Chips, Fries & Potatoes
McCain Crispy French Fries 700g
700g · £3.84/kg£2.69Harry Ramsden's Chip Shop Chips 1kg
1kg · £3.75/kg£3.75SPAR Steakhouse Chips (750g)
750g · £3.45/kg£2.59McCain Straight Quick Chips 2 x 100g (200g)
200g · £8.45/kg£1.69Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £4.67/kg£2.80Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g
500g · £8.10/kg£4.05Birds Eye 10 Potato Waffles (567g)
567g · £4.41/kg£2.50McCain 4 Slow Baked Jackets 800g
800g · £4.61/kg£3.69McCain Home Chips Straight 700g
700g · £3.84/kg£2.69McCain Straight Cut Naked Oven Chips 600g
600g · £3.48/kg£2.09SPAR Crinkle Cut Chips (750g)
750g · £3.45/kg£2.59SPAR Curly Fries (700g)
700g · £3.70/kg£2.59Spar Hash Browns 600g
600g · £3.42/kg£2.05SPAR Potato Wedges (750g)
750g · £3.45/kg£2.59
Side Dishes
Aunt Bessie's 10 Sage & Onion Stuffing Balls 260g
260g · £11.88/kg£3.09FAZILA C/TIKKA SAMOSA 10S
1pk · £4.35 each£4.35SPAR Onion Rings (450g)
450g · £5.22/kg£2.35
Frozen Vegetables
SPAR Mixed Vegetables 750g
750g · £2.33/kg£1.75Birds Eye Garden Peas 375g
375g · £6.91/kg£2.59SPAR Garden Peas (680g)
680g · £3.22/kg£2.19SPAR Mini Corn Cobs 600g
600g · £3.65/kg£2.19
Pizza
Chicago Town Original Deep Dish Four Cheese Pizzas 2 x 148g (296g)
296g · £8.45/kg£2.50Iceland Stuffed Crust Double Pepperoni Pizza 445g
445g · £7.62/kg£3.39Iceland Stuffed Crust Ultimate Garlic & Cheese Pizza 410g
410g · £8.27/kg£3.39Chicago Town Meat Supreme Subs Pizza 2 x 125g (250g)
250g · £11.56/kg£2.89Chicago Town Tiger Crust Cheese Medley Pizza 305g
305g · £11.48/kg£3.50Goodfellas Margherita Stonebaked Thin 334g
345g · £8.67/kg£2.99Goodfellas New York Style Garlic Bread (327g)
327g · £10.67/kg£3.49Pizza Mia Meat Feast Pizza (340g)
340g · £11.32/kg£3.85Pizza Mia Pepperoni Pizza (340g)
340g · £11.32/kg£3.85SPAR Thin Cheese Pizza (290g)
290g · £10.31/kg£2.99
Ready Meals
Bisto Classic Beef Hotpot 375g
375g · £8.93/kg£3.35Fazilas Meat Biryani (400 g)
350g · £17.69/kg£6.19Myprotein Brunch Bowl with Chicken Sausages 310g
1pk · £5.25 each£5.25
Garlic Bread
Perfect Partners 10 Garlic Slices 260g
1pk · £3.09 each£3.09SPAR Garlic Baguettes - 2 Pack
1pk · £1.85 each£1.85Goodfella's Takeaway Garlic Bread 218g
218g · £14.17/kg£3.09
Burgers & Hot Dogs
Spar 4 Beef Burgers 227g
1pk · £2.79 each£2.79
Meat & Poultry
ICELAND CRISPY CHICK BALL
490g · £10.18/kg£4.99Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g
475g · £10.51/kg£4.99Spar Breaded Chicken Nuggets 250g
250g · £6.00/kg£1.50Spar Southern Fried Chicken Poppers 210g
210g · £7.14/kg£1.50Birds Eye 12 Chicken Dippers 220G
220g · £13.64/kg£3.00Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g
170g · £17.65/kg£3.00Birds Eye 4 Chicken Burgers 200g
200g · £15.00/kg£3.00Birds Eye Southern Fry Chicken (2 Pack - 180g)
180g · £19.94/kg£3.59Birds Eye Classic 4 Beef Burgers with Onion 227g
227g · £12.29/kg£2.79Birds Eye Premium Quarter Pounder 4 Pack (454g)
454g · £19.14/kg£8.69Spar 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
1pk · £5.29 each£5.29Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g
340g · £14.68/kg£4.99
Seafood
B.E COD FISH FINGERS 325P
1pk · £3.25 each£3.25Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Cod Fillets 500g
500g · £21.18/kg£10.59Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g
198g · £13.89/kg£2.75Birds Eye Value 10 Fish Finger Pack (250 g)
250g · £8.00/kg£2.00
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages (227g)
270g · £12.56/kg£3.39Birds Eye Green Cuisine 2 Meat-Free Burgers 200g
1pk · £4.19 each£4.19
Savoury Pastries
Greggs 2 Steak Bakes 280g
280g · £15.54/kg£4.35Greggs 4 Sausage Rolls 427g
427g · £10.19/kg£4.35
Desserts & Sweet Pastries
Coppenwrath And Wiese Chocolate Fudge Cake (450g)
450g · £11.67/kg£5.25
Bread & Pastry Sheets
Jus Rol Shortcrust Pastry (500g)
500g · £4.98/kg£2.49