Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £43.00/kg£8.60Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Advent Calendar 108g
104g · £35.58/kg£3.70Milkybar White Chocolate Advent Calendar 85g
85g · £36.47/kg£3.10Cadbury Chocolate Christmas Selection Pack 78g
78g · £26.28/kg£2.05Mr Kipling Christmas Deep Filled Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.62 each£3.70Kinder Milk Chocolate Christmas Mini Figures 6 x 15g
90g · £34.44/kg£3.10Swizzels Sweet Shop Advent Calendar 220g
220g · £33.64/kg£7.40Terry's Chocolate Orange Advent Calendar 106g
106g · £34.91/kg£3.70Cadbury Christmas Reindeer Cakes 4 Pack
4pk · £0.85 each£3.40Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g
55g · £28.18/kg£1.55Cadbury Dairy Milk Winter Wonderland 100g
100g · £18.50/kg£1.85Galaxy Chocolate Large Christmas Selection Box 234g
234g · £20.94/kg£4.90Kit Kat Santa Milk Chocolate Christmas Figure 29g
29g · £20.69/kg£0.60Terry's Chocolate Orange Milk 157g
145g · £20.34/kg£2.95Mr Kipling Frosty Fancies Christmas Cakes 8 Pack
8pk · £0.39 each£3.10Kinnerton Bluey Advent Calendar 40g
40g · £38.75/kg£1.55Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Advent Calendar 258 g
258g · £28.68/kg£7.40Lindt Teddy AR Chocolate Advent Calendar 250g
250g · £67.60/kg£16.90Mr Kipling Festive Bakewells Christmas Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies
6pk · £0.58 each£3.50Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g
59g · £26.27/kg£1.55The BAKERY at ASDA 6 Mince Pies
6pk · £0.26 each£1.55Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £12.95/kg£6.15Exceptional by ASDA 4 Brown Butter Flavour & Rum Mince Pies
4pk · £0.91 each£3.65Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g
500g · £12.30/kg£6.15Exceptional by ASDA 4 Frangipane Mince Pie Slices 185g
4pk · £0.91 each£3.65ASDA Magical Gingerbread House Kit 608g
1pk · £6.10 each£6.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Christmas Advent Calendar 110g
110g · £33.64/kg£3.70ASDA Classic Christmas Pudding 400g
400g · £9.88/kg£3.95Cadbury Dairy Milk Christmas Chocolate Advent Calendar 90g
90g · £34.44/kg£3.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Puds Multipack 175g (5 x 35g)
175g · £17.71/kg£3.10Mr Kipling Christmas Fruit Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.52 each£3.10Mr Kipling Signature All Butter Christmas Mince Pies 4 Pack
4pk · £0.54 each50% off£2.15£4.30Reese's Peanut Butter Milk & White Miniatures Advent Calendar 245g
245g · £32.65/kg£8.00Quality Street 550g
550g · £10.64/kg£5.85ASDA 6 Tasty Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Lindt Lindor Christmas Milk Chocolate Mini Truffles Bag 80g
80g · £38.75/kg£3.10Cadbury Dairy Milk Christmas Little Robins Bag 77 g
77g · £24.03/kg£1.85Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £12.95/kg£6.15M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £20.69/kg£0.60Lindt Christmas Chocolate Advent Calendar 160g
160g · £65.31/kg£10.45Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £20.69/kg£0.60Cadbury Heroes Chocolate Christmas Advent Calendar 230 g
230g · £29.35/kg£6.75