Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g

    500g · £14.00/kg
    £7.00
  • Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G

    250g · £30.00/kg
    £7.50
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Roses Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g

    70g · £65.71/kg
    £4.60
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g

    337g · £40.95/kg
    £13.80
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g

    178g · £56.18/kg
    £10.00
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g                      

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • View all (59)

Chocolate Bars

  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Tesco Free From Chocolate Bar 35G

    35g · £22.86/kg
    £0.80
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bar 7 pack x 24.6g

    7pk · £100.00/kg
    £2.40
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Snickers Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar 54.75g

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.43/kg)
  • Cadbury Starbar Duo Milk Chocolate Bar 74g

    74g · £20.95/kg
    £1.55
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g

    102g · £31.37/kg
    £3.20
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bars Multipack 4 x 57g

    4pk · £10.53/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Bar 38G

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • LINDOR Milk Chocolate pistachio bar 38g

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack, 240g

    8pk · £116.67/kg
    £3.50
  • Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g

    63g · £24.60/kg
    £1.55
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Milky Way Milk Chocolate Crispy Rolls Multipack 5 x 22.5g

    5pk · £23.66/kg
    £2.65
    £1.80 Clubcard (£16.07/kg)
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack 153.2g

    153g · £20.92/kg
    £3.20
  • TOBLERONE GOLDEN CARAMEL WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340G

    340g · £20.59/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£14.56/kg)
  • Green & Black's Organic Milk Chocolate Bar 90g

    90g · £51.67/kg
    £4.65
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 x 27.2g

    218g · £19.04/kg
    £4.15
    £3.65 Clubcard (£16.74/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 42g

    4pk · £14.29/kg
    £2.40
  • Cadbury Double Decker Chocolate Bar 8 x 37.3g

    298g · £13.93/kg
    £4.15
    £3.65 Clubcard (£12.25/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 8x 23.7g

    190g · £20.26/kg
    £3.85
    £3.65 Clubcard (£19.21/kg)
  • Aero Bubbly Peppermint Mint Chocolate Bar Multipack 27g 4 Pack

    4pk · £107.41/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£83.33/kg)
  • Toblerone Swiss Chocolate with Raisins and Honey and Almond Nougat 100 g

    £2.80
    £2.10 Clubcard
  • Arnott's Tim Tam White Biscuit Bar 165g

    165g · £19.39/kg
    £3.20
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate & Caramel Bar Single 48g

    48g · £22.92/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • McVitie's Gold Billions Wafer - Golden Caramel Chocolate 39g

    39g · £25.64/kg
    £1.00
  • Lindt Milk Chocolate Hazelnut Bar 35g

    35g · £45.71/kg
    £1.60
  • Cadbury Starbar Chocolate Peanut Bar Multipack 4 Pack 4 x 37g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
  • Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g

    5pk · £91.07/kg
    £2.55
    £1.50 Clubcard (£53.57/kg)
  • Tunnocks Dark Chocolate Coated Caramel Wafer Biscuits Multipack, 8 Pack 248g

    8pk · £116.67/kg
    £3.50
  • Aero Peppermint Mint Chocolate Bar 36g

    36g · £30.56/kg
    £1.10
  • Twix Xtra Hazelnut Milk Chocolate Biscuit Bar 75g

    75g · £23.33/kg
    £1.75
  • NUTELLA B-ready Bars Multipack 6 X 22g (132g)

    6pk · £24.24/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tesco Free From White Chocolate Bar 35G

    35g · £22.86/kg
    £0.80
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£18.24/kg)
  • Cadbury Wispa Bar 36G

    36g · £30.56/kg
    £1.10
  • Kit Kat Chunky Duo Milk Chocolate bar 64g

    64g · £25.78/kg
    £1.65
  • Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Love Raw Vegan Milk Choc Cream Wafer Bar 43g

    2pk · £109.52/kg
    £2.30
  • KitKat Hazelnut Chocolate Sharing Bar 99g

    15pk · £433.33/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£333.33/kg)
  • KitKat Salted Caramel Chocolate Sharing Bar 99g

    15pk · £433.33/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£333.33/kg)
  • View all (158)

Chocolate Pouches & Bags

  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Raisins 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g

    102g · £28.43/kg
    £2.90
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Maltesers White Chocolate Box 88g

    88g · £37.50/kg
    £3.30
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g

    187g · £22.46/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£16.58/kg)
  • CADBURY TWIRL POUCH 240g

    240g · £21.67/kg
    £5.20
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
    £1.50 Clubcard (£55.56/kg)
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Tesco Nutty Bites Mocha Flavour 45G

    45g · £31.11/kg
    £1.40
  • Nestle Mini Mix Selection Box 296g

    296g · £20.44/kg
    £6.05
    £3.65 Clubcard (£12.33/kg)
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • Reese's Peanut Butter 2 Cups Multipack 3 x 42g

    126g · £25.00/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£21.03/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • Candy Kittens Treets Salted Peanuts 120g

    120g · £23.75/kg
    £2.85
  • Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g

    63g · £33.33/kg
    £2.10
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Cadbury Bournville Giant Chocolate Buttons Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Pip & Nut Milk Chocolate Peanut Butter Cups 31G

