Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)

Vegetables

  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Finest Purple Sprouting Broccoli 200g

    200g · £15.25/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Finest Shiitake Mushrooms 125g

    125g · £18.80/kg
    £2.35
    £2.10 Clubcard (£16.80/kg)
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Edamame Beans 150G

    150g · £13.00/kg
    £1.95
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Diced Butternut 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    3 for 2 Clubcard

Salad & Herbs

  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • Tesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g

    295g · £10.85/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£9.49/kg)
  • Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g

    260g · £12.31/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£10.77/kg)

Milk, Eggs, Dairy

  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 1L Fresher for Longer

    £2.00
    £1.90 Clubcard
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Clarence Court Brown Medium Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £3.80 Clubcard (£0.63 each)
  • Kerrygold Salted Butter Stick 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • ProActiv Spread - Buttery Taste 250g

    250g · £14.40/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£12.40/kg)
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Alpro Strawberry Banana Peach Pear Soya Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g

    4pk · £27.20/kg
    £3.40
    £2.80 Clubcard (£22.40/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • Alpro Almond Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Tesco Finest Italian Burrata 250G

    150g · £29.67/kg
    £4.45
    £4.00 Clubcard (£26.67/kg)
  • Tesco Finest Aged Blue Stilton 215G

    215g · £22.09/kg
    £4.75
    £4.25 Clubcard (£19.77/kg)
  • Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
    £2.10 Clubcard (£10.50/kg)
  • Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g

    195g · £30.77/kg
    £6.00
    £5.75 Clubcard (£29.49/kg)

Yoghurt

  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tesco Lemon and Garlic King Prawn 90g

    90g · £47.22/kg
    £4.25
    £2.50 Clubcard (£27.78/kg)
  • Gressingham Aromatic Shredded Duck 210g

    210g · £26.19/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g

    440g · £13.52/kg
    £5.95
    £4.45 Clubcard (£10.11/kg)
  • Heck Chicken Italia Sausages 255G

    255g · £12.94/kg
    £3.30
    £2.90 Clubcard (£11.37/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)
  • Tesco Chilli and Lime King Prawn Snack Pack 90g

    90g · £47.22/kg
    £4.25
    £2.50 Clubcard (£27.78/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn Vegan Chicken Free Slices 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Old El Paso Squeezy Chunky Salsa 238G

    238g · £13.24/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.66/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £13.13/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.58/kg)
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Sabra Houmous Extra 200G

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Simply Smashed Avocado 100G

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Guacamole 163g (C)

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G

    200g · £19.25/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Salsa 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Reduced Fat Soured Cream & Chive Dip 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Spanish Inspired Selection 120G

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Properoni Classic Sliced Pepperoni 80g

    80g · £53.13/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£46.88/kg)
  • Tesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G

    120g · £33.33/kg
    £4.00
    £3.50 Clubcard (£29.17/kg)
  • Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G

    220g · £12.05/kg
    £2.65
    £1.75 Clubcard (£7.95/kg)
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco BBQ Roast Chicken Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.85 Clubcard (£22.65/kg)
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)

Bakery

  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.85 Clubcard (£3.70/kg)
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.75 Clubcard (£0.88 each)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Little Dish Mild Chicken Korma Kids Meal 200G

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.33/kg
    £1.50
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Crispy Slices 350G (C)

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express BBQ Chicken & Red Onion Pizza 272g

    272g · £22.06/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£12.87/kg)
  • Pizza Express Hawaiian Ham & Pineapple Pizza 267g

    267g · £22.47/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£13.11/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g

    235g · £12.77/kg
    £3.00
    £1.65 Clubcard (£7.02/kg)
  • Tesco 8 Garlic Slices 235g

    235g · £12.98/kg
    £3.05
    £2.00 Clubcard (£8.51/kg)
  • Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G

    95g · £31.58/kg
    £3.00
    £1.25 Clubcard (£13.16/kg)
  • Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G

    157g · £18.79/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£15.61/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Finest Spinach Pinenut Pasta 215G

    215g · £18.60/kg
    £4.00
    2 for £6.50 Clubcard

Desserts

  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Nestle Milkybar Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)

Ice Cream

  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Solero Exotic Ice Cream Lollies 3 x 90ml

    £3.50
    £3.10 Clubcard
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6x55ml

    6pk · £1.03 each
    £6.20
    £4.55 Clubcard (£0.76 each)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)

Frozen

  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Walkers MAX Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Bag Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • LOVE CORN Sweet & Salty 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • Old El Paso Nachips Original 185G

    185g · £15.41/kg
    £2.85
    £2.20 Clubcard (£11.89/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • Oreo Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154G

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£8.12/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Bahlsen Choco Leibniz Mint 111g

    111g · £20.27/kg
    £2.25
    £1.75 Clubcard (£15.77/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers Biscuits 114g

    114g · £23.68/kg
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Fox's Classic Biscuit Selection 500g

    500g · £12.70/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£10.70/kg)
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Biscuits Twin Pack 220g

    20pk · £0.16 each
    £3.25
    £2.50 Clubcard (£0.13 each)
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVitie's Digestives Dark Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVities Rich Tea The Light One Biscuits 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£7.00/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Tuc Original Snack Cracker 100G

    100g · £21.00/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • Snack Organisation Sweet Chilli Cracker 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Pataks Indian Plain Poppadoms 8 Pack

    64g · £46.88/kg
    £3.00
    £2.20 Clubcard (£34.38/kg)
  • Tesco Milled Flax Seed Mix 175G

    175g · £13.71/kg
    £2.40
    £1.90 Clubcard (£10.86/kg)
  • Tesco Sunflower Seeds 150G

    150g · £14.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£11.67/kg)
  • Tesco Cashews 300G

    300g · £15.00/kg
    £4.50
    4 for 1 Clubcard
  • Tesco Chia Seeds 150G

    150g · £14.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£11.67/kg)
  • Tesco Finest Salted Caramelised Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Walkers Sensations Coated Peanuts Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £25.33/kg
    £3.80
    £2.60 Clubcard (£17.33/kg)
  • Kellogg's Fruit Winders Strawberry Snack Rolls 5x17g

    5pk · £164.71/kg
    £2.80
    £2.35 Clubcard (£138.24/kg)
  • View all (69)

Chocolate & Sweets

  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • TOBLERONE MILK CHOCOLATE WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340g

    340g · £20.59/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£14.56/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Buttermilk Plant-Based Choccy Bar - Caramel Nougat 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Buttermilk Plant-Powered Peanut Nougat Choccy Bar 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate Bar - 70% Cocoa 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • Cadbury Marvellous Creations Jelly Pop Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £21.25/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£15.00/kg)
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Cadbury Time out Milk chocolate covered Wafer 5x18g

    90g · £21.67/kg
    £1.95
    £1.25 Clubcard (£13.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g

    340g · £23.68/kg
    £8.05
    £6.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 4 Pack

    41pk · £762.50/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£562.50/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 180G

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180G

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate 100G

    4pk · £24.00/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£21.00/kg)
  • View all (129)

Fruit Juice & Smoothies

  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Innocent Blueberry Focus Super Smoothie 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Tropicana Tropical Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Poppi Lemon Lime Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Poppi Wild Berry Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Poppi Orange Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Raspberry Rose Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Strawberry Lemon Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Huel Ready-to-drink Complete Meal Strawberries & Cream 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Arla Protein Chocolate Flavoured Milk Shake 250ml

    £2.30
    £1.95 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 4 X 473Ml

    4pk · £2.88 each
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£2.13 each)
  • Huel Lite Ready-to-drink Chocolate 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • For Goodness Shakes Protein Chocolate Shake 471ml

    £3.70
    £2.95 Clubcard
  • Huel RTD Chocolate Brownie 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Starbucks Multiserve Caramel Macchiato Iced Coffee 750ml

    £4.70
    £3.45 Clubcard
  • Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Ribena Blackcurrant Squash 850ml

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Nescafe Iced Coffee Espresso Concentrated Caramel Flavour 500ml

    £6.30
    £5.55 Clubcard
  • Remedy Kombucha Ginger Lemon 700Ml

    £3.85
    £3.15 Clubcard

Cooking Sauces & Ingredients

  • Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663G

    663g · £7.24/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£5.73/kg)
  • Old El Paso Smoky Bbq Fajita Dinner Kit 500G

    500g · £9.60/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£7.60/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste 283g

    283g · £16.25/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.43/kg)
  • The Spice Tailor Tikka Masala Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Patak's Indian Jalfrezi Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Pataks Indian Korma Curry Paste 283G

    290g · £15.86/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.10/kg)
  • Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Heinz Sun-Ripened Cherry Tomato And Basil Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • The Spice Tailor Butter Chicken Mild Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Patak's Tikka Masala Indian Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Patak's Indian Butter Chicken Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g

    440g · £7.50/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.25/kg)
  • Dolmio Bolognese Original Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Onion and Garlic Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Filippo Berio Sun Dried Tomato Pesto 190g

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Filippo Berio Classic Green Pesto 190G

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Loyd Grossman Tikka Masala Indian Curry Sauce 350g

    350g · £11.29/kg
    £3.95
    £3.15 Clubcard (£9.00/kg)
  • Crisp 'N Dry 100% Rapeseed Oil 1L

    £3.95
    £3.20 Clubcard
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500Ml

    £9.40
    £7.95 Clubcard
  • Filippo Berio Mild & Light Olive Oil 500Ml

    £9.40
    £7.95 Clubcard
  • Sharwood's Chinese Curry Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)
  • Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)
  • Wagamama Teriyaki Stir Fry Sauce Mild 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.55 Clubcard (£12.92/kg)

Tins & Cans

  • Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£4.00/kg)
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£4.00/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Old El Paso Refried Beans 435G

    435g · £7.24/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£5.17/kg)
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Sunflower Oil 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Baxters Sliced Beets In Vinegar 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Old El Paso Sliced Green Jalapenos 215G

    215g · £11.86/kg
    £2.55
    £2.10 Clubcard (£9.77/kg)
  • Dole Fruit Bowl Mandarins In Juice 4 X 113G

    4pk · £27.43/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£24.34/kg)
  • Wikinger 8 Hot Dogs 550G

    550g · £5.45/kg
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£4.64/kg)
  • Fray Bentos Meatballs In Tomato Sauce 380G

    380g · £4.34/kg
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£3.82/kg)

Sugar, Flour, Baking

  • Silver Spoon Half Spoon Sugar 1Kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Billingtons Light Brown Sugar 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200G

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Dr Oetker Rainbow Magic Sprinkles 115G

    115g · £27.39/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£19.57/kg)
  • Dr. Oetker Chocolate Chunks Dark 100g

    100g · £41.50/kg
    £4.15
    £2.90 Clubcard (£29.00/kg)
  • Dr. Oetker Chocolate Chunks Milk 100g

    100g · £41.50/kg
    £4.15
    £2.90 Clubcard (£29.00/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Dr Oetker Fine Dark Cocoa Powder Tub 190G

    190g · £31.84/kg
    £6.05
    £5.40 Clubcard (£28.42/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • De Cecco Spaghetti 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Batchelors Super Noodle Pots Chicken 75G

    75g · £21.33/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£16.00/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Huel Black Edition Katsu Curry Flavour High Protein Noodles - 100g

    100g · £49.50/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£44.50/kg)
  • Huel Lite Classic Chicken Flavour High Protein Noodles - 64g

    64g · £56.25/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£48.44/kg)
  • Tilda Pure Basmati Rice 500G

    500g · £7.60/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£5.70/kg)
  • Bens Original Lunch Bowl Mexican Style Microwave Grains and Rice Instant Meal 220g

    220g · £17.05/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£14.77/kg)
  • Bens Original Plant Powered Bean Chilli Non Carne Vegan Ready Meal 285g

    285g · £10.88/kg
    £3.10
    £2.45 Clubcard (£8.60/kg)
  • De Cecco Fusilli 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Geeta's Mango Chutney 320G

    320g · £10.31/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£7.97/kg)
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Patak's Indian Mango Chutney 210g

    210g · £12.62/kg
    £2.65
    £1.65 Clubcard (£7.86/kg)
  • Hellmann's Garlic & Herb Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Double Choc Mocha Instant Coffee 7 Sachet

    7pk · £140.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£100.00/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Cappuccino Decaf Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Cappuccino Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £200.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£142.86/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaff Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 100G

    100g · £98.00/kg
    £9.80
    £7.55 Clubcard (£75.50/kg)
  • Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 20g

    20g · £325.00/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£225.00/kg)
  • Pukka Organic Three Mint Tea With Peppermint for Digestion 20 Herbal Tea Bags 32g

    32g · £203.13/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£140.63/kg)
  • Twinings Everyday Tea Bags 80 Pack 232g

    232g · £28.02/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£19.40/kg)
  • Tetley Original 120 Teabags 375G

    375g · £12.53/kg
    £4.70
    £4.25 Clubcard (£11.33/kg)
  • Yorkshire Gold 80 Teabags 250G

    250g · £23.60/kg
    £5.90
    £5.10 Clubcard (£20.40/kg)
  • Twinings Pure Peppermint Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Pukka Organic Lemon Ginger And a Touch of Manuka Honey 20 Herbal Tea Sachets 34g

    34g · £191.18/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£132.35/kg)
  • Twinings Lemon Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Cranberry & Raspberry Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Twinings Lemon & Ginger Tea 20 Pack 30g

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Twinings Green Tea 20 Tea Bags 50G

    50g · £68.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£58.00/kg)
  • Twinings Camomile 20 Tea Bags 30G

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Horlicks Original Malted Drink 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
    £4.65 Clubcard (£11.63/kg)
  • Ovaltine Original Add Water Drink 300G

    300g · £19.00/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£17.00/kg)
  • Cadbury Hot Chocolate Cocoa Powder 500G

    500g · £11.30/kg
    £5.65
    £4.80 Clubcard (£9.60/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Taste Variety Pack Breakfast Cereal 188g

    188g · £20.48/kg
    £3.85
    £2.45 Clubcard (£13.03/kg)
  • Huel Chocolate Chip Cookie Dough Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Kellogg's Variety Pack Breakfast Cereal 196g

    196g · £20.92/kg
    £4.10
    £2.70 Clubcard (£13.78/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Nestlé Cheerios Honey Multigrain Hoop Breakfast Cereal 370g

    370g · £11.49/kg
    £4.25
    £3.10 Clubcard (£8.38/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Cereal - Chocolate Chip 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Quaker High Protein Peanut Butter Porridge Sachets Oat So Simple 8x43g

    8pk · £112.79/kg
    £4.85
    £3.30 Clubcard (£76.74/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g

    594g · £11.28/kg
    £6.70
    £4.25 Clubcard (£7.15/kg)
  • Nestlé Shreddies Coco Chocolate Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £8.25/kg
    £4.95
    £3.70 Clubcard (£6.17/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £175.93/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£120.37/kg)
  • Quaker Oat So Simple Porridge Sachets - Golden Syrup 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Quaker Protein Oat So Simple Original Porridge Sachets 8x37.75g

    8pk · £131.08/kg
    £4.85
    £3.30 Clubcard (£89.19/kg)
  • Nestlé Curiously Cinnamon Breakfast Cereal 375g

    375g · £12.80/kg
    £4.80
    £3.50 Clubcard (£9.33/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Squeezy Honey Dark & Rich 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Rowse Squeezy Light & Mild Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Smooth Almond Butter 470g

    470g · £23.94/kg
    £11.25
    £9.30 Clubcard (£19.79/kg)

Baby

  • Heinz Prune Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.60 Clubcard (£0.04 each)

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Flash Cleaning Spray with Bleach - Eucalyptus Scent 800ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Flash All Purpose Fresh Lemon Floor Cleaner 1L

    £3.00
    £2.50 Clubcard
  • Method Antibacterial All Purpose Cleaner Spray Wild Rhubarb 828Ml

    £5.45
    £3.50 Clubcard
  • Marigold Medium Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Dettol Multipurpose Cleaning Wipes Sparkling Lemon 72 Wipes

    72pk · £0.05 each
    £3.45
    £2.40 Clubcard (£0.03 each)
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover Pre-wash Spray 450ml

    £9.50
    £6.00 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Surf Tropical Lily Liquid Laundry Detergent 60 Washes 1.62L

    £9.95
    £6.75 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Laundry Cleanser Liquid Fresh Cotton 1.5L

    £7.15
    £4.25 Clubcard
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Energizer Max Plus AAA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Energizer Max Plus AA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Zip Starter Log

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    3 for £5.75 Clubcard
  • Zip 100% Natural 8 Heatlog

    8pk · £1.23 each
    £9.80
    2 for £15 Clubcard
  • INTEGRAL MINI TORCH BATTERY POWERED

    1pk · £3.45 each
    £3.45
    £2.75 Clubcard (£2.75 each)
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)

Pet

  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Intensity Premium Latex-Free Condoms 5s

    5pk · £2.72 each
    £13.60
    £8.50 Clubcard (£1.70 each)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)

Beauty & Toiletries

  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Nourishing Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • NIVEA Pearl & Beauty Antiperspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Nivea Men Moisturiser 75Ml

    £5.30
    £1.70 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml

    £11.00
    £4.50 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard

Health Care

  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Bonjela Adult Ulcer Gel (Sugar Free) 15g

    15g · £526.67/kg
    £7.90
    £7.00 Clubcard (£466.67/kg)
  • Durex Intensity Premium Latex-Free Condoms 5s

    5pk · £2.72 each
    £13.60
    £8.50 Clubcard (£1.70 each)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • VITABIOTICS ULTRA IRON TABLETS X30

    30pk · £0.18 each
    £5.50
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Berocca Energy Release Natural Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.51 each
    £7.65
    3 for 2 Clubcard

Gifts, Parties, Toys

  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo