Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cigarettes

  • Benson & Hedges Blue Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.99 each
    £19.75
  • Mayfair Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • Benson & Hedges Gold Cigarettes 5 x 20 Pack

    100pk · £1.15 each
    £114.50
  • Mayfair Green Cigerettes 20 Pack

    20pk · £1.05 each
    £21.00
  • Players Real Red Superking 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Benson & Hedges Superkings Green 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Mayfair Superkings Gold Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Sovereign Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.98 each
    £19.50
  • Players Real Red 20 Pack

    20pk · £0.90 each
    £17.95
  • Mayfair White Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Mayfair Original Blue 5X20 Pack

    100pk · £0.96 each
    £96.45
  • Embassy Signature Gold 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.60
  • Richmond Bright Superkings 20 Pack

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Benson & Hedges Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.15
  • Sterling Superking Original Red 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Sovereign Blue Cigarettes 5X20 Pack

    100pk · £0.88 each
    £87.90
  • Richmond Original Superkings 20 Pack

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Benson & Hedges Superking Sky Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Pall Mall Shift Kingsize Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Richmond Original 20 Pack

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Pall Mall Shift Xl 23 Pack

    23pk · £0.94 each
    £21.70
  • Pall Mall Flow Blue Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Blue 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Red Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Red 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Paramount Original Superkings Cigarettes 20s

    20pk · £0.86 each
    £17.25
  • Paramount Original Cigarettes 20s

    20pk · £0.86 each
    £17.25
  • Players Real Red 5 X 20 Pack

    100pk · £0.89 each
    £89.40
  • Silk Cut Silver Cigarettes 5X20pk

    100pk · £1.18 each
    £117.90
  • Mayfair Original Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • Carlton Original Superking 100 Pack

    100pk · £0.88 each
    £87.90
  • Benson & Hedges Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £19.00
  • Players Max Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.50
  • Benson & Hedges Superkings Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Richmond Original Superkings Cigarettes 100 Pack

    100pk · £0.87 each
    £86.75
  • Richmond Original Soft Pack 20 Cigarettes

    20pk · £0.83 each
    £16.50
  • Richmond Compact Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.84 each
    £16.85
  • Silk Cut Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.26 each
    £25.25
  • Richmond Original 100 Pack

    100pk · £0.87 each
    £86.75
  • Jps Real Blue 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • Jps Legendary Black 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Benson & Hedges Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.05 each
    £21.00
  • Mayfair Silver Kingsize Cigarettes 20'S

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Sterling Superking Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Lucky Strike Red Superking 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Lucky Strike Red Kingsize 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Marlboro Touch Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.00 each
    £19.90
  • Marlboro Silver Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.08 each
    £21.65
  • Marlboro Red Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.16 each
    £23.25
  • Marlboro Gold 20 Cigarettes

    20pk · £1.16 each
    £23.25
  • View all (90)

Vapes & Tobacco Alternatives

  • Delia Classic Gold Smartcore 20 Sticks

    20pk · £0.30 each
    £6.00
  • Avomi Cliq Pineapple Ice Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Spearmint Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Blueberry Sour Raspberry Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Lemon & Lime Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • Avomi Cliq Replacement Pods Fizzy Cherry 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Pineapple Ice 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Spearmint 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Blueberry Sour Raspberry 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Replacement Pods Lemon & Lime 6000 Puffs 20MG

    1pk · £6.99 each
    £6.99
  • Avomi Cliq Fizzy Cherry Pod Device Kit 6000 Puffs 20MG

    1pk · £10.55 each
    £10.55
  • PERLZ MINT 2MG DISPENSER

    8g · £812.50/kg
    £6.50
  • ZYN Black Cherry Regular Nicotine Pouches 11mg 20 Pouches

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • Zone Cool Mint Nicotine Pouches 11mg x 20 Pouches 14.1g

    20pk · £0.24 each
    £4.70
  • PERLZ MINT 1MG DISPENSER

    8g · £812.50/kg
    £6.50
  • PERLZ BERRY 2MG DISPENSER

    8g · £812.50/kg
    £6.50
  • PERLZ BERRY 1MG DISPENSER

    8g · £812.50/kg
    £6.50

Rolling Tobacco

  • Amber Leaf Original 3 In 1 Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Sterling Essential Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Sterling Rolling Tobacco Essential 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Golden Virginia Yellow 50G

    50g · £1,106.00/kg
    £55.30
  • Golden Virginia Yellow 30G

    30g · £1,115.00/kg
    £33.45
  • Golden Virginia The Original 50G

    50g · £1,177.00/kg
    £58.85
  • Golden Virginia The Original 30G

    30g · £1,185.00/kg
    £35.55
  • Gold Leaf Jps 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Gold Leaf Jps 30G

    30g · £1,053.33/kg
    £31.60
  • Sterling Rolling Tobacco 40g

    40g · £1,046.25/kg
    £41.85
  • Sterling Roll Your Own 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Sterling Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,053.33/kg
    £31.60
  • Golden Virginia The Original Pouch 40g

    40g · £1,097.50/kg
    £43.90
  • Golden Virginia Amber Pouch 30g

    30g · £1,036.67/kg
    £31.10
  • Embassy Signature Rolling Tobacco 30g

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Amber Leaf Roll Your Own 30G

    30g · £1,183.33/kg
    £35.50
  • Amber Leaf Original 40g

    40g · £1,180.00/kg
    £47.20
  • Sterling Rolling Tobacco 3 in 1 30g

    30g · £1,055.00/kg
    £31.65
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • American Spirit Roll Your Own 30G

    30g · £1,238.33/kg
    £37.15
  • Holborn Yellow Rolling Tobacco & Cigarette Paper 30G

    30pk · £1.06 each
    £31.80
  • Pall Mall Fine Cut 30G

    30g · £980.00/kg
    £29.40
  • Cutters Choice Extra Fine Tobacco 30g

    30g · £1,116.67/kg
    £33.50
  • Cutters Choice Original 30G

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Amber Leaf Roll Your Own 50G

    50g · £1,176.00/kg
    £58.80
  • Gold Leaf Jps Quality Blend Tobacco 100G

    100g · £934.50/kg
    £93.45
  • Players Easy Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Marlboro Roll Your Own 30G

    30g · £998.33/kg
    £29.95
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Mayfair Gold Rolling Tobacco 30g

    30g · £953.33/kg
    £28.60
  • Riverstone 30G

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Old Holborn Roll Your Own 30G

    30g · £1,148.33/kg
    £34.45

Accessories

  • Embassy Filter Red 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Zip All Purpose Firelighters 36 Pack

    36pk · £0.16 each
    £5.70

Cigars

  • Royal Dutch Flame Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.10 each
    £10.95
  • Sterling Dual Double Capsule Leaf Wrapped 10 Cigarillos

    10pk · £0.98 each
    £9.80
  • Royal Dutch Mini Double Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £0.89 each
    £8.85
  • Sterling Dual Capsule Leaf Wrapped 20 Cigarillos

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • Royal Dutch Miniature 10 Pack

    10pk · £0.87 each
    £8.65
  • Sterling Dual Capsule Lead Wrapped 10 Cigarillos

    10pk · £0.90 each
    £8.95
  • STERLING DUAL DOUBLE CAPSULE LEAF WRAPPED 20 CIGARILLOS

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Signature Blue Cigars 10 Pack

    10pk · £1.06 each
    £10.60
  • Moments Miniature Cigars 20 Pack

    20pk · £0.83 each
    £16.50
  • Classic Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.31 each
    £11.55
  • Sterling Dual Capsule Xtra Yellow 10 Cigarillo

    10pk · £0.78 each
    £7.75
  • Royal Dutch Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.49 each
    £14.85
  • Hamlet Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.17 each
    £10.85
  • View Save with Clubcard

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo