Natural Yoghurts
Morrisons Low Fat Natural Yoghurt 500g
500g · £3.20/kg£1.60
Flavoured Yoghurts
Nomadic Oat Clusters Chocolate Yoghurt 169g
169g · £10.83/kg15% off£1.83£2.15Nomadic Power Pot Smooth Caramel 190g
190g · £12.11/kg£2.30Nomadic Power Pot Chocolate Brownie 190g
190g · £12.11/kg£2.30Nomadic Oat Clusters Strawberry Yoghurt 169g
169g · £10.83/kg15% off£1.83£2.15Arla Protein Lemon Yoghurt 200g
200g · £8.50/kg£1.70Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
460g · £6.96/kg£3.20Nomadic Protein Pudding Chocolate 200g
200g · £11.50/kg£2.30Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £11.50/kg£2.30MyProtein Yoghurt Top Hat Vanilla Chocolate 180g
180g · £12.28/kg15% off£2.21£2.60Muller x MyProtein Chocolate Mousse 200g
200g · £12.80/kg20% off£2.56£3.20Muller Yogurt Bundle
£3.00