Bread
Warburtons Original Seeded Batch 400g
347g · £4.76/kg£1.65Schar Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £12.50/kg£3.75Warburtons Toaster White Slice 400g
348g · £4.11/kg5% off£1.43£1.50Morrisons Toastie White Loaf 800g
800g · £1.25/kg£1.00Warburtons Toastie White 800g
696g · £2.51/kg£1.75Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
523g · £4.30/kg£2.25Warburtons Medium White 800g
697g · £2.87/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
347g · £4.75/kg£1.65Schar Wholesome White Loaf Gluten Free 300g
300g · £12.50/kg£3.75Warburtons Extra Thick White Super Toastie 800g
694g · £2.88/kg£2.00Warburtons Farmhouse 800g
800g · £2.88/kg£2.30Hovis Soft White Medium 800g
800g · £2.19/kg£1.75White Short French Stick
200g · £5.75/kg£1.15Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
348g · £4.75/kg£1.65Hovis Wholemeal 800g
800g · £2.38/kg£1.90Hovis Best of Both Medium 50% White & 50% Wholemeal Flour 800g
800g · £1.88/kg£1.50Morrisons Part Bake Crusty Roll 4pk
4pk · £0.30 each£1.20Baker Street Seeded Rye Bread 500g
500g · £4.80/kg£2.40
Croissants & Breakfast
Morrisons Croissants 6pk
6pk · £0.42 each£2.50Morrisons Pain Au Chocolate 6pk
6pk · £0.42 each£2.50Warburtons Crumpets 6pk
6pk · £0.18 each£1.10Belgian Bun 2pk
2pk · £1.45 each£2.90Cinnamon Bun 2pk
2pk · £1.45 each£2.90Warburtons 6 Pancakes
6pk · £0.28 each£1.65Warburton Choc Chip Waffle 70g
70g · £20.71/kg£1.45
Buns & Rolls
Bagel Bundle
£4.00Warburtons 4 Seeded Protein Thin Bagels
4pk · £0.60 each£2.40St Pierre Brioche Hotdog Roll 4pk
4pk · £0.65 each£2.60Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk · £0.29 each£1.71St Pierre Seed Brioche Buns 4pk
4pk · £0.94 each£3.75
Wraps, Pittas & Naans
Mission Deli Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Sharwood's 4 Plain Mini Naans
4pk · £0.73 each£2.90Morrisons Naan Plain 2pk
2pk · £0.65 each£1.30
Small Cakes & Treats
Nutella Doughnut 2pk
2pk · £1.60 each£3.20Pink Iced Dots 2pk
2pk · £0.58 each£1.15Morrisons Custard Doughnuts 4pk
£1.60Morrisons Raspberry Doughnuts 4pk
4pk · £0.40 each£1.60MD Sugar Dots 2pk
2pk · £0.58 each£1.15Fry's Turkish Delight 51g
51g · £24.51/kg£1.25M Flapjack Mini-Bite Bag
£1.45Iced Fairy Cakes 6pk
6pk · £0.25 each20% off£1.52£1.90Mrs Crimble's Big Chocolate Macaroons 225g 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Cadbury Chocolate Mini Rolls 5pk
5pk · £0.67 each£3.35Mr Kipling 2 Angel Slices
2pk · £0.73 each£1.45Mcvitie's Hobnob Flapjack Milk Chocolate 5pk
5pk · £0.28 each20% off£1.40£1.75Mcvitie's Caramel Digestive Cake Slices 5pk
5pk · £0.30 each20% off£1.48£1.85Morrisons Caramel Shortcake Bites
20pk · £0.17 each£3.45Mcvit Galaxy Cake Bars 5pk
5pk · £0.66 each£3.30Mrs Crimble's 6 Big Coconut Macaroons 180g
180g · £10.56/kg£1.90Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.23 each£3.45Morrisons Brookie Bar 50g
50g · £35.00/kg£1.75Morrisons Brownie Bar 50g
50g · £35.00/kg£1.75Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls 4pk
4pk · £0.73 each£2.90Galaxy Caramel Cake Bars 5pk
5pk · £0.64 each£3.20Chocolate Chunk Muffins 4pk
4pk · £0.65 each£2.60
Scones & Teacakes
Real Lancashire Eccles Cakes
4pk · £0.58 each20% off£2.32£2.90Morrisons Best Fruit Scones 4 pack
4pk · £0.58 each£2.30Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.43 each£1.70Mini Milk Chocolate Jam Teacakes 14pk
14pk · £0.25 each£3.45Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
144g · £12.15/kg£1.75
Whole Cakes
Jamaica Ginger Cake 288g
288g · £6.94/kg20% off£2.00£2.50Thompsons Ripple Split Cake
1pk · £2.76 each20% off£2.76£3.45Thompsons Ripple Swiss Roll
350g · £7.89/kg20% off£2.76£3.45
Savoury Pies
Pork Farms Mini Pork Pies 4pk 200g
200g · £12.75/kg£2.55Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £6.96/kg25% off£2.96£3.95
Seasonal Bakery
Morrisons Mince Pies 6pk
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.55 each£3.30