Chocolate Boxes & Gifts
Celebrations Milk Chocolate Selection Box of Mini Chocolate & Biscuit Bars 300g
300g · £23.00/kg£6.90Maltesers Fairtrade Box 110g
110g · £34.55/kg£3.80Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5g)
37.5g · £57.33/kg£2.15Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £44.00/kg£8.80After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g · £17.50/kg£5.25Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 360g
312g · £28.21/kg£8.80Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g
500g · £18.00/kg£9.00Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £51.16/kg£8.80Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £44.00/kg£13.20Galaxy Christmas Collection 234g
234g · £26.92/kg£6.30Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.25/kg£9.45Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.25/kg£9.45Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £44.66/kg£15.05Maltesers Teasers Milk Chocolate & Honeycomb Centerpiece Gift Box 335g
335g · £24.48/kg£8.20Maltesers Truffles 200g
200g · £41.00/kg£8.20Quality Street 550g
550g · £16.36/kg£9.00Quality Street Matchmakers Cool Mint 120g
120g · £21.25/kg£2.55Quality Street Matchmakers Zingy Orange 120g
120g · £21.25/kg£2.55Thorntons Classic 262g
262g · £43.13/kg£11.30Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £15.20/kg£1.90Kinder Surprise 20g
20g · £77.50/kg£1.55Kinder Surprise Natoons Egg 20g
20g · £77.50/kg£1.55Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g
55g · £39.09/kg£2.15
Chocolate Bars
Galaxy Ripple Bars 4 x 30g (120g)
120g · £22.92/kg£2.75Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g
129g · £22.48/kg£2.90Snickers Creamy Peanut Butter 2 x18.25g (146g)
146g · £18.84/kg£2.75Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)
129g · £22.09/kg£2.85Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars
110g · £21.82/kg£2.40Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £15.31/kg£2.45KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)
160g · £13.38/kg£0.71 off£2.14£2.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr
70g · £30.00/kg£0.40 off£2.10£2.50Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g · £25.00/kg£1.80Aero Chocolate Bars 4 x 27g (108g)
108g · £26.39/kg£2.85Aero Peppermint Bars 4 x 27g (108g)
108g · £26.39/kg£2.85Bounty 4x2x28.5g (228g)
228g · £12.06/kg£2.75Cadbury Crunchie Chocolate Bar 128g
128g · £22.27/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate 148 Gr
150g · £19.00/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Chocolate 134 Gr
134g · £21.27/kg£2.85Cadbury Double Decker Chocolate 174.8 Gr
174.8g · £16.30/kg£2.85Cadbury Starbar Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37g) 148 g
148g · £20.95/kg£3.10Cadbury Wispa Chocolate Bar 111.6g
111.6g · £25.54/kg£2.85Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 153.2 Gr
153.2g · £18.60/kg£2.85Kinder Small Chocolate Bars Multipack 16 x 12.5g (200g)
200g · £20.50/kg£4.10Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
276g · £14.67/kg£4.05Snickers Bars 4 x 41.7g (166.8g)
166.8g · £16.49/kg£2.75Twix Hazelnut Multipack Chocolate Biscuits 9 x 20g
180g · £13.89/kg£2.50Yorkie Original 3 x 46g (138g)
140g · £20.36/kg£2.85Fox's Rocky Chocolate Bar 7 x 19g (133g)
147g · £12.59/kg£1.85Fox's Rocky 7 x 19g (133g)
133g · £13.91/kg£1.85Fox's Rocky Stack'd Vanilla Cream Flavour 5 x 25g (125g)
125g · £14.80/kg£1.85Cadbury Dairy Milk Marvellous Smashables Jelly Popping Candy Chocolate 160 Gr
160g · £21.88/kg£3.50Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Milkybar 25g
25g · £46.00/kg£1.15Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £21.36/kg£2.35Milky Way Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 43g
43g · £23.26/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £19.58/kg£2.35Galaxy Smooth Caramel 135g
135g · £20.37/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £19.58/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g
110g · £21.36/kg£2.35Cadbury Crunchie Crunchie Bar Chocolate Bar 40g
40g · £25.00/kg£1.00Cadbury Picnic Chocolate Bar 48.4g
48g · £20.83/kg£1.00Galaxy Smooth Milk 42g
42g · £27.38/kg£1.15Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g · £43.42/kg£1.65Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £35.90/kg£1.40Aero Peppermint 36g
36g · £31.94/kg£1.15Cadbury Boost 48.5g
49g · £20.41/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £22.22/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g
45g · £27.78/kg£1.25Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g · £22.22/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 47 Gr
47g · £25.53/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £20.41/kg£1.00Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 Gr
43g · £23.26/kg£1.00Cadbury Wispa Chocolate Bar 36 Gr
36g · £34.72/kg£1.25View all (103)
Chocolate Pouches & Bags
Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90g
90g · £30.00/kg£2.70Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £25.00/kg£1.05Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £20.56/kg£1.85Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag 158g
158g · £24.68/kg£3.90Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100g
100g · £29.00/kg£2.90M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £19.50/kg£3.90Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £27.13/kg£2.55Milky Way Magic Stars 100g
100g · £24.00/kg£2.40M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £23.21/kg£2.60Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £18.27/kg£1.90Maltesers Fairtrade Big Bag 58.5g
58.5g · £23.93/kg£1.40Cadbury Buttons Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g
100g · £26.50/kg£2.65Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Smarties Hexatube 38g
38g · £31.58/kg£1.20Maltesers 37g
37g · £31.08/kg£1.15Cadbury Dairy Milk Buttons 75g
75g · £18.67/kg£1.40Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £27.72/kg£2.55Aero Delightful Peppermint Bubbles 92g
92g · £27.72/kg£2.55Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g
175g · £27.43/kg£4.80Cadbury Buttons White Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Caramilk Buttons Chocolate 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Oreo Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Cadbury Twirl Bite Size Chocolate Pieces 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Wispa Chocolate 100g
100g · £29.00/kg£2.90Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £20.34/kg£2.40M&M's Chocolate Minis 115g
115g · £25.65/kg£2.95M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £19.50/kg£3.90M&M's Crispy 107g
107g · £24.30/kg£2.60M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £23.21/kg£2.60Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Bites Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Maltesers White Chocolate & Honeycomb Bag 30g Bag
30g · £36.67/kg£1.10Milkybar Crunchy Pops 90g
90g · £28.33/kg£2.55Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch 104g
104g · £24.52/kg£2.55Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
170g · £16.76/kg£2.85Smarties Milk Chocolate Sharing Pouch 105g
105g · £24.29/kg£2.55Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g
105g · £18.10/kg£1.90Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g
110g · £20.91/kg£2.30
Sweets
Kinnerton 3 Milk Chocolate Lollies 30g
30g · £58.33/kg£1.75Mentos Fruit 38g
38g · £28.95/kg£1.10Chupa Chups Lolly 10G
12g · £33.33/kg£0.40Sweetzone Fizzy Blue Bottles 170g
170g · £9.71/kg£1.65Sweetzone Cola Bottles 170g
170g · £9.71/kg£1.65Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £6.15/kg£1.65 off£4.00£5.65Sweetzone Fizzy Blue Raspberry Bottles 170g
170g · £11.18/kg£1.90HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g · £5.71/kg£0.60 off£1.00£1.60Asda Pick & Mix 50g
50g · £11.00/kg£0.55Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.57/kg£2.55Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £17.69/kg£2.30Sweetzone Strawberry Puffs 170g
170g · £11.18/kg£1.90HARIBO Fruitilicious 150g
150g · £11.00/kg£1.65Sweetzone Mallow Twists 160g
160g · £10.31/kg£1.65Asda Cherry Flavour Jellies 50g
50g · £11.00/kg£0.55Asda Cola Flavour Bottles 50g
50g · £11.00/kg£0.55Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £14.34/kg£2.05Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g
150g · £13.00/kg£1.95SweetZone Party Mix 200g
180g · £9.44/kg£1.70Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Strawberry & Blackcurrant Sharing Bag 143g
143g · £11.19/kg£1.60Sweetzone Sour Fruit Chews 180g
180g · £9.44/kg£1.70MAOAM Pinballs 140g
140g · £11.07/kg£1.55SweetZone Fizzy Mix 200g
180g · £9.44/kg£1.70Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £10.12/kg£1.75HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.43/kg£1.65HARIBO Starmix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Sweetzone Rainbow Belts 170g
170g · £9.71/kg£1.65SweetZone Tangy Mix 200g
180g · £9.44/kg£1.70Swizzels Curious Chews
171g · £7.89/kg£0.30 off£1.35£1.65HARIBO Balla Stixx Strawberry Flavour 140g
140g · £11.79/kg£1.65Haribo Supermix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
150g · £10.67/kg£1.60MAOAM Joystixx 140g
140g · £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Drumstick Squashies 60g
60g · £15.00/kg£0.90Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.85/kg£1.60Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £22.50/kg£3.15Asda Butter Mintoes 200g
200g · £7.75/kg£1.55Mentos Chewy Dragees Mint Rolls 5 x 38g
190g · £12.11/kg£2.30Asda Sour Snakes 50g
50g · £11.00/kg£0.55Barratt Sweet Shop Mini Rings Mix 120g
120g · £10.83/kg£1.30Barratt Sweet Shop Wham Tangy Rockets 120g
120g · £10.83/kg£1.30Bebeto Witches Cauldron 130g
130g · £7.69/kg£0.30 off£1.00£1.30HARIBO Nostalgix 175g
175g · £9.14/kg£1.60HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.10/kg£1.50 off£2.50£4.00Haribo Soda Twist Zing 175g
175g · £9.14/kg£1.60HARIBO Starmix Multipack Bag 352g
352g · £7.10/kg£1.30 off£2.50£3.80HARIBO Twin Snakes 175g
175g · £9.43/kg£1.65Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £17.69/kg£2.30Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £15.00/kg£1.95View all (91)
Chewing Gum & Mints
Wrigley's Extra 46 Spearmint 64g
64g · £49.22/kg£3.15Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £49.22/kg£3.15Wrigley's Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Mentos Mint Chewy Dragees 38g
38g · £28.95/kg£1.10Tic Tac Lime & Orange 18g
18g · £44.44/kg£0.80Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g
44.9g · £21.16/kg£0.95Trebor Softmints Peppermint 44.9g
44.9g · £21.16/kg£0.95Trebor Peppermint Mints 41.3 Gr
41.3g · £23.00/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £49.22/kg£3.15Extra plus 7 Peppermint Sugarfree Gum 15.6g
15g · £63.33/kg£0.95Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
15g · £76.67/kg£1.15Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
17g · £55.88/kg£0.95Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra 46 Peppermint 64g
64g · £49.22/kg£3.15Wrigley's Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra Mints 70 Pieces Peppermint Sugar Free 77g
77g · £43.51/kg£3.35Wrigley's Extra Mints Peppermint Sugarfree 16 Pieces 28g
28g · £37.50/kg£1.05Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum 46 Pieces
64g · £49.22/kg£3.15Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g · £75.00/kg£1.05Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Flavour Soft Bubble Gum - 27.6g / 6 Pieces
27.6g · £28.99/kg£0.80Mentos Fruit Chewy Dragees Rolls 5 x 38g
190g · £12.11/kg£2.30Tic Tac Fresh Mint 49g
48g · £22.92/kg£1.10Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)
146g · £14.38/kg£2.10Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g
130g · £29.23/kg£3.80