Food, Snacks & Drinks
Ella's kitchen Cherry Chicken Roast Dinner with Stuffing 7+ Months 130g
130g ¡ £15.00/kg£1.95Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Pouch 4+ Months 120g
120g ¡ £15.00/kg£1.80Ella's Kitchen Tomato + Basil Melty Sticks 7 Months 16g
17g ¡ £105.88/kg£1.80Heinz By Nature Creamed Porridge 4+ Months 120g
120g ¡ £10.42/kg£1.25Heinz By Nature Spaghetti Bolognese 12+ Months 200g
200g ¡ £11.50/kg£2.30Heinz Farley's Rusks Original All Ages 4-6 Months Onwards 150g
150g ¡ £12.00/kg£1.80Bear 5 Fruit Splits Raspberry Pineapple 100g
100g ¡ £36.00/kg£3.60Bear 5 Fruit Splits Strawberry & Apple 100g
100g ¡ £36.00/kg£3.60
Nappies & Wipes
Pampers Premium Protection New Baby Size 1, 22 Nappies, 2kg-5kg, Carry Pack
22pk ¡ £0.35 each£7.70Pampers Premium Protection New Baby Size 2, 44 Nappies, 4kg-8kg
44pk ¡ £0.29 each£12.65Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5, 33 Nappies, 12kg-17kg, Essential Pack
33pk ¡ £0.40 each£2.63 off£13.32£15.95Pampers Baby-Dry 33 Nappies Dry Night 6 13-18kg 29-40lbs
33pk ¡ £0.48 each£15.95Asda Little Angels 150 Nappy Bags with Tie Handles
150pk ¡ 0.8p each£1.20Pampers 50 Sensitive Baby Wipes
52pk ¡ £0.02 each£1.20
Health
Calpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
100ml ¡ £44.00/L£4.40RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml ¡ £56.88/L£4.55RestrictedNurofen for Children Strawberry Oral Suspension 3mths to 9yrs Ibuprofen 100ml
100ml ¡ £50.00/L£5.00RestrictedBonjela Soothing Teething Gel 15ml
15ml ¡ £350.00/L£5.25
Baby Toiletries
NIVEA Kids Protect & Care Coloured Spray SPF50+, 200ml 200ML
200ml ¡ £82.25/L£16.45Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml
500ml ¡ £6.90/L£3.45Johnson's Baby Oil 500ml
500ml ¡ £8.40/L£4.20Sudocrem Antiseptic Healing Cream 125g
125g ¡ £76.80/kg£9.60
Baby Milk
Aptamil 2 Follow On Milk 6-12 Months 200ml
200ml ¡ £7.75/L£1.55Aptamil Breastmilk Substitute 1 from Birth First Infant Milk 200ml
200ml ¡ £8.00/L£1.60Cow & Gate 1 First Infant Milk from Birth 200ml
200ml ¡ £6.75/L£1.35Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula 200ml
200ml ¡ £6.50/L£1.30Aptamil First Infant Milk from Birth - 6 Months 800g
800g ¡ £20.31/kg£16.25Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g ¡ £16.44/kg£13.15Aptamil Follow On Milk 2 6-12 Months 800g
800g ¡ £20.31/kg£16.25
Feeding & Accessories
Milton 40 Sterilising Tablets 160g
40pk ¡ £0.10 each£3.80Milton Sterilising Fluid 500ml
500ml ¡ £6.50/L£3.25Asda Little Angels Standard Neck Feeding Bottle 0m+
1pk ¡ £1.75 each£1.75Tommee Tippee 2x Anytime Soother, 0-6 months, Symmetrical, BPA-Free Soothers
2pk ¡ £3.10 each£6.20