- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardJack Links Beef Jerky Sweet & Hot 60g
60g · £84.17/kg£5.05£3.80 Clubcard (£63.33/kg)Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g
220g · £28.64/kg£6.30£4.35 Clubcard (£19.77/kg)Tesco Mini Carrot 320G
320g · £5.47/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardWarburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardTesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardRustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml
£3.55£3.10 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £16.70/kg£8.35Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala 403G
403g · £17.87/kg£7.20Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Unsmoked Streaky Bacon Rashers 14 Pack 300g
300g · £9.00/kg£2.70Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.61 each£2.45Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Crosta & Mollica Stromboli Spicy Salami Sourdough Pizza 447g
447g · £17.11/kg£7.65Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Aubergine Each 250G (C)
250g · £4.40/kg£1.10Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Wensleydale Cheese with Cranberries 200g
200g · £17.25/kg£3.45The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack
200g · £14.25/kg£2.85Tesco Finest Green Grapes Seedless 500g (C)
500g · £7.10/kg£3.55Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Finest 2 Cod & Parsley Fishcakes 290G
290g · £14.83/kg£4.30Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45MULLERICE PROTEIN Vanilla 180g
180g · £8.61/kg£1.55Tesco Pomegranate Seeds 80G
80g · £23.75/kg£1.90Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g
90g · £15.56/kg£1.40Tesco Sweetheart Cabbage (C)
1pk · £0.90 each£0.90Tesco Cauliflower Each
1pk · £1.40 each£1.40Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G
255g · £6.47/kg£1.65Tesco Mini Carrot 320G
320g · £5.47/kg£1.753 for 2 ClubcardWarburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Loose Red Peppers(C)
1pk · £0.75 each£0.75Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Bunched Spring Onions 100G (C)
100g · £7.00/kg£0.70Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Chicken Jalfrezi and Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Muller Corner Vanilla Chocolate Balls Grab Pot Yogurt 143g
143g · £10.14/kg£1.45Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)The Laughing Cow Original Cheese Spread Triangles x8 120g
120g · £21.25/kg£2.55Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)Tesco Bacon, Lettuce & Tomato Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Gouda & Chorizo Rollitos 88g
88g · £43.75/kg£3.85Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £20.74/kg£2.80Wall's Vegan Jumbo Roll 120G
120g · £13.75/kg£1.65Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Tesco Watermelon 130G
130g · £14.62/kg£1.90Tesco Chicken Caesar Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Cooked & Peeled King Prawns 150G
150g · £29.33/kg£4.40Tesco Finest 14 Month Parma Ham 50G
50g · £57.00/kg£2.85Leerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Tesco British Roast Beef Slices 90g
90g · £27.22/kg£2.45
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard