- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardTesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Brown Onions 1Kg
1kg · £1.10/kg£1.10£0.95 Clubcard (£0.95/kg)Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg
1kg · £1.60/kg£1.60£1.20 Clubcard (£1.20/kg)Tesco Closed Cup Mushrooms 400G
400g · £3.38/kg£1.35£1.10 Clubcard (£2.75/kg)Clarence Court Burford Buff 10 Medium Free Range Eggs
10pk · £0.52 each£5.20£4.65 Clubcard (£0.47 each)Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardBetter Nature Tempeh - Smoky 220g
220g · £17.73/kg£3.90£3.10 Clubcard (£14.09/kg)Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Pie D'Angloys Soft Cheese 200 G
200g · £20.00/kg£4.00£3.55 Clubcard (£17.75/kg)Tesco Finest Italian Burrata 250G
150g · £29.67/kg£4.45£4.00 Clubcard (£26.67/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Chicken Breast Mini Fillets 650g
650g · £10.77/kg£7.00£6.15 Clubcard (£9.46/kg)Higgidy Cheddar & Hot Maple Roasted Winter Veg Quiche 400g
400g · £13.88/kg£5.55£4.45 Clubcard (£11.13/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Hartley's 10 Cal Strawberry Jelly 4x175g
4pk · £20.86/kg£3.65GetPRO Blueberry High Protein Yoghurt 160g
160g · £10.94/kg£1.75Tesco Finest Vintage Gouda Cheese 200 G
200g · £32.75/kg£6.55MULLER X MY PROTEIN Mousse Chocolate Flavour 200g
200g · £14.75/kg£2.95Elit Chicken Hot Dogs 650G
650g · £4.46/kg£2.90all plants Butternut Squash & Sage Tortelloni 250g
250g · £16.20/kg£4.05Tesco Finest Samphire 90g
90g · £29.44/kg£2.65Shazans Skinless Chicken Thighs 1Kg
1kg · £6.00/kg£6.00Crosta & Mollica Sourdough Pizza Base with Tomato Sauce 270g
270g · £13.52/kg£3.65Cheestrings Original 8Pk Cheese Snacks 160G
8pk · £180.00/kg£3.60itsu california dragon roll 203g
203g · £23.89/kg£4.85Tesco German Smoked Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco British Roast Beef Slices 90g
90g · £27.22/kg£2.45Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack
16pk · £0.26 each£4.10£3.30 Clubcard (£0.21 each)Rosedene Farms Blackberries 150G
150g · £14.00/kg£2.10Tesco British Barn Eggs 10 Pack
10pk · £0.23 each£2.30Clarence Court Burford Buff 10 Medium Free Range Eggs
10pk · £0.52 each£5.20£4.65 Clubcard (£0.47 each)Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25St. Ewe Rich Yolk Large Free-Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.75 each£4.50Tesco Carrots 1Kg
1kg · £0.80/kg£0.80Tesco Large Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.33 each£3.95Tesco Caesar Salad Kit 250G
250g · £9.20/kg£2.30Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg
1kg · £1.60/kg£1.60£1.20 Clubcard (£1.20/kg)Tesco Beef Mince 20% Fat 500g
500g · £7.60/kg£3.80Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco British Lamb Mince 20% Fat 500G
500g · £17.70/kg£8.85Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Finest King Prawn Linguine 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Finest Sirloin Steak 454G
454g · £45.70/kg£20.75Tesco Macaroni Cheese 750G
750g · £7.20/kg£5.40Tesco Watermelon 600g
600g · £9.25/kg£5.55Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Tesco Closed Cup Mushrooms 400G
400g · £3.38/kg£1.35£1.10 Clubcard (£2.75/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Cotton Candy Seedless Grapes 400g
400g · £7.75/kg£3.10Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Brown Onions 1Kg
1kg · £1.10/kg£1.10£0.95 Clubcard (£0.95/kg)Tesco Finest Nemo Potatoes 2kg
2kg · £1.45/kg£2.90Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Nightingale Farms Peppers 375G
375g · £6.40/kg£2.40Tesco 50% Less Fat Soft Cheese 200G
200g · £9.00/kg£1.80Tesco Chicken Breast Mini Fillets 650g
650g · £10.77/kg£7.00£6.15 Clubcard (£9.46/kg)Tesco Finest 6 British Pork & Caramelised Onion Sausages 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tranos Greek Feta 200G
200g · £12.00/kg£2.40Tesco Baby Potatoes 1Kg
1kg · £1.20/kg£1.20Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Finest Caramelised Garlic & Extra virgin Olive Oil Flatbread 205g
205g · £16.83/kg£3.45Tesco finest Free Range 12 Golden Yolk Eggs
12pk · £0.45 each£5.45
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard