- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Kohinoor Dal Palak 300G
300g · £9.00/kg£2.70£2.20 Clubcard (£7.33/kg)Kohinoor Lucknowi Adraki Bhuna Sauce 375G
375g · £7.33/kg£2.75£2.25 Clubcard (£6.00/kg)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Brown Onions 1Kg
1kg · £1.10/kg£1.10£0.95 Clubcard (£0.95/kg)Tesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Plenish Enriched Oat Drink with added Vitamins & Calcium 1L
£2.90£2.00 ClubcardDove Advanced Care Original 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£3.15 ClubcardCASTELLO PINEAPPLE HALO Soft CHSE 125g
125g · £24.80/kg£3.10£2.50 Clubcard (£20.00/kg)Everest Paneer Block Cheese 226G
226g · £16.15/kg£3.65£2.35 Clubcard (£10.40/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Activia Vanilla No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest 2 Wild Garlic Naan Breads
2pk · £1.15 each£2.30Anchor Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £11.75/kg£4.70Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g
800g · £2.56/kg£2.05Royal Thai Green Chicken Curry With Jasmine Rice 400G
400kg · £0.01/kg£4.30£3.80 Clubcard (0.95p/kg)Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)CASTELLO PINEAPPLE HALO Soft CHSE 125g
125g · £24.80/kg£3.10£2.50 Clubcard (£20.00/kg)Big & Fresh Barn Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.40 each£3.95Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Isla Delice Halal Tikka Chicken Breast Slices 160g
160g · £29.06/kg£4.65Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Tesco Cooked Beetroot 500g
500g · £2.40/kg£1.20Tesco Sweet & Crunchy Salad 250G
250g · £3.80/kg£0.95Bay Fishmongers King Prawns 150G
150g · £21.67/kg£3.25Tesco Watermelon 600g
600g · £9.25/kg£5.55Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Finest 2 Methi Roti
2pk · £1.10 each£2.20Tesco White Cabbage Each
1pk · £1.10 each£1.10Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00Tesco Finest Blueberries 150G
150g · £24.00/kg£3.60New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g
800g · £1.13/kg£0.90Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Tesco Leeks 500G
500g · £3.40/kg£1.70Tesco Finest 12 Macaron Selection 144g
144g · £30.21/kg£4.35Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Activia Vanilla No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Tesco Blueberries 250G
250g · £12.80/kg£3.20Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Sweet Potatoes 1Kg
1kg · £1.40/kg£1.40Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Tesco Finest Blueberry Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Scotch Pancakes 6 pack
6pk · £0.12 each£0.70Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco Fresh Cut Thyme 20G
20g · £30.00/kg£0.60Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Lean Pork Mince 5% Fat 500g
500g · £6.20/kg£3.10Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco Brown Onions 1Kg
1kg · £1.10/kg£1.10£0.95 Clubcard (£0.95/kg)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard