The Collective Dairy For Kids Strawberry Suckies Yoghurt 90g
90g · £11.11/kg£1.00Yeo Valley Organic Strawberry Yogurt 450g
450g · £5.56/kg£2.50Activia Strawberry Yogurts 4x115g
460g · £6.74/kg£3.10Alpro Dairy Free Greek Style Plain Yoghurt 400g
400g · £6.50/kg£2.60Waitrose Essential Greek Style Yoghurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20Arla Skyr Simply Natural Yoghurt 450g
450g · £5.00/kg15% off£2.25£2.65FAGE Total 0% Fat Yoghurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Muller Choc Digestive Dessert Yoghurt 124g
124g · £7.66/kg4 for £2.80£0.95Waitrose Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £6.50/kg£1.30Waitrose Protein Vanilla Yogurt 200g
200g · £6.50/kg£1.30Waitrose Protein Yogurt Natural 450g
450g · £4.40/kg10% off£1.98£2.20Fage Total 5% Fat Yoghurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95The Collective Dairy Mango Yoghurt 450g
450g · £5.87/kg15% off£2.64£3.10Müller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls 124g
4 for £3£1.00Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
£2.35Alpro Plain No Sugars Yoghurt Alternative 500g
£2.75Lindahls Kvarg Vanilla Quark Yoghurt 150g
150g · £10.00/kg£1.50Yeo Valley Organic Natural Kefir Yoghurt 350g
350g · £6.00/kg£2.10Bonne Maman Rhubarb & Strawberry Yoghurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20