Bread
Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
600g ¡ £3.42/kg£2.05Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.00/kg£0.40 off£1.60£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g ¡ £3.88/kg£1.55Warburtons Medium Sliced Wholemeal Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons The True Taste of Wholemeal Bread 800g
800g ¡ £2.13/kg£1.70Warburtons Half & Half Medium Bread 800g
800g ¡ £1.59/kg£0.43 off£1.27£1.70Part-Baked Bread 6 Dinner Rolls 300g
6pk ¡ £0.25 each£1.50Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g ¡ £3.00/kg£2.40Warburtons Seeds & Grains Our Dough 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30
Croissants & Breakfast
Asda The Bakery Chocolate Hazelnut Crepes 6 x 30g (180g)
180g ¡ £13.61/kg£2.45Warburtons 6 Pancakes
6pk ¡ £0.25 each£1.50Asda The Bakery 6 Croissants 240g
6pk ¡ £0.38 each£2.30Asda The Bakery 6 Classic Waffles 250g
6pk ¡ £0.41 each£2.45Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffle 70g
1pk ¡ £1.45 each£1.45Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk ¡ £0.21 each£1.70Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Warburtons 4 Delicious Breakfast Muffins
4pk ¡ £0.39 each£1.55Asda The Bakery Brioche Rolls 280g
8pk ¡ £0.24 each£1.95
Buns & Rolls
Warburtons 6 Thin Bagels Original Soft & Sliced
6pk ¡ £0.37 each£2.20Warburtons 4 Soft & Sliced Brioche Seeded Burger Buns
4pk ¡ £0.65 each£2.60St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.76 each£3.05Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.78 each£3.10Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk ¡ £0.30 each£1.80
Wraps, Pittas & Naans
Warburtons 4 Soft Pitta
4pk ¡ £0.38 each£1.50Mission Wraps Original 367g
6pk ¡ £0.31 each£1.85Asda Tortilla 500g
500g ¡ £7.60/kg£3.80Warburtons 4 Greek Style Soft Flatbreads
4pk ¡ £0.58 each£2.30Patak's The Original 2 Flame Baked Garlic & Coriander Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30Patak's The Original 2 Flame Baked Peshwari Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk ¡ £0.62 each£3.70Asda The Bakery 6 Assorted Jam Tarts
6pk ¡ £0.21 each£1.25Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk ¡ £0.62 each£3.70The BAKERY at ASDA 6 TOFFEE BAKEWELL TARTS
6pk ¡ £0.38 each£2.25ASDA The Bakery 6 Apple & Blackcurrant Pies
6pk ¡ £0.33 each£1.95
Small Cakes & Treats
The BAKERY at ASDA 22 Caramel Shortcake Mini Bites
22pk ¡ £0.15 each£3.20The Bakery at ASDA 4 School Cakes
4pk ¡ £0.63 each£2.50Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.14 each£0.40 off£2.80£3.20Mr Kipling 8 French Fancies
8pk ¡ £0.46 each£3.70Brompton House Fantasy Brownies 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk ¡ £0.62 each£3.10Thorntons Fudge Brownie Slice
76g ¡ £20.39/kg£1.55Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x5
5pk ¡ £0.46 each£0.78 off£2.32£3.10McVitie's Digestive Caramel Slices Cake Snack Bars 5 Slices 109.9g
5pk ¡ £0.38 each£1.90Asda The Bakery 15 Chocolate Cluster Mini Bites
15pk ¡ £0.21 each£3.20Asda The Bakery Rocky Road Mini Bites 195g
195g ¡ £16.92/kg£3.30Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk ¡ £0.49 each£4.90Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars
5pk ¡ £0.56 each£2.80Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x10
10pk ¡ £0.49 each£4.90Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk ¡ £0.48 each£1.90Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk ¡ £0.54 each£4.35Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g
5pk ¡ £0.45 each£2.25The Bakery at ASDA Lemon Drizzle Mini Loaf Cakes
4pk ¡ £0.78 each£3.10The Bakery at ASDA Tempting 20 Brownie Mini Bites
20pk ¡ £0.16 each£3.20Brompton House Choc Chip Muffins with Milk Chocolate. 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90The BAKERY at ASDA 16 Double Chocolate Mini Muffins
16pk ¡ £0.19 each£0.40 off£3.10£3.50Krispy Kreme 8 Original Glazed Bites Doughnuts Bites
1pk ¡ £6.25 each£6.25
Scones & Teacakes
Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk ¡ £0.28 each£1.65Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90
Whole Cakes
Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk ¡ £4.60 each£4.60McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk ¡ £2.20 each£2.20Asda Exceptional Victoria Sponge Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda The Bakery Heavenly Angel Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60
Savoury Pies
Asda Mini Pork Pies 100g
2pk ¡ £0.83 each£1.65Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Melton Mowbray Pork Pie 140g
140g ¡ £15.71/kg£2.20Pukka Minced Beef & Onion Pie
215g ¡ £9.77/kg£0.70 off£2.10£2.80Asda Pork & Egg Gala Slices 290g
290g ¡ £14.48/kg£4.20
Seasonal Bakery
Dinosaur Gingerbread Biscuit
1pk ¡ £1.10 each£1.10Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies
6pk ¡ £0.59 each£3.55