Bread
Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g
300g · £9.33/kg£2.80Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g
800g · £1.13/kg£0.90Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g
800g · £2.31/kg£1.85Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £4.40/kg£2.55Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Warburtons Farmhouse Seeded Blend of 8 Seeds 800g
800g · £3.38/kg£2.70£1.95 Clubcard (£2.44/kg)Promise Gluten Free Chia & Quinoa Sliced Bread Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Tesco Free From Sliced Seeded Bread 550g
550g · £4.09/kg£2.25Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Jason's Recipe No 09 Wholemeal Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.40/kg£2.55Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.40/kg£2.55Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G
350g · £10.86/kg£3.80Tesco Free From White Bread 550g
550g · £4.09/kg£2.25Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Warburtons Small Medium Sliced White Bread 400G
400g · £2.50/kg£1.00Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.25/kg£1.00Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack
300g · £5.50/kg£1.65Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Hovis Best of Both Medium Bread 800g
800g · £1.69/kg£1.35Tesco Finest Focaccia Plain 135g
£3.35Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Finest Wholemeal Loaf 800G
800g · £2.88/kg£2.30Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Jason's Protein Sourdough Sunflower Seeded Bread 580g
580g · £5.69/kg£3.30Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30View all (55)
Croissants & Breakfast
Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g
4pk · £76.00/kg£3.80St Pierre 6 Brioche Swirls 300g
6pk · £0.54 each£3.25Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)7 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G
148g · £15.54/kg£2.30Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £13.28/kg£2.55Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Genius Gluten Free Pancakes 6 pack
6pk · £0.47 each£2.80Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Tesco Finest 4 Real Sourdough Chocolate Crumpets
4pk · £0.54 each£2.15Warburtons Crumpets 9 Pack
9pk · £0.16 each£1.40Warburtons Gluten Free Crumpets 4 Pack
4pk · £0.91 each£3.65£3.10 Clubcard (£0.78 each)Tesco White English Muffins 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Tesco 8 All Butter Croissants 400g
400g · £8.00/kg£3.20Tesco 6 Pain au Chocolat 474g
474g · £6.75/kg£3.20Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £12.39/kg£2.85Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Abra Ca Debora Sweet Pancakes 6 Pack, 375 G
375g · £8.53/kg£3.20Genius Deliciously Gluten Free Blueberry Pancakes 6 pack
6pk · £0.47 each£2.80Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack
4pk · £0.71 each£2.85Tesco Free From Cinnamon Spiced Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.85 each£3.40Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00
Buns & Rolls
Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20New York Bakery The Original 4 Legendary Burger Potato Buns
4pk · £0.70 each£2.80Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons 4 Our Dough Bagels with Sourdough
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.90 Clubcard (£0.38 each)Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack
12pk · £0.19 each£2.30Tesco Finest 4 Everything Sub Rolls
4pk · £0.71 each£2.85Tesco 4 Large White Baps
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Gluten Free Super Soft Seeded Sliced Rolls 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco Free From Seeded Rolls 4 Pack
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Gluten Free Soft Brioche Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Free From Tiger Rolls 260g
260g · £15.96/kg£4.15Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced
6pk · £0.33 each£1.95
Wraps, Pittas & Naans
Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps
5pk · £0.29 each£1.45Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £38.52/kg£2.35Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced
4pk · £0.55 each£2.20Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g
320g · £7.97/kg£2.55£2.35 Clubcard (£7.34/kg)BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)
4pk · £128.57/kg£5.40Tesco Finest 4 Durum Wheat Piadinas 300g
300g · £7.83/kg£2.35Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g
160g · £20.94/kg£3.35BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)
4pk · £94.05/kg£3.95Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Peshwari Naan Breads 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Tesco Plain Naans 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)
2pk · £14.25/kg£2.85£2.25 Clubcard (£11.25/kg)Tesco 2 Garlic and Coriander Naans
2pk · £0.85 each£1.70BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95£3.55 Clubcard (£0.89 each)Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas
4pk · £0.99 each£3.95Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G
193g · £16.84/kg£3.25Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £25.56/kg£3.45
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Finest Tarte Au Citron 450G
450g · £15.22/kg£6.85Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30Tesco Apple Lattice Pie 500G
500g · £9.30/kg£4.65Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Treacle Tart 395g
395g · £14.05/kg£5.55Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00
Small Cakes & Treats
Tesco Brookie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Mr Kipling Terrifying Toffee Viennese Whirls Halloween Cakes 6 Pack
6pk · £0.42 each£2.50£1.30 Clubcard (£0.22 each)Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Tesco Free From Chocolate Cupcakes 4 Pack
4pk · £1.18 each£4.70Ms Molly's 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.18 each£0.90Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g
6pk · £126.67/kg£3.80£3.20 Clubcard (£106.67/kg)Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.55 Clubcard (£12.40/kg)Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £26.90/kg£3.90Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Tesco Free From Lemon slices 5 Pack
5pk · £0.78 each£3.90Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70Regal Madeira Double Slice 370G
370g · £7.43/kg£2.75£2.40 Clubcard (£6.49/kg)Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Tesco Crispy Caramel Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Tesco Millionaire Bites 22 Pack
22pk · £0.19 each£4.10Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.55 Clubcard (£0.31 each)Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £20.00/kg£3.50Cadbury Dairy Milk Caramel Flap Jack Bites X14
14pk · £0.29 each£4.05Cadbury Dairy Milk Brownie Bites 14
14pk · £0.29 each£4.05Cadbury Dairy Milk Cornflake Cluster Bites X14
14pk · £0.29 each£4.05We Love Cake Free From Sticky Toffee Slices 4 Pack 158g
158g · £20.89/kg£3.30£2.65 Clubcard (£16.77/kg)We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g
150g · £22.00/kg£3.30Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack
16pk · £0.26 each£4.10£3.30 Clubcard (£0.21 each)Tesco Chocolate Chip Mini Muffins 16 Pack
16pk · £0.26 each£4.10£3.30 Clubcard (£0.21 each)SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Tesco 2 Toffee & Cream Doughnuts
2pk · £0.95 each£1.90The Delicious Dessert Company 2 Raspberry & Vanilla Dream Doughnuts
2pk · £1.80 each£3.60£3.10 Clubcard (£1.55 each)Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake Portions
1pk · £19.00 each£19.00Tesco Free From Flapjack Bites 240g
240g · £19.58/kg£4.70LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g
120g · £44.17/kg£5.30Tesco Free From Chocolate Cornflake Clusters 16 Pack
160g · £28.44/kg£4.55Genius Gluten Free Double Chocolate Muffins 2 Pack
2pk · £1.40 each£2.80£2.30 Clubcard (£1.15 each)
Scones & Teacakes
Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Tesco Scone Mix 320G
320g · £4.22/kg£1.35Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G
45g · £28.89/kg£1.30Brace's Family Bread 4 Plain Scones
4pk · £0.38 each£1.50Tesco Free From Sultana Scones 2 pack
2pk · £1.58 each£3.15Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Fruity Buns 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70
Whole Cakes
Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Half & Half Cake
1pk · £21.00 each£21.00Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25
Savoury Pies
Eastmans Steak Pie 150G
150g · £11.33/kg£1.70Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack
4pk · £0.65 each£2.60Tesco Finest Steak Pie 500g
500g · £15.00/kg£7.50Tesco Puff Pastry Chicken & Bacon Pie 500g
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Minced Beef & Onion Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pork Farms Medium Pork Pie
1pk · £3.65 each£3.65£2.25 Clubcard (£2.25 each)Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Steak Shortcrust Pie 200G
200g · £13.00/kg£2.60Higgidy Slow-Braised Steak & Craft Ale Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Tesco Steak Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 250g
250g · £19.20/kg£4.80Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £16.70/kg£8.35Pukka Vegan No Steak Pie
1pk · £2.80 each£2.80Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Steak And Kidney Pie
1pk · £2.75 each£2.75Pieminister Moo Pie with British Beef Steak & Ale 255g
255g · £22.75/kg£5.80£5.10 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Chicken Bacon & Sausage Lattice Bar 500g
500g · £11.10/kg£5.55Higgidy Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Tesco Finest Chicken, Ham Hock And Leek Pie 250g
250g · £19.20/kg£4.80
Seasonal Bakery
Cadbury Halloween Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour Cakes 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Finest 4 Rum & Raisin Lattice Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Plant Chef Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Tesco Finest 4 Frangipane Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Core Classic Butter Panettone 500g
500g · £12.00/kg£6.00Tesco Finest 4 Amaretto Mince Pies
4pk · £0.86 each£3.45Tesco Finest 4 Crumble Topped Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Finest Authentic Italian Panettone 750g
750g · £13.33/kg£10.00Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Hallo Deutsche Backerei Caramelised Biscuit & Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £13.64/kg£3.75Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Loaf 500g
500g · £8.60/kg£4.30Tesco Finest 4 Brandy Buttercream Mince Pies
4pk · £0.75 each£3.00Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Tesco 30 Mini Gingerbread Men 300G
300g · £13.67/kg£4.10
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00