Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 290g

    290g · £17.24/kg
    £5.00
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G

    250g · £30.00/kg
    £7.50
  • Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g

    178g · £56.18/kg
    £10.00
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g

    337g · £40.95/kg
    £13.80
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00

Chocolate Bars

  • KitKat Salted Caramel Chocolate Sharing Bar 99g

    15pk · £433.33/kg
    £2.60
  • Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack, 240g

    8pk · £116.67/kg
    £3.50
  • Blue Riband Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g 

    6pk · £72.22/kg
    £1.30
  • Kit Kat Chunky Duo Milk Chocolate bar 64g

    64g · £25.78/kg
    £1.65
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar Multipack 5x 34g

    5pk · £0.92 each
    £4.60
  • Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar 34g

    £1.40
  • Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g

    75g · £25.33/kg
    £1.90
  • Kinder Bueno Bar 43G

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bar 7 pack x 24.6g

    7pk · £116.67/kg
    £2.80
  • Twix White Xtra Twin Biscuit Bar 75g

    75g · £25.33/kg
    £1.90
  • KitKat Hazelnut Chocolate Sharing Bar 99g

    15pk · £433.33/kg
    £2.60
  • Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 4 Pack

    41pk · £762.50/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£562.50/kg)
  • Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g

    41g · £31.71/kg
    £1.30
  • Cadbury Time out Milk chocolate covered Wafer 5x18g

    90g · £21.67/kg
    £1.95
    £1.25 Clubcard (£13.89/kg)
  • KitKat Cookie Dough Flavour Chocolate Sharing Bar 99g

    99g · £26.26/kg
    £2.60
  • Kinder Mini Treats 16 Pack 200G

    16pk · £291.67/kg
    £3.50
    £3.10 Clubcard (£258.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • NUTELLA B-ready Bars Multipack 6 X 22g (132g)

    6pk · £24.24/kg
    £3.20
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • TOBLERONE MILK CHOCOLATE WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340g

    340g · £20.59/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£14.56/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK CHOCOLATE BAR 345G

    345g · £16.67/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.59/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £2.50 Clubcard (£7.14/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180G

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate 100G

    4pk · £24.00/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£21.00/kg)
  • Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Caramel Seasalt47g

    47g · £40.43/kg
    £1.90
  • Tonys Chocolonely Milk Chocolate Bar 50G

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Snickers Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar 54.75g

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • Ritter Sport Dark Whole Hazlenuts 100G

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Tesco Finest Peru Dark Chocolate 85% 100g

    100g · £31.00/kg
    £3.10
  • Ferrero Rocher Hazelnut & 70% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £37.78/kg
    £3.40
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Snickers Duo Peanut Milk Chocolate Bar 68g

    69g · £27.54/kg
    £1.90
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Buttermilk Plant-Based Choccy Bar - Caramel Nougat 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • Buttermilk Plant-Powered Peanut Nougat Choccy Bar 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g

    69g · £27.54/kg
    £1.90
  • Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g

    47g · £32.98/kg
    £1.55
  • Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Salted Caramel Pieces 100g

    100g · £28.00/kg
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£21.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g

    195g · £23.08/kg
    £4.50
  • Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £28.89/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30G

    30g · £51.67/kg
    £1.55
  • Cadbury Twirl Xtra Chocolate Duo Bars 54G

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • Bounty Milk Chocolate Trio 85g

    85g · £23.53/kg
    £2.00
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • View all (101)

Chocolate Pouches & Bags

  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Tesco Free From White Choc Buttons 25g

    25g · £36.00/kg
    £0.90
  • Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g

    126g · £30.95/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£24.60/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £18.27/kg
    £1.90
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g

    102g · £28.43/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadburys Dairy Milk Buttons XL Share Bag 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g

    325g · £13.85/kg
    £4.50
    £3.95 Clubcard (£12.15/kg)
  • Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g

    260g · £17.31/kg
    £4.50
    £3.95 Clubcard (£15.19/kg)
  • CADBURY TWIRL POUCH 240g

    240g · £21.67/kg
    £5.20
  • Nestle Mini Mix Selection Box 296g

    296g · £20.44/kg
    £6.05
    £3.65 Clubcard (£12.33/kg)
  • Maltesers White Chocolate Box 88g

    88g · £37.50/kg
    £3.30
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68G

    68g · £34.56/kg
    £2.35
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Milkybar Giant White Chocolate Pieces 176g

    176g · £22.44/kg
    £3.95
    £2.95 Clubcard (£16.76/kg)
  • Munchies Milk Chocolate Share Bag 194G

    194g · £20.36/kg
    £3.95
    £2.95 Clubcard (£15.21/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g

    187g · £22.46/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£16.58/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g

    230g · £22.61/kg
    £5.20
  • Reese's Peanut Butter Popped Snack Mix 113g Clip Strip

    113g · £36.28/kg
    £4.10
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 191g

    191g · £30.63/kg
    £5.85
    £3.65 Clubcard (£19.11/kg)
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.65 Clubcard (£18.07/kg)
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.65 Clubcard (£16.37/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • View all (59)

Sweets

  • Shades By Niko The Originals 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Haribo Goldbears 160G

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g

    110g · £11.82/kg
    £1.30
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • HARIBO Pixels Zing 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
    £0.95 Clubcard (£7.31/kg)
  • Tesco Wine Gums Sweets 250G

    250g · £5.80/kg
    £1.45
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
    £0.95 Clubcard (£7.31/kg)
  • Tesco Marshmallows 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Rowntree's Pick & Mix Sweets Sharing Bag 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • HARIBO Sour Goldbears 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Tesco Mint Humbugs 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Shades by Niko It's Cherry Cola 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Skittles Chewies Vegan Sweets Fruit Pouch Bag 137g

    137g · £9.49/kg
    £1.30
  • Shades By Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Candy Kittens Smittens Blueberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Sour Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Strawberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Maynards Bassetts Wine Gums Sweets 130g

    130g · £11.54/kg
    £1.50
    £0.85 Clubcard (£6.54/kg)
  • Tesco Strawberry Pencils 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G

    120g · £13.33/kg
    £1.60
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Maoam Bloxx 4 Pack 88G

    88g · £10.23/kg
    £0.90
  • Tesco Butter Mintoes 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g

    115g · £17.83/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£12.61/kg)
  • Sour Patch Kids Peach Flavour Sweets 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Ritter Sport Haribo Balla Bites Limited Edition 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £8.96/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.51/kg)
  • Haribo Share The Happy Fizzy & Fruit Gums 352G

    352g · £11.08/kg
    £3.90
    £2.35 Clubcard (£6.68/kg)
  • Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Sharing Bag Berries 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Haribo Starmix Multi Pack 352G

    352g · £11.08/kg
    £3.90
    £2.35 Clubcard (£6.68/kg)
  • Nerds Gummy Clusters Candy - Fruits 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.05 Clubcard (£18.14/kg)
  • Skittles Fruits Sweets 18 Fun Size Bags 324G

    324g · £16.36/kg
    £5.30
    £3.55 Clubcard (£10.96/kg)
  • SKITTLES DARKSIDE SWEETS 18 FUN SIZE BAGS MULTIPACK 324g

    324g · £16.36/kg
    £5.30
    £3.55 Clubcard (£10.96/kg)
  • Swizzels Curious Chews 171G

    171g · £9.06/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.60/kg)
  • Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g

    105g · £16.19/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • View all (60)

Chewing Gum & Mints

  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G

    37g · £55.41/kg
    £2.05
  • Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G

    3pk · £55.41/kg
    £2.05
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo