Milk, Cream & Eggs
Starbucks Oat Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.64/L2 for £4.80£2.64Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Iceland 300m Double Cream
300ml · £6.80/L£2.04Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Iceland 250g Lighter Sweetened Squirty Cream
250g · £8.88/kg£2.22Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 2 Litre
2L · £1.80/L£3.59Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 1pt Semi Skimmed Milk
568ml · £1.80/L£1.02Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 1l Whole Milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla Lactofree Whole Milk Drink 2 Litre
2L · £1.80/L£3.59Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Emmi 230ml Caffe Latte Vanilla
230ml · £10.43/L£2.40Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L5 for £6£2.64Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Arctic Coffee Caramel Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Arctic Coffee Café Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Emmi Caffè Latte Caramel 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
8pk · £5.63/kg2 for £4.80£4.50Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
800g · £5.63/kg2 for £4.80£4.50Yop Strawberry Yoghurt Drink 825g
825g · £2.18/kg£0.60 off£1.80£2.40Yoplait Yop Raspberry Flavour Drinkable Yogurt 825g
825g · £2.18/kg£0.60 off£1.80£2.40Yoplait Yop Mango Pineapple Flavour Drinkable Yogurt 825g
825g · £2.18/kg£0.60 off£1.80£2.40Iceland 6pk Free Range Lrge Eggs
£2.40View all (88)
Cheese, Butter & Spreads
Castelli Parmigiano Reggiano 0.200kg
200g · £24.00/kg£4.80Castelli Parmigiano Reggiano 100g
100g · £33.60/kg£3.36Country Life Salted Butter 200g
200g · £14.70/kg£2.94Anchor Salted Butter 200g
200g · £15.60/kg£3.12Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £11.70/kg£2.34Iceland British Unsalted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Iceland British Salted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Philadelphia Garlic & Herbs Family Pack 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia Light 165g
165g · £16.36/kg£2.70Kraft 165g Philadelphia
165g · £16.36/kg£2.70Philadelphia Garlic & Herbs 165g
165g · £16.36/kg£2.70Primula Cheese & Ham 140g
140g · £17.14/kg£2.40Dairylea 145g Regular
145g · £12.41/kg£0.54 off£1.80£2.34Primula Original Cheese 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Spicy Cheese & Jalapeños 140g
140g · £17.14/kg£2.40Dairylea 270g Cheese
270g · £13.11/kg2 for £6£3.54Philadelphia Light 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia 280g Original
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Seriously Original 110g
110g · £21.27/kg5 for £6£2.34Seriously Lighter 110g
110g · £21.27/kg£2.34Primula Cheese & Chives 140g
140g · £17.14/kg£2.40Seriously Vintage Spreadable 110g
110g · £21.27/kg£2.34Primula Cheese & Prawns 140g
140g · £17.14/kg£2.40Philadelphia Lightest 165g
165g · £16.36/kg£2.70Boursin Garlic & Herbs 150g
150g · £25.60/kg£3.84Castello Pineapple & Almond 125g
125g · £14.40/kg£1.80Iceland 250g Grated Mild Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mature Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Red Leicester
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 500g Mild Grated Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 500g Mature Grted Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g
180g · £17.00/kg2 for £5.40£3.06Dairylea Filled Crackers Cheesy Snack 5 pack 96.4g
96.4g · £18.67/kg£0.96 off£1.80£2.76Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)
3pk · £30.00/kg3 for £6£2.70Flora Buttery 450g
450g · £7.33/kg£3.30Flora Original Natural Ingredients 450g
450g · £7.33/kg£3.30ProActiv Light 450g
450g · £10.53/kg£4.74Flora Natural Ingredients Lighter 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70Flora Buttery 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70Willow 200g Willow
200g · £8.10/kg5 for £6£1.62Flora Original 1kg
1kg · £4.50/kg£1.20 off£4.50£5.70ProActiv Buttery Taste 450g
450g · £10.53/kg£0.96 off£4.74£5.70Meadow Churn Lard 250g
250g · £3.12/kg£0.78Attack a Snak Ham 'N Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g
86g · £23.02/kg5 for £6£1.98Iceland 250g Cheese Red Leicester
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Iceland 400g Red Leic
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Cathedral City Our Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22View all (142)