Top picks
Co-op Chilean Sauvignon Blanc 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Australian Lime Tree Chardonnay 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Lime Tree Merlot 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Co-op Limetree Australia Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Red Stripe Jamaican Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.67/L3 for £9£4.40Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.90Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull The Summer Edition Sugarfree Citrus Zest Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85
Fruit
Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g
200g · £12.25/kg£0.60 off£2.45£3.05Alpro Almond No Sugars Roasted Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.75 off£2.00£2.75ProActiv Light 450g
450g · £9.67/kg£1.20 off£4.35£5.55Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Flora Buttery 450g
450g · £4.78/kg£0.55 off£2.15£2.70
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10
Meat, Poultry, Fish
Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op King Prawns in a Chilli & Coriander Marinade 140g
140g · £35.36/kg2 for £8.90£4.95Co-op Irresistible 12 Air Dry Cured Smoked Streaky Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Pork and Caramelised Onion Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op Maple Glaze Pork Loin Steaks 400G
400g · £11.63/kg2 for £6.50£4.65Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00
Meat Alternatives
Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Pieces 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Co-op Irresistible Bresaola della Valtellina P.G.I. 50g
50g · £67.00/kg2 for £4.50£3.35Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Roast Chicken Drumstick 450G
450g · £10.22/kg2 for £6.70£4.60Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Old El Paso Thick 'N Chunky Mild Salsa 226G
226g · £7.74/kg£1.10 off£1.75£2.85Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Honey Roast Ham Chunks 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Old El Paso Chunky Salsa 238g
238g · £8.40/kg£1 off£2.00£3.00Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op 4 Salt Beef Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G
240g · £8.33/kg£1 off£2.00£3.00Old El Paso Soured Cream 230G
230g · £8.70/kg£1 off£2.00£3.00Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00BOL Roasted Red Pepper & Tomato Power Soup 600G
600g · £5.00/kg£0.80 off£3.00£3.80
Bakery
Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.25 off£0.80£1.05Pataks Peshwari Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326G
326g · £5.21/kg£0.60 off£1.70£2.30Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.28 each£0.75 off£2.25£3.00Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £8.21/kg£0.60 off£1.60£2.20Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.56 each£0.70 off£2.25£2.95
Pizza, Pasta, Ready Meals
Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Mature Cheddar Classic Vegetable Lasagne 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 805g
805g · £11.06/kg£1.95 off£8.90£10.85Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Charlie Bigham's Thai Red Curry and Rice 835G
835g · £10.66/kg£1.95 off£8.90£10.85Co-op Chicken & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Tuna Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15BOL Chickpea Tikka Masala 450g
450g · £6.89/kg£1 off£3.10£4.10Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Geeta's Bombay Spiced Lentils & Potatoes 250g
250g · £6.80/kg£0.50 off£1.70£2.20Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef Chilli Burrito 400g
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Chicken Satay Rice Bowl 400g
400g · £12.25/kg2 for £7.10£4.90Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Beef Hotpot 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Geeta's Saag Aloo Lentils, Potatoes & Spinach with Black Onion Seeds 250g
250g · £6.80/kg£0.50 off£1.70£2.20Co-op Korean Style Beef & Rice 400g
400g · £12.25/kg2 for £7.10£4.90Co-op Chicken Arrabiata 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Good Fuel Naked Chicken Katsu Curry 400g
400g · £11.63/kg2 for £7.10£4.65Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g
370g · £11.76/kg2 for £7.10£4.35Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op GoodFuel Chicken Shawarma & Mixed Grains 260g
260g · £15.77/kg2 for £7.10£4.10Co-op GoodFuel Meatball Pasta 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op British Chicken Pesto Pasta 380g
380g · £11.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Creamy Chicken & Bacon with Potatoes 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45BOL One Pot Meal Coconut Lentil Turmeric Daal 450g
450g · £6.89/kg£1 off£3.10£4.10Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10
Desserts
English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £19.53/kg£1.05 off£3.30£4.35
Ice Cream
Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Häagen-Dazs Chunky Salted Caramel Ice Cream Sticks 3x80ml
3pk · £13.33/L£1.75 off£3.20£4.95Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Ben & Jerry's Cookie Vermont-ster Sundae Ice Cream 427 ML
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml
425ml · £6.71/L£1.25 off£2.85£4.10
Frozen
Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza Tomato, Mozzarella & Sicilian Oregano 436g (2x218g)
422g · £12.09/kg£1.50 off£5.10£6.60Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Pieces 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30
Crisps, Snacks, Biscuits
Doritos Cool Original 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Mcvitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 431G
431g · £6.61/kg£1.20 off£2.85£4.05Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£1 off£2.10£3.10Propercorn Sweet & Salty Popcorn 90g
90g · £18.89/kg£0.80 off£1.70£2.50Ritz The Original Baked Cracker Box 150g
150g · £7.33/kg£0.35 off£1.10£1.45Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Ember Original Recipe Biltong 45g
45g · £95.56/kg2 for £6.70£4.30McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Jacobs Tuc Sandwich Crackers 150G
150g · £10.00/kg£0.45 off£1.50£1.95Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Tyrrells Sweet Chilli & Red Pepper Sharing Crisps 150G
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00KP Real Mccoys Classic Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Trek Lotus Biscoff 55g
55g · £40.91/kg£0.50 off£2.25£2.75Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Walkers Classic Variety Multipack Crisps 6x25g
6pk · £12.67/kg£0.85 off£1.90£2.75Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Doritos Tangy Cheese 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Crisps 140g
140g · £14.29/kg£0.85 off£2.00£2.85Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Walkers MAX Paprika 140G
140g · £14.29/kg£0.85 off£2.00£2.85Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90Tyrrells Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Jammie Dodgers 8 Biscuits Raspberry Flavour 140G
140g · £6.43/kg£0.30 off£0.90£1.20Tyrrells Sea Salt & Cider Vinegar Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
120pk · £0.01 each£0.25 off£1.40£1.65Tyrrells Lightly Sea Salted Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Pringles Original 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Fulfil Chocolate Brownie Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45
Chocolate & Sweets
Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £135.27/kg£0.75 off£2.80£3.55McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00
Fruit Juice & Smoothies
Mockingbird Raw Press Raw Boost Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05Innocent Apple Juice 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Mockingbird Raw Press Raw Greens Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05
Water, Soft Drinks, Mixers
Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull The Summer Edition Sugarfree Citrus Zest Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Robinsons Fruit Shoot Summer Fruits 4 x 200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.90Purdey's Natural Energy Apple & Grape 330ml
330ml · £8.18/L2 for £3.60£2.70Irn Bru Energy Bottle 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Aqua Libra Sparkling Water Infused with Blood Orange & Mango 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Buxton Still Natural Mineral Water Sports Cap 1L
1L · £2.00/L2 for £2.40£2.00Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Pepsi 8 x 330ml
8pk · £1.91/L£1.65 off£5.05£6.70Capri-Sun Nothing Artificial Orange 4 x 200ml
4pk · £2.38/L£0.50 off£1.90£2.40Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Rubicon Spring Vits Black Cherry Pomegranate 500ml
500ml · £3.20/L£0.65 off£1.60£2.25Capri-Sun Zero Jungle 4 x 200ml
4pk · £2.38/L£0.50 off£1.90£2.40Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max Tropical 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Celsius Fruit Forward Raspberry Peach 355ML
355ml · £3.80/L£0.85 off£1.35£2.20Lucozade Sport Orange Multipack 4 x 500ml
4pk · £2.20/L£1 off£4.40£5.40Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £5.68/L£1.25 off£1.25£2.507UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Oasis Citrus Punch 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Monster Energy Drink 558ml Mega Can
558ml · £4.21/L£0.75 off£2.35£3.10Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60Rubicon Spring Vits Mango Passion 500ml
500ml · £3.20/L£0.65 off£1.60£2.25London Essence Original Indian Tonic Water Multipack Mini Cans, 6x150ml
6pk · £4.50/L£0.95 off£4.05£5.00Fuel10K High Protein Strawberry Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Nescafé Espresso Concentrated Iced Caramel Flavour 500ml
500ml · £9.00/L£1 off£4.50£5.50Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Dr Pepper Zero 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25View all (80)
Beer & Cider
Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Brewgooder Mixed Craft Cans 4 x 330ml
4pk · £5.80/L£1 off£7.65£8.65Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Red Stripe Jamaican Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.67/L3 for £9£4.40Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Thatchers Katy Cider Single Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Guinness West Indies Porter Beer Bottle 500Ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml
500ml · £6.50/L3 for £9£3.25Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Seven Bro7hers Honeycomb Pale Ale Can 440ml
440ml · £9.09/L3 for £9£4.00Thornbridge Jaipur India Pale Ale 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Moorhouse's Pendle Witches Brew Strong Ale 500ml
500ml · £7.30/L3 for £9£3.65Coors 4 x 440ml
4pk · £3.10/L£0.75 off£5.45£6.20Marston's Old Empire IPA Beer 500ml Bottle
500ml · £6.90/L3 for £9£3.45Hawkshead Brewery Windermere Pale Hawks Head 500ml
500ml · £6.60/L3 for £9£3.30Erdinger Weissbier Wheat Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Heineken Lager Beer Cans 4 x 440ml
4pk · £4.15/L£0.90 off£7.30£8.20
Wine & Sparkling
Co-op Chilean Sauvignon Blanc 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Australian Lime Tree Chardonnay 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Lime Tree Merlot 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45La Vieille Ferme Rosé Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl
75cl · £7.67/L£1 off£5.75£6.75Co-op Limetree Australia Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Turano Pinot Grigio 187ml
187ml · £20.05/L3 for £7£3.75Co-op Chilean Sauvignon Blanc 18.7cl
187ml · £21.66/L3 for £7£4.05Campo Viejo Tempranillo 187ml
187ml · £24.60/L3 for £7£4.60Andrew Peace Shiraz 187ml
18.7cl · £23.53/L3 for £7£4.40Trivento Reserve Malbec 18.7cl
187ml · £23.53/L3 for £7£4.40Co-op Chilean Merlot 187ml
187ml · £21.66/L3 for £7£4.05Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70Fleurs de Prairie Lubéron 187ml
18.7cl · £23.53/L3 for £7£4.40Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Trivento Reserve Malbec Wine 75cl
75cl · £15.40/L£2 off£11.55£13.55Barefoot Pinot Grigio Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Jam Shed Shiraz Red Wine 75cl
75cl · £14.00/L£2 off£10.50£12.50Turano Pinot Grigio 75CL
75cl · £11.27/L£1 off£8.45£9.45Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon Wine 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Tilimuqui Malbec 75cl
75cl · £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85Barefoot Merlot Wine 750ml
75cl · £15.00/L£1.25 off£11.25£12.50McGuigan Black Label Shiraz Wine 75cl
75cl · £13.20/L£1.25 off£9.90£11.15
Spirits & Premixed Drinks
Duppy Share Duppy White Jamaican Rum & Sparkling Pink Grapefruit Ting 250ml
250ml · £14.00/L3 for £9£3.50Smirnoff No. 21 Vodka 1L
1L · £28.00/L£6 off£28.00£34.00Co-op Most Wanted Sauvignon Blanc 187ml
187ml · £21.66/L3 for £7£4.05Jura 14 Year Old Single Malt Scotch Whisky
70cl · £69.86/L£18.50 off£48.90£67.40Gordons Special Dry London Gin 1L
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Captain Morgans Spiced Rum 1 Litre
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Moth Margarita 125ml
125ml · £45.20/L3 for £10£5.65WKD Original Purple Grape Vodka Mix 700ml
700ml · £7.57/L3 for £10£5.30WKD Original Blue Vodka Mix 700ml
700ml · £7.57/L3 for £10£5.30Absolut Original Swedish Vodka 70cl
70cl · £40.64/L£5.25 off£28.45£33.70Whyte and Mackay Scotch Whisky 70CL
70cl · £33.00/L£3.25 off£23.10£26.35Malibu Piña Colada Still Pre-Mixed Drink 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Bacardí Mango Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Bacardí Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Duppy Share Old Jamaica Spiced Rum Ginger Beer Jamaican Mule 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Bombay Sapphire Gin & Tonic 250Ml
250ml · £16.00/L3 for £10£4.00Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Gordon's Premium Pink Gin & Tonic Ready To Drink 5% vol 6x250ml Cans
6pk · £7.23/L£4.50 off£10.85£15.35
Cooking Sauces & Ingredients
Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 250ml
250ml · £13.80/L£1.50 off£3.45£4.95Old El Paso Crunchy Taco Kit Sweet Paprika & Garlic 287g
287g · £11.85/kg£1.10 off£3.40£4.50Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 250Ml
250ml · £8.60/L£0.60 off£2.15£2.75Bens Original Medium Chilli Con Carne 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g
300g · £11.17/kg£0.95 off£3.35£4.30Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 135g
135g · £12.59/kg£0.50 off£1.70£2.20
Tins & Cans
Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Old El Paso Refried Beans 435g
435g · £4.02/kg£1 off£1.75£2.75Old El Paso Sliced Green Jalapenos 215G
215g · £7.91/kg£0.60 off£1.70£2.30Princes Pineapple Slices in Juice 432g
432g · £2.55/kg£0.40 off£1.10£1.50Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Princes Peach Slices with Juice 410g
400g · £2.75/kg£0.30 off£1.10£1.40Batchelors Cup a Soup Chicken & Vegetable with Croutons 4 Sachets 110g
110g · £13.64/kg£0.40 off£1.50£1.90Batchelors Cup A Soup Cream Of Asparagus With Croutons 4 Sachets 117G
117g · £12.82/kg£0.40 off£1.50£1.90
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Nissin Demae Ramen Chicken 100G
100g · £7.00/kg£0.15 off£0.70£0.85Nissin Spicy Demae Ramen 100g
100g · £7.00/kg£0.15 off£0.70£0.85Nissin Demae Ramen Sesame 100G
100g · £7.00/kg£0.15 off£0.70£0.85Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classic 250g
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40
Table Sauces & Condiments
Lee Kum Kee Chiu Chow Chilli Oil 170g
170g · £16.47/kg£0.80 off£2.80£3.60Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 250Ml
250ml · £8.60/L£0.60 off£2.15£2.75
Tea, Coffee, Hot Drinks
Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Perfect Ted 7 Original Sticks Single Serve Matcha 10.5g (7 x 1.5 g)
7pk · £480.95/kg£1 off£5.05£6.05L'OR Intense 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Grind 10 House Blend Home Compostable Coffee Pods 52g
50g · £70.00/kg£2.35 off£3.50£5.85Twinings Superblends Turmeric 20 Biodegradable Plant Based Tea Bags 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Twinings Superblends 20 Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65Nescafé Gold Blend 190g
190g · £36.05/kg£2.75 off£6.85£9.60Taylors Of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250G
250g · £13.60/kg£1.20 off£3.40£4.60Twinings 20 Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla with Camomile & Passionflowers 30g
30g · £123.33/kg£0.95 off£3.70£4.65Starbucks Premium Instant Caramel Latte 5 x 23g (115g)
115g · £16.52/kg£0.75 off£1.90£2.65Kenco Smooth Instant Coffee 150g
150g · £37.33/kg£1.25 off£5.60£6.85Starbucks Premium Instant White Mocha 5 x 24g (120g)
120g · £15.83/kg£0.75 off£1.90£2.65Starbucks Vanilla Latte Premium Instant 5 x 21.5g (107.5g)
5pk · £17.67/kg£0.75 off£1.90£2.65Nescafé Latte KitKat Flavour 7 x 21g (147g)
7pk · £14.29/kg£0.65 off£2.10£2.75Nescafé Aero Peppermint Mocha 7 x 19g (133g)
7pk · £15.79/kg£0.65 off£2.10£2.75Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25PG Tips 160 Original Tea Bags 464g
464g · £9.81/kg£1.85 off£4.55£6.40
Cereal & Cereal Bars
Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g
440g · £7.73/kg£1 off£3.40£4.40Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 10x36g
10pk · £12.92/kg2 for £5.25£4.65Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Trek Lotus Biscoff 55g
55g · £40.91/kg£0.50 off£2.25£2.75Jordans Crunchy Oat Granola Raisin & Almond 750g
750g · £4.47/kg£1.30 off£3.35£4.65Lion Caramel & Chocolate 400g
400g · £7.00/kg£0.75 off£2.80£3.55Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g
400g · £8.50/kg£1 off£3.40£4.40Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Kelloggs Coco Pops Chocos 430G
430g · £7.91/kg£1 off£3.40£4.40Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70FUEL10K High Protein Chocolate Porridge Pot 70g
70g · £16.43/kg£0.65 off£1.15£1.80Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 470g
470g · £7.23/kg£1 off£3.40£4.40Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Fulfil Chocolate Brownie Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45
Jams, Honey, Spreads
Lotus Biscoff Spread 400g
400g · £7.38/kg£1.15 off£2.95£4.10Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Meridian Smooth Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Bonne Maman® Apricot Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Meridian Crunchy Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Bonne Maman Strawberry Jam 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30
Laundry, Cleaning, Household
Andrex Ultimate Quilts 6 XL Rolls
6pk · £0.95 each£2.55 off£5.70£8.25Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Ariel Washing Liquid Gel, 26 Washes, Original
858ml · £7.23/L£1.50 off£6.20£7.70Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Blossom & Breeze 1 Count
7.5ml · £453.33/L2 for £5.45£3.40Fairy Platinum Plus Dishwasher Tablets, Lemon, 25 Capsules
25pk · £0.32 each£3 off£8.00£11.00Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)
930ml · £2.69/L£0.35 off£2.50£2.85Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls
9pk · £0.62 each£1.40 off£5.55£6.95Regina Blitz Giant All Purpose Towel 260 Standard Sheets
1pk · £4.25 each£1.25 off£4.25£5.50Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll
1pk · £2.20 each£1 off£2.20£3.20Fairy Non Bio Detergent Gel,26 Washes 858 ml, Sensitive skin
858ml · £7.23/L£1.65 off£6.20£7.85Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Febreze Antibacterial Fabric Freshener Spray Fresh Linen 385ML
385ml · £9.61/L2 for £5.45£3.70Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid
899ml · £3.06/L£0.50 off£2.75£3.25Bold PODS® Washing Liquid Capsules 15 Washes, Lavender and Camomile
15pk · £0.30 each£1 off£4.50£5.50
Pet
Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85
Beauty & Toiletries
Colgate Whitening Toothpaste 75ML
75ml · £37.33/L£0.90 off£2.80£3.70Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Oral-B 3D White Arctic Fresh Toothpaste 75ml
75ml · £36.67/L£0.65 off£2.75£3.40