Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • This Week's Star Buys ⭐
    This Week's Star Buys ⭐
  • Trick or Treats 🎃🍬
    Trick or Treats 🎃🍬
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
  • Alcohol Offers🥂
    Alcohol Offers🥂
  • Dinner Sorted🍴
    Dinner Sorted🍴
  • Essentials For Less 💙
    Essentials For Less 💙
  • In-store Price Match 🪙✅
    In-store Price Match 🪙✅
  • Quality You Know And Trust 🍓🥑
    Quality You Know And Trust 🍓🥑
  • New & Exciting🎉
    New & Exciting🎉
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Kinder Joy 3 pack

    3pk · £1.48 each
    £4.45
  • Kinder Surprise 20g

    20g · £87.50/kg
    £1.75
  • Cadbury Biscoff Bauble 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Kinder Surprise 3 pack

    20g · £220.00/kg
    £4.40
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Lees' Mini Snowballs 12's

    12pk · £0.13 each
    £1.50
  • Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Freddo 90g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Maltesers Mini Reindeers Gingerbread 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Cadbury Mini Snow Balls 74g

    24pk · £0.09 each
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Bauble 33.5g

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • M&M's Crispy Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Cadbury Puds 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Maltesers Reindeer 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • Maltesers Mini Reindeer 59g

    59g · £33.90/kg
    £2.00
  • Terry's Chocolate Orange White 145g

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Cadbury Puds 5 pack

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Coins 70g

    70g · £30.00/kg
    £2.10
  • After Eight 300g

    300g · £16.00/kg
    £4.80
  • Toffifee 125g

    125g · £14.80/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Terry's Chocolate Orange Milk 145g

    145g · £15.17/kg
    £2.20
  • Ferrero Rocher 3 pack

    3pk · £0.70 each
    £2.10
  • Ferrero Rocher 16's

    16pk · £0.56 each
    £9.00
  • Lindt Lindor Milk 200g

    200g · £45.00/kg
    £9.00
  • Lindt Lindor Assorted 200g

    200g · £41.25/kg
    £8.25
  • Dairy Box 160g

    160g · £30.00/kg
    £4.80
  • Quality Street Tub 550g

    550g · £10.91/kg
    £6.00
  • Cadbury Milk Tray 312g

    6pk · £1.30 each
    £7.80
  • Ferrero Rocher Collection 172g

    172g · £52.33/kg
    £9.00
  • Cadbury Roses 290g

    290g · £20.69/kg
    £6.00
  • Celebrations 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Thorntons Classic 150g

    150g · £46.33/kg
    £6.95
  • Maltesers Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Lindt Choco Wafer 135g

    135g · £53.33/kg
    £7.20
  • Cadbury Heroes 290g

    290g · £20.69/kg
    £6.00

Chocolate Bars

  • Aero Peppermint 145g

    145g · £20.34/kg
    £2.95
  • Snickers Duo 69g

    69g · £26.09/kg
    £1.80
  • Mars Duo 69g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk & More Caramel Nut Crunch 200g

    200g · £13.50/kg
    £2.70
  • Milka Alpine Milk 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Dairy Milk Marvellous Creations Popping Candy 160g

    160g · £22.50/kg
    £3.60
  • Galaxy Smooth Caramel 135g

    135g · £22.59/kg
    £3.05
  • Aero Chocolate 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Galaxy Smooth Milk 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Milka Happy Cow 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90
  • Aero Peppermint 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Cadbury Dairy Milk 280g

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 280g

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Jelly Popping Candy 260g

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Strawberries Creme Frappe 115g

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Wispa Duo 47.4g

    47g · £39.36/kg
    £1.85
  • Bounty Milk 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Cadbury Picnic 48.4g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Cadbury Crunchie 40g

    40g · £32.50/kg
    £1.30
  • Fry's Turkish Delight 51g

    51g · £25.49/kg
    £1.30
  • Cadbury Twirl 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Cadbury Boost 48.5g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Cadbury Starbar 49g

    49g · £26.53/kg
    £1.30
  • Lindt Lindor Milk Chocolate 38g

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Cadbury Wispa Gold 48g

    48g · £27.08/kg
    £1.30
  • Dairy Milk Marvellous Creations Popping Candy 47g

    47g · £27.66/kg
    £1.30
  • Milkybar 90g

    90g · £20.56/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Terry's Chocolate Orange Bar 90g

    90g · £17.78/kg
    £1.60
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g · £18.57/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g · £17.22/kg
    £0.50 off
    £3.10£3.60
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Mars 40g

    1pk · £0.95 each
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Cadbury Dairy Milk 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk 45g

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Cadbury Bournville 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Aero Peppermint 36g

    36g · £33.33/kg
    £1.20
  • Cadbury & More Biscoff 195g

    195g · £21.54/kg
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 350g

    350g · £15.43/kg
    £5.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 45g

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 56g

    1pk · £1.50 each
    £1.50
  • View all (141)

Chocolate Pouches & Bags

  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Milky Way Magic Stars Pouch 100g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Rolo 4 pack

    166g · £14.46/kg
    £2.40
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £16.35/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Galaxy Minstrels Pouch 118g

    118g · £22.03/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Maltesers Pouch 93g

    93g · £27.96/kg
    £2.60
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Maltesers 37g

    37g · £35.14/kg
    £1.30
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Caramilk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Aero Bubbles Peppermint Pouch 92g

    92g · £26.09/kg
    £2.40
  • Milkybar Giant Buttons Pouch 94g

    94g · £25.53/kg
    £2.40
  • Munchies Pouch 104g

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Smarties Pouch 105g

    105g · £22.86/kg
    £2.40
  • Aero Bubbles Caramel Pouch 92g

    1pk · £2.10 each
    £2.10
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g

    100g · £18.00/kg
    £1.80
  • Galaxy Minstrels Pouch 195g

    195g · £17.44/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • Cadbury Bitsa Wispa 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • M&M's Peanut Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Chocolate Pouch 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • M&M's Crispy Pouch 107g

    107g · £24.30/kg
    £2.60
  • M&M's Cookie Dough Pouch 102g

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Revels Pouch 101g

    101g · £25.74/kg
    £2.60
  • Milky Way Magic Stars 33g

    33g · £36.36/kg
    £1.20
  • Smarties tube

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Milkybar Crispy Cookie 86g

    86g · £23.26/kg
    £2.00
  • Daim 200g

    200g · £19.50/kg
    £3.90
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 175g

    175g · £22.29/kg
    £3.90
  • Cadbury Eclairs 110g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • M&M's Minis Chocolate Pouch 176g

    176g · £22.44/kg
    £3.95
  • Milkybar Pouch 176g

    176g · £20.45/kg
    £3.60
  • Cadbury Puds Minis 73g

    73g · £30.14/kg
    £2.20
  • Smarties Hexatube 120g

    120g · £15.00/kg
    £1.80
  • Maltesers Box 310g

    310g · £25.16/kg
    £7.80
  • Milkybar Tube 80g

    80g · £18.75/kg
    £1.50
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g · £21.67/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Flipz Milk Chocolate 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Flipz Salted Caramel 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • View all (61)

Sweets

  • Mega Push Pop 30g

    30g · £58.33/kg
    £1.75
  • Rowntree's Fruit Pastilles 48g

    48g · £19.79/kg
    £0.95
  • Mentos Mint Chewy Dragees roll

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Barratt Dip Dab 23g

    20g · £42.50/kg
    £0.85
  • Big Baby Pop Raspberry & Cola 32g

    32g · £53.13/kg
    £1.70
  • Chupa Chups Flavour Playlist XXL Lolly

    1pk · £0.65 each
    £0.65
  • Chupa Chups Melody Pop Lolly 15g

    15g · £40.00/kg
    £0.60
  • Crazy Candy Factory Pizza Slices 21g

    21g · £23.81/kg
    £0.50
  • Fruit-tella Strawberry 41g

    41g · £23.17/kg
    £0.95
  • Gumi Yum Surprise Egg 22g

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Juicy Drop Pop 26g

    26g · £65.38/kg
    £1.70
  • Push Pop Flip Raspberry 25g

    25g · £86.00/kg
    £2.15
  • Pez Dispenser 17g

    17g · £141.18/kg
    £2.40
  • Mentos Fruit 38g

    1pk · £1.20 each
    £1.20
  • Ring Pop 10g

    1pk · £0.85 each
    £0.85
  • Push Pop Triple Power Candy 34g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Nerds Gummy Clusters Berries 45g

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Swizzels Mega Double Lolly 32g

    32g · £15.63/kg
    £0.50
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Haribo Strawberry Softies 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Nerds Gummy Cluster Berries 113g

    113g · £26.11/kg
    £2.95
  • Rowntree's Bottle Pops 115g

    115g · £15.22/kg
    £1.75
  • Barratt Mini Flumps 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Shades by Niko The Originals 150g

    1pk · £2.05 each
    £2.05
  • Swizzels Squashies Love Hearts 140g

    140g · £9.29/kg
    £1.30
  • Rowntree's Fruit Pastilles Strwbry & Blkcrnt 143g

    143g · £13.64/kg
    £1.95
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Barratt Whamtastics 120g

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Haribo Starmix Tube 120g

    1pk · £1.50 each
    £1.50
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Skittles Giants Gooey 125g

    125g · £11.20/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Fruit-tella Berries & Cherry 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Fruit-tella Juicy Chews 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Bazooka Juicy Drop Blasts 140g

    140g · £11.79/kg
    £1.65
  • Bebeto Blue Raspberry Laces 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Bebeto Freeze Crunchy Watermelon 35g

    35g · £74.29/kg
    £2.60
  • Bebeto Watermelon 70g

    70g · £9.29/kg
    £0.65
  • Bonds Lemon Sherbets 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
  • View all (99)

Chewing Gum & Mints

  • Wrigley's Extra Plus Deep Clean 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Tic Tac Cherry Cola 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Wrigley's Extra Plus Chill 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Polo 34g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
  • Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 35 pieces

    35pk · £0.08 each
    £2.75
  • Smint Peppermint XXL 35g

    35g · £60.00/kg
    £2.10
  • Tic Tac Berry Bliss 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Tic Tac Exotic Escape 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    49g · £34.69/kg
    £1.70
  • Tic Tac Fruit Fusion 49g

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Trebor Extra Strong Mints 41.3g

    41g · £24.39/kg
    £1.00
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Blueberry 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Plus Chill 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 30 pieces

    30pk · £0.12 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Strawberry 46 pieces

    46pk · £0.08 each
    £3.50
  • Wrigley's Extra Peppermint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Extra Spearmint 3 pack

    9pk · £0.23 each
    £2.10
  • Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Peppermint 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Plus Hydro 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces

    7pk · £0.14 each
    £0.95
  • Wrigley's Extra Spearmint 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Strawberry 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Wrigley's Extra Watermelon 10 pieces

    10pk · £0.10 each
    £1.00
  • Dubble Bubble Gumball Machine 40g

    40g · £53.75/kg
    £2.15

Offers

  • Toffifee 125g

    125g · £14.80/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Aero Chocolate 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Aero Peppermint 90g

    90g · £17.78/kg
    £0.40 off
    £1.60£2.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Milkybar 90g

    90g · £20.56/kg
    £0.30 off
    £1.85£2.15
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g

    105g · £18.57/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Smooth Milk 180g

    180g · £17.22/kg
    £0.50 off
    £3.10£3.60
  • Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Mars 40g

    1pk · £0.95 each
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers Bar Single 40g

    40g · £23.75/kg
    £0.35 off
    £0.95£1.30
  • Snickers 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Mars 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £0.50 off
    £2.15£2.65
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Cadbury Fudge 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Curly Wurly 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Crunchie 12 pack

    313g · £15.50/kg
    £0.55 off
    £4.85£5.40
  • McVitie's Club Orange 7 pack

    7pk · £0.27 each
    £0.60 off
    £1.90£2.50
  • Nutella B-ready 6 pack

    6pk · £0.57 each
    £0.40 off
    £3.40£3.80
  • McVitie's Gold 7 pack

    7pk · £0.27 each
    £0.60 off
    £1.90£2.50
  • Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Maltesers White Pouch 126g

    126g · £26.98/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Peanut Pouch 200g

    200g · £17.00/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £16.35/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack

    4pk · £0.33 each
    £0.55 off
    £1.30£1.85
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Oreo Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Caramilk Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Bitsa Wispa 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Galaxy Minstrels Pouch 195g

    195g · £17.44/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Revels Pouch 185g

    185g · £18.38/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Maltesers Pouch 158g

    158g · £21.52/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • M&M's Crispy Pouch 187g

    187g · £18.18/kg
    £0.55 off
    £3.40£3.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • Cadbury Bitsa Wispa 175g

    175g · £18.00/kg
    £0.75 off
    £3.15£3.90
  • Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g

    90g · £21.67/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £12.59/kg
    £0.25 off
    £1.70£1.95
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • View all (54)

  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo