Natural Yoghurts
Morrisons Low Fat Natural Yoghurt 500g
500g · £3.20/kg£1.60
Flavoured Yoghurts
Muller Yogurt Bundle
£3.00Muller Light Toffee Fat Free Yogurt 160g
160g · £8.13/kg£1.30Nomadic Oat Clusters Strawberry Yoghurt 169g
169g · £10.83/kg15% off£1.83£2.15Nomadic Oat Clusters Chocolate Yoghurt 169g
169g · £10.83/kg15% off£1.83£2.15MyProtein Yoghurt Top Hat Vanilla Chocolate 180g
180g · £12.28/kg15% off£2.21£2.60Muller x MyProtein Chocolate Mousse 200g
200g · £12.80/kg20% off£2.56£3.20
Yoghurt Drinks
Yop Strawberry Flavour Drinking Yogurt 500g
500g · £3.60/kg£1.80