcon-Lugny 75cl

    750ml ¡ £18.20/L
    35% off
    ÂŁ13.65ÂŁ21.00
  • Leckford Estate Blanc de Blancs Vintage 75cl

    750ml ¡ £39.20/L
    30% off
    ÂŁ29.40ÂŁ42.00
  • By.Ott CĂ´tes de Provence RosĂŠ 75cl

    750ml ¡ £33.28/L
    20% off
    ÂŁ24.96ÂŁ31.20
  • Lustau Pedro Ximenez Murillo 50cl

    500ml ¡ £40.30/L
    15% off
    ÂŁ20.15ÂŁ23.70
  • Luigi Bosca Malbec IG Vistalba 75cl

    750ml ¡ £20.80/L
    35% off
    ÂŁ15.60ÂŁ24.00
  • Bijou Le Chic Chardonnay Pouch 150cl

    1.5L ¡ £13.20/L
    25% off
    ÂŁ19.80ÂŁ26.40
  • Heidsieck & Co Monopole Blue Top Brut Champagne 75cl

    750ml ¡ £38.08/L
    30% off
    ÂŁ28.56ÂŁ40.80
  • Waitrose No.1 Coteaux Provence Rose 75cl

    750ml ¡ £16.08/L
    33% off
    ÂŁ12.06ÂŁ18.00
  • No.1 Torre Del Oro Palo Cortado 75cl

    750ml ¡ £18.56/L
    20% off
    ÂŁ13.92ÂŁ17.40
  • Villa Cafaggio Chianti Classico 75cl

    750ml ¡ £16.32/L
    40% off
    ÂŁ12.24ÂŁ20.40
  • Penfolds Bin 311 Chardonnay 75cl

    750ml ¡ £42.16/L
    15% off
    ÂŁ31.62ÂŁ37.20
  • View all (249)

Spirits & Premixed Drinks

  • Lillet Blanc Wine Based Aperitif 75cl

    750ml ¡ £24.91/L
    25% off
    ÂŁ18.68ÂŁ24.90
  • Absolut Vanilia Flavoured Vodka 70cl

    700ml ¡ £30.86/L
    25% off
    ÂŁ21.60ÂŁ28.80
  • Olmeca Altos Classic Lime Margarita 75cl

    750ml ¡ £21.08/L
    15% off
    ÂŁ15.81ÂŁ18.60
  • Dalwhinnie Winter's Gold Single Malt Scotch Whisky 70cl

    700ml ¡ £43.71/L
    50% off
    ÂŁ30.60ÂŁ61.20
  • No.3 Organic London Dry Gin 700ml

    700ml ¡ £52.71/L
    25% off
    ÂŁ36.90ÂŁ49.20
  • Campari Bitters 70cl

    700ml ¡ £25.71/L
    25% off
    ÂŁ18.00ÂŁ24.00
  • Diplomatico Reserva Exclusiva Rum 70cl

    700ml ¡ £56.57/L
    25% off
    ÂŁ39.60ÂŁ52.80
  • Courvoisier VSOP Cognac 70cl

    700ml ¡ £52.37/L
    35% off
    ÂŁ36.66ÂŁ56.40
  • Glayva Blended Scotch Whisky Liqueur 50cl

    500ml ¡ £36.96/L
    30% off
    ÂŁ18.48ÂŁ26.40
  • Campari Negroni Ready to Drink 50cl

    500ml ¡ £34.56/L
    20% off
    ÂŁ17.28ÂŁ21.60
  • Ramsbury Single Estate Vodka 70cl

    700ml ¡ £41.79/L
    25% off
    ÂŁ29.25ÂŁ39.00
  • Talisker Skye Single Malt Scotch Whisky 70cl

    700ml ¡ £49.37/L
    40% off
    ÂŁ34.56ÂŁ57.60
  • Gin Mare 70cl

    700ml ¡ £51.43/L
    25% off
    ÂŁ36.00ÂŁ48.00
  • Black Tears Dry Spiced Rum 70cl

    700ml ¡ £38.40/L
    30% off
    ÂŁ26.88ÂŁ38.40
  • Mr Black Cold Brew Coffee Liqueur 50cl

    500ml ¡ £40.50/L
    25% off
    ÂŁ20.25ÂŁ27.00
  • Chivas Regal Blended Whisky Tequila Cask 70cl

    700ml ¡ £49.20/L
    30% off
    ÂŁ34.44ÂŁ49.20
  • Aperol 100cl

    1L ¡ £21.15/L
    25% off
    ÂŁ21.15ÂŁ28.20
  • Hennessy VS Cognac 70cl

    700ml ¡ £54.17/L
    20% off
    ÂŁ37.92ÂŁ47.40
  • Absolut Original Vodka 1L

    1L ¡ £27.90/L
    25% off
    ÂŁ27.90ÂŁ37.20
  • Loch Lomond 70cl

    700ml ¡ £43.20/L
    40% off
    ÂŁ30.24ÂŁ50.40
  • Silent Pool Gin 70cl

    700ml ¡ £61.71/L
    20% off
    ÂŁ43.20ÂŁ54.00
  • El Dorado 12 Year Old Rum 70cl

    700ml ¡ £64.46/L
    20% off
    ÂŁ45.12ÂŁ56.40
  • Casamigos Reposado Tequila 70cl

    700ml ¡ £71.31/L
    20% off
    ÂŁ49.92ÂŁ62.40
  • Amarula Vegan Liqueur 70cl

    700ml ¡ £22.50/L
    25% off
    ÂŁ15.75ÂŁ21.00
  • Tanqueray Flor De Sevilla Alcohol Free Spirit 0% 70cl

    700ml ¡ £20.61/L
    35% off
    ÂŁ14.43ÂŁ22.20
  • Torres 10 Year Old Reserva Imperial 70cl

    700ml ¡ £33.60/L
    20% off
    ÂŁ23.52ÂŁ29.40
  • Antica Formula Vermouth 37.5cl

    375ml ¡ £46.93/L
    15% off
    ÂŁ17.60ÂŁ20.70
  • Black Cow Vodka 70cl

    700ml ¡ £39.86/L
    25% off
    ÂŁ27.90ÂŁ37.20
  • The Singleton Malt Master Single Malt Scotch Whisky 700ml

    700ml ¡ £43.20/L
    40% off
    ÂŁ30.24ÂŁ50.40
  • Roku Japanese Craft Gin Sakura Bloom Edition 70cl

    700ml ¡ £43.07/L
    25% off
    ÂŁ30.15ÂŁ40.20
  • Chairman's Reserve Spiced Rum 70cl

    700ml ¡ £41.79/L
    25% off
    ÂŁ29.25ÂŁ39.00
  • El Rayo Tequila Reposado 700ml

    700ml ¡ £51.43/L
    25% off
    ÂŁ36.00ÂŁ48.00
  • Sipsmith FreeGlider Non-alcoholic Spirit 700ml

    700ml ¡ £24.00/L
    30% off
    ÂŁ16.80ÂŁ24.00
  • Lustau Vermut Rojo 50cl

    500ml ¡ £32.14/L
    15% off
    ÂŁ16.07ÂŁ18.90
  • Akashi-Tai Umeshu Sake Liqueur 50cl

    500ml ¡ £40.32/L
    20% off
    ÂŁ20.16ÂŁ25.20
  • Jura Single Malt Bourbon Cask Scotch Whisky 70cl

    700ml ¡ £40.11/L
    40% off
    ÂŁ28.08ÂŁ46.80
  • Smirnoff No.21 Vodka Red Label 70cl

    700ml ¡ £29.14/L
    15% off
    ÂŁ20.40ÂŁ24.00
  • Sipsmith London Dry Gin 70cl

    700ml ¡ £40.50/L
    25% off
    ÂŁ28.35ÂŁ37.80
  • Mount Gay Eclipse Barbados Golden Rum 700ml

    700ml ¡ £32.40/L
    30% off
    ÂŁ22.68ÂŁ32.40
  • El Rayo Tequila Plata 700ml

    700ml ¡ £47.57/L
    25% off
    ÂŁ33.30ÂŁ44.40
  • Pentire Coastal Spritz Non-Alcoholic Spirit 700ml

    700ml ¡ £38.40/L
    20% off
    ÂŁ26.88ÂŁ33.60
  • Noilly Prat Rouge 750ml

    750ml ¡ £19.72/L
    15% off
    ÂŁ14.79ÂŁ17.40
  • Akashi-Tai Junmai Sparkling Sake 30cl

    300ml ¡ £51.00/L
    15% off
    ÂŁ15.30ÂŁ18.00
  • Hammond's Ironridge Single Malt Whisky 700ml

    700ml ¡ £60.00/L
    30% off
    ÂŁ42.00ÂŁ60.00
  • Nemiroff De Luxe Vodka 70cl

    700ml ¡ £29.57/L
    25% off
    ÂŁ20.70ÂŁ27.60
  • Tanqueray Rangpur Lime Gin 70cl

    700ml ¡ £38.57/L
    25% off
    ÂŁ27.00ÂŁ36.00
  • The Duppy Share Rum 70cl

    700ml ¡ £38.57/L
    25% off
    ÂŁ27.00ÂŁ36.00
  • Cocchi Vermouth di Torino 50cl

    500ml ¡ £45.36/L
    10% off
    ÂŁ22.68ÂŁ25.20
  • Johnnie Walker Black Label 12 YO Blended Scotch Whisky 70cl

    700ml ¡ £38.57/L
    40% off
    ÂŁ27.00ÂŁ45.00
  • Ketel One Premium Vodka 70cl

    700ml ¡ £39.09/L
    20% off
    ÂŁ27.36ÂŁ34.20
  • View all (83)

Cooking Sauces & Ingredients

  • Loyd Grossman Tomato & Roasted Garlic Sauce 350g

    350g ¡ £6.17/kg
    40% off
    ÂŁ2.16ÂŁ3.60
  • Bisto Gravy Granules 190g

    190g ¡ £14.21/kg
    30% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.85
  • Belazu Verdemanda Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml ¡ £31.20/L
    35% off
    ÂŁ15.60ÂŁ24.00
  • Cape Herb & Spice Caribbean Jerk Seasoning Rub 100g

    100g ¡ £30.90/kg
    35% off
    ÂŁ3.09ÂŁ4.75
  • Belazu 1.34 Balsamic Vinegar of Modena 250ml

    250ml ¡ £53.08/L
    33% off
    ÂŁ13.27ÂŁ19.80
  • Paxo Stuffing Mix Sage & Onion 170g

    170g ¡ £15.76/kg
    20% off
    ÂŁ2.68ÂŁ3.35
  • Gymkhana Butter Masala Cooking Sauce 300ml

    300ml ¡ £21.60/L
    20% off
    ÂŁ6.48ÂŁ8.10
  • Belazu Tahini 500g

    500g ¡ £12.06/kg
    33% off
    ÂŁ6.03ÂŁ9.00
  • Miso Tasty Red Miso Paste 200g

    200g ¡ £16.40/kg
    35% off
    ÂŁ3.28ÂŁ5.05
  • Bisto Chicken Gravy Granules 190g

    190g ¡ £14.21/kg
    30% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.85
  • Dolmio Bolognese Original Sauce 450g

    450g ¡ £7.33/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.30
  • Dolmio Lasagne Original Creamy Sauce 440g

    440g ¡ £7.50/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.30
  • Dolmio Pasta Bake Creamy Tomato Sauce 450g

    450g ¡ £7.33/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.30
  • La EspaĂąola Olive Oil 1litre

    1L ¡ £6.90/L
    50% off
    ÂŁ6.90ÂŁ13.80
  • Cape Herb & Spice Smokehouse BBQ Seasoning Rub 100g

    100g ¡ £30.90/kg
    35% off
    ÂŁ3.09ÂŁ4.75
  • Belazu Pomegranate Molasses 250ml

    250ml ¡ £23.44/L
    33% off
    ÂŁ5.86ÂŁ8.75
  • Belazu 1.25 Balsamic Vinegar of Modena 250ml

    250ml ¡ £32.96/L
    33% off
    ÂŁ8.24ÂŁ12.30
  • Colman's Chilli Con Carne Recipe Mix 50g

    50g ¡ £24.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Colman's Parsley Sauce Mix 20g

    20g ¡ £60.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Colman's Beef Casserole Recipe Mix 40g

    40g ¡ £30.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Dolmio Lasagne Original Tomato Sauce 450g

    450g ¡ £7.33/kg
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.30
  • Freja Instant Chicken Bone Broth 48g

    48g ¡ £100.00/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Essential Vegetable Oil 1litre

    1L ¡ £1.47/L
    30% off
    ÂŁ1.47ÂŁ2.10
  • Cape Herb & Spice Korean Style BBQ Seasoning Rub 100g

    100g ¡ £30.90/kg
    35% off
    ÂŁ3.09ÂŁ4.75
  • Belazu Gran Reserva Sherry Vinegar 250ml

    250ml ¡ £25.60/L
    33% off
    ÂŁ6.40ÂŁ9.55
  • Colman's Chicken Casserole Recipe Mix 40g

    40g ¡ £30.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Colman's Bread Sauce Mix 40g

    40g ¡ £30.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Colman's Cheddar Cheese Sauce Mix 40g

    40g ¡ £30.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Miso Tasty Everything Miso Sauce 280g

    280g ¡ £11.04/kg
    35% off
    ÂŁ3.09ÂŁ4.75
  • Kallo Organic Chicken Bone Broth 500ml

    500ml ¡ £4.82/L
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Mutti Bolognese Sauce 400g

    400g ¡ £6.43/kg
    35% off
    ÂŁ2.57ÂŁ3.95
  • Ottolenghi Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml ¡ £46.08/L
    20% off
    ÂŁ23.04ÂŁ28.80
  • Cape Herb & Spice Portuguese Peri-Peri Seasoning Rub 100g

    100g ¡ £31.80/kg
    33% off
    ÂŁ3.18ÂŁ4.75
  • Colman's White Sauce 26g

    26g ¡ £46.15/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Bulldog Tonkatsu Brown Sauce 300g

    300g ¡ £9.33/kg
    35% off
    ÂŁ2.80ÂŁ4.30
  • Pinchful Naturally Lower Sodium Sea Salt 250g

    250g ¡ £14.56/kg
    20% off
    ÂŁ3.64ÂŁ4.55
  • Kikkoman Soy Sauce 500ml

    500ml ¡ £8.10/L
    25% off
    ÂŁ4.05ÂŁ5.40
  • Belazu Miso Harissa 165g

    165g ¡ £24.36/kg
    33% off
    ÂŁ4.02ÂŁ6.00
  • Loyd Grossman Tomato & Basil Pasta Sauce 350g

    350g ¡ £6.17/kg
    40% off
    ÂŁ2.16ÂŁ3.60
  • Bisto Reduced Salt Gravy Granules 190g

    190g ¡ £14.21/kg
    30% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.85
  • Belazu Early Harvest Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml ¡ £21.70/L
    33% off
    ÂŁ10.85ÂŁ16.20
  • Cape Herb & Spice Greek Style Lemon & Herb Seasoning 100g

    100g ¡ £31.80/kg
    33% off
    ÂŁ3.18ÂŁ4.75
  • Ice Kitchen Frozen Thai Green Curry Paste 154g

    154g ¡ £19.61/kg
    33% off
    ÂŁ3.02ÂŁ4.50
  • Kikkoman Organic Soy Sauce 250ml

    250ml ¡ £16.20/L
    25% off
    ÂŁ4.05ÂŁ5.40
  • Belazu Sour Cherry Harissa 170g

    170g ¡ £23.65/kg
    33% off
    ÂŁ4.02ÂŁ6.00
  • Patak's Mild Korma Spice Paste 290g

    290g ¡ £11.38/kg
    25% off
    ÂŁ3.30ÂŁ4.40
  • Cooks' Ingredients Salted Capers 100g

    100g ¡ £26.40/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • itsu Sesame Chicken Broth for Noodles 1litre

    1L ¡ £4.56/L
    20% off
    ÂŁ4.56ÂŁ5.70
  • Mutti Pizza Sauce Classica 400g

    400g ¡ £6.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.20
  • Crisp 'N Dry Rapeseed Oil 1litre

    1L ¡ £2.68/L
    33% off
    ÂŁ2.68ÂŁ4.00
  • View all (216)

Tins & Cans

  • Mutti Double Concentrate Tomato PurĂŠe 130g

    130g ¡ £10.23/kg
    35% off
    ÂŁ1.33ÂŁ2.05
  • Waitrose Marinated Sun-Drenched Tomatoes 160g

    160g ¡ £30.00/kg
    3 for ÂŁ10.80
    ÂŁ4.80
  • Heinz Baked Beans 415g

    415g ¡ £4.10/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • Heinz Cheesy Beanz 390g

    390g ¡ £5.13/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ2.00
  • Heinz Chilli Beanz 390g

    390g ¡ £4.36/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • John West No Drain Tuna Chunks with a Little Spring Water MSC 3x100g

    300g ¡ £14.70/kg
    30% off
    ÂŁ4.41ÂŁ6.30
  • Essential Sweetcorn 195g

    160g ¡ £4.19/kg
    30% off
    ÂŁ0.67ÂŁ0.95
  • Heinz Vegetable Soup 4x400g

    1.6kg ¡ £3.00/kg
    2 for ÂŁ8.40
    ÂŁ4.80
  • Heinz Cream of Tomato Soup 4x400g

    1.6kg ¡ £3.00/kg
    2 for ÂŁ8.40
    ÂŁ4.80
  • Heinz Chicken Soup 4x400g

    1.6kg ¡ £3.00/kg
    2 for ÂŁ8.40
    ÂŁ4.80
  • Heinz Baked Five Beans 415g

    415g ¡ £4.10/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • Heinz Baked Beans No Added Sugar 415g

    415g ¡ £4.10/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • Heinz Barbecue Baked Beanz 390g

    390g ¡ £4.36/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • Cirio Polpa Finissima Finely Chopped Italian Tomatoes 4x400g

    1.5kg ¡ £2.10/kg
    50% off
    ÂŁ3.15ÂŁ6.30
  • John West No Drain Tuna Chunks with a Little Brine MSC 3x100g 3x100g

    300g ¡ £14.70/kg
    30% off
    ÂŁ4.41ÂŁ6.30
  • Bold Bean Co. Queen Chickpeas 570g

    400g ¡ £8.40/kg
    20% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.20
  • Heinz Classic Cream of Chicken Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Classic Chicken Noodle Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Classic Carrot & Coriander Soup 400g

    400g ¡ £5.38/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.15
  • Heinz Spaghetti in Tomato Sauce 400g

    400g ¡ £4.25/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • Heinz Spaghetti Hoops in Tomato Sauce 400g

    400g ¡ £4.25/kg
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.70
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 4x400g

    1.6kg ¡ £3.01/kg
    35% off
    ÂŁ4.81ÂŁ7.40
  • Heinz Baked Beans 4 Pack 4x415g

    1.66kg ¡ £2.89/kg
    2 for ÂŁ8.40
    ÂŁ4.80
  • Heinz Baked Beans No Added Sugar 4 Pack 4x415g

    1.66kg ¡ £2.89/kg
    2 for ÂŁ8.40
    ÂŁ4.80
  • John West Atlantic Salmon Olive Oil & Lemon MSC 115g

    80g ¡ £37.38/kg
    35% off
    ÂŁ2.99ÂŁ4.60
  • Belazu White Miso Butter Beans 320g

    320g ¡ £9.63/kg
    33% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.60
  • Heinz Spicy Parsnip Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Classic Oxtail Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Classic Scotch Broth Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 4x400g

    1.6kg ¡ £3.10/kg
    33% off
    ÂŁ4.96ÂŁ7.40
  • Heinz Baked Beans Single Serve 200g

    200g ¡ £6.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Heinz Baked Beans No Added Sugar Single Serve 200g

    200g ¡ £6.00/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.20
  • Heinz Spaghetti Hoops in Tomato Sauce 205g

    205g ¡ £5.37/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.10
  • John West Salmon Fillet Mediterranean Style in Olive Oil 115g

    80g ¡ £37.38/kg
    35% off
    ÂŁ2.99ÂŁ4.60
  • Belazu Harissa Spiced Chickpeas 320g

    320g ¡ £9.63/kg
    33% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.60
  • Heinz Potato & Bacon Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Broccoli & Stilton Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz French Onion Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Cirio Tuscan Chopped Tomatoes 400g

    400g ¡ £2.78/kg
    35% off
    ÂŁ1.11ÂŁ1.70
  • Heinz Spaghetti in Tomato Sauce Single Serve 200g

    200g ¡ £5.50/kg
    2 for ÂŁ1.80
    ÂŁ1.10
  • John West Atlantic Salmon Fillet in Olive Oil MSC 115g

    80g ¡ £37.38/kg
    35% off
    ÂŁ2.99ÂŁ4.60
  • Belazu Garlic & Lemon White Beans 320g

    320g ¡ £9.63/kg
    33% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.60
  • Heinz Classic Lentil Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz No Added Sugar Cream of Tomato Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g

    400g ¡ £5.25/kg
    3 for ÂŁ5.40
    ÂŁ2.10
  • Heinz Baked Beans 6x200g

    1.2kg ¡ £3.19/kg
    25% off
    ÂŁ3.83ÂŁ5.10
  • Belazu Beldi Preserved Lemons 360g

    200g ¡ £14.00/kg
    35% off
    ÂŁ2.80ÂŁ4.30
  • Cirio Pelati Peeled Plum Tomatoes 400g

    250g ¡ £4.44/kg
    35% off
    ÂŁ1.11ÂŁ1.70
  • Heinz Baked Beans Snap Pots 4x200g

    800g ¡ £5.25/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • Heinz Baked Beans Snap Pots No Added Sugar 4x200g

    800g ¡ £5.25/kg
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ4.20
  • View all (173)

Sugar, Flour, Baking

  • President Squirty Spray Cream 250g

    250g ¡ £10.56/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • Billington's Golden Caster Sugar 1kg

    1kg ¡ £2.49/kg
    30% off
    ÂŁ2.49ÂŁ3.55
  • Doves Farm Organic White Spelt Flour 1Kg

    1kg ¡ £2.88/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • Menier Swiss White Chocolate 100g

    100g ¡ £26.30/kg
    25% off
    ÂŁ2.63ÂŁ3.50
  • Nielsen-Massey Vanilla Extract 60ml

    60ml ¡ £117.00/L
    10% off
    ÂŁ7.02ÂŁ7.80
  • Cadbury Baking Chocolate Brownie Cake Mix 350g

    350g ¡ £9.37/kg
    20% off
    ÂŁ3.28ÂŁ4.10
  • Canderel Granular Low Calorie Sweetener 75g

    75g ¡ £23.87/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Guittard Milk Choc Baking Chips 326g

    326g ¡ £35.98/kg
    15% off
    ÂŁ11.73ÂŁ13.80
  • Billington's Dark Brown Soft Sugar 500g

    500g ¡ £3.64/kg
    35% off
    ÂŁ1.82ÂŁ2.80
  • Doves Farm Organic Wholemeal Rye Flour 1Kg

    1kg ¡ £2.84/kg
    20% off
    ÂŁ2.84ÂŁ3.55
  • Menier Swiss Milk Chocolate 100g

    100g ¡ £26.30/kg
    25% off
    ÂŁ2.63ÂŁ3.50
  • Total Sweet Xylitol 225g

    225g ¡ £14.76/kg
    20% off
    ÂŁ3.32ÂŁ4.15
  • Billington's Light Brown Soft Sugar 500g

    500g ¡ £3.64/kg
    35% off
    ÂŁ1.82ÂŁ2.80
  • Doves Farm Organic Wholemeal Spelt Flour 1Kg

    1kg ¡ £2.84/kg
    20% off
    ÂŁ2.84ÂŁ3.55
  • Menier Swiss Dark Chocolate 100g

    100g ¡ £26.30/kg
    25% off
    ÂŁ2.63ÂŁ3.50
  • Free and Easy Egg Replacer 135g

    135g ¡ £21.93/kg
    20% off
    ÂŁ2.96ÂŁ3.70
  • Canderel 100 Tablets 100s

    1pk ¡ £1.20 each
    35% off
    ÂŁ1.20ÂŁ1.85
  • McDougalls Pre-Sifted Self Raising Flour 1.1Kg

    1.1kg ¡ £1.96/kg
    20% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.70
  • Cadbury Baking Chocolate Cake Icing 400g

    400g ¡ £8.20/kg
    20% off
    ÂŁ3.28ÂŁ4.10
  • Doves Farm Bicarbonate of Soda 200g

    200g ¡ £7.70/kg
    25% off
    ÂŁ1.54ÂŁ2.05
  • McDougalls Pre-Sifted Plain Flour 1.1Kg

    1.1kg ¡ £1.96/kg
    20% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.70
  • Doves Farm Gluten Free Baking Powder 130g

    130g ¡ £11.85/kg
    25% off
    ÂŁ1.54ÂŁ2.05
  • Doves Farm Organic Cornflour 110g

    110g ¡ £14.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.54ÂŁ2.05
  • Homepride Self Raising Flour 1.5Kg

    1.5kg ¡ £1.28/kg
    20% off
    ÂŁ1.92ÂŁ2.40
  • Homepride Plain Flour 1.5Kg

    1.5kg ¡ £1.28/kg
    20% off
    ÂŁ1.92ÂŁ2.40
  • Bacheldre Stoneground Strong 100% Wholemeal Flour 1Kg

    1kg ¡ £1.52/kg
    20% off
    ÂŁ1.52ÂŁ1.90
  • Bacheldre Rustic Country Bread Flour 1Kg

    1kg ¡ £1.52/kg
    20% off
    ÂŁ1.52ÂŁ1.90

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Tilda Microwave Sticky Rice 250g

    250g ¡ £4.80/kg
    40% off
    ÂŁ1.20ÂŁ2.00
  • Essential Penne Pasta 1kg

    1kg ¡ £1.44/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Tilda Pure Basmati Rice 5kg

    5kg ¡ £3.26/kg
    20% off
    ÂŁ16.32ÂŁ20.40
  • itsu Udon Noodles 150g

    150g ¡ £6.40/kg
    20% off
    ÂŁ0.96ÂŁ1.20
  • Batchelors Chicken Super Noodles 90g

    90g ¡ £13.33/kg
    25% off
    ÂŁ1.20ÂŁ1.60
  • Waitrose Fine Egg Noodles 250g

    250g ¡ £4.64/kg
    25% off
    ÂŁ1.16ÂŁ1.55
  • Merchant Gourmet Black Dhal 280g

    280g ¡ £7.43/kg
    33% off
    ÂŁ2.08ÂŁ3.10
  • Tilda Fragrant Jasmine Rice 250g

    250g ¡ £4.80/kg
    40% off
    ÂŁ1.20ÂŁ2.00
  • Essential Spaghetti 500g

    500g ¡ £1.28/kg
    33% off
    ÂŁ0.64ÂŁ0.95
  • Tilda Brown Basmati Rice 500g

    500g ¡ £4.68/kg
    40% off
    ÂŁ2.34ÂŁ3.90
  • itsu BIG chickn ramen instant noodles & broth pot 96g

    96g ¡ £27.50/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • Merchant Gourmet Puy & Green Lentils 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Waitrose Rice Noodles 180g

    180g ¡ £6.72/kg
    33% off
    ÂŁ1.21ÂŁ1.80
  • itsu Heat & Eat Ramen Noodles 150g

    150g ¡ £6.40/kg
    20% off
    ÂŁ0.96ÂŁ1.20
  • Tilda Pure Basmati Rice 250g

    250g ¡ £4.80/kg
    40% off
    ÂŁ1.20ÂŁ2.00
  • Maidea Gluten Free Paccheri Pasta 250g

    250g ¡ £13.64/kg
    25% off
    ÂŁ3.41ÂŁ4.55
  • Tilda Fragrant Jasmine Rice 500g

    500g ¡ £4.68/kg
    40% off
    ÂŁ2.34ÂŁ3.90
  • Nissin Cup Noodles Instant Ramen Pot Japanese Seafood 75g

    75g ¡ £19.20/kg
    40% off
    ÂŁ1.44ÂŁ2.40
  • Merchant Gourmet Red & White Quinoa 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Clearspring Organic Buckwheat Soba Gluten Free Noodle 200g

    200g ¡ £22.00/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Merchant Gourmet Thai Green Lentil Curry 280g

    280g ¡ £7.43/kg
    33% off
    ÂŁ2.08ÂŁ3.10
  • Essential Spaghetti 1kg

    1kg ¡ £1.53/kg
    15% off
    ÂŁ1.53ÂŁ1.80
  • Tilda Pure Basmati Rice 2kg

    2kg ¡ £4.82/kg
    10% off
    ÂŁ9.63ÂŁ10.70
  • Nissin Big Soba Chilli Noodle Pot 115g

    115g ¡ £18.87/kg
    30% off
    ÂŁ2.17ÂŁ3.10
  • Merchant Gourmet Beluga Lentils 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Clearspring Organic Japanese Udon Noodles 200g

    200g ¡ £14.80/kg
    20% off
    ÂŁ2.96ÂŁ3.70
  • Merchant Gourmet Tomatoey Puy & Green Lentils 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Essential Macaroni Pasta 500g

    500g ¡ £1.52/kg
    20% off
    ÂŁ0.76ÂŁ0.95
  • Essential Whole Grain Rice 1kg

    1kg ¡ £1.44/kg
    40% off
    ÂŁ1.44ÂŁ2.40
  • Nissin Big Soba Classic Noodle Pot 113g

    113g ¡ £19.20/kg
    30% off
    ÂŁ2.17ÂŁ3.10
  • Duchy Organic Green Lentils 500g

    500g ¡ £5.28/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • Clearspring Organic Brown Rice Udon Noodles 200g

    200g ¡ £14.80/kg
    20% off
    ÂŁ2.96ÂŁ3.70
  • Crosta & Mollica Rigatoni Pasta 500g

    500g ¡ £5.40/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Merchant Gourmet Mediterranean Style Grains 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Essential Brown Basmati Rice 1kg

    1kg ¡ £2.10/kg
    30% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.00
  • Nissin Big Soba Teriyaki Wok Style Noodle Pot 113g

    113g ¡ £19.20/kg
    30% off
    ÂŁ2.17ÂŁ3.10
  • Duchy Organic Couscous 500g

    500g ¡ £4.80/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Itsu Soba Noodles 250g

    250g ¡ £5.76/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Crosta & Mollica Fiorelli Pasta 500g

    500g ¡ £5.40/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Merchant Gourmet Persian Style Rice & Lentils 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Tilda White & Brown Basmati Rice 250g

    250g ¡ £4.80/kg
    40% off
    ÂŁ1.20ÂŁ2.00
  • itsu BIG katsu curry instant noodles & broth pot 96g

    96g ¡ £27.50/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • Duchy Organic Chickpeas 500g

    500g ¡ £4.80/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • itsu Ramen Noodles 250g

    250g ¡ £5.76/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Crosta & Mollica Spaghetti Pasta 500g

    500g ¡ £5.40/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • Merchant Gourmet Spanish Style Grains & Rice 250g

    250g ¡ £7.16/kg
    35% off
    ÂŁ1.79ÂŁ2.75
  • Gallo Carnaroli Risotto Rice 500g

    500g ¡ £6.24/kg
    20% off
    ÂŁ3.12ÂŁ3.90
  • Duchy Organic Red Split Lentils 500g

    500g ¡ £4.80/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Waitrose Wholewheat Noodles 250g

    250g ¡ £4.96/kg
    20% off
    ÂŁ1.24ÂŁ1.55
  • Crosta & Mollica Tagliatelle Pasta 500g

    500g ¡ £5.40/kg
    25% off
    ÂŁ2.70ÂŁ3.60
  • View all (72)

Table Sauces & Condiments

  • Hellmann's Real Mayonnaise 600g

    600g ¡ £7.13/kg
    25% off
    ÂŁ4.28ÂŁ5.70
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g ¡ £8.79/kg
    30% off
    ÂŁ2.77ÂŁ3.95
  • Colman's Mint Sauce 165g

    165g ¡ £9.09/kg
    40% off
    ÂŁ1.50ÂŁ2.50
  • Ottolenghi Honey Mustard Dressing 250g

    250g ¡ £20.16/kg
    20% off
    ÂŁ5.04ÂŁ6.30
  • Stokes Tomato Ketchup 300g

    300g ¡ £9.80/kg
    30% off
    ÂŁ2.94ÂŁ4.20
  • Gymkhana Tandoori Onion Chutney 220g

    220g ¡ £29.45/kg
    20% off
    ÂŁ6.48ÂŁ8.10
  • Kikkoman Soy Sauce 500ml

    500ml ¡ £8.10/L
    25% off
    ÂŁ4.05ÂŁ5.40
  • Lee Kum Kee Hoisin Sauce 210g

    210g ¡ £10.38/kg
    25% off
    ÂŁ2.18ÂŁ2.90
  • Grey Poupon Dijon Mustard 215g

    215g ¡ £11.21/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Hellmann's Plant Based Mayo 726g

    726g ¡ £5.79/kg
    30% off
    ÂŁ4.20ÂŁ6.00
  • Cholula Original Hot Sauce 150ml

    150ml ¡ £16.27/L
    25% off
    ÂŁ2.44ÂŁ3.25
  • Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150ml

    150ml ¡ £16.00/L
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Ottolenghi Orange Marmalade Dressing 250ml

    250ml ¡ £20.16/L
    20% off
    ÂŁ5.04ÂŁ6.30
  • Gymkhana Peanut & Sesame Chutney 220g

    220g ¡ £29.45/kg
    20% off
    ÂŁ6.48ÂŁ8.10
  • Kikkoman Organic Soy Sauce 250ml

    250ml ¡ £16.20/L
    25% off
    ÂŁ4.05ÂŁ5.40
  • Grey Poupon Wholegrain Mustard 210g

    210g ¡ £11.48/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Heinz Tomato Ketchup Squeezy 342g

    342g ¡ £7.02/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • HP Classic BBQ Sauce 465g

    465g ¡ £6.32/kg
    30% off
    ÂŁ2.94ÂŁ4.20
  • Stokes Real Mayonnaise 345g

    345g ¡ £10.14/kg
    30% off
    ÂŁ3.50ÂŁ5.00
  • Heinz Ranch Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Heinz Garlic Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Heinz Morley's Fried Chicken Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Uni-Eagle Sriracha Hot Chilli Sauce 430ml

    430ml ¡ £7.44/L
    20% off
    ÂŁ3.20ÂŁ4.00
  • Kikkoman Sushi Sauce 345g

    345g ¡ £9.13/kg
    25% off
    ÂŁ3.15ÂŁ4.20
  • Sharwood's Mango Chutney with Chilli 227g

    227g ¡ £8.59/kg
    35% off
    ÂŁ1.95ÂŁ3.00
  • Heinz Tomato Ketchup 700g

    700g ¡ £6.04/kg
    10% off
    ÂŁ4.23ÂŁ4.70
  • Essential Wholegrain Mustard 185g

    185g ¡ £5.19/kg
    20% off
    ÂŁ0.96ÂŁ1.20
  • Hellmann's Squeezy Real Mayonnaise 750ml

    750ml ¡ £5.65/L
    25% off
    ÂŁ4.24ÂŁ5.65
  • Heinz Burger Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Heinz Fish & Chip Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Heinz Sweet Chilli Sauce 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Farrington's Mellow Yellow Classic Vinaigrette 250ml

    250ml ¡ £14.24/L
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Kikkoman All-Purpose Soy Sauce 250ml

    250ml ¡ £12.60/L
    25% off
    ÂŁ3.15ÂŁ4.20
  • Patak's Aubergine Pickle 312g

    312g ¡ £8.53/kg
    25% off
    ÂŁ2.66ÂŁ3.55
  • Essential French Mustard 180g

    180g ¡ £4.44/kg
    33% off
    ÂŁ0.80ÂŁ1.20
  • Heinz Classic BBQ Sauce 570ml

    570ml ¡ £7.42/L
    10% off
    ÂŁ4.23ÂŁ4.70
  • Hellmann's Squeezy Light Mayonnaise 750ml

    750ml ¡ £5.65/L
    25% off
    ÂŁ4.24ÂŁ5.65
  • itsu Crispy Chilli Oil 100g

    100g ¡ £26.40/kg
    20% off
    ÂŁ2.64ÂŁ3.30
  • Farrington's Mellow Yellow Honey & Mustard Dressing 250ml

    250ml ¡ £14.24/L
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Colman's Tartare Sauce 144g

    144g ¡ £10.42/kg
    40% off
    ÂŁ1.50ÂŁ2.50
  • Kikkoman Tamari Gluten Free Soy Sauce 250ml

    250ml ¡ £12.00/L
    25% off
    ÂŁ3.00ÂŁ4.00
  • Patak's Pickle Lime 283g

    283g ¡ £9.47/kg
    20% off
    ÂŁ2.68ÂŁ3.35
  • Essential English Mustard 180g

    180g ¡ £6.00/kg
    10% off
    ÂŁ1.08ÂŁ1.20
  • Heinz Truffle Mayo 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Heinz American Style Yellow Mustard 400ml

    400ml ¡ £10.50/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g

    295g ¡ £9.39/kg
    30% off
    ÂŁ2.77ÂŁ3.95
  • Farrington's Mellow Yellow Balsamic Vinegar Dressing 250ml

    250ml ¡ £14.24/L
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • Colman's Bramley Apple Sauce 155g

    155g ¡ £9.68/kg
    40% off
    ÂŁ1.50ÂŁ2.50
  • Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 250ml

    250ml ¡ £7.20/L
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Sharwood's Mango Chutney 360g

    360g ¡ £6.67/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • View all (77)

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Tassimo Kenco Americano Grande XL Coffee Pods 16s 144g

    144g ¡ £47.57/kg
    3 for ÂŁ15.60
    ÂŁ6.85
  • Tassimo L'OR Latte Macchiato T Discs 195.3g

    195.3g ¡ £35.07/kg
    3 for ÂŁ15.60
    ÂŁ6.85
  • Tassimo Costa Cappuccino T Discs 210g

    210g ¡ £32.62/kg
    3 for ÂŁ15.60
    ÂŁ6.85
  • Kenco Millicano Americano Original Coffee 100g

    100g ¡ £52.80/kg
    40% off
    ÂŁ5.28ÂŁ8.80
  • Pukka Organic Elderberry & Echinacea Tea 20 Tea Bags 40g

    40g ¡ £87.25/kg
    45% off
    ÂŁ3.49ÂŁ6.35
  • Teapigs Darjeeling Earl Grey 40 Tea Temples 100g

    100g ¡ £92.40/kg
    30% off
    ÂŁ9.24ÂŁ13.20
  • Union Coffee Natural Spirit Organic Wholebean 500g

    500g ¡ £32.64/kg
    20% off
    ÂŁ16.32ÂŁ20.40
  • Lavazza Qualita Oro Dark Roast Ground Coffee 250g

    250g ¡ £24.44/kg
    25% off
    ÂŁ6.11ÂŁ8.15
  • Options Instant Hot White Chocolate Drink 220g

    220g ¡ £15.68/kg
    50% off
    ÂŁ3.45ÂŁ6.90
  • Tassimo Costa Latte T Discs 167g

    167g ¡ £41.02/kg
    3 for ÂŁ15.60
    ÂŁ6.85
  • Tassimo Kenco 100% Colombian Coffee Pods 136g

    136g ¡ £50.37/kg
    3 for ÂŁ15.60
    ÂŁ6.85
  • Tassimo Cadbury Hot Chocolate Pods 10s 160g

    160g ¡ £42.81/kg
    3 for ÂŁ15.60
    ÂŁ6.85
  • Teapigs Mao Feng Green Tea 40 Tea Temples 100g

    100g ¡ £92.40/kg
    30% off
    ÂŁ9.24ÂŁ13.20
  • Teapigs English Breakfast Tea 40 Tea Temples 132g

    132g ¡ £70.00/kg
    30% off
    ÂŁ9.24ÂŁ13.20
  • NescafĂŠ Azera Americano Decaf Instant Coffee 135g

    135g ¡ £51.63/kg
    33% off
    ÂŁ6.97ÂŁ10.40
  • Union Coffee Revelation Espresso Wholebean 500g

    500g ¡ £32.64/kg
    20% off
    ÂŁ16.32ÂŁ20.40
  • Lavazza QualitĂ  Oro Ground Coffee 250g

    250g ¡ £24.44/kg
    25% off
    ÂŁ6.11ÂŁ8.15
  • Taylors of Harrogate Yorkshire Tea Decaf 160s 500g

    500g ¡ £15.20/kg
    20% off
    ÂŁ7.60ÂŁ9.50
  • L'Or Lungo Profondo Capsules 10s 52g

    52g ¡ £63.85/kg
    35% off
    ÂŁ3.32ÂŁ5.10
  • Teapigs Chamomile Flowers 40 Tea Temples 60g

    60g ¡ £154.00/kg
    30% off
    ÂŁ9.24ÂŁ13.20
  • Taylors of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250g

    250g ¡ £14.40/kg
    20% off
    ÂŁ3.60ÂŁ4.50
  • Kenco Rich Instant Coffee 190g

    190g ¡ £38.68/kg
    30% off
    ÂŁ7.35ÂŁ10.50
  • illy Classico Coffee Beans 250g

    250g ¡ £31.68/kg
    20% off
    ÂŁ7.92ÂŁ9.90
  • illy Decaffeinated Ground Coffee 250g

    250g ¡ £31.68/kg
    20% off
    ÂŁ7.92ÂŁ9.90
  • Options Winter Edition Instant Belgian Hot Chocolate Praline Drink 220g

    220g ¡ £15.68/kg
    50% off
    ÂŁ3.45ÂŁ6.90
  • Taylors of Harrogate Yorkshire Gold 160 Bags 500g

    500g ¡ £15.64/kg
    15% off
    ÂŁ7.82ÂŁ9.20
  • Ovaltine Chocolate Light 300g

    300g ¡ £14.67/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Grind Compostable House Blend Coffee Pods 52g

    52g ¡ £72.50/kg
    35% off
    ÂŁ3.77ÂŁ5.80
  • Teapigs Peppermint Leaves 40 Tea Temples 80g

    80g ¡ £115.50/kg
    30% off
    ÂŁ9.24ÂŁ13.20
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g ¡ £38.68/kg
    30% off
    ÂŁ7.35ÂŁ10.50
  • Clipper Organic Fairtrade Earl Grey Tea Bags 80s 200g

    200g ¡ £18.75/kg
    40% off
    ÂŁ3.75ÂŁ6.25
  • illy Classico Filter Ground Coffee 250g

    250g ¡ £31.68/kg
    20% off
    ÂŁ7.92ÂŁ9.90
  • Waitrose Espresso Beans 100% Arabica 1Kg

    1kg ¡ £16.32/kg
    15% off
    ÂŁ16.32ÂŁ19.20
  • Options Instant Belgian Hot Chocolate Drink 220g

    220g ¡ £15.68/kg
    50% off
    ÂŁ3.45ÂŁ6.90
  • Ovaltine Original Light 300g

    300g ¡ £14.67/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Pukka Organic Turmeric Ginger & Orange 20 Tea Bags 36g

    36g ¡ £96.94/kg
    45% off
    ÂŁ3.49ÂŁ6.35
  • Nescafe Original Coffee 190g

    190g ¡ £32.11/kg
    33% off
    ÂŁ6.10ÂŁ9.10
  • Starbucks Nespresso House Blend 18s 93.6g

    93.6g ¡ £66.88/kg
    25% off
    ÂŁ6.26ÂŁ8.35
  • Clipper Organic Fairtrade English Breakfast 80 Tea Bags 232g

    232g ¡ £15.78/kg
    40% off
    ÂŁ3.66ÂŁ6.10
  • illy Intenso Ground Coffee 250g

    250g ¡ £31.68/kg
    20% off
    ÂŁ7.92ÂŁ9.90
  • Illy Classico Roast Beans 500g

    500g ¡ £29.58/kg
    15% off
    ÂŁ14.79ÂŁ17.40
  • Cadbury Instant Hot Chocolate Jar 300g

    300g ¡ £13.47/kg
    20% off
    ÂŁ4.04ÂŁ5.05
  • Ovaltine Original 300g

    300g ¡ £14.67/kg
    20% off
    ÂŁ4.40ÂŁ5.50
  • Pukka Organic Lemongrass & Ginger Tea 20 Tea Bags 36g

    36g ¡ £96.94/kg
    45% off
    ÂŁ3.49ÂŁ6.35
  • NescafĂŠ Gold Blend Decaf Instant Coffee 190g

    190g ¡ £36.84/kg
    30% off
    ÂŁ7.00ÂŁ10.00
  • illy Decaf Espresso Capsules 10s 57g

    57g ¡ £85.44/kg
    30% off
    ÂŁ4.87ÂŁ6.95
  • Tetley Original 240 Tea Bags 750g

    750g ¡ £7.19/kg
    30% off
    ÂŁ5.39ÂŁ7.70
  • illy Classico Espresso Ground Coffee 250g

    250g ¡ £31.68/kg
    20% off
    ÂŁ7.92ÂŁ9.90
  • Taylors of Harrogate DecaffĂŠ Beans 200g

    200g ¡ £36.00/kg
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ7.20
  • Taylors of Harrogate Lazy Sunday Coffee Beans 200g

    200g ¡ £34.50/kg
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ6.90
  • View all (181)

Cereal & Cereal Bars

  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g 57g

    57g ¡ £26.32/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.50
  • Wolfys Nutty Porridge With Honey Pot 90g

    90g ¡ £22.78/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.05
  • Wolfys Protein Boosted Porridge Pot 91g

    91g ¡ £22.53/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.05
  • Weetabix 48 pack 48s 48s

    48pk ¡ £0.12 each
    20% off
    ÂŁ5.56ÂŁ6.95
  • NestlĂŠ Shreddies The Original 630g 630g

    630g ¡ £4.79/kg
    33% off
    ÂŁ3.02ÂŁ4.50
  • Eat Natural Protein Packed Peanuts & Chocolate Multipack 3 Bars 3x40g

    120g ¡ £20.58/kg
    35% off
    ÂŁ2.47ÂŁ3.80
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars 4x43.6g

    174.4g ¡ £8.66/kg
    30% off
    ÂŁ1.51ÂŁ2.15
  • Pip & Nut Almond Butter Stuffed Roasted Almond Oat Bars 3x45g

    135g ¡ £22.81/kg
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g 45g

    45g ¡ £33.33/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.50
  • MOMA Plain Jumbo Oat Porridge Pot Gluten Free 65g 65g

    65g ¡ £26.15/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.70
  • MOMA Cranberry & Raisin Jumbo Oat Porridge Pot Gluten Free 70g 70g

    70g ¡ £24.29/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.70
  • Nature Valley Crunchy Oats & Honey Cereal Bars 5x42g

    210g ¡ £9.62/kg
    35% off
    ÂŁ2.02ÂŁ3.10
  • NestlĂŠ Shreddies The Frosted One 560g 600g

    600g ¡ £4.80/kg
    40% off
    ÂŁ2.88ÂŁ4.80
  • Grenade Oreo Milk 3x35g

    105g ¡ £44.67/kg
    30% off
    ÂŁ4.69ÂŁ6.70
  • Go Ahead Forest Fruits Crispy Fruit Slices Snack Bars 4x43.5g

    174g ¡ £8.68/kg
    30% off
    ÂŁ1.51ÂŁ2.15
  • FUEL 10K High Protein Chocolate Porridge Oat Cereal Pot 70g

    70g ¡ £24.29/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.70
  • Bio&Me Peanut Butter Protein Porridge Pot 65g

    65g ¡ £24.62/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.60
  • Bio&Me Original Seed & Nut Porridge Pot 65g

    65g ¡ £24.62/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.60
  • Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup Cereal Bars 5x42g

    210g ¡ £9.90/kg
    33% off
    ÂŁ2.08ÂŁ3.10
  • NestlĂŠ Shreddies The Coco One 560g 600g

    600g ¡ £4.80/kg
    40% off
    ÂŁ2.88ÂŁ4.80
  • Grenade Chocolate Chip Salted Caramel 3x35g

    105g ¡ £51.05/kg
    20% off
    ÂŁ5.36ÂŁ6.70
  • MOMA Apple, Cinnamon & Brown Sugar Porridge Pot 65g

    65g ¡ £24.62/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.60
  • Quaker Oat So Simple Sweet Cinnamon Porridge Pot 57g

    57g ¡ £26.32/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.50
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Pot 57g

    57g ¡ £26.32/kg
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.50
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts 4x30g

    120g ¡ £17.50/kg
    40% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.50
  • Surreal Chocolate Hazelnut Granola 300g

    300g ¡ £10.40/kg
    35% off
    ÂŁ3.12ÂŁ4.80
  • Eat Natural Protein Peanuts Almonds & Salted Caramel Multipack 3 Bars 3x40g

    120g ¡ £20.58/kg
    35% off
    ÂŁ2.47ÂŁ3.80
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 270g 270g

    270g ¡ £16.85/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.55
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 360g 360g

    360g ¡ £12.64/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.55
  • Quaker Oat So Simple Gluten Free Porridge Sachets 350g 350g

    350g ¡ £13.71/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.80
  • NestlĂŠ Shredded Wheat Honey & Nut 500g 500g

    500g ¡ £6.04/kg
    33% off
    ÂŁ3.02ÂŁ4.50
  • Graze Banana Bread Oat Boosts 4x30g

    120g ¡ £17.50/kg
    40% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.50
  • Bio&Me Daily Boost Fibre + Protein Cocoa Bars 3x40g

    120g ¡ £24.83/kg
    30% off
    ÂŁ2.98ÂŁ4.25
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 360g 360g

    360g ¡ £12.64/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.55
  • Quaker Oat So Simple Sweet Cinnamon Porridge Sachets 330g 330g

    330g ¡ £13.79/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.55
  • Quaker Oat So Simple Sultanas & Raisins Porridge Sachets 385g 385g

    385g ¡ £11.82/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.55
  • Jordans Country Crisp Dark Chocolate Breakfast Cereal 450g

    450g ¡ £7.31/kg
    30% off
    ÂŁ3.29ÂŁ4.70
  • Graze Cocoa Orange Oat Boosts 4x30g

    120g ¡ £17.50/kg
    40% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.50
  • Bio&Me Daily Boost Fibre + Protein Blueberry Bars 3x40g

    120g ¡ £24.83/kg
    30% off
    ÂŁ2.98ÂŁ4.25
  • Quaker Banana Sachets 10x38.4g

    384g ¡ £11.72/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ4.50
  • MOMA Apple & Cinnamon Sachets 280g

    280g ¡ £14.11/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.95
  • Moma Blueberry & Vanilla Porridge Sachets 280g

    280g ¡ £14.11/kg
    2 for ÂŁ5.40
    ÂŁ3.95
  • Jordans Country Crisp Raspberry Breakfast Cereal 450g

    450g ¡ £7.31/kg
    30% off
    ÂŁ3.29ÂŁ4.70
  • Graze Cocoa Vanilla Oat Boosts 4x30g

    120g ¡ £17.50/kg
    40% off
    ÂŁ2.10ÂŁ3.50
  • Bounce Gluten Free Millionaire Protein Ball 40g

    40g ¡ £37.25/kg
    45% off
    ÂŁ1.49ÂŁ2.70
  • Nestle Bitesize Shredded Wheat 370g

    370g ¡ £6.62/kg
    30% off
    ÂŁ2.45ÂŁ3.50
  • Jordans Country Crisp Sun-Ripe Strawberry Breakfast Cereal 450g

    450g ¡ £7.31/kg
    30% off
    ÂŁ3.29ÂŁ4.70
  • Nature Valley Crunchy Oats & Dark Chocolate Cereal Bars 5x42g

    210g ¡ £9.62/kg
    35% off
    ÂŁ2.02ÂŁ3.10
  • Bounce Gluten Free Choc Brownie Protein Ball 40g

    40g ¡ £37.25/kg
    45% off
    ÂŁ1.49ÂŁ2.70
  • FUEL 10K Chocolate Granola 400g

    400g ¡ £8.90/kg
    25% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.75
  • View all (105)

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Runny Honey Squeezy 340g

    340g ¡ £7.26/kg
    35% off
    ÂŁ2.47ÂŁ3.80
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 250g

    250g ¡ £9.68/kg
    45% off
    ÂŁ2.42ÂŁ4.40
  • Pip & Nut Crunchy Peanut Butter 300g

    300g ¡ £9.53/kg
    35% off
    ÂŁ2.86ÂŁ4.40
  • Bonne Maman Bitter Orange Fine Marmalade 370g

    370g ¡ £6.65/kg
    40% off
    ÂŁ2.46ÂŁ4.10
  • St Lawrence Gold Pure First Tapped Maple Syrup 250g

    250g ¡ £21.12/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Pip & Nut Crunchy Almond Butter 170g

    170g ¡ £19.41/kg
    25% off
    ÂŁ3.30ÂŁ4.40
  • Rowse Manuka 50+ MGO 225g

    225g ¡ £26.00/kg
    25% off
    ÂŁ5.85ÂŁ7.80
  • ManiLife Deep Roast Smooth Peanut Butter 900g

    900g ¡ £9.00/kg
    25% off
    ÂŁ8.10ÂŁ10.80
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 360g

    360g ¡ £9.72/kg
    30% off
    ÂŁ3.50ÂŁ5.00
  • Frank Cooper's Fine Cut Oxford Marmalade 454g

    454g ¡ £6.48/kg
    30% off
    ÂŁ2.94ÂŁ4.20
  • Monin Vanilla Syrup 25cl

    250ml ¡ £15.04/L
    20% off
    ÂŁ3.76ÂŁ4.70
  • Rowse Energise Honey 250g

    250g ¡ £14.16/kg
    30% off
    ÂŁ3.54ÂŁ5.05
  • ManiLife Original Crunchy Peanut Butter 900g

    900g ¡ £9.00/kg
    25% off
    ÂŁ8.10ÂŁ10.80
  • Bonne Maman Crunchy Hazelnut Chocolate Spread 250g

    250g ¡ £13.20/kg
    25% off
    ÂŁ3.30ÂŁ4.40
  • Bonne Maman Black Cherry Conserve 370g

    370g ¡ £10.38/kg
    20% off
    ÂŁ3.84ÂŁ4.80
  • Monin Caramel Syrup 25cl

    250ml ¡ £15.04/L
    20% off
    ÂŁ3.76ÂŁ4.70
  • Rowse Defence Honey 250g

    250g ¡ £14.16/kg
    30% off
    ÂŁ3.54ÂŁ5.05
  • ManiLife Organic Crunchy Peanut Butter 275g

    275g ¡ £9.82/kg
    50% off
    ÂŁ2.70ÂŁ5.40
  • Lotus Biscoff Smooth Spread 400g

    400g ¡ £7.50/kg
    25% off
    ÂŁ3.00ÂŁ4.00
  • Bonne Maman Wild Blueberry Conserve 370g

    370g ¡ £10.38/kg
    20% off
    ÂŁ3.84ÂŁ4.80
  • Monin Pure Cane Sugar Syrup 25cl

    250ml ¡ £15.64/L
    15% off
    ÂŁ3.91ÂŁ4.60
  • Rowse Cinnamon Honey 340g

    340g ¡ £7.26/kg
    35% off
    ÂŁ2.47ÂŁ3.80
  • ManiLife Organic Smooth Peanut Butter 275g

    275g ¡ £9.82/kg
    50% off
    ÂŁ2.70ÂŁ5.40
  • Nutella Chocolate Hazelnut Spread 630g

    630g ¡ £8.90/kg
    15% off
    ÂŁ5.61ÂŁ6.60
  • Bonne Maman Strawberry & Wild Strawberry Conserve 370g

    370g ¡ £10.38/kg
    20% off
    ÂŁ3.84ÂŁ4.80
  • Lyle's Golden Syrup 325g

    325g ¡ £5.54/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • Rowse Spreadable Honey 340g

    340g ¡ £7.26/kg
    35% off
    ÂŁ2.47ÂŁ3.80
  • Bonne Maman Peanut Smooth Spread 325g

    325g ¡ £11.08/kg
    25% off
    ÂŁ3.60ÂŁ4.80
  • Pip & Nut Chocolate Hazelnut Spread 165g

    165g ¡ £21.82/kg
    20% off
    ÂŁ3.60ÂŁ4.50
  • Essential Seville Orange Marmalade Thick Cut 454g

    454g ¡ £2.89/kg
    10% off
    ÂŁ1.31ÂŁ1.45
  • Rowse Runny Honey Jar 340g

    340g ¡ £7.26/kg
    35% off
    ÂŁ2.47ÂŁ3.80
  • Whole Earth Drizzler Smooth Peanut Butter 320g

    320g ¡ £9.66/kg
    35% off
    ÂŁ3.09ÂŁ4.75
  • Marmite Yeast Extract Spread 250g

    250g ¡ £15.12/kg
    10% off
    ÂŁ3.78ÂŁ4.20
  • Rowse Dark & Rich Honey 340g

    340g ¡ £7.50/kg
    33% off
    ÂŁ2.55ÂŁ3.80
  • Pip & Nut Smooth Peanut Butter 300g

    300g ¡ £9.83/kg
    33% off
    ÂŁ2.95ÂŁ4.40
  • Marmite Yeast Extract Reduced Salt Spread 250g

    250g ¡ £15.12/kg
    10% off
    ÂŁ3.78ÂŁ4.20
  • Marmite Peanut Butter Crunchy 225g

    225g ¡ £13.87/kg
    30% off
    ÂŁ3.12ÂŁ4.45
  • Hilltop Everyday Blossom Honey 340g

    340g ¡ £7.06/kg
    20% off
    ÂŁ2.40ÂŁ3.00
  • Whole Earth 100% Peanut Butter Smooth 340g

    340g ¡ £10.59/kg
    25% off
    ÂŁ3.60ÂŁ4.80
  • Essential Pure Set Honey 454g

    454g ¡ £4.27/kg
    10% off
    ÂŁ1.94ÂŁ2.15
  • Whole Earth 100% Peanut Butter Crunchy 340g

    340g ¡ £10.59/kg
    25% off
    ÂŁ3.60ÂŁ4.80
  • Essential Pure Clear Honey 454g

    454g ¡ £4.27/kg
    10% off
    ÂŁ1.94ÂŁ2.15
  • Bonne Maman Sweet & Crunchy Peanut Spread 230g

    230g ¡ £10.48/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Meridian Smooth Peanut Butter 280g

    280g ¡ £9.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.66ÂŁ3.55
  • Meridian Crunchy Peanut Butter 280g

    280g ¡ £9.50/kg
    25% off
    ÂŁ2.66ÂŁ3.55

Baby

  • Kiddylicious 4 Veggie Straws 48g

    48g ¡ £60.00/kg
    20% off
    ÂŁ2.88ÂŁ3.60
  • HiPP 3 Organic Growing Up Milk 200ml

    200ml ¡ £8.50/L
    5 for ÂŁ6.90
    ÂŁ1.70
  • Bear Yo Yos Mango 5s

    5pk ¡ £0.47 each
    35% off
    ÂŁ2.34ÂŁ3.60
  • Pampers New Baby Premium Protect Baby Wipes 3x60Each

    180pk ¡ £0.04 each
    33% off
    ÂŁ6.43ÂŁ9.60
  • Essential Cosmetic Pads 3x80s

    1pk ¡ £2.82 each
    40% off
    ÂŁ2.82ÂŁ4.70
  • Infacol Simeticone Colic Relief 55ml

    55ml ¡ £102.91/L
    25% off
    ÂŁ5.66ÂŁ7.55
  • Neal's Yard Baby Bath & Shampoo 200ml

    200ml ¡ £50.60/L
    33% off
    ÂŁ10.12ÂŁ15.10
  • Naty BioEmbrace Nappies Size 5 (11-25KG) 22x1each

    22pk ¡ £0.33 each
    33% off
    ÂŁ7.17ÂŁ10.70
  • Naty BioEmbrace Nappies Size 4 (7-18KG) 26x1Each

    26pk ¡ £0.28 each
    33% off
    ÂŁ7.17ÂŁ10.70
  • Kiddylicious Veggie Straws 12g

    12g ¡ £95.83/kg
    3 for ÂŁ3
    ÂŁ1.15
  • Kiddylicious Strawberry Wriggles 12g

    12g ¡ £95.83/kg
    3 for ÂŁ3
    ÂŁ1.15
  • Kiddylicious Raspberry Tiddlers 12g

    12g ¡ £100.00/kg
    3 for ÂŁ3
    ÂŁ1.20
  • WaterWipes Sensitive Baby Wipes 3s 3x60Each

    1pk ¡ £8.96 each
    25% off
    ÂŁ8.96ÂŁ11.95
  • Aptamil 2 Follow on Formula Liquid 4x200ml

    800ml ¡ £5.80/L
    20% off
    ÂŁ4.64ÂŁ5.80
  • Childs Farm Hair & Body Wash Sweet Orange 500ml

    500ml ¡ £14.88/L
    33% off
    ÂŁ7.44ÂŁ11.10
  • Childs Farm SPF 50 Sun Cream 200ml

    200ml ¡ £80.25/L
    33% off
    ÂŁ16.05ÂŁ23.95
  • Neal's Yard Baby Balm 50g

    50g ¡ £257.20/kg
    33% off
    ÂŁ12.86ÂŁ19.20
  • Naty BioEmbrace Nappies Size 3 (4-9KG) 30x1Each

    30pk ¡ £0.24 each
    33% off
    ÂŁ7.17ÂŁ10.70
  • Kiddylicious Melts Banana & Mango 6g

    6g ¡ £200.00/kg
    3 for ÂŁ3
    ÂŁ1.20
  • Kiddylicious Cheesy Straws 12g

    12g ¡ £95.83/kg
    3 for ÂŁ3
    ÂŁ1.15
  • Pampers Sensitive Baby Wipes 52s

    52pk ¡ £0.03 each
    2 for ÂŁ2.40
    ÂŁ1.80
  • Cow & Gate 2 Follow on Formula Liquid 4x200ml

    800ml ¡ £5.05/L
    20% off
    ÂŁ4.04ÂŁ5.05
  • Childs Farm Bubble Bath Raspberry 500ml

    500ml ¡ £14.88/L
    33% off
    ÂŁ7.44ÂŁ11.10
  • Neals Yard Organic Baby Powder 0.135Kg

    135g ¡ £89.33/kg
    33% off
    ÂŁ12.06ÂŁ18.00
  • Naty BioEmbrace Nappies Size 2 (3-6KG) 33x1Each

    33pk ¡ £0.22 each
    33% off
    ÂŁ7.17ÂŁ10.70
  • Lansinoh For HPa Lanolin 40ml

    40ml ¡ £300.00/L
    20% off
    ÂŁ12.00ÂŁ15.00
  • Kit & Kin Hypoallergenic Nappies Size 3 32s

    32pk ¡ £0.27 each
    25% off
    ÂŁ8.74ÂŁ11.65
  • Piccolo ORG Carrot + Tomato Veggie Squares 1y+ 4x15g

    60g ¡ £48.50/kg
    30% off
    ÂŁ2.91ÂŁ4.15
  • Pampers Fresh Clean Baby Wipes 208s

    208pk ¡ £0.02 each
    25% off
    ÂŁ4.50ÂŁ6.00
  • Aveeno Baby Calming Comfort Bedtime Bath & Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • SMA Follow-on Baby Milk 6 mth+ Ready-to-use formula milk 200 ml 200ml

    200ml ¡ £6.50/L
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.30
  • Neal's Yard Baby Massage Oil 50ml

    50ml ¡ £193.00/L
    33% off
    ÂŁ9.65ÂŁ14.40
  • Aveeno Baby 2-in-1 Shampoo & Conditioner 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Aveeno Baby Daily Care Nappy Cream 100ml

    100ml ¡ £59.00/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Kit & Kin Hypoallergenic Nappies Size 2 38s

    38pk ¡ £0.22 each
    25% off
    ÂŁ8.18ÂŁ10.90
  • Childs Farm Coconut After Sun Lotion 100ml

    100ml ¡ £42.20/L
    33% off
    ÂŁ4.22ÂŁ6.30
  • Piccolo ORG Multigrain Cheese + Tomato Twirls 10m+ 4x15g

    60g ¡ £48.50/kg
    30% off
    ÂŁ2.91ÂŁ4.15
  • Aveeno Kids Bubble Bath & Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Aveeno Baby Soothing Emollient Cream 150ml

    150ml ¡ £45.53/L
    33% off
    ÂŁ6.83ÂŁ10.20
  • Childs Farm Tangle Taming Conditioner Strawberry & Mint 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Lansinoh Disposable Nursing Pads 60s

    60pk ¡ £0.11 each
    20% off
    ÂŁ6.68ÂŁ8.35
  • Milton 28 Sterilising Tablets 112g

    112g ¡ £27.50/kg
    20% off
    ÂŁ3.08ÂŁ3.85
  • Pampers Baby-Dry Taped Nappies EP S4 44pk 44s

    44pk ¡ £0.33 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Baby-Dry Taped Nappies EP S7 28pk 30s

    30pk ¡ £0.48 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants EP S5 33pk 33s

    33pk ¡ £0.44 each
    3 for ÂŁ25.20
    ÂŁ14.40
  • BEAR Fruit Splits Pineapple & Raspberry 5x20g

    100g ¡ £24.10/kg
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Aveeno Baby Hair & Body Wash 250ml

    250ml ¡ £23.60/L
    33% off
    ÂŁ5.90ÂŁ8.80
  • Childs Farm OatDerma Body Moisturiser Fragrance-Free 200ml

    200ml ¡ £32.15/L
    33% off
    ÂŁ6.43ÂŁ9.60
  • Childs Farm Tangle Taming Shampoo Strawberry & Mint 250ml

    250ml ¡ £19.28/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Lansinoh Breastmilk Storage Bags 25Each

    25pk ¡ £0.22 each
    20% off
    ÂŁ5.56ÂŁ6.95
  • View all (125)

Laundry, Cleaning, Household

  • Plenty Ultrasorb Kitchen 2 Roll 160Sheet

    2pk ¡ £1.80 each
    50% off
    ÂŁ3.60ÂŁ7.20
  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue MEGA Roll 12 Rolls 12x290 Sheets

    12pk ¡ £0.84 each
    33% off
    ÂŁ10.05ÂŁ15.00
  • Finish Ultimate Plus Clean & Shine Dishwash Tablets Lemon 85s

    1pk ¡ £17.86 each
    33% off
    ÂŁ17.86ÂŁ26.65
  • Ariel Big One Pink Blossom 29W 29Each

    29pk ¡ £0.37 each
    33% off
    ÂŁ10.85ÂŁ16.20
  • Fairy Platinum Quick Wash Original Liquid 520ml

    520ml ¡ £4.63/L
    33% off
    ÂŁ2.41ÂŁ3.60
  • Febreze Fabric Freshener Cotton Fresh 385ml

    385ml ¡ £10.91/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Febreze Air Mist Blossom & Breeze 185ml

    185ml ¡ £22.70/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Febreze Bathroom Air Freshener Cotton 7.5ml

    7.5ml ¡ £560.00/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Method Multi-Surface French Lavender 828ml

    828ml ¡ £3.89/L
    33% off
    ÂŁ3.22ÂŁ4.80
  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Roll 9x190 sheets

    9pk ¡ £0.88 each
    2 for ÂŁ12
    ÂŁ7.90
  • Ariel The Big One Pods Washing Capsules 29W 29Each

    29pk ¡ £0.37 each
    33% off
    ÂŁ10.85ÂŁ16.20
  • Fairy Platinum Plus All-In-One Lemon Dishwasher Tablets 71 71Each

    1pk ¡ £16.88 each
    33% off
    ÂŁ16.88ÂŁ25.20
  • Febreze Air Mist Cotton Fresh 185ml

    185ml ¡ £22.70/L
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Method Anti-Bac Cleaner Rhubarb 828ml

    828ml ¡ £3.89/L
    33% off
    ÂŁ3.22ÂŁ4.80
  • Domestos Thick Bleach Original Toilet Cleaner 750ml

    750ml ¡ £2.80/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.10
  • Domestos Thick Bleach Citrus Toilet & Bathroom Cleaner 750ml

    750ml ¡ £2.80/L
    2 for ÂŁ3.60
    ÂŁ2.10
  • Kleenex Balsam Tissue Extra Large Compact 40 sheets

    1pk ¡ £3.00 each
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Kleenex Ultra Soft Tissues Extra Large Compact 40 sheets

    1pk ¡ £3.00 each
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Andrex Skin Protect Toilet 4 Roll 4 x 155 sheets

    4pk ¡ £0.38 each
    50% off
    ÂŁ1.50ÂŁ3.00
  • Fairy Pink Big One 29W 29Each

    29pk ¡ £0.37 each
    33% off
    ÂŁ10.85ÂŁ16.20
  • Finish Ultimate Lemon Dishwasher Tablets 75s

    1pk ¡ £15.68 each
    33% off
    ÂŁ15.68ÂŁ23.40
  • Viakal Classic Bathroom Limescale Remover Spray 750ml

    750ml ¡ £6.43/L
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Kleenex Balsam Tissues Mega Box 112 Sheets

    1pk ¡ £3.38 each
    33% off
    ÂŁ3.38ÂŁ5.05
  • Lenor Seabreeze Stroll Outdoorables Fabric Conditioner 60W 839ml

    839ml ¡ £4.29/L
    50% off
    ÂŁ3.60ÂŁ7.20
  • Spontex Microfibre Collection Cloths 8s

    1pk ¡ £4.89 each
    33% off
    ÂŁ4.89ÂŁ7.30
  • BRITA Maxtra Pro All-in-1 Cartridge Refill 6 Pack 6s

    1pk ¡ £33.77 each
    33% off
    ÂŁ33.77ÂŁ50.40
  • Dettol Antibacterial Cleaning Wipes 126Each

    126pk ¡ £0.04 each
    33% off
    ÂŁ4.46ÂŁ6.65
  • Andrex Ultimate Fresh Moist Toilet Tissue Flushable Hygiene Toilet Wipes 36 sheets

    36pk ¡ £0.05 each
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.90
  • Fairy Non-Bio The Big One Washing Capsules 29w 29s

    29pk ¡ £0.37 each
    33% off
    ÂŁ10.85ÂŁ16.20
  • Fairy Platinum Plus Breeze Dishwasher Tablets 54 54Each

    1pk ¡ £12.33 each
    33% off
    ÂŁ12.33ÂŁ18.40
  • Cillit Bang Black Mould Remover Spray 750ml

    750ml ¡ £5.36/L
    33% off
    ÂŁ4.02ÂŁ6.00
  • Kleenex Ultra Soft Tissues Mega Box 112Sheet

    1pk ¡ £5.05 each
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ5.05
  • Lenor Outdoorables Summer Breeze Fabric Conditioner 86W 1.204litre

    1.2L ¡ £5.01/L
    33% off
    ÂŁ6.03ÂŁ9.00
  • Essential Microfibre Cloths 3s

    1pk ¡ £2.15 each
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • BRITA Water Filter Jug Style Essential Stone 1Each

    1pk ¡ £24.12 each
    33% off
    ÂŁ24.12ÂŁ36.00
  • Waitrose 20 Compostable Caddy Liners 20s

    1pk ¡ £2.75 each
    10% off
    ÂŁ2.75ÂŁ3.05
  • Ecover Bio Washing Liquid 40w 1.43litre

    1.43L ¡ £5.90/L
    33% off
    ÂŁ8.44ÂŁ12.60
  • Fairy Platinum All-In-One Dishwasher Tablets 66 66Each

    1pk ¡ £12.33 each
    33% off
    ÂŁ12.33ÂŁ18.40
  • Who Gives A Crap Spooky Edition Toilet Tissue 6x270Sheet

    6pk ¡ £0.88 each
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Method Passion Fruit Daily Shower Cleaner 828ml

    828ml ¡ £3.89/L
    33% off
    ÂŁ3.22ÂŁ4.80
  • Lenor Outdoorable Spring Awakening Fabric Conditioner 1.204litre

    1.2L ¡ £5.01/L
    33% off
    ÂŁ6.03ÂŁ9.00
  • Kleenex Extra Large Tissues 90 sheets

    1pk ¡ £3.00 each
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Zoflora Lemon Zing Concentrated Disinfectant 500ml

    500ml ¡ £10.80/L
    25% off
    ÂŁ5.40ÂŁ7.20
  • Neat Foaming Washing Up Spray Starter Pack Mango & Fig 500ml

    500ml ¡ £9.30/L
    25% off
    ÂŁ4.65ÂŁ6.20
  • Calgon Machine Cleaner Tablets Limescale Protection 30s

    1pk ¡ £10.80 each
    25% off
    ÂŁ10.80ÂŁ14.40
  • Ecover Non Bio Washing Liquid 40w 1.43litre

    1.43L ¡ £5.90/L
    33% off
    ÂŁ8.44ÂŁ12.60
  • Finish Ultimate Plus All in One Lemon Dishwasher Tablets Large Pack 48Each

    1pk ¡ £12.06 each
    33% off
    ÂŁ12.06ÂŁ18.00
  • Method Daily Shower Ylang Ylang Scent 828ml

    828ml ¡ £3.89/L
    33% off
    ÂŁ3.22ÂŁ4.80
  • Lenor Seabreeze Stroll Scent Booster 280g

    280g ¡ £19.39/kg
    33% off
    ÂŁ5.43ÂŁ8.10
  • Natracare Moist Tissues 30 sheets

    30pk ¡ £0.07 each
    20% off
    ÂŁ2.16ÂŁ2.70
  • View all (212)

Pet

  • Lily's Kitchen Organic Chicken Supper Wet Food for Dogs 150g

    150g ¡ £12.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg ¡ £5.29/kg
    25% off
    ÂŁ5.40ÂŁ7.20
  • Lily's Kitchen Chomp Away Chicken Bites Dog Treats 70g

    70g ¡ £50.43/kg
    25% off
    ÂŁ3.53ÂŁ4.70
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g

    200g ¡ £20.65/kg
    25% off
    ÂŁ4.13ÂŁ5.50
  • Forthglade Natural Dry Cold Pressed Duck 2Kg

    2kg ¡ £7.69/kg
    25% off
    ÂŁ15.38ÂŁ20.50
  • PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g

    800g ¡ £8.63/kg
    25% off
    ÂŁ6.90ÂŁ9.20
  • Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml

    500ml ¡ £14.40/L
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • YuMOVE Joint Care Senior Dog Daily Bites 60Each

    1pk ¡ £21.60 each
    20% off
    ÂŁ21.60ÂŁ27.00
  • Lily's Kitchen Cottage Pie Tray Dog Food 150g

    150g ¡ £10.27/kg
    25% off
    ÂŁ1.54ÂŁ2.05
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg ¡ £5.29/kg
    25% off
    ÂŁ5.40ÂŁ7.20
  • Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g

    196g ¡ £40.00/kg
    25% off
    ÂŁ7.84ÂŁ10.45
  • Dentalife Chicken Dental Cat Treats 140g

    140g ¡ £25.71/kg
    40% off
    ÂŁ3.60ÂŁ6.00
  • Forthglade Natural Dry Cold Pressed Chicken 2Kg

    2kg ¡ £7.69/kg
    25% off
    ÂŁ15.38ÂŁ20.50
  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g ¡ £8.63/kg
    25% off
    ÂŁ6.90ÂŁ9.20
  • Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets

    36pk ¡ £0.02 each
    45% off
    ÂŁ0.66ÂŁ1.20
  • Lily's Kitchen Sunday Lunch Tray Dog Food 150g

    150g ¡ £10.27/kg
    25% off
    ÂŁ1.54ÂŁ2.05
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Mixed in Jelly Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg ¡ £4.17/kg
    25% off
    ÂŁ14.18ÂŁ18.90
  • Edgard & Cooper Dog Adult Chicken Biscuits 400g

    400g ¡ £12.05/kg
    33% off
    ÂŁ4.82ÂŁ7.20
  • Scrumbles Chicken Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg

    2kg ¡ £5.85/kg
    25% off
    ÂŁ11.70ÂŁ15.60
  • HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g

    30g ¡ £150.00/kg
    25% off
    ÂŁ4.50ÂŁ6.00
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g ¡ £9.20/kg
    25% off
    ÂŁ6.90ÂŁ9.20
  • Lily's Kitchen Organic Dinner for Puppies Wet Food 150g

    150g ¡ £12.00/kg
    25% off
    ÂŁ1.80ÂŁ2.40
  • FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg ¡ £4.17/kg
    25% off
    ÂŁ14.18ÂŁ18.90
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g

    650g ¡ £3.60/kg
    35% off
    ÂŁ2.34ÂŁ3.60
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g

    200g ¡ £20.65/kg
    25% off
    ÂŁ4.13ÂŁ5.50
  • BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg

    1.1kg ¡ £3.75/kg
    20% off
    ÂŁ4.12ÂŁ5.15
  • GO-CAT Herring & Vegetables Dry Cat Food 750g 750g

    750g ¡ £4.11/kg
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g

    400g ¡ £7.78/kg
    25% off
    ÂŁ3.11ÂŁ4.15
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg ¡ £4.17/kg
    25% off
    ÂŁ14.18ÂŁ18.90
  • Lily's Kitchen Scrumptious Duck & Venison Sausages Dog Treats 70g

    70g ¡ £50.43/kg
    25% off
    ÂŁ3.53ÂŁ4.70
  • Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g

    40g ¡ £30.75/kg
    30% off
    ÂŁ1.23ÂŁ1.75
  • Forthglade Complete Grain Free Chicken Variety Pack 6x395g

    2.37kg ¡ £4.02/kg
    25% off
    ÂŁ9.53ÂŁ12.70
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg ¡ £5.29/kg
    10% off
    ÂŁ5.40ÂŁ6.00
  • Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers Dog Treats 70g

    70g ¡ £50.43/kg
    25% off
    ÂŁ3.53ÂŁ4.70
  • Forthglade Complete Grain Free Lamb & Chicken Variety Pack 6x395g

    2.37kg ¡ £4.02/kg
    25% off
    ÂŁ9.53ÂŁ12.70
  • GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g

    300g ¡ £7.63/kg
    25% off
    ÂŁ2.29ÂŁ3.05
  • Lily's Kitchen Salmon Fishcake Treats 70g

    70g ¡ £50.43/kg
    25% off
    ÂŁ3.53ÂŁ4.70
  • Lily's Kitchen Sunday Lunch Wet Food for Dogs 400g

    400g ¡ £7.78/kg
    25% off
    ÂŁ3.11ÂŁ4.15
  • Scrumbles Wet Cat Gravy Selection Pouch 8x85g

    680g ¡ £9.26/kg
    25% off
    ÂŁ6.30ÂŁ8.40
  • Pedigree Dentastix Daily Dental Chews Small Dog Treat 110g

    110g ¡ £24.09/kg
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.65
  • Pedigree Dentastix Daily Dental Chews Medium Dog Treat 128g

    128g ¡ £20.70/kg
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.65
  • Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibble 140g

    140g ¡ £17.86/kg
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.50
  • Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8x150g

    1.2kg ¡ £5.38/kg
    25% off
    ÂŁ6.45ÂŁ8.60
  • GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg ¡ £5.29/kg
    25% off
    ÂŁ5.40ÂŁ7.20
  • Pedigree Rodeo Adult Dog Treats Chicken 7 Sticks 123g

    123g ¡ £20.33/kg
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.50
  • Pedigree Jumbone Minis Small Dog Treats Beef & Poultry 4s

    4pk ¡ £0.63 each
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.50
  • Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meaty Multi Mix Strips 114g

    114g ¡ £17.54/kg
    3 for ÂŁ4.80
    ÂŁ2.00
  • Cesar Country Stew Wet Dog Food Trays Special Selection 8x150g

    1.2kg ¡ £5.38/kg
    25% off
    ÂŁ6.45ÂŁ8.60
  • GOURMET Perle Connoisseur's Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg ¡ £5.29/kg
    25% off
    ÂŁ5.40ÂŁ7.20
  • WINALOT Shapes Dog Biscuits 800g

    800g ¡ £3.70/kg
    25% off
    ÂŁ2.96ÂŁ3.95
  • View all (75)

Sexual Wellness

  • Durex Nude Condoms Regular Fit 10s

    10pk ¡ £1.58 each
    20% off
    ÂŁ15.84ÂŁ19.80
  • Durex Real Feel Regular Fit 10s

    10pk ¡ £1.48 each
    20% off
    ÂŁ14.84ÂŁ18.55

Beauty & Toiletries

  • Oral-B Intense Whitening Bright Brilliant Toothpaste 75ml

    75ml ¡ £168.00/L
    50% off
    ÂŁ12.60ÂŁ25.20
  • Andrex Ultimate Fresh Moist Toilet Tissue Flushable Hygiene Toilet Wipes 36 sheets

    36pk ¡ £0.05 each
    3 for ÂŁ3.60
    ÂŁ1.90
  • Oral-B iO Ultimate Clean Black Electric Toothbrush Heads 2Each

    2pk ¡ £9.45 each
    50% off
    ÂŁ18.90ÂŁ37.80
  • Kleenex Balsam Tissue Extra Large Compact 40 sheets

    1pk ¡ £3.00 each
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Kleenex Ultra Soft Tissues Extra Large Compact 40 sheets

    1pk ¡ £3.00 each
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Pantene Grow Abundant Anti Hair Loss Conditioner 250ml

    250ml ¡ £35.32/L
    50% off
    ÂŁ8.83ÂŁ17.65
  • Gillette Labs Razor Silver Each

    1pk ¡ £17.00 each
    50% off
    ÂŁ17.00ÂŁ34.00
  • Always Ultra Sanitary Towels Secure Night Size4 Pads 16s

    16pk ¡ £0.26 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.15
  • Always Size 1 Normal Non-Winged 26ct 26Each

    26pk ¡ £0.16 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.15
  • Always Platinum Size 2 18ct 18Each

    18pk ¡ £0.24 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.25
  • Oral-B Intensive Whitening Radiant White Toothpaste 75ml

    75ml ¡ £168.00/L
    50% off
    ÂŁ12.60ÂŁ25.20
  • Kleenex Balsam Tissues Mega Box 112 Sheets

    1pk ¡ £3.38 each
    33% off
    ÂŁ3.38ÂŁ5.05
  • Always Platinum Day/Night Size 3 14ct 14Each

    14pk ¡ £0.30 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.25
  • Always Platinum Normal Size1 22 Pads 22Each

    22pk ¡ £0.19 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.25
  • Always Platinum Secure Night Size 4 12ct 12Each

    12pk ¡ £0.35 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.25
  • Wild Navy Case and Sandalwood & Cedar Deodorant Refill 40g

    40g ¡ £315.00/kg
    33% off
    ÂŁ12.60ÂŁ18.80
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 300ml

    300ml ¡ £17.20/L
    33% off
    ÂŁ5.16ÂŁ7.70
  • Retreat Invigorating Body Polish 300g

    300g ¡ £42.00/kg
    25% off
    ÂŁ12.60ÂŁ16.80
  • SenSpa Nourish & Hydrate Hand Wash 275ml

    275ml ¡ £21.93/L
    33% off
    ÂŁ6.03ÂŁ9.00
  • Sensodyne Clinical White Whitening Toothpaste Stain Protector 75ml

    75ml ¡ £100.67/L
    50% off
    ÂŁ7.55ÂŁ15.10
  • Always Ultra Sanitary Towel Pads Long (Size 2) with Wings 20s

    20pk ¡ £0.21 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.15
  • Always Ultra Sanitary Towels Secure Night Extra Size5 14s

    14pk ¡ £0.30 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.15
  • Always Ultra Sanitary Towels Day & Night Size3 Pads 18s

    18pk ¡ £0.23 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.15
  • Wild Marble Ditsy Case with Amber & Oud Refill 40g

    40g ¡ £315.00/kg
    33% off
    ÂŁ12.60ÂŁ18.80
  • Kleenex Ultra Soft Tissues Mega Box 112Sheet

    1pk ¡ £5.05 each
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ5.05
  • Retreat Purifying Oil Body Wash 300ml

    300ml ¡ £36.00/L
    25% off
    ÂŁ10.80ÂŁ14.40
  • Shea Moisture Strengthen & Restore Shampoo 384ml

    384ml ¡ £32.63/L
    33% off
    ÂŁ12.53ÂŁ18.70
  • Listerine Total Care White Mouthwash 500ml

    500ml ¡ £7.56/L
    50% off
    ÂŁ3.78ÂŁ7.55
  • Sensodyne Clinical White Whitening Toothpaste Enamel Strengthening 75ml

    75ml ¡ £100.67/L
    50% off
    ÂŁ7.55ÂŁ15.10
  • Always Ultra Pads Normal Size1 Wings 26 26s

    26pk ¡ £0.16 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.15
  • Wild Deodorant Kit Fresh Cotton 40g

    40g ¡ £315.00/kg
    33% off
    ÂŁ12.60ÂŁ18.80
  • Korres Pure Greek Olive Honey Pear Shower Gel 250ml

    250ml ¡ £43.20/L
    25% off
    ÂŁ10.80ÂŁ14.40
  • Shea Moisture Strengthen & Restore Conditioner 384ml

    384ml ¡ £32.63/L
    33% off
    ÂŁ12.53ÂŁ18.70
  • Oral-B Precision Clean Electric Toothbrush Heads 4s

    4pk ¡ £4.01 each
    33% off
    ÂŁ16.05ÂŁ23.95
  • Faith in Nature Lavender Hand Wash 400ml

    400ml ¡ £10.05/L
    33% off
    ÂŁ4.02ÂŁ6.00
  • Gillette Fusion Proglide 5 Each

    1pk ¡ £19.03 each
    33% off
    ÂŁ19.03ÂŁ28.40
  • Kleenex Extra Large Tissues 90 sheets

    1pk ¡ £3.00 each
    2 for ÂŁ4.20
    ÂŁ3.00
  • Oral-B 3D White Luxe Perfection Toothpaste Twin Pack 2x75ml

    150ml ¡ £40.00/L
    50% off
    ÂŁ6.00ÂŁ12.00
  • Korres Pure Greek Olive Sea Salt Shower Gel 250ml

    250ml ¡ £43.20/L
    25% off
    ÂŁ10.80ÂŁ14.40
  • L'Oreal Elvive Dream Lengths Wonder Water 200ml

    200ml ¡ £30.00/L
    50% off
    ÂŁ6.00ÂŁ12.00
  • Faith in Nature Grapefruit & Orange Hand Wash 400ml

    400ml ¡ £10.05/L
    33% off
    ÂŁ4.02ÂŁ6.00
  • Gillette Labs Razor Blades 4s

    4pk ¡ £7.05 each
    2 for ÂŁ38.40
    ÂŁ28.20
  • Milton Anti-Bacterial Surface Wipes 30 Wipes

    30pk ¡ £0.11 each
    20% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.20
  • Rock Face Refillable Deodorant Case 1Each

    1pk ¡ £6.63 each
    33% off
    ÂŁ6.63ÂŁ9.90
  • Oral-B Pro-Clean Pulsar Medium Toothbrush 1Each

    1pk ¡ £5.98 each
    50% off
    ÂŁ5.98ÂŁ11.95
  • Listerine Total Care Teeth & Gum Mouthwash 500ml

    500ml ¡ £7.56/L
    50% off
    ÂŁ3.78ÂŁ7.55
  • Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste 125ml

    125ml ¡ £42.80/L
    50% off
    ÂŁ5.35ÂŁ10.70
  • Korres Greek Olive Blossom Shower Gel 250ml

    250ml ¡ £43.20/L
    25% off
    ÂŁ10.80ÂŁ14.40
  • Charles Worthington Thicker & Fuller Shampoo 250ml

    250ml ¡ £22.72/L
    50% off
    ÂŁ5.68ÂŁ11.35
  • Faith in Nature Wild Rose Hand Wash 400ml

    400ml ¡ £10.05/L
    33% off
    ÂŁ4.02ÂŁ6.00
  • View all (470)

Health Care

  • Essential Round Ibuprofen Tablets 16s

    1pk ¡ £0.54 each
    40% off
    ÂŁ0.54ÂŁ0.90Restricted
  • Dr Vegan MenoFriend 60s

    60pk ¡ £0.33 each
    25% off
    ÂŁ19.80ÂŁ26.40
  • Berkeley Health UTI Rapid Self Test 1Each

    1pk ¡ £9.60 each
    20% off
    ÂŁ9.60ÂŁ12.00
  • Imodium Instants 6s

    6pk ¡ £1.25 each
    2 for ÂŁ8.40
    ÂŁ7.50
  • Vicks VapoShower Soothing Vapors Tablets 5Each

    5pk ¡ £1.57 each
    25% off
    ÂŁ7.84ÂŁ10.45
  • Ultra Chloraseptic Throat Spray 15ml

    15ml ¡ £416.00/L
    20% off
    ÂŁ6.24ÂŁ7.80
  • Gaviscon Double Action Liquids Mint 500ml

    500ml ¡ £34.56/L
    20% off
    ÂŁ17.28ÂŁ21.60
  • TENA Silhouette Incontinence Pants Cream L 8Each

    8pk ¡ £1.42 each
    2 for ÂŁ18
    ÂŁ11.35
  • TENA Silhouette Incontinence Pants Black Large 8Each

    8pk ¡ £1.42 each
    2 for ÂŁ18
    ÂŁ11.35
  • TENA Silhouette Incontinence Pants White Medium 12Each

    12pk ¡ £0.95 each
    2 for ÂŁ18
    ÂŁ11.35
  • Essential Oval Paracetamol Tablets 16s

    1pk ¡ £0.54 each
    40% off
    ÂŁ0.54ÂŁ0.90Restricted
  • Seven Seas Omega 3 Max Strength 30s

    30pk ¡ £0.63 each
    25% off
    ÂŁ18.90ÂŁ25.20
  • Pukka Organic Three Mint Tea 20 Tea Bags 32g

    32g ¡ £109.06/kg
    45% off
    ÂŁ3.49ÂŁ6.35
  • Vicks Cold & Flu Max Strength Hot Drink, Lemon 10x1Each

    10pk ¡ £0.60 each
    25% off
    ÂŁ6.04ÂŁ8.05
  • Gaviscon Double Action Liquids Aniseed 500ml

    500ml ¡ £34.56/L
    20% off
    ÂŁ17.28ÂŁ21.60
  • Berkeley Health Iron Deficiency Rapid Test 1Each

    1pk ¡ £7.68 each
    20% off
    ÂŁ7.68ÂŁ9.60
  • TENA Silhouette Incontinence Pants Cream Medium 9Each

    9pk ¡ £1.26 each
    2 for ÂŁ18
    ÂŁ11.35
  • LIQUID IV Hydration Lemon & Lime 6s

    1pk ¡ £7.87 each
    33% off
    ÂŁ7.87ÂŁ11.75
  • Durex Nude Condoms Regular Fit 10s

    10pk ¡ £1.58 each
    20% off
    ÂŁ15.84ÂŁ19.80
  • Essential Ibuprofen 16s

    1pk ¡ £1.80 each
    40% off
    ÂŁ1.80ÂŁ3.00Restricted
  • Seven Seas Omega 3 + Magnesium 30s

    60pk ¡ £0.32 each
    25% off
    ÂŁ18.90ÂŁ25.20
  • Pepto Bismol Chewable TabLETS 12Each

    12pk ¡ £0.50 each
    25% off
    ÂŁ6.04ÂŁ8.05
  • Essential Day & Night Capsules 16s

    1pk ¡ £2.63 each
    25% off
    ÂŁ2.63ÂŁ3.50Restricted
  • Gaviscon Original Mint 500ml

    500ml ¡ £26.88/L
    20% off
    ÂŁ13.44ÂŁ16.80
  • Berkeley Health Vitamin D Deficiency Test 1Each

    1pk ¡ £7.68 each
    20% off
    ÂŁ7.68ÂŁ9.60
  • LIQUID IV Hydration Passion Fruit 6s

    1pk ¡ £7.87 each
    33% off
    ÂŁ7.87ÂŁ11.75
  • Durex Real Feel Regular Fit 10s

    10pk ¡ £1.48 each
    20% off
    ÂŁ14.84ÂŁ18.55
  • Tixylix Children's Honey & Lemon Dry Cough Syrup 100ml

    100ml ¡ £47.30/L
    25% off
    ÂŁ4.73ÂŁ6.30
  • Essential Paracetamol Plus 16s

    1pk ¡ £0.87 each
    40% off
    ÂŁ0.87ÂŁ1.45Restricted
  • Seven Seas Omega 3 + Turmeric 30s

    60pk ¡ £0.32 each
    25% off
    ÂŁ18.90ÂŁ25.20
  • Pepto Bismol Stomach Remedy Liquid Original Flavour 120ml

    120ml ¡ £48.75/L
    25% off
    ÂŁ5.85ÂŁ7.80
  • Always Discreet Max Protect 9Dp Pad 12Each

    12pk ¡ £0.52 each
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ6.20
  • Always Discreet Incontinence Pads for Women - Long Plus (Large Pack) 16s

    16pk ¡ £0.39 each
    2 for ÂŁ10.80
    ÂŁ6.20
  • PhD Diet Whey Powder Vanilla Creme 600g

    600g ¡ £30.00/kg
    25% off
    ÂŁ18.00ÂŁ24.00
  • Hedrin All In One Shampoo 100ml

    100ml ¡ £117.00/L
    25% off
    ÂŁ11.70ÂŁ15.60
  • Weleda Arnica Bumps & Bruises Spray 20ml

    1pk ¡ £7.65 each
    25% off
    ÂŁ7.65ÂŁ10.20
  • Seven Seas Jointcare Turmeric 60s

    60pk ¡ £0.30 each
    25% off
    ÂŁ18.00ÂŁ24.00
  • Imodium Caps 6s

    6pk ¡ £0.84 each
    2 for ÂŁ7.20
    ÂŁ5.05
  • Essential Aspirin 16s

    1pk ¡ £0.54 each
    40% off
    ÂŁ0.54ÂŁ0.90Restricted
  • Always Discreet Incontinence Liners For Sensitive Bladder - Long Plus 20s

    20pk ¡ £0.14 each
    2 for ÂŁ4.60
    ÂŁ2.80
  • Always Discreet Incontinence Liners For Sensitive Bladder - Normal 24s

    24pk ¡ £0.12 each
    2 for ÂŁ4.60
    ÂŁ2.80
  • PHD Powder Diet Whey Belgian Chocolate 600g

    600g ¡ £30.00/kg
    25% off
    ÂŁ18.00ÂŁ24.00
  • Weleda Arnica 30c Tablets 125s

    1pk ¡ £7.65 each
    25% off
    ÂŁ7.65ÂŁ10.20
  • Seven Seas Jointcare Essential 30s

    30pk ¡ £0.33 each
    25% off
    ÂŁ9.83ÂŁ13.10
  • Essential Round Paracetamol Tablets 16s

    1pk ¡ £0.54 each
    40% off
    ÂŁ0.54ÂŁ0.90Restricted
  • TENA Men Level 2 10s

    10pk ¡ £0.57 each
    2 for ÂŁ9.60
    ÂŁ5.70
  • Centrum Women 50+ Multivitamins & Vitamin Tablets, 30s 30s

    30pk ¡ £0.31 each
    20% off
    ÂŁ9.36ÂŁ11.70
  • Essential Paracetamol Capsules 16s

    1pk ¡ £0.90 each
    10% off
    ÂŁ0.90ÂŁ1.00Restricted
  • Centrum Men 50+ Multivitamins & Vitamin Tablets, 30s 30s

    30pk ¡ £0.31 each
    20% off
    ÂŁ9.36ÂŁ11.70
  • Essential Oval Ibuprofen Tablets 16s

    1pk ¡ £0.81 each
    10% off
    ÂŁ0.81ÂŁ0.90Restricted
  • View all (54)

Gifts, Parties, Toys

  • Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g

    100g ¡ £30.80/kg
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g

    148g ¡ £42.16/kg
    20% off
    ÂŁ6.24ÂŁ7.80
  • Glade Pumpkin Candle 108g

    108g ¡ £22.22/kg
    50% off
    ÂŁ2.40ÂŁ4.80
  • Price's Chef's Kitchen Diffuser 100ml

    100ml ¡ £80.40/L
    33% off
    ÂŁ8.04ÂŁ12.00
  • Tinc Super Spooky Racing Toys each

    1pk ¡ £4.20 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Korres Fig Shower Gel and Body Cream Set 450ml

    450ml ¡ £46.00/L
    25% off
    ÂŁ20.70ÂŁ27.60
  • Tinc Light up Spooky Squeeze Toy each

    1pk ¡ £4.20 each
    2 for ÂŁ6
    ÂŁ4.20
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g ¡ £28.15/kg
    33% off
    ÂŁ5.63ÂŁ8.40
  • Price's Household Diffuser 100ml

    100ml ¡ £80.40/L
    33% off
    ÂŁ8.04ÂŁ12.00
  • Guylian Belgian Chocolates The Original 500g

    500g ¡ £29.58/kg
    15% off
    ÂŁ14.79ÂŁ17.40
  • Price's Open Window Diffuser 100ml

    100ml ¡ £80.40/L
    33% off
    ÂŁ8.04ÂŁ12.00
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g

    200g ¡ £37.15/kg
    25% off
    ÂŁ7.43ÂŁ9.90
  • SenSpa Relax & Calm Pillow Mist 100ml

    100ml ¡ £68.30/L
    33% off
    ÂŁ6.83ÂŁ10.20
  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g

    135g ¡ £40.44/kg
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Retreat Energising Wellbeing Mist 150ml

    150ml ¡ £54.00/L
    25% off
    ÂŁ8.10ÂŁ10.80
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Sharing Box 138g

    138g ¡ £39.57/kg
    30% off
    ÂŁ5.46ÂŁ7.80
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Matcha Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g

    92g ¡ £78.26/kg
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g

    137g ¡ £38.54/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60
  • Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g

    180g ¡ £26.67/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Waitrose Mint Thins 150g

    150g ¡ £26.93/kg
    20% off
    ÂŁ4.04ÂŁ5.05
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g

    137g ¡ £38.54/kg
    20% off
    ÂŁ5.28ÂŁ6.60

Tobacco & Vaping

  • NiQuitin Clear Step 1 Patches 7s

    7pk ¡ £1.75 each
    33% off
    ÂŁ12.26ÂŁ18.30
  • NiQuitin Clear Step 2 Patches 7s

    7pk ¡ £1.75 each
    33% off
    ÂŁ12.26ÂŁ18.30
  • Nicotinell Lozenge Nicotine 1mg Mint 96s

    96pk ¡ £0.15 each
    25% off
    ÂŁ14.21ÂŁ18.95
  • Nicotinell Lozenge Nicotine 2mg Mint 96s

    96pk ¡ £0.15 each
    25% off
    ÂŁ14.21ÂŁ18.95
  • View My Waitrose

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

Š 2026 Deliveroo