Aero Bubbles Caramel Bag 92g
92g · £21.20/kg£1.95Aero Bubbles Orange Bag 92g
92g · £21.20/kg£1.95Aero Bubbles Peppermint Tube
1pk · £2.15 each£2.15Aero Chocolate 36g
1pk · £1.49 each£1.49AERO MILKYBAR POUCH
92g · £21.20/kg£1.95Aero Orange Block
90g · £18.33/kg£1.65Aero Orange Bubbles (Bag)
1pk · £2.05 each£2.05Aero Peppermint 295g
295g · £17.59/kg£5.19Aero Peppermint 36g
1pk · £1.49 each£1.49Aero Peppermint Bubbles Bag (80g)
80g · £20.63/kg£1.65Aero Peppermint Milk Chocolate Block (90g)
90g · £18.33/kg£1.65Aero Peppermint Mini Eggs 70g
1pk · £1.95 each£1.95Aero Share-a-Bubble Pistachio Flavour 90g
90g · £18.33/kg£1.65After Eight Mini Eggs 81g
1pk · £1.95 each£1.95Airwaves Black Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £0.99 each£0.99Airwaves Cherry Menthol Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £0.99 each£0.99Applied Nutrition Diet Protein Bar Chocolate Caramel Crisp 45g
45g · £41.11/kg£1.85Applied Nutrition Diet Protein Bar Chocolate Salted Caramel 45g
45g · £41.11/kg£1.85Barebells Banana Dream Protein Bar 55g
55g · £67.09/kg£3.69Barebells Marshmallow Protein Bar 55g
55g · £67.09/kg£3.69Barratt Black Jack Chews 36g
1pk · £0.75 each£0.75Barratt Chewy Nougat 35g
1pk · £0.75 each£0.75Barratt Dip Dab 23g
1pk · £0.75 each£0.75BARRATT MARIO RINGS 115P
120g · £9.58/kg£1.15Barratt Refreshers 34g
1pk · £0.75 each£0.75Barratt Sweet Shop Flumps Hearts 130g
130g · £8.85/kg£1.15Barratt Sweet Shop Fruit Salad Duo Fruity 120g
120g · £9.58/kg£1.15Barratt Sweet Shop Fruit Salad Squishy Sunburst 120g
120g · £9.58/kg£1.15Barratt Sweet Shop Wham Fizzy Belts & Sweet Eggs 120g
120g · £9.58/kg£1.15Barratt Sweetshop Wham Tangy Rockets 120g
120g · £9.58/kg£1.15Bazooka Splashz Berry Blast Chewy Candy with Gel 120g
120g · £9.58/kg£1.15Bazooka Splashz Tropical Punch Chewy Candy with Gel 120g
120g · £9.58/kg£1.15Bebeto Festive Mix Fruit Flavour Gummies 150g
150g · £8.60/kg£1.29Bebeto Freeze Crunchy Freezedried Marshmallow 35g
1pk · £2.59 each£2.59Bebeto Giant Gummy Candy
400g · £7.23/kg£2.89Big Juicy Mix Gummy Sweets (150g)
150g · £8.60/kg£1.29Bip Funriders Mobile Lollipop 30g
1pk · £1.29 each£1.29Bluey Easter Egg (62g)
62g · £31.45/kg£1.95Bonfire Mega Lolly Treacle Flavoured Hard Boiled Lolly 19g
1pk · £0.65 each£0.65Boost 4 Pack
1pk · £1.75 each£1.75Bounty Milk Chocolate
1pk · £1.59 each£1.59BOUNTY MILK TRIO
1pk · £1.69 each£1.69C/S LINDT LINDOR MIN TRUF
80g · £40.63/kg£3.25Cad Caramel (Single)
1pk · £1.49 each£1.49CAD HEROES BOX
240g · £27.04/kg£6.49Cad M/Creation Popping Candy (Single)
1pk · £1.49 each£1.49CAD M/CREATIONS GRAB
56g · £31.25/kg£1.75Cadbury Biscoff Egg (32g)
1pk · £1.09 each£1.09Cadbury Bitsa Wispa
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g
1pk · £1.95 each£1.95Cadbury Brunch Bar Chocolate Chip Cereal Bars 140g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Brunch Chunky Chocolate Chip Bar (4 Pack)
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Caramel Chocolate Egg 40g
1pk · £1.09 each£1.09Cadbury Chocolate Selection Pack (78g)
78g · £30.64/kg£2.39Cadbury Chomp Chocolate Bar 21g
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Creme Egg Chocolate Mixed 5 Pack Multipack 200g (5 x 40g)
1pk · £4.35 each£4.35Cadbury Creme Egg Minis Chocolate Bag 78 g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Creme Egg Shell Extra Large 255g
1pk · £10.39 each£10.39Cadbury Creme Egg Shell Large 190g
1pk · £7.45 each£7.45CADBURY CRUNCHIE ULTIMATE EGG
1pk · £19.49 each£19.49Cadbury Cr�me Egg Multipack (5s)
1pk · £4.35 each£4.35CADBURY DAIM 175P
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Dairl Milk Biscoff (350g)
350g · £20.43/kg£7.15Cadbury Dairy Milk
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Dairy Milk (360g)
360g · £19.86/kg£7.15Cadbury Dairy Milk & Lotus Biscoff (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £18.06/kg£3.25Cadbury Dairy Milk Advent Calendar
90g · £43.22/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Easter Egg (88g)
88g · £26.02/kg£2.29Cadbury Dairy Milk Chocolate 70g
70g · £30.71/kg£2.15Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Puds 35g
35g · £31.14/kg£1.09Cadbury Dairy Milk Chocolate Duo Bar 54.4g
1pk · £1.95 each£1.95Cadbury Dairy Milk Chocolate Mini Puds Bag 73g
1pk · £2.39 each£2.39Cadbury Dairy Milk Chocolate Mini Snow Balls 74g
74g · £29.05/kg£2.15Cadbury Dairy Milk Chocolate Roses Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Cadbury Dairy Milk Chopped Hazelnut (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Christmas Winter Wonderland Chocolate Bar 100g
100g · £23.90/kg£2.39Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Creamy Chocolate Bar 195 g
195g · £16.67/kg£3.25Cadbury Dairy Milk Dairy Milk Chocolate 122.5g
1pk · £1.69 each£1.69Cadbury Dairy Milk Filled Egg Milk Chocolate Chocolate Eggs Mini 77 Gr
1pk · £2.15 each£2.15Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Chocolate Bag 191g
1pk · £5.19 each£5.19Cadbury Dairy Milk Freddo 10 Pack (180g)
1pk · £4.85 each£4.85Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 5 Pack 90g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Dairy Milk Freddo Faces Easter Egg 90g
96g · £23.85/kg£2.29Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 49g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Little Bar Chocolate 18g
1pk · £0.75 each£0.75Cadbury Dairy Milk Mini Eggs Shell Egg 95g
95g · £24.11/kg£2.29Cadbury Dairy Milk Oreo (120g)
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 45 g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Block (280g)
280g · £19.61/kg£5.49Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g
1pk · £1.95 each£1.95Cadbury Fudge (Single)
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Giant Buttons (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Giant Buttons White (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Heroes Carton (290g)
290g · £23.41/kg£6.79Cadbury Heroes Chocolate Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Cadbury Milk Buttons Egg
90g · £25.44/kg£2.29Cadbury Milk Tray 78g
1pk · £2.39 each£2.39Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 360g
1pk · £10.59 each£10.59Cadbury Milk Tray Chocolates (312g)
312g · £31.25/kg£9.75Cadbury Oreo Block (300g)
300g · £18.30/kg£5.49CADBURY OREO S/WICH 175P
96g · £18.23/kg£1.75CADBURY OREO WHITE 175P
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Picnic Chocolate Bar 48g
1pk · £1.29 each£1.29Cadbury Puds Mini Chocolate Eggs Mini 73 Gr
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 290g
290g · £23.41/kg£6.79Cadbury Roses Pouch (300g)
1pk · £6.49 each£6.49Cadbury Snack Shortcake (SGL)
1pk · £1.29 each£1.29Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
1pk · £1.29 each£1.29Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
1pk · £1.95 each£1.95CADBURY STRAW/CREME 175P
115g · £15.22/kg£1.75Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
1pk · £5.19 each£5.19Cadbury Twirl Bites (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Twirl Milk Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54 g
1pk · £1.95 each£1.95Cadbury White Buttons Shell Egg 91g
91g · £25.16/kg£2.29Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
1pk · £1.49 each£1.49Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 48g
1pk · £1.49 each£1.49Cadburys Bournville
100g · £19.50/kg£1.95Celebrations Milk Chocolate Large Easter Egg
1pk · £4.55 each£4.55CELEBRATIONS POP BOX
163g · £35.89/kg£5.85Celebrations Pouch - 370g
325g · £14.00/kg£4.55CELEBRATIONS TUB
500g · £18.18/kg£9.09Celebrations Tub 550g
550g · £16.53/kg£9.09Chewits Strawberry Flavour Juicy Bites 115g
115g · £13.83/kg£1.59Christmas Pop Ups Lollipop 10g
1pk · £1.65 each£1.65Chupa Chups 50 Assorted Flavour Lollipops 600g
1pk · £0.39 each£0.39Chupa Chups Belts Green Apple Flavor Soft Candy 90g
90g · £17.67/kg£1.59Chupa Chups Green Apple-Lemon-Orange Strawberry Flavour Soft Candy Belts 90g
90g · £17.67/kg£1.59Chupa Chups Laces Soft Candy Strawberry Flavour 90g
90g · £17.67/kg£1.59Chupa Chups Stranger Things Lollies - 4 Mystery Flavours
120g · £10.75/kg£1.29Chupa Chups Stranger Things Lollies - 5 Mystery Flavours
120g · £16.25/kg£1.95Crunchie (Single)
1pk · £1.49 each£1.49Curly Wurly (Single)
1pk · £0.69 each£0.69Daim Chocolate Bar 28g
1pk · £1.29 each£1.29DISNEY MARVEL MIX POP UPS
1pk · £2.29 each£2.29Double Decker (Single)
1pk · £1.49 each£1.49DRUMSTICK Original Raspberry and Milk Flavour 43g
1pk · £0.85 each£0.85Eat Natural Almond & Apricot with a Yoghurt Coating Fruit & Nut Bars 40g
40g · £44.75/kg£1.79Eat Natural Cashew & Blueberry with a Yoghurt Coating Fruit & Nut Bars 40g
40g · £44.75/kg£1.79Eat Natural Protein Peanuts & Dark Chocolate Fruit & Nut Bars 40g
40g · £44.75/kg£1.79Eat Natural Protein Peanuts, Almonds & Cocoa Fruit & Nut Bars 40g
40g · £44.75/kg£1.79Eezy Jelly Squirts 272g
1pk · £1.59 each£1.59Extra 30 Refreshers Watermelon Raspberry Flavour 67g
1pk · £4.19 each£4.19Extra Peppermint Sugarfree Mints 16 pieces
1pk · £0.69 each£0.69Extra Watermelon Flavour
1pk · £0.99 each£0.99Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
1pk · £13.65 each£13.65Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5g)
38g · £69.07/kg£2.59Ferrero Rocher Chocolates (200g)
200g · £48.75/kg£9.75Ferrero Rocher Heart (125g)
125g · £62.32/kg£7.79Ferrero Rocher Original Golden Eggs 90g
1pk · £3.89 each£3.89Ferrero Rocher Original Golden Moments 90g
90g · £43.22/kg£3.89Ferrero Rocher White 90g
1pk · £3.89 each£3.89FINI C/CANDY TUBES 125P
140g · £8.93/kg£1.25FINI LITTLE MIX 125P
140g · £8.93/kg£1.25Fini Mini Mochis (12g)
90g · £17.67/kg£1.59Fini Mini Mochis Berries (12g)
90g · £17.67/kg£1.59Fini Rainbow Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25Fini Smooth Strawberry Pencils
1pk · £2.29 each£2.29Fini Smooth Strawberry Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25FINI Strawberry Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25Fisherman's Friend Aniseed Menthol Flavour Lozenges 25g
24g · £53.75/kg£1.29Fisherman's Friend Cherry Menthol Flavour Lozenges 25g
25g · £51.60/kg£1.29Flake (Single)
32g · £40.31/kg£1.29Foiled Chocolate Santa 100g
1pk · £2.15 each£2.15Fox's Glacier Fruits 100g
100g · £10.00/kg£1.00Fox's Glacier Mints 100g
100g · £10.00/kg£1.00Freddo Cadbury Dairy Milk Chocolate (18g)
1pk · £0.39 each£0.39Freddo Caramel Cadbury Dairy Milk Chocolate (19.5g)
1pk · £0.39 each£0.39Fruit Pastilles Tube
115g · £11.22/kg£1.29Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £9.26/kg£1.25Fruit-tella with Fruit Juice 41g
1pk · £0.69 each£0.69Fruitella Berries & Cherry
1pk · £0.69 each£0.69Fruittella Summer Fruits (Pack)
1pk · £0.69 each£0.69Frys Chocolate Cream (Single)
1pk · £1.59 each£1.59Frys Turkish Delight (Single)
1pk · £1.29 each£1.29Funriders Frog Pop
1pk · £1.49 each£1.49Funriders Picker Pop 17g
1pk · £1.29 each£1.29Funriders Plunger Pop 35g
1pk · £1.95 each£1.95Galaxy Advent Calendar
110g · £35.36/kg£3.89Galaxy Caramel (135g)
135g · £12.52/kg£1.69Galaxy Caramel (Single)
1pk · £1.59 each£1.59Galaxy Dairy Free Classic 100g
100g · £45.50/kg£4.55Galaxy Milk (100g)
100g · £16.90/kg£1.69Galaxy Milk Block 360g
360g · £17.08/kg£6.15Galaxy Milk Chocolate Bar 42g
1pk · £1.59 each£1.59Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 42g
1pk · £1.59 each£1.59Galaxy Minstrels Pouch (118g)
118g · £34.66/kg£4.09Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
1pk · £1.59 each£1.59Grenade Caramel Chaos Caramel Flavour 60g
60g · £72.50/kg£4.35Grenade Chocolate Chip Cookie Dough Flavour 60g
60g · £72.50/kg£4.35Grenade Creme Egg bar
45g · £68.67/kg£3.09Grenade Dark Chocolate Raspberry Flavour 60g
60g · £72.50/kg£4.35Gummi Zone Big Burger 28g
1pk · £0.85 each£0.85GUMMI ZONE BURGER BAG
77g · £26.62/kg£2.05HARIBO Balla Bites 140g
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO BALLA BTS ZING125P
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Cola Zing
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Elf Surprises Tube 120g
1pk · £1.29 each£1.29HARIBO G/BEAR FRT LLY125P
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO Jelly Babies 140g
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Limited Edition ELf Surprises 160g
160g · £9.94/kg£1.59HARIBO Limited Edition Football Frenzy 140g
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO Mega-Roulette 45g
45g · £19.78/kg£0.89Haribo Nostalgix (160g)
160g · £12.19/kg£1.95HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
1pk · £3.25 each£3.25HARIBO Soft & Sour Soda Twist 140g
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Sour Sparks
160g · £12.19/kg£1.95HARIBO Starmix 140g
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Starmix Tube 120g
120g · £10.75/kg£1.29Haribo Tangfastics Tube 120g
120g · £10.75/kg£1.29Henry Goode's Superbly Soft Black Liquorice 140g
140g · £8.93/kg£1.25Hershey's Cookies 'N' Creme 40g
1pk · £1.29 each£1.29Hi-Chew Berry Mix (100g)
100g · £32.50/kg£3.25Hi-Chew Immensely Fruity Intensely Chewy Candy Original Mix 100g
100g · £32.50/kg£3.25Huel Chocolate Caramel Complete Nutrition Bar 55g
55g · £56.18/kg£3.09Huel Chocolate Chip Cookie Dough Complete Nutrition Bar 55g
55g · £56.18/kg£3.09Huel Chocolate Fudge Brownie Complete Nutrition Bar 55g
55g · £56.18/kg£3.09Huel Chocolate Peanut Caramel Complete Nutrition Bar 55g
55g · £56.18/kg£3.09Huel Chocolate Raspberry Complete Nutrition Bar 55g
55g · £56.18/kg£3.09JB TURBO VENTILATOR
1pk · £1.89 each£1.89Jelly Tots Giant Tube 115g
115g · £11.22/kg£1.29Johny Bee - Dino Gun Pop Lollipop
1pk · £1.89 each£1.89Johny Bee Big Burger 26g
1pk · £1.89 each£1.89Johny Bee Candy Noodle Cup
1pk · £1.89 each£1.89Johny Bee Dip Sandwich
1pk · £1.29 each£1.29Johny Bee Grab Machine (15g)
1pk · £1.89 each£1.89Johny Bee Gummy Fries
1pk · £1.65 each£1.65Johny Bee Juicy Worms
1pk · £1.65 each£1.65Johny Bee Splash Brush 50g
1pk · £1.89 each£1.89Johny Bee Turbo Egg (10g)
1pk · £1.89 each£1.89Johny BeeGel Paint Roller 23g
1pk · £1.89 each£1.89Joseph Dobson & Sons Ltd 10 Spooky Mega Lollies
1pk · £4.85 each£4.85Juicy Drop Blasts Chews Filled with Sour Powder 120g
1pk · £1.15 each£1.15Kind Bar Milk and White Chocolate Nut (40g)
40g · £42.25/kg£1.69Kind Protein Caramel Nut 50g
50g · £57.80/kg£2.89Kind Protein Crunchy Peanut Butter 50g
50g · £57.80/kg£2.89Kinder Bueno Dark Twin Finger Bar
1pk · £1.39 each£1.39Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars (3 Pack)
1pk · £3.49 each£3.49Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
1pk · £1.39 each£1.39Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
1pk · £1.39 each£1.39Kinder Chocolate Snackbar
1pk · £0.89 each£0.89Kinder Hallow Figure 18 x 110g
110g · £35.36/kg£3.89Kinder Happy Hippo Hazelnut Biscuit 20.7g
1pk · £1.09 each£1.09Kinder Joy Funko 20g
1pk · £1.69 each£1.69Kinder Surprise 100g
1pk · £7.79 each£7.79Kinnerton Value Advent Calendar
1pk · £1.95 each£1.95Kit Kat 4 Finger Cookie Dough Flavour
1pk · £1.49 each£1.49Kit Kat 4 Finger Hazelnut
1pk · £1.49 each£1.49Kit Kat Chunky Biscoff White Chocolate Bar 42g
42g · £30.71/kg£1.29Kit Kat Chunky Caramel F1
1pk · £1.49 each£1.49KIT KAT CHUNKY COOKIE
1pk · £1.49 each£1.49Kit Kat Chunky Duo Salted Caramel (68g)
1pk · £1.95 each£1.95Kit Kat Chunky Peanut Butter 42g
1pk · £1.49 each£1.49Kit Kat Double Chocolate Block (99g)
99g · £26.16/kg£2.59Kit Kat F1 Bar
1pk · £1.19 each£1.19Kit Kat Hazelnut Block (99g)
99g · £26.16/kg£2.59Kit Kat Icon F1 5 Pack Pouch
1pk · £2.59 each£2.59Kit Kat Milk Chocolate Mini Bunnies 55g
1pk · £1.95 each£1.95Kit Kat Mini Eggs
1pk · £1.95 each£1.95Kit Kat Salted Caramel (99g)
99g · £16.67/kg£1.65KitKat 41.5g
1pk · £1.49 each£1.49KitKat Christmas Break 5 x 11g (55g)
1pk · £2.05 each£2.05KitKat Chunky 4 x 32g (128g)
1pk · £3.19 each£3.19KitKat Chunky 40g
1pk · £1.49 each£1.49KitKat Chunky Duo 64g
1pk · £1.95 each£1.95KitKat Chunky Funky Chocolate Bar 40g
1pk · £1.55 each£1.55KitKat Cookie Dough Flavour Chocolate Sharing Bar 99g
99g · £16.67/kg£1.65KitKat Dark 41.5g
1pk · £1.49 each£1.49KitKat Easter Break 55g
1pk · £1.75 each£1.75KitKat Finger Bars 3 x 41.5g (124.5g)
1pk · £3.19 each£3.19KitKat Milk Chocolate Santa 29g
29g · £32.76/kg£0.95KitKat Selection 234g
1pk · £3.89 each£3.89LICENCE MIX POP UPS
1pk · £2.29 each£2.29Lindor Lindt Mini Pralines Spring Chocolate Box 180g
180g · £83.06/kg£14.95Lindt Crispy Sensation Milk Chocolate Crispy Bag 140g
1pk · £3.89 each£3.89Lindt Crispy Sensations Milk Chocolate Corn 140g
1pk · £3.89 each£3.89Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £54.90/kg£5.49Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £54.90/kg£5.49Lindt Fruit Sensation Dark Chocolate Raspberry & Cranberry Bag 150g
1pk · £3.89 each£3.89Lindt Gold Bunny Easter Milk Chocolate 100g
100g · £41.90/kg£4.19Lindt Gold Bunny Easter White Chocolate 100g
100g · £58.50/kg£5.85Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g
100g · £41.90/kg£4.19Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Limited Edition Irish Cream 200g
200g · £48.75/kg£9.75Lindt Lindor Milk (200g)
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Milk Chocolate Filled Egg 28g
1pk · £1.09 each£1.09Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Heart Gift Box 200g
200g · £42.25/kg£8.45Lindt Lindor Orange Filled Egg
1pk · £1.29 each£1.29Lindt Lindor Pistachio (200g)
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Filled Egg 28g
1pk · £1.15 each£1.15Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 184g
184g · £63.53/kg£11.69Lindt Milk Chocolate Golf Balls Box 3 Pieces 110g
110g · £79.55/kg£8.75LINDT MILK PISTACHIO
100g · £54.90/kg£5.49LINDT NOCCIOLATTE DARK
35g · £44.29/kg£1.55LINDT NOCCIOLATTE MILK
35g · £44.29/kg£1.55Lindt Pistachio Bar 38g
38g · £40.79/kg£1.55Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 125g
125g · £41.52/kg£5.19Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
100g · £32.50/kg£3.25Lindt Swiss Luxury Selection 193g
193g · £77.46/kg£14.95Lindt Swiss Premium Milk Chocolate Hazelnut Bar 300g
1pk · £8.39 each£8.39Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 5 x 50g
50g · £77.80/kg£3.89Lindt Teddy With Tag
100g · £58.50/kg£5.85Lion Football Gums (130g)
130g · £9.62/kg£1.25Lion Fruit Salad Original Hard Gums 130g
130g · £9.62/kg£1.25Lion Limited Edition Brownie 4 x 30g (120g)
1pk · £3.19 each£3.19Lion Milk Chocolate Bar Multipack 30g 4 Pack
1pk · £3.19 each£3.19Lion Milk Chocolate Duo Bar 60g
1pk · £1.95 each£1.95Lion Peanut 41g
1pk · £1.55 each£1.55Lion White Chocolate Duo Bar 60g
1pk · £1.95 each£1.95Little Rolo 103g
103g · £18.93/kg£1.95M & M's Crispy
1pk · £1.59 each£1.59M & M's Crispy Bunny
1pk · £0.99 each£0.99M & M's Crispy Eggs
1pk · £1.29 each£1.29M & M's Crispy Santa
1pk · £1.15 each£1.15M & M's Crispy Pouch (107g)
1pk · £3.75 each£3.75M & M's Mini Chocolate Pouch
1pk · £3.75 each£3.75M & M's Peanut Pouch (112g)
112g · £36.52/kg£4.09M&M's and Friends Medium Christmas Chocolate Selection Box 137g
1pk · £4.55 each£4.55M&M's Chocolate Bag 45g
1pk · £1.59 each£1.59M&M's Chocolate Pouch (112g)
112g · £36.52/kg£4.09M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £40.10/kg£4.09M&M's Crispy Pouch (107g)
107g · £38.22/kg£4.09M&M's Peanut Chocolate Bag 45g
1pk · £1.59 each£1.59Malteaster Bunny Popcorn
1pk · £0.99 each£0.99Maltesers And Friends Selection Box
73g · £26.71/kg£1.95Maltesers Chocolate & Honeycomb Pouch (93g)
93g · £43.98/kg£4.09Maltesers Chocolate Mini Bunnies Bag 58g
1pk · £1.95 each£1.95Maltesers Easter Egg Medium
1pk · £2.39 each£2.39Maltesers Milk Chocolate Bag 58.5g
1pk · £1.69 each£1.69Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g
59g · £33.05/kg£1.95Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £32.76/kg£0.95Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
1pk · £1.15 each£1.15Maltesers Teasers Chocolate Bar - 100g
100g · £16.90/kg£1.69Maltesers Truffles (200g)
200g · £32.45/kg£6.49Maltesers White Chocolate & Honeycomb Pouch (74g)
74g · £55.27/kg£4.09Maltesers White Chocolate Mini Bunnies Bag 58g
1pk · £1.29 each£1.29MAOAM Pinballs 32g
32g · £18.44/kg£0.59Maoam Pinballs Blue 140g
140g · £8.93/kg£1.25MARS
40g · £39.75/kg£1.59Mars Bar 3 x 45g Pack
1pk · £2.89 each£2.89Mars Bars 4 x 40g Pack
1pk · £3.59 each£3.59Mars Duo Bar 2x34.5g
69g · £24.49/kg£1.69MARS SLT/CRM H PRO BAR
57g · £62.98/kg£3.59Mars, Caramel, Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 51g
1pk · £1.59 each£1.59Marshmallow Lollipop (35g)
35g · £36.86/kg£1.29MAY/BASS FIZZY FISH 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS JELLY BABIES
110g · £12.64/kg£1.39MAY/BASS LIQ ALSORTS 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS MINI GEMS 100P
110g · £9.09/kg£1.00Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 350g
350g · £11.97/kg£4.19Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Roll 52g
1pk · £1.15 each£1.15McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g
40g · £27.59/kg£1.09McVities Club Layers Orange Chocolate Bar (39.5g)
40g · £35.19/kg£1.39Mcvities Gold Billion Chocolate Hazelnut Wafer Bar 39.5g
40g · £40.25/kg£1.59Mentos Sour Tones Bag (120g)
120g · £10.42/kg£1.25Milky Way Magic Stars (Single)
1pk · £1.59 each£1.59Milky Way Twin
1pk · £1.59 each£1.59Milkybar 30g
1pk · £1.49 each£1.49Milkybar Block (90g)
90g · £18.33/kg£1.65Milkybar Buttons Crispy Cookie White Chocolate Sharing Bag 86g
86g · £32.44/kg£2.79Milkybar Buttons Tube
1pk · £2.15 each£2.15Milkybar Chocolate Crumble 84g
84g · £19.64/kg£1.65Milkybar Crunchy Pops White Chocolate Sharing Bag 90g
90g · £21.67/kg£1.95Milkybar Fairy Lights 100g
1pk · £1.75 each£1.75Milkybar Festive Friends 57g
1pk · £2.05 each£2.05Milkybar Medium (Single)
1pk · £1.49 each£1.49Milkybar White Chocolate Easter Friend Pieces
1pk · £1.95 each£1.95MILLIONS BLACK APPLE 149P
100g · £14.90/kg£1.49MILLIONS J/BABIES 100P
100g · £10.00/kg£1.00MILLIONS SQUISH SOUR 100P
100g · £10.00/kg£1.00Millions Strawberry Tube (45g)
110g · £13.55/kg£1.49Millions Vimto Tube (45g)
100g · £14.90/kg£1.49Mountain Joe's Mega Flapjack Cherry Bakewell 100g
100g · £24.90/kg£2.49Mountain Joe's Protein Chocolate Ricecake (64g)
64g · £48.28/kg£3.09Mountain Joe's Protein White Chocolate Ricecake (64g)
64g · £48.28/kg£3.09MOUTHGLOW SOUR BRAIN DIP
1pk · £1.79 each£1.79MOUTHGLOW SOUR ROLLER
1pk · £1.79 each£1.79Munchies Orange Caramel Pouch (100G)
100g · £25.90/kg£2.59Munchies Salted Caramel Fudge Share Bag 97g
97g · £20.10/kg£1.95Nākd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bars 35g
35g · £39.71/kg£1.39Nakd Protein Coca Hazelnut 45g
45g · £43.33/kg£1.95Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup 42g
42g · £23.57/kg£0.99Nature Valley Crunchy Oats & Honey 42g
42g · £23.57/kg£0.99Nestle Christmas Selection Box (224g)
224g · £23.17/kg£5.19Nestle Dairy Box (160g)
160g · £28.44/kg£4.55Nestle Kids Selection Box 129g
116g · £28.02/kg£3.25Polo Sugar Free Berry Mint Flavour Tube 33.4g
1pk · £0.85 each£0.85Quality Street Box 220g
220g · £23.59/kg£5.19QUALITY STREET EGG
1pk · £15.59 each£15.59Quality Street Favourites Creme Selection 281g
281g · £16.19/kg£4.55Quality Street Gold Pouch (283g)
283g · £16.08/kg£4.55Quality Street Matchmakers Cool Mint 120g
120g · £25.42/kg£3.05Quality Street Pouch
300g · £15.17/kg£4.55Quality Street Tub (600g)
550g · £16.53/kg£9.09Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
1pk · £1.29 each£1.29Reese's Fast Break (51g)
1pk · £1.29 each£1.29Reese's Nutrageous 47g
1pk · £1.55 each£1.55Reese's Peanut Butter Bar 90g
90g · £25.00/kg£2.25Reese's Peanut Butter Creme Egg (34g)
1pk · £1.29 each£1.29Reese's Peanut Butter Creme Egg 5X34g
1pk · £5.85 each£5.85Reese's Peanut Butter Miniatures Christmas Gift Tin 309g
309g · £25.21/kg£7.79Reese's Peanut Butter Selection Box 157g
157g · £28.98/kg£4.55Reese's Peanut Butter Trees Milk Chocolate & Peanut Butter 34g
34g · £33.82/kg£1.15Reese's Pieces Pouch
68g · £19.85/kg£1.35Reese's Sticks 42g
1pk · £1.95 each£1.95REESES PEANUT BUTR C/MEL
92g · £24.46/kg£2.25Reeses Peanut Butter Cup White 2 pack
1pk · £1.55 each£1.55Reeses Peanut Butter White Bar (90g)
90g · £25.00/kg£2.25Revels Pouch (101g)
101g · £40.50/kg£4.09Rolo 52g
1pk · £1.49 each£1.49Rowntree's Fruit Gums 120g
120g · £10.42/kg£1.25Rowntree's Fruit Pastilles 48g
1pk · £0.99 each£0.99Rowntree's Jelly Tots 42g
1pk · £0.99 each£0.99Rowntree's Mango Flavour Lollies 130g
130g · £17.62/kg£2.29Rowntree's Pick & Mix 120g
120g · £10.42/kg£1.25Rowntrees Jelly-tastic Mini Egg Bar 90g
90g · £19.89/kg£1.79S/PUPPIE TONGUE PAINTER
1pk · £1.59 each£1.59Shades Sour Ultimate Vibes (150g)
150g · £15.93/kg£2.39Simpkins Apple Raspberry & Cranberry Drops (200g)
200g · £20.95/kg£4.19Simpkins Citrus Lemon and Sour Cherry Drops (200g)
200g · £20.95/kg£4.19Simpkins Mixed Fruit Travel Sweets 200g
200g · £20.95/kg£4.19Simpkins Strawberry & Cream Travel Sweets (200g)
200g · £20.95/kg£4.19Simpkins Tropical Fruit Drops (200g)
200g · £20.95/kg£4.19Skittles Citrus Sweets Pouch 136g
1pk · £1.89 each£1.89Skittles Fruit Pouch (136g)
136g · £14.63/kg£1.99Skittles Giants Sours Sweets Bag 132g
132g · £15.08/kg£1.99Skittles Gooeys Fruit Flavoured Sweets Bag 125g
125g · £15.92/kg£1.99Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
1pk · £0.99 each£0.99Smarties 105g
105g · £18.57/kg£1.95Smarties 188g
1pk · £5.19 each£5.19Smarties 38g
1pk · £1.49 each£1.49Smarties Dinosaur Milk Chocolate Giant Easter Egg XL
1pk · £8.45 each£8.45Smarties Milk Chocolate Giant Elf Tube 120g
120g · £17.92/kg£2.15Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
120g · £17.92/kg£2.15Smarties Mini Eggs
1pk · £1.95 each£1.95SNICKERS
40g · £39.75/kg£1.59Snickers Duo (80g)
1pk · £1.95 each£1.95Snickers Duo Bar 2 x 34.5g
69g · £24.49/kg£1.69Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
1pk · £3.59 each£3.59Snickers Protein Chocolate Bar 47g
1pk · £3.09 each£3.09SNICKERS WHT L/S PRO BAR
57g · £62.98/kg£3.59SOUR PATCH BLUE RASP 125P
105g · £11.90/kg£1.25Sour Patch Kids Original Sweets Carton 350g
350g · £11.97/kg£4.19SOUR PATCH ORIGINAL 125P
105g · £11.90/kg£1.25SOUR PATCH PARADISE 125P
105g · £11.90/kg£1.25SOUR PATCH PEACH 125P
105g · £11.90/kg£1.25SOUR PATCH STRAWBERY 125P
105g · £11.90/kg£1.25Spar 28g
1pk · £1.59 each£1.59SPAR Butter Mintoes
130g · £9.92/kg£1.29SPAR Chocolate Peanuts
115g · £16.96/kg£1.95SPAR Chocolate Raisins
115g · £16.96/kg£1.95SPAR Clotted Cream Fudge
130g · £9.92/kg£1.29Spar Fruity Chews 130g
130g · £9.92/kg£1.29Spar Giant Strawberries 140g
140g · £9.21/kg£1.29Spar Jelly Babies 140g
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Lemon Sherbet
130g · £9.92/kg£1.29Spar Mini Gems 140g
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Mint Humbugs
130g · £9.92/kg£1.29SPAR No1 Dark Chocolate
100g · £18.90/kg£1.89SPAR No1 Milk Choc/Peanut
100g · £18.90/kg£1.89SPAR No1 Milk Chocolate
100g · £18.90/kg£1.89Spar Pick 'N' Mix Natural Flavouring 295g
295g · £12.17/kg£3.59Spar Sour Gummy Mix 140g
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Wine Gums
140g · £9.21/kg£1.29Spar Yummy Bears 140g
140g · £9.21/kg£1.29Squashies Cherry Cola Drumsticks (120g)
120g · £9.58/kg£1.15Squashies Squeletons
120g · £13.25/kg£1.59Starburst Minis Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
1pk · £0.99 each£0.99Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g
138g · £14.42/kg£1.99STITCH POP UP CDU
1pk · £2.29 each£2.29Swedish Fish (100g)
100g · £15.90/kg£1.59Sweetzone 350 Fizzy Blue Raspberry Bottles 805g
805g · £8.06/kg£6.49Sweetzone 7 Sour Suckers 800g
800g · £8.11/kg£6.49SweetZone Candy Floss 50g
50g · £39.00/kg£1.95Sweetzone Cola Bottles 170g
170g · £11.47/kg£1.95Sweetzone Fizzy Blue Raspberry Bottles 170g
170g · £11.47/kg£1.95Sweetzone Fizzy Rings Bag 170g
170g · £11.47/kg£1.95Sweetzone Fruit Chews 200g
200g · £9.75/kg£1.95Sweetzone Mallow Twists Bag 160g
160g · £12.19/kg£1.95Sweetzone Mini Sour Pencils Bag 180g
180g · £10.83/kg£1.95Sweetzone Rainbow Belts 170g
170g · £11.47/kg£1.95Sweetzone Rainbow Lollies Bag 180g
180g · £10.83/kg£1.95Sweetzone Sour Snakes 800g
800g · £8.11/kg£6.49Sweetzone Super Mix Bag 170g
170g · £11.47/kg£1.95Sweetzone Tropical Blast Bag 200g
200g · £9.75/kg£1.95Swizzels Curious Chews
171g · £9.30/kg£1.59Swizzels Drumstick Squashies Cherry and Apple (60g)
60g · £11.50/kg£0.69Swizzels Refreshers Cherry Cola Flavour 18g
1pk · £0.20 each£0.20Swizzels Refreshers Tropical Flavour 18g
1pk · £0.20 each£0.20Swizzels Squashies Drumstick Bubblegum
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Squashies Drumstick Rhubarb & Custard
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream
120g · £12.42/kg£1.49Swizzels Squashies Sour Cherry & Apple
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Sweet Shop Favourites 375g
375g · £12.13/kg£4.55Swizzels Treats Tub - 650g
1pk · £7.09 each£7.09Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £11.50/kg£1.15Tango Blue Balls Chewy Bonbons (110g)
110g · £11.36/kg£1.25TANGO MINI SHOCKERS 125P
1pk · £1.25 each£1.25Terry's Chocolate Caramel Ball (145g)
145g · £22.41/kg£3.25Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £22.41/kg£3.25Terry's Chocolate Orange Cream Filled Egg 34g
1pk · £1.09 each£1.09Terry's Chocolate Orange Cream Filled Egg Pack 5X34g
1pk · £4.35 each£4.35Terry's Chocolate Orange Milk 90g
90g · £23.89/kg£2.15Terry's Chocolate Orange Mini Eggs 90g
90g · £21.67/kg£1.95Terrys Choc Orange (Single)
1pk · £1.15 each£1.15Terrys Chocolate Orange Mini Eggs (70g)
70g · £34.14/kg£2.39Thorntons Cheeky Elf Milk Chocolate 90g
1pk · £3.25 each£3.25Thorntons Classics Collection (262g)
262g · £34.69/kg£9.09Thorntons Continental 131g
131g · £54.58/kg£7.15Thorntons Happy Bunny Milk Chocolate 90g
90g · £43.22/kg£3.89Thorntons Milk Chocolate Dinosaur Egg Medium
1pk · £5.85 each£5.85Thorntons Milk Chocolate Unicorn Egg Medium
1pk · £5.85 each£5.85Tic Tac Berry Bliss 18g
18g · £66.11/kg£1.19Tic Tac Lime & Orange 18g
18g · £66.11/kg£1.19Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
39g · £67.27/kg£2.59Toblerone Ginger Chocolate Bar 360g
360g · £24.31/kg£8.75Toffee Crisp 38g
1pk · £1.49 each£1.49Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)
1pk · £3.19 each£3.19Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £20.72/kg£2.59Toxic Waste Atomic Bytes (60g)
60g · £19.17/kg£1.15TOXIC WASTE BLUE RASP
20g · £17.50/kg£0.35Toxic Waste Nuclear Sludge Sour Apple Flavour Chew Bar
20g · £17.50/kg£0.35TRAITORS CHEW BAG
120g · £16.25/kg£1.95TRAITORS SHIELD MEDALLION
26g · £75.00/kg£1.95Tropical Juicy Drop Blasts Chews Filled with Sour Powder 120g
120g · £9.58/kg£1.15TWIX 3PACK 175P
120g · £14.58/kg£1.75Twix Caramel Biscuit Chocolate Bar 50g
1pk · £1.59 each£1.59Twix Chocolate & Caramel Crispy Rolls 22.5g
1pk · £0.85 each£0.85TWIX HAZELNUT 4PACK
184g · £19.51/kg£3.59TWIX XTRA HAZELNUT
1pk · £1.69 each£1.69Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g
1pk · £1.69 each£1.69TWIX XTRA WHITE
75g · £25.20/kg£1.89Warrior Crunch High Protein, Low Sugar Bar Banoffee Pie 64g
64g · £48.28/kg£3.09Warrior Raw Protein FlapJack Chocolate Brownie 75g
75g · £33.20/kg£2.49Warrior Raw Protein Flapjack Chocolate Peanut Butter 75g
75g · £33.20/kg£2.49Werther's Original Butter Candies 50g
1pk · £0.99 each£0.99WRIGLEY EX STRAWB TUB
1pk · £3.89 each£3.89WRIGLEY EXTRA B/MINT
1pk · £0.99 each£0.99WRIGLEY EXTRA B/MINT TUB
1pk · £3.89 each£3.89Wrigley Extra Cool Breeze Tub
1pk · £3.89 each£3.89WRIGLEY EXTRA+ CHILL TUB
67g · £56.57/kg£3.79WRIGLEY EXTRA+ CLEAN TUB
67g · £56.57/kg£3.79Yorkie Duo Original 72g
1pk · £1.95 each£1.95Yorkie Limited Edition Biscuit & Brownie Flavour 44g
1pk · £1.49 each£1.49Yorkie Limited Edition Biscuit & Brownie Flavour Duo 66g
1pk · £1.95 each£1.95Yorkie Original 46g
1pk · £1.49 each£1.49Yorkie Raisin & Biscuit 44g
1pk · £1.49 each£1.49Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g
1pk · £1.95 each£1.95Yorkie Salted Caramel Pretzel Milk Chocolate Duo Bar
1pk · £1.95 each£1.95