Chocolate Boxes & Gifts
Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5G)
37.5g · £40.00/kg£1.50Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Maltesers Reindeer 29g
29g · £27.59/kg£0.80Reese's Peanut Butter Trees Milk Chocolate & Peanut Butter 34g
34g · £23.53/kg£0.80Maltesers Mini Reindeers 59g
59g · £27.97/kg£1.65M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
59g · £27.97/kg£1.65Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
55g · £30.00/kg£1.65
Chocolate Bars
Aero Delightful Peppermint 36g
36g · £30.56/kg£1.10NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cadbury Dairy Milk Chocolate 56g
56g · £29.46/kg£1.65Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Reese's Milk Chocolate, Peanut Butter & Nougat Fast Break 51g
51g · £25.49/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £21.82/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £21.82/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £20.00/kg£2.40Milkybar 25g
25g · £44.00/kg£1.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Dairy Milk Chocolate Marvellous Creations Jelly Popping Candy Bar 47g
47g · £25.53/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £20.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Duo Bar 66G
66g · £16.67/kg£1.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Mars Caramel & Milk Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
30g · £46.67/kg£1.40Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51g
51g · £23.53/kg£1.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cadbury Flake Chocolate Bar 32g
32g · £37.50/kg£1.20Kinder Chocolate Single Medium Bar 21G
21g · £28.57/kg£0.60Lindt Lindor Milk Chocolate Bar 38G
38g · £43.42/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Ombar Oat Milk Hazelnut Brownie 42g
42g · £54.76/kg£2.30E. Wedel Creamy Filling Milk Chocolate 100g
100g · £24.50/kg£2.45Yorkie Original Duo 72g
72g · £15.28/kg£1.10Galaxy Vegan Salted Caramel 100g
100g · £39.00/kg£3.90Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £25.00/kg£2.50Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £39.00/kg£1.95Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
48.5g · £24.74/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £24.49/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Bar 44G
44g · £25.00/kg£1.10Biscoff Milk Chocolate with Biscoff cream 180g
180g · £23.06/kg£4.15Yorkie Milk Chocolate Bar 46G
46g · £23.91/kg£1.10Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54g
1pk · £1.65 each£1.65Daim Chocolate Bar 28g
28g · £42.86/kg£1.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £25.58/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 18g
18g · £22.22/kg£0.40Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £33.33/kg£1.20View all (110)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £20.87/kg£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £20.34/kg£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £24.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Munchies Milk Chocolate & Caramel Tube 52g
52g · £21.15/kg£1.10Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Milkybar White Chocolate Buttons Bag 30G
30g · £33.33/kg£1.00Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £22.43/kg£2.40M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £27.40/kg£2.00Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Orange Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Milkybar Crunchy Pops 90g
90g · £15.00/kg£1.35Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £46.25/kg£1.85Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Superfoodio the Original Peanut Butter Better Cups 30g
30g · £76.67/kg£2.30Reese's Dipped Pretzels 120g
24pk · £1.15/kg£3.30Aero Bubbles Milk Chocolate 92g
92g · £14.67/kg£1.35Forest Feast Valencia Orange Milk Chocolate Almonds 40g
40pk · £0.05 each£1.85View all (51)
Sweets
E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Royal Gulabjam 500EACH
500pk · £0.01 each£5.00Royal Rassomalai 500g
500g · £9.90/kg£4.95Co-op Strawberry Laces 65G
65g · £11.54/kg£0.75Juicy Drop Pop Lollipop With Sour Gel 26G
1pk · £1.65 each£1.65Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Barratt Whamz Extreme Bar 25g
25g · £22.00/kg£0.55Bazooka Candy Ring Pop 2.88G
2.88g · £190.97/kg£0.55Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Mentos Fruit 38g
38g · £31.58/kg£1.20Chupa Chups Sugar Free Assorted Flavour Lollipops - 11G
11g · £40.91/kg£0.45Maoam Pinballs Stick 32G
32g · £18.75/kg£0.60Fruit-tella 41g
41g · £19.51/kg£0.80Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £15.00/kg£1.50Haribo Zingfest 150g
150g · £10.00/kg£1.50Co-op Watermelon Slices 65G
65g · £11.54/kg£0.75Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Co-op Jelly Cherries 65G
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Squashies Drumstick Bag 60G
60g · £15.83/kg£0.95HARIBO Happy Cola Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Teeth And Lips 65G
65g · £11.54/kg£0.75Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Co-op Shrimps & Bananas 65g
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Fizzy Cola Bottles 65G
65g · £11.54/kg£0.75Co-op Jelly Mix 65G
65g · £11.54/kg£0.75Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Natural Flavourings Dolly Mixtures 65g
65g · £11.54/kg£0.75Swizzels Sour Fruit Flavours Squashies 100g
100pk · £0.02 each£1.50View all (80)
Chewing Gum & Mints
Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Sugar Free Mint Tube 33.4g
34g · £35.29/kg£1.20Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Chupa Chups 16 Big Babol Sugar Free 64g
64g · £25.78/kg£1.65Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £39.80/kg£1.95Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £39.80/kg£1.95Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56G
56g · £39.29/kg£2.20Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £39.80/kg£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £39.80/kg£1.95Co-op Sugar Free Mint Drops with Menthol 42g
14pk · £1.87/kg£1.10