Chocolate Boxes & Gifts
After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g · £17.33/kg£5.20Lindt Lindor Truffles Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffle Box 200g
200g · £43.25/kg£8.65Celebrations 300g
300g · £23.00/kg£6.90Cadbury Roses Carton 240g
240g · £26.46/kg£6.35Ferrero Rocher 200g 16pk
200g · £40.25/kg£8.05Guylian Seashells 250g
250g · £34.60/kg£8.65Cadbury Milk Tray 312g
312g · £25.00/kg£7.80Quality Street Matchmakers Mint 110g
110g · £20.91/kg£2.30Kinder Surprise 20g
20g · £82.50/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Milk Chocolate Dessert with Crunchie 4 x 75g (300g)
300g · £15.00/kg£4.50Maltesers 110g
110g · £34.55/kg£3.80Quality Street 220g
220g · £17.05/kg£3.75Ferrero Rocher 3pk 67g
38g · £54.67/kg£2.05Kinder Chocolate Mini Figures Multipack 6 x 15g (90g)
90g · £33.89/kg£3.05Kinder Chocolate Small Bars Multipack 10 x 12.5g (125g)
125g · £18.40/kg£2.30Lindt Lindor Christmas Milk Chocolate Mini Truffles Bag 80g
80g · £43.13/kg£3.45Cadbury Puds Egg 35g
35g · £32.86/kg£1.15Cadbury Christmas Selection 125g
125g · £25.60/kg£3.20Cadbury Minis Puds 73g
73g · £35.62/kg£2.60M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £39.66/kg£1.15Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g
65g · £35.38/kg£2.30Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g
59g · £35.59/kg£2.10Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
70g · £49.29/kg£3.45Terry's Orange Milk Chocolate Ball 145g
145g · £17.03/kg15% off£2.47£2.90Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70g
70g · £37.14/kg£2.60Cadbury Biscoff Filled Centres 33.5g
34g · £34.33/kg£1.15Cadbury Biscoff Filled Centres 3pk
101g · £37.81/kg£3.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90g
90g · £42.22/kg£3.80Maltesers White Box 88g
88g · £47.73/kg£4.20M&Ms Mini Crispy Santas 55g
55g · £38.18/kg£2.10Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g
59g · £38.98/kg£2.30
Chocolate Bars
Galaxy Smooth Milk Chocolate Block Bar Vegetarian 100g
100g · £19.60/kg20% off£1.96£2.45Lindt Excellence Dark 70% 100g
100g · £43.50/kg£4.35Kinder Chocolate Single Medium Bar 21g
21g · £45.24/kg£0.95Galaxy Caramel 135g
135g · £18.15/kg£2.45Yorkie Milk Duo 72g
72g · £23.61/kg£1.70Star Bar 49g
49g · £26.53/kg£1.30Cadbury Dairy Milk 45g
45g · £28.89/kg£1.30Lindor Treat Bar 38g
38g · £46.05/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Oreo 120g
120g · £21.25/kg£2.55Galaxy Milk 42g
42g · £34.52/kg£1.45Cadbury Dairy Milk Block 110g
110g · £23.18/kg£2.55Cadbury Freddo Bar 18g
18g · £33.33/kg£0.60Yorkie Original 46g
46g · £28.26/kg£1.30Cadbury Wispa 36g
36g · £36.11/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g · £28.89/kg£1.30Wispa Gold 48g
48g · £27.08/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £23.18/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Caramel 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Kinder Chocolate Bars 42g
42g · £21.90/kg20% off£0.92£1.15Cadbury Wholenut Block 120g
120g · £19.17/kg10% off£2.30£2.55Cadbury Twirl Orange 43g
43g · £30.23/kg£1.30Milkybar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Peppermint Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Aero Milk Chocolate Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Wispa Duo 47.4g
47g · £36.92/kg£1.75Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £37.22/kg£3.35Cadbury Dairy Milk Marvellous Smashables Jelly Popping Candy Chocolate 160g
160g · £21.56/kg£3.45Cadbury Dairy Milk 180g
180g · £17.28/kg10% off£3.11£3.45Mars Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar with Fudge Pieces 40g
40g · £28.75/kg£1.15Snickers Fruit & Nut Milk Chocolate Snack Bar 40g
40g · £28.75/kg£1.15Cadbury Twirl Xtra 54g
54g · £32.41/kg£1.75Galaxy Ripple Milk Chocolate Snack Bar 30g
30g · £45.00/kg£1.35Reese Peanut Butter Bar 90g
90g · £25.56/kg£2.30Cadbury Starbar Chocolate Bar 74g
74g · £23.65/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Biscoff 105g
105g · £21.90/kg10% off£2.30£2.55Toblerone Milk 340g
340g · £25.74/kg£8.75Mars Duo 69g
69g · £25.36/kg£1.75Mars Bar 40g
40g · £36.25/kg£1.45Snickers Bar 40g
40g · £36.25/kg£1.45Snickers Duo 69g
69g · £25.36/kg£1.75Lindt Excellence Dark Chocolate Pistachio 100g
100g · £40.50/kg£4.05Milky Way Twin 43g
43g · £31.40/kg£1.35Tony's Chocolonely Milk Caramel Sea Salt 90g
90g · £28.89/kg£2.60Tonys Chocolonely Milk 90g
90g · £32.22/kg£2.90Bounty Trio 85g
850g · £2.06/kg£1.75Aero Milkybar Block 90g
90g · £25.56/kg£2.30Cadbury Crunchie 40g
40g · £32.50/kg£1.30Milkybar Medium 25g
25g · £50.00/kg£1.25Bounty Milk 57g
57g · £23.68/kg£1.35Galaxy Vegan Classic 100g
100g · £37.50/kg£3.75View all (93)
Chocolate Pouches & Bags
Reeses Pieces King Size 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Cup 43g
42g · £28.57/kg£1.20Reese's King Size Caramel Big Cup 79g
79g · £29.11/kg£2.30Reeses Popped Snack Mix 113g
113g · £30.53/kg£3.45Reeses Dipped Peanuts Pouch 90g
90g · £25.56/kg£2.30Morrisons Milk Chocolate Raisins 150g
150g · £15.00/kg£2.25Morrisons Chocolate Coated Peanuts 150g
150g · £15.00/kg£2.25Reeses White 2 Cup 39g
39g · £25.64/kg£1.00Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g
90g · £20.44/kg20% off£1.84£2.30Reese's Peanut Butter Cup White King Size 4 Cup 79g
79g · £27.22/kg£2.15Smarties Hexatube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Poppets Chewy Toffee 39g
39g · £29.49/kg£1.15Maltesers Teasers 100g
100g · £20.70/kg10% off£2.07£2.30Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bites Pouch Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Munchies Pouch 104g
104g · £18.85/kg15% off£1.96£2.30M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £20.28/kg15% off£2.17£2.55Little Rolo 103g
103g · £22.33/kg£2.30Milkybar Buttons Bag 94g
94g · £19.57/kg20% off£1.84£2.30Aero Peppermint Bubbles 92g
92g · £25.00/kg£2.30M&M's Minis Milk Chocolate Bites Pouch Bag 115g
115g · £20.78/kg10% off£2.39£2.65Revels Milk Chocolate with Raisins Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £23.66/kg10% off£2.39£2.65Galaxy Minstrels Pouch 195g
195g · £20.77/kg£4.05M&Ms Chocolate Pouch 112g
112g · £21.34/kg10% off£2.39£2.65M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £18.93/kg20% off£2.12£2.65Maltesers 93g
93g · £28.49/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Oreo Bites 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Twirl Bite Size Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bitsa Wispa 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury White Giant Buttons 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Bournville Buttons Chocolate 100g
100g · £32.00/kg£3.20Cadbury Crunchie Rocks 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100 Gr
100g · £25.50/kg£2.55Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £25.50/kg£2.55Galaxy Minstrels Standard Pouch 118g
118g · £20.25/kg10% off£2.39£2.65Maltesers Pouch 158g
158g · £20.70/kg15% off£3.27£3.85Maltesers White 30g
30g · £45.00/kg£1.35Maltesers White 74g
74g · £34.46/kg£2.55M&Ms Cookie Dough Pouch 102g
102g · £25.00/kg£2.55Aero Bubble Caramel Pouch 92g
92g · £21.30/kg15% off£1.96£2.30Cadbury Eclairs 110g
110g · £11.82/kg£1.30Aero Bubbles Milkybar Pouch Bag 92g
920g · £2.77/kg£2.55Maltesers 37g
37g · £37.84/kg£1.40Poppets Mint Creams 45g
40g · £28.75/kg£1.15Maltesers Box 310g
310g · £21.81/kg15% off£6.76£7.95Cadbury Dairy Milk & Biscoff Chocolate Pouch 230g
230g · £30.00/kg£6.90Reese Peanut Butter Big Cup Lava 79g
79g · £33.54/kg£2.65Smarties 120g
120g · £17.08/kg£2.05View all (56)
Sweets
Sour Patch Kids Blue Raspberry 120g
120g · £12.00/kg20% off£1.44£1.80Haribo Tangfastics Bag 175g
175g · £9.14/kg£1.60Haribo Star Mix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Werthers Original 135g
135g · £13.33/kg£1.80Juicy Drop Chews Sour Gel 67g
67g · £26.12/kg£1.75Rowntree Randoms 150g
150g · £13.67/kg£2.05Jelly Tots Pouch 150g
150g · £13.67/kg£2.05Juicy Drop Gummies 57g
67g · £26.12/kg£1.75Maoam Stripes 140g
140g · £11.79/kg£1.65Maoam Pinball 140g
140g · £11.43/kg£1.60Swizzels Refreshers Lemon Flavour Chewy Sweets with Fizzy Sherbet Centre 100g
100g · £14.40/kg£1.44Morrisons Butter Mintoes 200g
200g · £6.00/kg£1.20Morrisons Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Morrisons Mint Humbugs 200g
200g · £6.00/kg£1.20Morrisons Fruit Sherbets 200g
200g · £6.00/kg£1.20Morrisons Strawberry Laces 65g
65g · £15.38/kg£1.00Morrisons Rainbow Belts 65g
65g · £15.38/kg£1.00Rowntrees Randoms Juicers 140g
140g · £16.07/kg£2.25Haribo Supermix 175g
175g · £9.14/kg£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntrees Fruit Pastilles Vegan Pouch 143g
143g · £14.34/kg£2.05HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntrees Mixed Vegan Bag 150g
150g · £13.67/kg£2.05Rowntrees Fruit Gums Vegan Pouh 150g
150g · £13.67/kg£2.05Skittle Fruit Chewies 137g
137g · £13.87/kg£1.90Candy Kitten Strawberry 140g
140g · £22.86/kg£3.20So Sweet Cup 235g
225g · £14.23/kg£3.20Sour Cup 135g
225g · £14.24/kg£3.20Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g
140g · £22.86/kg£3.20Skittles Vegan Sweets Dessert Flavoured Treat Bag 152g
152g · £12.17/kg£1.85Skittles Fruit Pouch 136g
136g · £13.97/kg£1.90Skittles Crazy Sour Sweets 136g
136g · £13.97/kg£1.90Starburst Original Fruits 138g
138g · £13.77/kg£1.90Candy Kittens Shox Gourmet Sours 140g
140g · £22.86/kg£3.20Swizzels Double Lollies 80g
80g · £18.13/kg£1.45Swizzels Drumstick Squashies Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Swizzels Drumstick Squashies Bubblegum Flavour 140g
140g · £11.79/kg£1.65Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Juicy Drop Gummy Dipperz
96g · £23.96/kg£2.30Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 140g
140g · £9.29/kg£1.30Skittles Giants Gooey 125g
125g · £15.20/kg£1.90HARIBO Nostalgix 160g
175g · £9.14/kg£1.60Rowntree's Jelly Toots Tangy 140g
140g · £16.07/kg£2.25Skittles Citrus 136g
136g · £13.97/kg£1.90Rowntree's Fruit Pastilles Squidgers Sweets Sharing Bag 120g
120g · £19.17/kg£2.30Jelly Tots Soft 120g
120g · £19.17/kg£2.30Fruit-Tella Berries And Cherries 135g
135g · £12.22/kg£1.65Swizzels Squashies Tropical 100g
100g · £16.00/kg£1.60Swizzels Squashies Love Hearts 140g
140g · £11.79/kg£1.65Fruit-Tella Juicy Chews 135g
135g · £12.22/kg£1.65View all (114)
Chewing Gum & Mints
Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Polo Original Mint Tube 34g
34g · £32.35/kg£1.10Extra Cool Breeze S/Free 15g
14g · £75.00/kg£1.05Hubba Bubba Tape Strawberry 57g
56g · £40.18/kg£2.25Tic Tac Fresh Mint 49g
48g · £44.79/kg£2.15Extra White 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra Strawberry Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £75.00/kg£1.05Extra White Bottle 64g
46pk · £0.07 each£3.30Extra White Bubblemint 15g
10pk · £0.11 each£1.05Extra White Bubblemint Sugarfree Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Soft Bubble Gum
28g · £17.86/kg£0.50Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £43.88/kg£2.15Airwave Menthol 46pk
46pk · £0.07 each£3.30Smint Spearmint Tin 50 pieces
8pk · £0.26 each£2.05Smint XXL Peppermint Tin 35g
8pk · £0.26 each£2.05Extra Bubblemint 7pc
16g · £70.06/kg£1.10Chupa Chups Big Babol Blue Raspberry Flavour Soft Bubble Gum 6 Pieces 27.6g
28g · £23.21/kg£0.65Extra Tropical Sugar Free Gum 30pk
67g · £43.28/kg£2.90Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £67.31/kg£1.05Mentos Mint 150g
150g · £11.67/kg£1.75Tic Tac Berry Bliss 49g
49g · £43.88/kg£2.15Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Extra Strawberry 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.30Ice Breakers Sours Strawberry & Mixed Berry 42g
42g · £54.76/kg£2.30Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £63.69/kg£1.00Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
16g · £64.10/kg£1.00Extra Refreshers Watermelon Berry 30 pc
67g · £43.28/kg£2.90Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Tic Tac Two Lime Strawberry Flavours 38.5g
39g · £55.84/kg£2.15Hi-chew Blue Raspberry 50g
50g · £23.00/kg£1.15Extra Clean Spearmint Bottle 73g
73g · £45.21/kg£3.30Extra Clean Spearmint 17g
17g · £61.76/kg£1.05Extra Hydro Peppermint 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Chill Watermelon 67g
67g · £49.25/kg£3.30Extra Hydro Peppermint 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Extra Chill Watermelon 15.6g
16g · £67.31/kg£1.05Mentos Feeling Berry Good Bag 160g
160g · £15.94/kg£2.55Trebor Extra Strong Peppermint 41.3g
43g · £26.74/kg£1.15Trebor Softmints Spearmint 44.9g
1pk · £1.05 each£1.05Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 pieces
14g · £75.00/kg£1.05Hi-Chew Sweet & Sour Watermelon 50g
50g · £23.00/kg£1.15