Bread
Asda White Soft Slice Baguettes 340g
340g · £8.38/kg£2.85ASDA White Baguette
1pk · £1.70 each£1.70The Bakery at Asda 4 Brown Soft Sliced Baguettes 340g
340g · £6.88/kg18% off£2.34£2.85Kingsmill Medium 50/50 Bread 800g
800g · £2.00/kg£1.60Kingsmill Thick 50/50 Bread 800g
800g · £2.00/kg£1.60Kingsmill 50/50 Bread Medium 400g
400g · £2.90/kg£1.16The Bakery at Asda Tiger Bread Bloomer Thick Sliced 800G
800g · £3.06/kg£2.45Promise Gluten Free Soft White Loaf 480g
480g · £10.00/kg£4.80The Bakery at Asda Sliced Tiger Tin Loaf 800g
800g · £2.31/kg£1.85Warburtons Tiger Bloomer 600g
600g · £3.42/kg£2.05Kingsmill No Crusts Soft White Crustless Bread 400g
400g · £4.50/kg£1.80St Pierre Brioche Loaf 500g
500g · £9.10/kg£4.55Warburtons Soft White 'Our Dough 400g
400g · £4.63/kg18% off£1.85£2.25Schär Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.50/kg£3.45Warburtons Soft Round White Bread Milk Roll 400g
400g · £4.38/kg£1.75Warburtons Toastie White Thick Sliced Bread 400g
400g · £2.90/kg£1.16Warburtons Soft White Sandwich Thins 6PK
255g · £7.06/kg£1.80Asda Square Cut Medium White Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.18/kg18% off£1.27£1.55Asda The Bakery Soft White Medium Sliced 400g
400g · £2.25/kg£0.90Asda Soft White Toastie Thick Sliced Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.45/kg£1.96Hovis Thick Soft White Bread 800g
800g · £1.93/kg10% off£1.54£1.71Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.14/kg£1.71Warburtons Gluten Free White Loaf 300g
300g · £8.03/kg£2.41Warburtons Thick Farmhouse 800g
800g · £2.44/kg£1.95Warburtons Gluten Free White Bloomer with Sourdough 400g
400g · £10.25/kg£4.10Kingsmill Tiger Bloomer Sliced Bread 750g
750g · £2.73/kg£2.05Warburtons Medium White 800g
800g · £2.14/kg£1.71Schär Wholesome Vitality Loaf 350g
350g · £9.86/kg£3.45Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 400g
400g · £2.90/kg£1.16Warburtons Super Toastie Extra Thick White 800g
800g · £2.14/kg£1.71Exceptional by Asda White Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.44/kg£1.95Free From by Asda White Sliced Loaf 535g
535g · £4.60/kg£2.46The Bakery at Asda Sliced White Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.31/kg£1.85Exceptional by Asda White Tinned Sourdough Loaf 500g
500g · £4.90/kg£2.45Asda The Bakery Farmhouse White 440g
440g · £2.61/kg£1.15Kingsmill No Crusts Wholemeal Brown Bread 400g
400g · £4.50/kg£1.80Allinson's The Champion Wholemeal Brown Bread 650G
650g · £2.88/kg15% off£1.87£2.20Hovis Tasty Wholemeal Medium 800g
800g · £2.06/kg£1.65Free From by Asda Brown Sliced Loaf 535g
535g · £4.37/kg£2.34Asda Medium Wholemeal Brown Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g
800g · £2.06/kg£1.65The Bakery at Asda Wholemeal Toastie Thick Sliced 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
400g · £2.90/kg£1.16The Bakery at Asda Farmhouse Wholemeal 440g
440g · £2.61/kg£1.15Warburtons Danish Lighter Wholemeal Bread 400g
400g · £3.88/kg£1.55Warburtons Wholegrain & Rye 'Our Dough 400g
400g · £4.63/kg18% off£1.85£2.25Asda The Bakery Multigrain 800g
800g · £1.94/kg£1.55Exceptional by Asda Multigrain Loaf 800g
800g · £2.45/kg£1.96View all (88)
Croissants & Breakfast
Asda Exceptional All-Butter Brioche Loaf 400g
400g · £9.13/kg£3.65The Bakery at Asda Sliced Brioche Loaf 500g
500g · £4.20/kg£2.10The Bakery at Asda 8 Chocolate Chip Brioche Rolls 8pk
8pk · £0.22 each7% off£1.79£1.93Asda Brioche Rolls 8pk
8pk · £0.22 each7% off£1.79£1.93PITCH Chocolate & Hazelnut Filled x6
6pk · £0.38 each£2.30The Bakery at Asda 6 Chocolate Chip Brioche Swirls 300g
6pk · £0.44 each£2.65Brioche Pasquier Pitch Brioche with Choc Chips 6 x 37.5g (225g)
6pk · £0.38 each£2.30Schär Brioche Burger Buns 160g
160g · £9.56/kg29% off£1.53£2.15Exceptional by Asda 4 Extra Fruity Hot Cross Buns
4pk · £0.55 each£2.20The Bakery at Asda 4 All-Butter Croissants
4pk · £0.45 each£1.80Asda The Bakery 8 Pains Au Chocolat 360g
8pk · £0.34 each£2.75Asda Croissants 6pk
6pk · £0.38 each£2.25St Pierre 6 Croissants
6pk · £0.46 each£2.75Milky Way Croissants 4 x 48g (192g)
4pk · £0.69 each£2.75Exceptional by Asda 4 All-Butter Croissants
4pk · £0.73 each£2.937 Days Mini Cocoa Croissants 185g
185g · £7.57/kg£1.40Exceptional by ASDA 4 All-Butter Pains Au Chocolat
4pk · £0.74 each£2.95The Bakery at Asda 4 All-Butter Pains Au Chocolat
4pk · £0.64 each£2.557days Strawberry Vanilla Croissant 80g
80g · £9.38/kg£0.75St Pierre 6 Pains Au Chocolat
6pk · £0.48 each£2.85Schär Gluten-Free Pain Au 4 Chocolat 260g
260g · £16.54/kg£4.307 Days Max Croissant with Cocoa Flavoured Filling 80g
80g · £15.00/kg£1.20The Bakery at Asda 2 Cinnamon Buns
2pk · £1.13 each£2.25Exceptional by ASDA 12 Mini Meringues
12pk · £0.18 each£2.10The Bakery at ASDA 2 Raspberry Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40The Bakery at Asda 2 Belgian Buns
2pk · £1.13 each£2.25McVitie's 8 Toasting Waffles 200g
8pk · £0.30 each£2.40Asda Chocolate and Hazelnut Flavour Waffles 8pk
8pk · £0.27 each11% off£2.14£2.40Asda Classic Waffles 250g
6pk · £0.36 each15% off£2.17£2.55McVitie's 8 Toasting Waffles Chocolate Flavour 200g
8pk · £0.31 each£2.45Schär Gluten Free Waffles 100g
100g · £28.00/kg£2.80Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffles 4 x 50g
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons 9 Original Crumpets
9pk · £0.16 each£1.41Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.65Warburtons 6 Original Crumpets
6pk · £0.15 each16% off£0.92£1.10Asda The Bakery 6 Crumpets
6pk · £0.09 each£0.55Warburtons Gluten Free 4 Crumpets
292g · £11.47/kg£3.35The Bakery at Asda 9 Crumpets
9pk · £0.10 each£0.86Asda Milk Chocolate Chunk Pancakes 5pk
5pk · £0.25 each18% off£1.23£1.50The Bakery at Asda 8 Sweet Pancakes 480g
8pk · £0.45 each£3.60St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes
6pk · £0.44 each£2.66Warburtons 6 Original Pancakes
6pk · £0.26 each£1.55Asda Buttery Flapjack 5pk
5pk · £0.40 each£2.00Asda The Bakery 8 Sweet Pancakes 500g
8pk · £0.50 each£4.00The Bakery at Asda 6 White Chocolate Crêpes 6 x 30g (180g)
180g · £13.61/kg£2.45Whaoo! 6 Chocolate Filled Crêpes 192g
6pk · £0.33 each13% off£2.00£2.30Whaoo! 6 Chocolate & Banana Filled Crêpes 192g
6pk · £0.33 each13% off£2.00£2.30Kingsmill 6 Golden Pancakes
6pk · £0.23 each£1.35Asda Plain Pancakes 5pk
5pk · £0.30 each£1.50Exceptional by Asda 4 Buttermilk Pancakes
4pk · £0.55 each£2.20View all (57)
Buns & Rolls
Exceptional by Asda 6 Sliced Brioche Hot Dog Rolls
6pk · £0.46 each£2.75Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.28 each£1.65The Bakery at Asda 6 Finger Rolls
6pk · £0.23 each£1.40The Bakery at Asda 6 White Finger Rolls
6pk · £0.19 each£1.15St Pierre 4 Brioche Pre-Cut Hot Dog Rolls
4pk · £0.60 each£2.40New York Bakery Sliced Lighter NYC Bagels
5pk · £0.51 each£2.55Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4PK
4pk · £0.42 each27% off£1.68£2.30Warburtons 6 Original Thin Bagels
6pk · £0.28 each27% off£1.68£2.30New York Bakery Co Plain Bagels 5pk
5pk · £0.34 each27% off£1.68£2.30The Bakery at ASDA 5 Plain Bagels
5pk · £0.28 each£1.40New York Bakery Red Onion & Chive Bagels
5pk · £0.34 each27% off£1.68£2.30New York Bakery Co Sliced Protein Boost NYC Bagels
5pk · £0.51 each£2.55New York Bakery Co Everything NYC Bagels
5pk · £0.51 each£2.55Warburtons Plain Bagels 5pk
5pk · £0.46 each£2.30Warburtons 6 Sesame Thin Bagels
6pk · £0.28 each27% off£1.68£2.30New York Bakery Sesame Bagels
5pk · £0.34 each27% off£1.68£2.30New York Bakery Co Gluten Free Original Bagels 4pk
4pk · £0.83 each£3.32New York Bakery Cinnamon & Raisin Bagels
5pk · £0.34 each27% off£1.68£2.30St Pierre 6 Brioche Buns
6pk · £0.59 each£3.55The Bakery at Asda 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.30 each£1.21St Pierre 4 Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.55 each27% off£2.19£3.00Exceptional by Asda 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.45 each£1.80St Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Warburtons 4 Brioche Burger Buns
4pk · £0.73 each£2.91St Pierre 4 Burger Buns
4pk · £0.75 each£3.00The Bakery at Asda 4 Cheese Rolls 4PK
4pk · £0.38 each£1.53Jason's Everyday White Rolls with Sourdough 320g
4pk · £0.51 each£2.05Warburtons 12 White Rolls
12pk · £0.20 each£2.40Jason's Every Day Tiger Rolls with Sourdough 320g
4pk · £0.51 each£2.05The Bakery at Asda 4 White Baps
4pk · £0.31 each£1.25St Pierre 4 Brioche Baguettes
4pk · £0.80 each£3.20Warburtons Sliced Soft White Bread Rolls 6pk
6pk · £0.25 each£1.50Asda Big Eat Scotch White Rolls 6pk
6pk · £0.33 each£2.00The Bakery at ASDA 4 Panini Rolls
4pk · £0.46 each£1.85The Bakery at Asda 4 White Rolls
4pk · £0.31 each£1.25The Bakery at Asda 12 White Sliced Bread Rolls 12PK
12pk · £0.19 each£2.25The Bakery at Asda 2 Panini Rolls
2pk · £0.75 each£1.50The Bakery at Asda 4 Cheese Topped White Rolls
4pk · £0.40 each£1.60The Bakery at Asda 6 Soft Brown Rolls
6pk · £0.27 each£1.60The Bakery at Asda 4 Tiger Cobble Rolls
4pk · £0.50 each£2.00Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.25 each£1.50The Bakery at Asda 6 Soft White Rolls
6pk · £0.23 each£1.40Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.52 each£2.06Warburtons 4 Gluten Free Soft White Rolls
4pk · £0.83 each£3.30Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g
200g · £12.20/kg13% off£2.44£2.80Warburtons 4 Gluten Free Soft Brioche Rolls
240g · £13.96/kg£3.35Exceptional by ASDA Stonebaked Pave Rolls 4 x 75g (300g)
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons 4 Square Rolls
4pk · £0.45 each£1.80Asda The Bakery 4 Multiseeded Rolls
4pk · £0.35 each£1.40The Bakery at Asda 4 Wholemeal Baps
4pk · £0.31 each£1.25
Wraps, Pittas & Naans
Free From by ASDA 2 Plain Naans 200g
2pk · £1.17 each£2.34The Bakery at Asda 6 Garlic & Coriander Mini Naans 282g
282g · £5.82/kg18% off£1.64£2.00Asda 2 Plain Naans
380g · £4.45/kg£1.69Riya's Family Pack Plain Paratha 20pk
1.6kg · £2.50/kg7% off£4.00£4.30Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
220g · £8.64/kg£1.90ASDA 6 Chapattis 450g
6pk · £0.31 each£1.85Asda The Bakery 20 Garlic & Coriander Mini Naan Bites
20pk · £0.10 each£1.95Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
220g · £8.64/kg£1.90The Bakery at Asda 6 Plain Mini Naans 282g
6pk · £0.31 each£1.85ASDA 2 Peshwari Naans
2pk · £0.50 each£1.00Asda 4 Mini Garlic & Coriander Naans
4pk · £0.34 each£1.35Patak's 4 Flame Baked Garlic & Coriander Mini Naans
188g · £10.11/kg£1.90ASDA 2 Garlic & Coriander Naans
2pk · £0.50 each£1.00ASDA 2 Plain Naans
2pk · £0.50 each£1.00Patak's The Original 2 Flame Baked Peshwari Naans 220g
220g · £8.64/kg£1.90Patak's Indian 4 Flame Baked Mini Naan Breads
188g · £10.11/kg£1.90Riya's Original Recipe 2 Garlic & Coriander Naan Bread
400g · £4.35/kg13% off£1.74£2.00Asda 2 Garlic & Coriander Naans
380g · £4.45/kg£1.69Asda Mini Plain Naans 4pk
4pk · £0.31 each£1.25Riya's Original Recipe 2 Plain Naan Bread
400g · £4.35/kg13% off£1.74£2.00Dina 6 Large Wholemeal Pitta Bread
6pk · £0.16 each£0.95Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.36 each£1.44Warburtons 4 White Soft Pittas
4pk · £0.36 each£1.44Warburtons 4 Protein Soft Pittas
4pk · £0.50 each£2.00Dina 6 Large White Pitta Bread
6pk · £0.16 each£0.95Warburtons 4 Gluten Free Brown Soft Pittas
4pk · £0.78 each£3.10BFree 4 Pitta Breads Stone Baked 220g
220g · £13.59/kg18% off£2.99£3.65Asda 12 Crunchy Taco Shells 158g
158g · £17.09/kg£2.70mission 6 Wraps Chargrilled 367g
6pk · £0.31 each£1.85Dina 5 Paninette Traditional Lebanese Flat Bread White
275g · £4.91/kg£1.35The Bakery at Asda 6 Plain Folded Flatbreads 210g
210g · £8.67/kg£1.82Dina 5 Paninette Traditional Lebanese Flat Bread Wholemeal
275g · £5.27/kg£1.45Dina 5 White Paninette Large Traditional Lebanese Flat Bread
550g · £2.73/kg£1.50Mission 6 Protein Wraps 367g
6pk · £0.38 each£2.25Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g
216g · £14.26/kg8% off£3.08£3.35Asda Tortillas Wheat & Corn 320g
320g · £4.50/kg18% off£1.44£1.75Mission Deli 6 Original Wraps
6pk · £0.31 each£1.85Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g
350g · £6.86/kg2 for £3.70£2.40Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
4pk · £0.46 each20% off£1.84£2.30Mission Deli 6 Wheat & White Wraps
6pk · £0.31 each£1.85Asda 8 Tortillas Plain 320g
8pk · £0.23 each£1.80Asda White Mini Wraps 8PK
8pk · £0.16 each£1.30BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 Pack
4pk · £0.78 each£3.10Asda Wholemeal Wraps 8pk
8pk · £0.20 each£1.60Asda White Wraps 8pk
8pk · £0.20 each£1.60Deli Kitchen 2 Lebanese Style Flatbreads
2pk · £0.90 each£1.80Old El Paso 8 Street Vibes Soft Taco Wraps 220g
220g · £10.45/kg£2.30The Bakery at Asda 2 Kebab Breads 330g
330g · £5.45/kg£1.80Asda Spanish Style Tortilla
500g · £7.34/kg3 for £8.60£3.67Asda White & Wheat Wraps 8PK
8pk · £0.20 each£1.60View all (68)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
The Bakery at ASDA Delicious Apple Crumble 500g
500g · £9.80/kg£4.90Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple Pies 6 pack
6pk · £0.41 each£2.45Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45The Bakery at ASDA 6 Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.28 each£1.70The Bakery at ASDA 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.26 each£1.55Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45The Bakery at Asda 2 Strawberry Tarts
2pk · £1.65 each£3.30Asda Assorted Jam Tarts 6pk
6pk · £0.18 each£1.10The Bakery at ASDA 2 Egg Custard Tarts
2pk · £0.53 each£1.05Exceptional by ASDA 4 Toffee Apple Spiced Crumble Tarts
4pk · £0.91 each£3.65Mr Kipling Festive Bakewells Christmas Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Asda Lemon Tart 350g
350g · £7.00/kg£2.45Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.31 each49% off£1.22£2.40Mr Kipling Caramel Tarts 4 Pack
4pk · £0.31 each49% off£1.22£2.40Mr Kipling Cherry Bakewell Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Mr Kipling Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45The Bakery at Asda 2 Caramel Tarts
2pk · £1.60 each£3.20The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £12.50/kg£2.50
Small Cakes & Treats
The Bakery at ASDA 5 Sugar Ring Donuts
5pk · £0.31 each£1.55The Bakery at ASDA 2 Custard Donuts
2pk · £1.23 each£2.45The Bakery at ASDA 5 Chocolate Donuts
5pk · £0.31 each£1.55The Bakery at Asda 2 Jam & Cream Donuts
2pk · £1.23 each£2.45The Bakery at ASDA 5 Jam Donuts
5pk · £0.31 each£1.55Asda Custard Style Donuts 5pk
5pk · £0.31 each£1.55Free From by ASDA 6 Donuts 197g
197g · £9.04/kg£1.78Brompton House Chocolate Brownies 10 x 25g (250g)
10pk · £0.25 each£2.45Asda Just Essentials 12 Iced Fairy Cakes
12pk · £0.20 each£2.45Mr Kipling 8 Lemon Fancies
8pk · £0.31 each£2.45Free From by ASDA 5 Angel Slices 170g
5pk · £0.75 each£3.75Asda Chocolate Brownie Soft Bake Bars 5 x 35g (175g)
175g · £7.71/kg£1.35Asda The Bakery 12 Chocolate Fairy Cakes
12pk · £0.17 each£2.05Cadbury Cornflake Clusters 135g
14pk · £0.24 each£3.35Cadbury Dairy Milk 14 Brownie Bites
14pk · £0.24 each£3.35The Bakery at ASDA 2 So Delightful Cream Slices
2pk · £1.15 each£2.30The Bakery at ASDA 4 School Cakes
4pk · £0.61 each£2.45Pågen Gifflar 12 Cinnamon 260g
260g · £9.23/kg£2.40Cadbury 5 Chocolate Mini Rolls 5pk
5pk · £0.43 each29% off£2.17£3.05Mr Kipling Angel Slices Cakes 6 Pack
6pk · £0.56 each£3.35The Bakery at Asda 10 Jammy Joey Mini Bites 240g
10pk · £0.34 each£3.35Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack
4pk · £0.93 each£3.70The Bakery at Asda 20 So Indulgent Brookie Mini Bites
20pk · £0.17 each£3.35The Bakery at Asda 15 Chocolate Cluster Mini Bites
15pk · £0.16 each27% off£2.45£3.35The Bakery at ASDA 2 Sweet Treat Custard Slices
2pk · £1.15 each£2.30Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pack
6pk · £0.52 each£3.10Mr Kipling 6 Chocolate Slices
6pk · £0.56 each£3.35Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
8pk · £0.39 each£3.10Cadbury 10 Caramel Mini Rolls
10pk · £0.49 each£4.85Cadbury 5 Fudge Cake Bars
5pk · £0.55 each£2.75Cadbury 5 Caramel Cake Bars 5PK
5pk · £0.55 each£2.75Mr Kipling Blueberry Breakfast Bakes Snack Cakes 4 pack
4pk · £0.39 each£1.55Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes 10PK
10pk · £0.49 each£4.85Mr Kipling Christmas Fruit Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.52 each£3.10Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk · £0.49 each£4.85Barny 5 pack Chocolate Soft Baked Bears 125g (5 X 25g)
125g · £10.00/kg£1.25Cadbury Christmas Reindeer Cakes 4 Pack
4pk · £0.85 each£3.40Mr Kipling Frosty Fancies Christmas Cakes 8 Pack
8pk · £0.39 each£3.10Cadbury White Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.55 each£2.75Mr Kipling Milk Chocolate & Orange Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.31 each£1.85Asda Victoria Fairy Cakes 6PK
6pk · £0.33 each£1.95Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £8.92/kg15% off£1.74£2.05Mr Kipling Terrifying Toffee Viennese Whirls Halloween Cakes 6 Pack
6pk · £0.31 each£1.85Just Essentials by Asda 6 Raspberry Flavour Mini Rolls
6pk · £0.17 each£1.00Mr Kipling Lemon Layered Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.56 each£3.35Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars
5pk · £0.55 each£2.75McVitie's Jaffaween Cherry Cake Bar Multipack 5 x 24.4g, 122g
5pk · £0.25 each£1.25ASDA Festive Mini Spiced Flapjacks 88g
8pk · £0.18 each£1.45Mr Kipling Choc Chip Breakfast Bakes Snack Cakes 4 pack
4pk · £0.39 each£1.55Dan Cake Winter Edition Mini Chocolate & Orange Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20View all (119)
Scones & Teacakes
Warburtons Cinammon & Raisin Fruit Loaf 400g
400g · £6.75/kg£2.70Soreen Sliced Malt Loaf 290g
290g · £5.34/kg28% off£1.55£2.15Genius Fruit Loaf 400g
400g · £9.00/kg£3.60Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g · £5.96/kg16% off£1.55£1.85Just Essentials by ASDA 10 Sultana Scones
10pk · £0.18 each£1.75Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6X24G
144g · £10.42/kg£1.50Summer by ASDA 2 Jam & Cream Scones
2pk · £1.23 each£2.45The Bakery at Asda 6 Rich & Fruity Sultana Scones
6pk · £0.38 each£2.25Warburtons Fruity Teacakes 4pk
4pk · £0.43 each£1.70Asda The Bakery Fruit Loaf 400g
400g · £5.50/kg£2.20The Bakery at Asda 6 Delicious Plain Scones
6pk · £0.38 each£2.25The Bakery at Asda 6 Teacakes
6pk · £0.36 each£2.15
Whole Cakes
The Bakery at ASDA Be a Princess Cake
1pk · £19.70 each£19.70Peppa Pig Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20The Bakery at Asda Vanilla Party Cake
1pk · £8.77 each11% off£8.77£9.85Asda Vanilla Party Cake each
1pk · £14.75 each£14.75Asda Mega Chocolate Party Cake Serves 16 Each
1pk · £14.75 each£14.75Thorntons Triple Layer Chocolate Celebration Cake
1pk · £18.45 each£18.45The Bakery at ASDA White Chocolate Triple Layer Party Cake
1pk · £19.70 each£19.70Pokémon Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20Minecraft Creeper Chocolate Party Cake
1pk · £17.20 each£17.20The Bakery at Asda Pink Drip Cake
1pk · £19.70 each£19.70Disney Princess Garland Cake
1pk · £17.20 each£17.20The Bakery at Asda White Chocolate Celebration Cake
1pk · £14.75 each£14.75Marvel Spider-Man Shaped Party Cake
1pk · £19.70 each£19.70Bluey Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20M&M's The Ultimate Chocolate Traybake
1pk · £12.30 each£12.30Disney Pixar Cars Chocolate Celebration Cake
1pk · £19.70 each£19.70The Bakery at ASDA Chocolate Party Cake
1pk · £14.75 each£14.75Asda Rainbow Jazzie Cake Each
1pk · £19.70 each£19.70The Bakery at Asda Chocolate Triple Layer Party Cake
1pk · £19.70 each£19.70The Bakery at Asda Chocolate Party Cake
1pk · £9.83 each11% off£9.83£11.05ASDA The Bakery Chocolate Party Cake
1pk · £9.85 each£9.85Disney Stitch Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20The Bakery at Asda Sprinkle Cake
1pk · £19.70 each£19.70The Bakery at Asda Charlie the Butterfly Cake
1pk · £11.05 each£11.05Asda The Bakery Letty the Caterpillar Cake
1pk · £11.05 each£11.05Paw Patrol Chase Cake
1pk · £17.20 each£17.20Galaxy Treat Cake
1pk · £12.30 each£12.30The Bakery at Asda Vanilla Party Cake
1pk · £11.05 each£11.05Just Love Happy Birthday Cake
1pk · £11.05 each£11.05Asda Mega Madeira Celebration Cake each
1pk · £14.75 each£14.75Cadbury Flake Birthday Celebration Chocolate Cake Serves 14
1pk · £16.00 each£16.00The Bakery at Asda Football Cake
1pk · £16.00 each£16.00Sonic The Hedgehog Shaped Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20The Bakery at Asda Madeira Gift Cake
1pk · £6.75 each£6.75Exceptional by Asda Victoria Sponge Cake
1pk · £4.90 each£4.90Exceptional by Asda Chocolate Fudge Cake
1pk · £4.90 each£4.90Exceptional by Asda Carrot Cake
1pk · £4.90 each£4.90Exceptional by Asda Coffee & Walnut Cake
1pk · £4.90 each£4.90Exceptional by Asda Hand Finished Red Velvet Cake
1pk · £4.90 each£4.90Asda Angel Cake 281g
1pk · £2.40 each£2.40Just Essentials by ASDA Strawberry & Vanilla Flavour Jumbo Swiss Roll
1pk · £2.00 each£2.00Asda Lemon Loaf Cake
1pk · £2.30 each£2.30Just Essentials by ASDA Chocolate Jumbo Swiss Roll
1pk · £2.00 each£2.00McVitie's Jamaica Ginger Pudding Cake 232g
1pk · £1.85 each£1.85Regal Bakery Sliced Coconut Cake
10pk · £0.31 each14% off£3.05£3.55ASDA Festive Iced Fruit Cake Bar 400g
400g · £11.50/kg£4.60Soreen Banana Loaf 260g
260g · £5.96/kg16% off£1.55£1.85The Bakery at ASDA Frosted Madeira Cake
1pk · £14.75 each£14.75Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake
1pk · £3.50 each£3.50Asda Walnut Cake 262g
1pk · £1.97 each18% off£1.97£2.40View all (65)
Savoury Pies
Asda Slow Cooked Deep Fill Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Asda Slow Cooked Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g
200g · £13.50/kg2 for £3.70£2.70Asda Slow Cooked Steak & Ale Puff Pastry Pie 200g
200g · £13.50/kg2 for £3.70£2.70Pukka Chicken & Mushroom Pie
212g · £9.81/kg33% off£2.08£3.10Asda Family Roast Chicken Pie 700g
700g · £6.00/kg£4.20Asda Slow Cooked Deep Fill Chicken & Gravy Puff Pastry Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Pukka The Big One All Steak Pie
500g · £12.20/kg2 for £6.15£6.10Pork Farms 4 Original Pork Pies 260g
260g · £8.08/kg£2.10Pukka All Steak Pie 209g
209g · £9.95/kg33% off£2.08£3.10Just Essentials by Asda Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £6.07/kg£0.91Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g
295g · £10.44/kg£3.08Fray Bentos Just Chicken 425g
425g · £9.06/kg£3.85Asda Gala Pie Pork & Egg 320g
320g · £9.63/kg£3.08Asda 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g
300g · £10.00/kg£3.00Asda Slow Cooked Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g
200g · £13.50/kg2 for £3.70£2.70Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g
215g · £9.67/kg33% off£2.08£3.10Pukka Steak and Kidney Pie
219g · £9.50/kg33% off£2.08£3.10Bistro by ASDA Steak Pie 500g
500g · £15.90/kg£7.95Asda 6 Mini Pork Pies 300g
300g · £10.00/kg£3.00Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £9.06/kg£3.85Asda 6 Mini Pork & Pickle Pies 300g
300g · £10.00/kg£3.00Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie
213g · £9.77/kg33% off£2.08£3.10Pukka Limited Edition Chicken Balti Pie
210g · £9.90/kg33% off£2.08£3.10Fray Bentos Minced Beef & Onion 425g
425g · £9.06/kg£3.85Pukka Vegan Chicken & Mushroom Pie
210g · £11.43/kg£2.40Asda Steak & Kidney Puff Pastry Pie 150g
150g · £10.33/kg£1.55Pukka Chicken & Bacon Pie
210g · £9.90/kg33% off£2.08£3.10Little Dish Chicken & Veg Pie 1-5 Yrs 200g
200g · £18.00/kg£3.60Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 150g
150g · £10.33/kg£1.55Asda Pork & Egg Gala Slices 290g
290g · £14.66/kg£4.25
Seasonal Bakery
ASDA 2 Jolly Gingerbread Sweet Buns
2pk · £1.13 each£2.25The Snowman and the Snowdog 3 Fluffy Mallow Filled Wafer Cups Cream Pies
3pk · £0.52 each£1.55ASDA 6 Tasty Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Mr Kipling Christmas Deep Filled Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.62 each£3.70Cadbury Mini Yule Logs Triple Milk Chocolate Cakes 5 Pack
5pk · £0.68 each£3.40Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies
6pk · £0.58 each£3.50The BAKERY at ASDA 6 Mince Pies
6pk · £0.26 each£1.55Exceptional by ASDA 4 Brown Butter Flavour & Rum Mince Pies
4pk · £0.91 each£3.65Exceptional by ASDA 4 Frangipane Mince Pie Slices 185g
4pk · £0.91 each£3.65ASDA Magical Gingerbread House Kit 608g
1pk · £6.10 each£6.10Classic Panettone 500g
500g · £11.60/kg£5.80ASDA Classic Christmas Pudding 400g
400g · £9.88/kg£3.95Mr Kipling Signature All Butter Christmas Mince Pies 4 Pack
4pk · £0.54 each50% off£2.15£4.30Asda Exceptional 6 Stollen Slices
6pk · £0.77 each£4.60ASDA Festive Iced Fruit Cake 907g
907g · £9.87/kg£8.95
Gluten Free
Schär Panini Rolls 150g
225g · £9.78/kg£2.20Free From by ASDA 8 Jammy Wheels 142g
142g · £14.08/kg£2.00