Bread
Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Farmhouse Bread 400g
400g · £4.00/kg£1.60Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.00/kg£2.40
Croissants & Breakfast
Asda The Bakery 6 Croissants 240g
6pk · £0.38 each£2.30Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Asda The Bakery 6 Classic Waffles 250g
6pk · £0.41 each£2.45Warburtons Choc Chip Belgian Waffle 70g
1pk · £1.45 each£1.45
Buns & Rolls
Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk · £0.26 each£1.55St Pierre 4 Burger Buns
4pk · £0.76 each£3.05
Small Cakes & Treats
Asda The Bakery 6 Fluffy Victoria Sponge Cakes
6pk · £0.33 each£1.95Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk · £0.49 each£4.90The Bakery at ASDA 4 School Cakes
4pk · £0.63 each£2.50Krispy Kreme 8 Original Glazed Bites Doughnuts Bites
1pk · £6.25 each£6.25
Scones & Teacakes
Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90
Whole Cakes
Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk · £4.60 each£4.60
Savoury Pies
Asda Mini Pork Pies 100g
2pk · £0.83 each£1.65Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g · £10.80/kg3 for £7£2.70