Cheddar
Morrisons Mature White Cheddar 240g
240g · £14.38/kg£3.45Morrisons Mild White Cheddar 240g
240g · £11.25/kg10% off£2.70£3.00
Grated & Sliced Cheese
Morrisons Four Cheese Grated Mix 200g
200g · £10.15/kg30% off£2.03£2.90Morrisons Grated Mozzarella Cheddar 240g
240g · £10.67/kg30% off£2.56£3.65Morrisons Four Cheese Grated Mix 250g
250g · £13.80/kg£3.45Morrisons Cheesy Slices 170g
170g · £9.71/kg£1.65Morrisons Extra Mature Cheese Slices 250g
250g · £13.80/kg£3.45
Cheese Snacks
Cheesestrings Twin Pack 40g
40g · £47.50/kg£1.90CheeseStrings Original 4pk
80g · £28.75/kg£2.30Mini Babybel 20g 6pk
120g · £26.67/kg£3.20Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 41g
41g · £31.22/kg15% off£1.28£1.50Dairylea Lunchers Ham And Cheese Convenience Meals 65 Gr
65g · £22.00/kg25% off£1.43£1.90
Spreadable Cheese
Philadelphia Original 165g
165g · £10.61/kg30% off£1.75£2.50Philadelphia Light 165g
165g · £12.30/kg30% off£2.03£2.90Boursin Garlic & Herbs 150g
150g · £25.00/kg£3.75
Feta & Goats Cheese
Morrisons Greek Feta 200g
200g · £13.75/kg£2.75
Speciality & Other Cheese
Olympus Halloumi Cheese 225g
225g · £16.00/kg£3.60