- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Heinz Tomato Grana Padano Mascarpone Pasta Sauce 350G
350g · £7.00/kg£2.45£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Mixed Vegetables 225G (C)
250g · £8.80/kg£2.203 for 2 ClubcardClover Light Spread 500 G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco Gouda Cheese 10 Slce, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardPetits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 ClubcardPrinces Tuna Chunks In Brine 4X145g
4pk · £39.66/kg£5.75£4.75 Clubcard (£32.76/kg)Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardM&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g
220g · £28.64/kg£6.30£4.35 Clubcard (£19.77/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663G
663g · £7.24/kg£4.80£3.80 Clubcard (£5.73/kg)Kohinoor Dal Makhani 300G
300g · £9.00/kg£2.70£2.20 Clubcard (£7.33/kg)Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G
300g · £8.83/kg£2.653 for 2 ClubcardOld El Paso Smoky Bbq Fajita Dinner Kit 500G
500g · £9.60/kg£4.80£3.80 Clubcard (£7.60/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Shazans Diced Chicken Breast 450G
450g · £13.00/kg£5.85Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Kohinoor Dal Makhani 300G
300g · £9.00/kg£2.70£2.20 Clubcard (£7.33/kg)Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco 2 Cape Hake Fillets 240G
240g · £26.46/kg£6.35Tesco Organic Salted Butter 250G
250g · £15.00/kg£3.75Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco British Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Jaffa Orange Minimum 4 Pack (C)
5pk · £0.63 each£3.15Lurpak Butter - Slightly Salted 200g
200g · £16.00/kg£3.20Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Clover Light Spread 500 G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05Tesco Limes Minimum 5 Pack
5pk · £0.27 each£1.35Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Basil 15G
15g · £60.00/kg£0.90Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Kale 180G (C)
180g · £5.56/kg£1.00Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Pomegranate Seeds 80G
80g · £23.75/kg£1.90Tesco Sweet & Crunchy Salad 250G
250g · £3.80/kg£0.95Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Tesco Wensleydale Cheese with Cranberries 200g
200g · £17.25/kg£3.45Tesco German Style Salami Slices 12 Pack 125g
125g · £8.80/kg£1.10Tesco Gouda Cheese 10 Slce, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardSoreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £8.08/kg£2.10Tesco Celery Sticks 250G
250g · £4.80/kg£1.20Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 ClubcardBFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Serious Pig Snacking Cheese, 24g
24g · £85.42/kg£2.05New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.49 each£2.45Tesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard