Chocolate Boxes & Gifts
Cadbury Heroes 290g
290g · £20.69/kg£6.00Quality Street Tub 550g
550g · £10.91/kg£6.00Terry's Chocolate Orange Milk 145g
145g · £15.17/kg£2.20Toffifee 125g
125g · £14.80/kg£0.30 off£1.85£2.15Walnut Whip 6 pack
180g · £23.33/kg£4.20Cadbury Roses Tub 475g
1pk · £7.20 each£7.20Ferrero Rocher 3 pack
3pk · £0.70 each£2.10Ferrero Rocher 16's
16pk · £0.56 each£9.00Lindt Lindor Milk 200g
200g · £45.00/kg£9.00Thorntons Classic 262g
262g · £32.06/kg£8.40Dairy Box 160g
160g · £30.00/kg£4.80Cadbury Milk Tray 312g
6pk · £1.30 each£7.80Ferrero Rocher Collection 172g
172g · £52.33/kg£9.00Celebrations 300g
300g · £22.00/kg£6.60Maltesers Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Cadbury Biscoff Bauble 5 pack
1pk · £4.20 each£4.20Cadbury Puds Minis 73g
73g · £30.14/kg£2.20Kinder Joy 20g
20g · £105.00/kg£2.10Kinder Surprise 20g
20g · £87.50/kg£1.75Lees' Mini Snowballs 12's
12pk · £0.13 each£1.50Cadbury Biscoff Bauble 33.5g
1pk · £1.00 each£1.00Cadbury Puds 35g
35g · £28.57/kg£1.00Maltesers Reindeer 29g
29g · £31.03/kg£0.90Maltesers Mini Reindeer 59g
59g · £33.90/kg£2.00Terry's Chocolate Orange White 145g
1pk · £2.20 each£2.20Cadbury Puds 5 pack
1pk · £4.20 each£4.20Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Freddo 90g
1pk · £2.70 each£2.70
Chocolate Bars
Milky Way Crispy Rolls 5 pack
112g · £18.75/kg£2.10Kinder Happy Hippo 5 pack
5pk · £0.42 each£2.10Nutella B-ready 6 pack
6pk · £0.57 each£0.40 off£3.40£3.80KitKat Chunky 4 pack
32g · £57.81/kg£1.85Twix Xtra 75g
75g · £24.00/kg£1.80KitKat Chunky Duo 64g
64g · £24.22/kg£1.55Kinder Bueno 43g
43g · £30.23/kg£1.30Kinder Bueno White 39g
39g · £33.33/kg£1.30Twix 50g
50g · £26.00/kg£1.30KitKat 4 Finger 41.5g
41g · £29.27/kg£1.20Tunnock's Caramel Wafer 4 pack
4pk · £0.31 each£1.25McVitie's Penguin 7 pack
7pk · £0.39 each£2.70Kinder Crispy 5 pack
5pk · £0.78 each£3.90Kinder Crispy 34g
1pk · £1.30 each£1.30KitKat Chunky 40g
40g · £30.00/kg£1.20Lion White Duo 60g
60g · £25.83/kg£1.55Lion 4 pack
30g · £66.67/kg£2.00Twix Xtra White 75g
75g · £24.00/kg£1.80Twix 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65KitKat Cookie Dough 99g
1pk · £1.50 each£1.50Cadbury Double Decker 4 pack
174g · £17.24/kg£3.00Cadbury Flake 4 pack
102g · £29.41/kg£3.00Kinder Bueno 3 pack
1pk · £3.20 each£3.20Toffee Crisp 4 pack
31g · £59.68/kg£1.85Cadbury Dairy Milk Freddo Caramel 4 pack
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Cadbury Dairy Milk Freddo 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Cadbury Curly Wurly 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Twix Crispy Rolls 5 pack
5pk · £0.35 each£1.75Cadbury Delights Soft Nougat Hazelnut Caramel 5's
110g · £16.36/kg£1.80Aero Peppermint 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65Cadbury Crunchie 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Cadbury Dairy Milk 4 pack
134g · £22.39/kg£3.00Kinder Country 4 pack
94g · £19.15/kg£1.80Cadbury Starbar 4 pack
148g · £20.27/kg£3.00Kinder Bueno White 3 pack
1pk · £3.20 each£3.20Mars Duo 78.8g
78g · £23.08/kg£1.80Kinder Chocolate 4 pack
4pk · £0.33 each£1.30Cadbury Picnic 4 pack
152g · £19.74/kg£3.00Fry's Turkish Delight 3 pack
153g · £13.73/kg£2.10Cadbury Delights Soft Nougat Salted Caramel 5's
110g · £16.36/kg£1.80Galaxy Ripple 4 pack
4pk · £0.66 each£2.65Kinder Chocolate 8 pack
8pk · £0.28 each£2.25Lindt Excellence 70% Coca Dark 100g
100g · £45.00/kg£4.50Cadbury Twirl Xtra 54g
54g · £34.26/kg£1.85Cadbury Dairy Milk 180g
180g · £18.33/kg£3.30Terry's Chocolate Orange Toffee Crunch 145g
145g · £15.17/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Salted Caramel 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £17.73/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk 110g
110g · £17.73/kg£0.65 off£1.95£2.60Aero Peppermint 90g
90g · £17.78/kg£0.40 off£1.60£2.00View all (94)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Heroes 270g
270g · £22.22/kg£6.00Cadbury Heroes Tub 475g
1pk · £7.20 each£7.20Celebrations Tub 500g
500g · £14.40/kg£7.20Reeses Peanut Butter Cups Minis 90g
90g · £21.67/kg£0.65 off£1.95£2.60Reese's Big Cup Chocolate Lava 79g
79g · £30.38/kg£2.40Reese's Peanut Butter Cups 2's
42g · £28.57/kg£1.20Reese's Popped Snack Mix 113g
1pk · £3.60 each£3.60Reese's Big Cup Caramel 79g
1pk · £2.40 each£2.40Maltesers Pouch 158g
158g · £21.52/kg£0.55 off£3.40£3.95Milky Way Magic Stars Pouch 100g
100g · £26.00/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Buttons 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Twirl Bites 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Oreo Bites 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Curly Wurly Squirlies 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Bitsa Wispa 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Buttons 4 pack
4pk · £0.33 each£0.55 off£1.30£1.85Milkybar Giant Buttons Pouch 94g
94g · £25.53/kg£2.40Munchies Pouch 104g
104g · £23.08/kg£2.40Smarties Pouch 105g
105g · £22.86/kg£2.40Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £16.35/kg£0.70 off£1.70£2.40Aero Bubbles Caramel Pouch 92g
1pk · £2.10 each£2.10Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g
100g · £18.00/kg£1.80Maltesers White Pouch 126g
126g · £26.98/kg£0.55 off£3.40£3.95M&M's Peanut Pouch 112g
112g · £23.21/kg£2.60M&M's Crispy Pouch 107g
107g · £24.30/kg£2.60M&M's Cookie Dough Pouch 102g
1pk · £2.60 each£2.60Maltesers Pouch 93g
93g · £27.96/kg£2.60Revels Pouch 101g
101g · £25.74/kg£2.60Galaxy Minstrels Pouch 118g
118g · £22.03/kg£2.60Maltesers 37g
37g · £35.14/kg£1.30Smarties tube
38g · £31.58/kg£1.20Smarties 3 pack
34g · £80.88/kg£2.75Milkybar Crispy Cookie 86g
86g · £23.26/kg£2.00Munchies Vanilla Cheesecake 97g
97g · £20.62/kg£2.00Rolo 4 pack
166g · £14.46/kg£2.40Fry's Orange Cream 3 pack
147g · £14.29/kg£2.10Aero Bubbles Orange Pouch 92g
1pk · £1.80 each£1.80Aero Melts Chocolate 92g
92g · £23.91/kg£2.20Cadbury Eclairs 130g
130g · £14.23/kg£1.85M&M's Minis Chocolate Pouch 176g
176g · £22.44/kg£3.95Smarties Hexatube 120g
120g · £15.00/kg£1.80Maltesers Box 310g
310g · £25.16/kg£7.80Milkybar Tube 80g
80g · £18.75/kg£1.50
Sweets
Haribo Tub 600g
1pk · £6.00 each£6.00Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g
650g · £9.23/kg£6.00Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
113g · £26.11/kg£2.95Maoam Stripes 140g
140g · £11.43/kg£1.60Shades by Niko Straight Up Strawberry 150g
1pk · £2.05 each£2.05Haribo Zingfest 150g
150g · £10.33/kg£1.55Skittles Giants Gooey 125g
125g · £11.20/kg£0.25 off£1.40£1.65Bebeto Blue Raspberry Laces 70g
70g · £9.29/kg£0.65Bebeto Watermelon 70g
70g · £9.29/kg£0.65Skittles Fruits 136g
136g · £10.29/kg£0.25 off£1.40£1.65Rowntree's Jelly Tots 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Rowntree's Randoms Juicers 140g
140g · £10.36/kg£0.50 off£1.45£1.95Barratt Mini Flumps 150g
150g · £14.00/kg£2.10Starburst Fruit Chews Original 138g
138g · £10.14/kg£0.25 off£1.40£1.65Rowntree's Randoms 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Haribo Bone Shakers 140g
1pk · £1.65 each£1.65Haribo Sour Skeletons 160g
1pk · £1.65 each£1.65Mentos Mints 135g
135g · £9.26/kg£1.25Mentos Fruits 135g
135g · £9.26/kg£1.25Fruit-tella Berries & Cherry 135g
135g · £12.59/kg£0.25 off£1.70£1.95Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £12.59/kg£0.25 off£1.70£1.95Bazooka Juicy Drop Blasts 140g
140g · £11.79/kg£1.65Bebeto Freeze Crunchy Watermelon 35g
35g · £74.29/kg£2.60Bonds Lemon Sherbets 120g
120g · £13.75/kg£1.65Chupa Chups Strawberry Laces 90g
90g · £18.33/kg£1.65Haribo Alienauts 150g
150g · £10.33/kg£1.55Haribo Funtasia 150g
150g · £10.33/kg£1.55Haribo Goldbears Sour 175g
1pk · £1.75 each£1.75Haribo Nostalgix 175g
1pk · £1.75 each£1.75Haribo Strawberry Softies 140g
1pk · £1.65 each£1.65Haribo Tropi-Slices 150g
150g · £10.33/kg£1.55Juicy Drop Gummy Dipperz Strawberry 96g
96g · £27.08/kg£2.60Swizzels Drumstick Squashies Straw & Cream 100g
100g · £17.00/kg£1.70Haribo Elf Surprises 140g
140g · £7.14/kg£1.00Maynards Bassetts Wine Gums Juicies 130g
130g · £15.00/kg£1.95Rowntree's Bottle Pops 115g
115g · £15.22/kg£1.75Swizzles Bag 2025
1pk · £0.75 each£0.75Swizzels Squashies Sour Shooting Stars 100g
100g · £15.50/kg£1.55Rowntree's Fruit Pastilles Strwbry & Blkcrnt 143g
143g · £13.64/kg£1.95Swizzels Drumstick Squashies Cherry & Apple 120g
120g · £12.92/kg£1.55Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £13.64/kg£1.95Swizzels Drumstick Squashies Cherry Cola 140g
140g · £9.29/kg£1.30Maynards Bassetts Jelly Babies 110g
1pk · £1.30 each£1.30Maynards Bassetts Wine Gums 110g
1pk · £1.30 each£1.30Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g
1pk · £2.95 each£2.95Shades by Niko The Originals 150g
1pk · £2.05 each£2.05Shades by Niko Ultimate Vibes 150g
1pk · £2.05 each£2.05Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 130g
1pk · £1.30 each£1.30Rowntree's Fruit Pastilles Tube 115g
115g · £13.04/kg£1.50Barratt Chewy Nougat 100g
100g · £14.50/kg£1.45View all (64)
Chewing Gum & Mints
Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus 46 pieces
46pk · £0.08 each£3.50Polo 34g
34g · £29.41/kg£1.00Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 35 pieces
35pk · £0.08 each£2.75Tic Tac Berry Bliss 49g
49g · £34.69/kg£1.70Trebor Extra Strong Mints 41.3g
41g · £24.39/kg£1.00Wrigley's Extra Plus Chill 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Plus Deep Clean 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Plus Hydro 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Refreshers Bubblemint 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 30 pieces
30pk · £0.12 each£3.50Wrigley's Extra Strawberry 46 pieces
46pk · £0.08 each£3.50Wrigley's Extra White 46 pieces
46pk · £0.08 each£3.50Wrigley's Airwaves Cherry Menthol 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Blueberry 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Peppermint 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Wrigley's Extra Plus Deep Clean 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Plus Hydro 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Refreshers Bubblemint 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Refreshers Tropical 7 pieces
7pk · £0.14 each£0.95Wrigley's Extra Watermelon 10 pieces
10pk · £0.10 each£1.00Dubble Bubble Gumball Machine 40g
40g · £53.75/kg£2.15Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £34.69/kg£1.70