    31g · £53.23/kg
    £1.65
  • Galaxy Milk Chocolate Counters 112g Pouch Bag

    112g · £20.98/kg
    £2.35
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g · £21.08/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£16.76/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g

    260g · £17.31/kg
    £4.50
    £3.95 Clubcard (£15.19/kg)
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £18.27/kg
    £1.90
  • Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G

    60g · £20.83/kg
    £1.25
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • View all (77)

Sweets

  • Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Skittles Crazy Sour Fruit Sweets 136G

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Starburst Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g

    138g · £9.78/kg
    £1.35
  • Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g

    105g · £16.19/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Tesco Mini Gems Sweets 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Tesco Marshmallows 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £8.96/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.51/kg)
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Carton 320g

    320g · £14.06/kg
    £4.50
    £3.00 Clubcard (£9.38/kg)
  • Nerds Gummy Clusters Candy - Fruits 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.05 Clubcard (£18.14/kg)
  • Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Sharing Bag Berries 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Starburst Original Fruit Chews 45g

    45g · £26.67/kg
    £1.20
  • Royal Angoori Rassomalai No Added Sugar 450g

    450g · £11.00/kg
    £4.95
    £4.15 Clubcard (£9.22/kg)
  • Tesco 5 Banana Bites With A Yogurt Coating 125G

    125g · £18.40/kg
    £2.30
  • Royal Rose Falooda 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
    £3.85 Clubcard (£9.63/kg)
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • Tesco Wine Gums Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • Swizzels Squashies Sour Shooting stars 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Tesco Milk Bottles 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Jaimin Sesame Chikki 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
    £1.70 Clubcard (£8.50/kg)
  • Ritter Sport Haribo Balla Bites Limited Edition 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Haribo Starmix Multi Pack 352G

    352g · £11.08/kg
    £3.90
    £2.35 Clubcard (£6.68/kg)
  • SKITTLES DARKSIDE SWEETS 18 FUN SIZE BAGS MULTIPACK 324g

    324g · £16.36/kg
    £5.30
    £3.55 Clubcard (£10.96/kg)
  • Skittles Fruits Sweets 18 Fun Size Bags 324G

    324g · £16.36/kg
    £5.30
    £3.55 Clubcard (£10.96/kg)
  • Haribo Halal Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Haribo Starmix 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Tesco Butter Mintoes 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Haribo Tangfastics 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Monsters Zing Fizzy Fruit Flavour Gums 160G

    160g · £7.81/kg
    £1.25
    £1.00 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco Fruity Sour Rings 100g

    £0.90
  • Haribo Share The Happy Fizzy & Fruit Gums 352G

    352g · £11.08/kg
    £3.90
    £2.35 Clubcard (£6.68/kg)
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets 48g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Swizzels Curious Chews 171G

    171g · £9.06/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.60/kg)
  • Sour Patch Kids Peach Flavour Sweets 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Giant Tube 115G

    115g · £15.22/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.87/kg)
  • Hi-Chew Sweet & Sour Watermelon Chewy Sweets 50g

    50g · £34.00/kg
    £1.70
  • Fruit Bowl Strawberry Yogurt Flakes 5 x 18g

    5pk · £175.00/kg
    £3.15
  • Haribo Goldbears 160G

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Dairy Fudge 175G

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Tesco Coated Raisins - Yogurt Flavoured Coating 125g

    125g · £18.40/kg
    £2.30
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Tesco Strawberry Pencils 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Rowntree's Fruit Pastilles Strawberry & Blackcurrant Sweets Sharing Bag 143g

    10pk · £125.00/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£92.86/kg)
  • View all (86)

Chewing Gum & Mints

  • Milliways Super Natural Gum Mighty Mint 19g

    19g · £81.58/kg
    £1.55
  • Milliways Super Natural Gum Watermelon 19g

    19g · £81.58/kg
    £1.55
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Mentos Pure Fresh Gum - Fresh Mint 70g

    70g · £39.29/kg
    £2.75
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Mentos Pure Fresh Gum - Cherry Flavour 68g

    68g · £40.44/kg
    £2.75
  • Trebor Softmints Single Tube

    45g · £20.00/kg
    £0.90
  • Polo Sugar Free Mint Tube Multipack 33.4g 4 Pack

    33pk · £525.00/kg
    £2.10
  • Airwaves Blackcurrant Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Tic Tac Fruit Adventure 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Flavoured Chewing Gum 7 Pieces 15.6G

    15g · £60.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £235.71/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra White Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Tic Tac Fresh Mint 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Tic Tac Berry Bliss 18g

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Tic Tac Lime & Orange 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Smint Single 8G

    8g · £175.00/kg
    £1.40
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    30pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Refreshers Tropical Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra Refreshers Tropical Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 pieces

    7pk · £450.00/kg
    £0.90
  • Polo Sugar Free Mints Roll 33.4G

    33g · £36.36/kg
    £1.20
  • Tic Tac Mixers Cherry/Cola 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra Sugarfree Chewing Gum - Strawberry Flavour 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • View all (57)

  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo