Chocolate Boxes & Gifts
Toffifee 15 Pieces 125g
125g ¡ £15.20/kg£1.90Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g ¡ £47.25/kg£9.45Cadbury Milk Tray 78g
78g ¡ £30.77/kg£2.40After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g
300g ¡ £17.50/kg£5.25Cadbury Roses Chocolate Pieces 550g
550g ¡ £15.91/kg£8.75Cadbury Roses Pralines 290g
290g ¡ £21.72/kg£6.30Celebrations Milk Chocolate Selection Box of Mini Chocolate & Biscuit Bars 300g
300g ¡ £23.00/kg£6.90Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g
500g ¡ £18.00/kg£9.00Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g ¡ £51.16/kg£8.80Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g ¡ £44.00/kg£8.80Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g ¡ £47.25/kg£9.45Maltesers Fairtrade Box 110g
110g ¡ £34.55/kg£3.80Maltesers Truffles 200g
200g ¡ £41.00/kg£8.20Quality Street 550g
550g ¡ £16.36/kg£9.00Quality Street Matchmakers Cool Mint 120g
120g ¡ £21.25/kg£2.55Kinder Surprise Natoons Egg 20g
20g ¡ £77.50/kg£1.55Kinder Surprise 20g
20g ¡ £77.50/kg£1.55Kinder Figures 55g
55g ¡ £43.64/kg£2.40Kinder Mini Eggs 75g
75g ¡ £28.00/kg£2.10Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g
55g ¡ £39.09/kg£2.15Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g
100g ¡ £56.50/kg£5.65Terry's Chocolate Orange 145g
145g ¡ £17.59/kg£2.55
Chocolate Bars
Cadbury Dairy Milk Chocolate 134 Gr
134g ¡ £21.27/kg£2.85Cadbury Starbar Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37g) 148 g
148g ¡ £20.95/kg£3.10Bounty 4x2x28.5g (228g)
228g ¡ £12.06/kg£2.75Cadbury Crunchie Chocolate Bar 128g
128g ¡ £22.27/kg£2.85Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 153.2 Gr
153.2g ¡ £18.60/kg£2.85Aero Peppermint Bars 4 x 27g (108g)
108g ¡ £26.39/kg£2.85Snickers Creamy Peanut Butter 2 x18.25g (146g)
146g ¡ £18.84/kg£2.75Cadbury Boost Chocolate Bar 148 Gr
148g ¡ £19.26/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate 148 Gr
150g ¡ £19.00/kg£2.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr
70g ¡ £30.00/kg£0.40 off£2.10£2.50Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g ¡ £25.00/kg£1.80Cadbury Double Decker Chocolate 174.8 Gr
174.8g ¡ £16.30/kg£2.85Cadbury Picnic Chocolate Bar 152g
150g ¡ £19.00/kg£2.85Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)
129g ¡ £22.09/kg£2.85Cadbury Wispa Chocolate Bar 111.6g
111.6g ¡ £25.54/kg£2.85Galaxy Ripple Bars 4 x 30g (120g)
120g ¡ £22.92/kg£2.75Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g
129g ¡ £22.48/kg£2.90Kinder Small Chocolate Bars Multipack 16 x 12.5g (200g)
200g ¡ £20.50/kg£4.10Lion 4 x 42g (168g)
170g ¡ £16.76/kg£2.85Milky Way Mulitpack Chocolate Bars 5 x 21.5g
105g ¡ £29.05/kg£3.05Snickers Bars 4 x 41.7g (166.8g)
166.8g ¡ £16.49/kg£2.75Toffee Crisp Bars 4 x 38g (152g)
152g ¡ £18.75/kg£2.85Twix Hazelnut Multipack Chocolate Biscuits 9 x 20g
180g ¡ £13.89/kg£2.50Yorkie Original 3 x 46g (138g)
140g ¡ £20.36/kg£2.85Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars
110g ¡ £21.82/kg£2.40Fox's Rocky 7 x 19g (133g)
133g ¡ £13.91/kg£1.85Feastables Mrbeast Milk Chocolate 60g
60g ¡ £42.50/kg£2.55Galaxy Smooth Milk 100g
100g ¡ £27.50/kg£2.75Galaxy Cookie Crumble Chocolate Bar 114g
114g ¡ £24.12/kg£2.75Cadbury Crunchie Crunchie Bar Chocolate Bar 40g
40g ¡ £25.00/kg£1.00Cadbury Picnic Chocolate Bar 48.4g
48g ¡ £20.83/kg£1.00Galaxy Smooth Milk 42g
42g ¡ £27.38/kg£1.15Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g ¡ £43.42/kg£1.65Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g ¡ £35.90/kg£1.40Aero Peppermint 36g
36g ¡ £31.94/kg£1.15Cadbury Boost 48.5g
49g ¡ £20.41/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g ¡ £22.22/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g
45g ¡ £27.78/kg£1.25Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g
45g ¡ £22.22/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 47 Gr
47g ¡ £25.53/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g ¡ £20.41/kg£1.00Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 Gr
43g ¡ £23.26/kg£1.00Cadbury Wispa Chocolate Bar 36 Gr
36g ¡ £34.72/kg£1.25Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g
66g ¡ £24.24/kg£1.60Milky Way Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 43g
43g ¡ £23.26/kg£1.00Cadbury Twirl Milk Chocolate Chocolate Bar 54 Gr
54g ¡ £30.56/kg£1.65Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g ¡ £39.47/kg£1.50Aero Delightful Delightful Peppermint 90g
90g ¡ £28.33/kg£2.55ASDA Ecuadorian Dark Chocolate with Sea Salt 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Bounty Trio Coconut Milk Chocolate Bar 85g
85g ¡ £17.65/kg£1.50View all (118)
Chocolate Pouches & Bags
Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag 158g
158g ¡ £24.68/kg£3.90Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Quality Street Favourites Golden Selection 283g
283g ¡ £16.43/kg£4.65Cadbury Twirl Bite Size Chocolate Pieces 100g
100g ¡ £26.50/kg£2.65M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g ¡ £23.21/kg£2.60M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g ¡ £23.21/kg£2.60M&M's Crispy 107g
107g ¡ £24.30/kg£2.60Cadbury Buttons Chocolate 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g
100g ¡ £26.50/kg£2.65Smarties Hexatube 38g
38g ¡ £31.58/kg£1.20Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g ¡ £27.72/kg£2.55Aero Delightful Peppermint Bubbles 92g
92g ¡ £27.72/kg£2.55Asda Chocolate Peanuts 150g
150g ¡ £12.67/kg£1.90Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Cadbury Oreo Chocolate 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90Cadbury Wispa Chocolate 100g
100g ¡ £29.00/kg£2.90M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g ¡ £19.50/kg£3.90M&M's Crispy Chocolate More to Share Pouch Bag 187g
187g ¡ £20.86/kg£3.90Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Bites Bag 93g
93g ¡ £25.81/kg£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g ¡ £32.43/kg£2.40Milky Way Magic Stars 100g
100g ¡ £24.00/kg£2.40Milkybar Crunchy Pops 90g
90g ¡ £28.33/kg£2.55Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g ¡ £27.13/kg£2.55Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch 104g
104g ¡ £24.52/kg£2.55Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g ¡ £23.76/kg£2.40Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
170g ¡ £16.76/kg£2.85Smarties Milk Chocolate Sharing Pouch 105g
105g ¡ £24.29/kg£2.55Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g
110g ¡ £20.91/kg£2.30M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g ¡ £19.50/kg£3.90Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g ¡ £25.00/kg£1.05Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90g
90g ¡ £30.00/kg£2.70Reese's Peanut Butter Cup Chocolate Multipack 5x15.4g
77g ¡ £29.22/kg£2.25Reese's Peanut Butter Disco Lights 62g
62g ¡ £28.23/kg£1.75Flipz Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g ¡ £21.11/kg£1.90Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g ¡ £21.43/kg£2.40
Sweets
MAOAM Pinballs 140g
140g ¡ £11.07/kg£1.55Shades by Niko The Originals 150g
150g ¡ £14.33/kg£2.15Candy Kittens Shox Gourmet Sours 140g
140g ¡ £22.50/kg£3.15Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g
140g ¡ £22.50/kg£3.15Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g ¡ £22.50/kg£3.15HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g ¡ £5.71/kg£0.60 off£1.00£1.60Skittles Crazy Sours 136g
136g ¡ £10.29/kg£1.40Asda Butter Mintoes 200g
200g ¡ £7.75/kg£1.55MAOAM Joystixx 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g ¡ £22.57/kg£2.55Asda Rainbow Belts 50g
50g ¡ £11.00/kg£0.55HARIBO Starmix 175g
175g ¡ £9.14/kg£1.60Asda Jelly Babies 190g
190g ¡ £7.63/kg£1.45Bebeto Witches Cauldron 130g
130g ¡ £7.69/kg£0.30 off£1.00£1.30Skittles Fruits 136g
136g ¡ £10.29/kg£1.40Swizzels Curious Chews
171g ¡ £7.89/kg£0.30 off£1.35£1.65Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 140g
140g ¡ £9.29/kg£1.30MAOAM Stripes 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Drumstick Squashies 60g
60g ¡ £15.00/kg£0.90Mentos Discovery Chewy Dragees 5 x 37.5g
187.5g ¡ £12.27/kg£2.30Asda Cherry Flavour Jellies 50g
50g ¡ £11.00/kg£0.55Asda Cola Flavour Bottles 50g
50g ¡ £11.00/kg£0.55Asda Dairy Toffee 180g
180g ¡ £7.78/kg£1.40Asda Pick & Mix 50g
50g ¡ £11.00/kg£0.55Asda Sour Snakes 50g
50g ¡ £11.00/kg£0.55Asda Wine Gums 190g
190g ¡ £6.05/kg£1.15Barratt Sweet Shop Mini Rings Mix 120g
120g ¡ £10.83/kg£1.30Barratt Sweet Shop Wham Tangy Rockets 120g
120g ¡ £10.83/kg£1.30Bebeto Ocean Blue Gummy & Centre Filled Mix 130g
130g ¡ £10.00/kg£1.30Bebeto Witches Hair Sour Pencils 160g
160g ¡ £6.25/kg£0.30 off£1.00£1.30HARIBO Balla Stixx Strawberry Flavour 140g
140g ¡ £11.79/kg£1.65HARIBO Giant Strawbs 175g
175g ¡ £9.43/kg£1.65HARIBO Nostalgix 175g
175g ¡ £9.14/kg£1.60HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g ¡ £7.10/kg£1.50 off£2.50£4.00Haribo Soda Twist Zing 175g
175g ¡ £9.14/kg£1.60HARIBO Starmix Multipack Bag 352g
352g ¡ £7.10/kg£1.30 off£2.50£3.80Haribo Supermix 175g
175g ¡ £9.14/kg£1.60HARIBO Twin Snakes 175g
175g ¡ £9.43/kg£1.65Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g ¡ £17.69/kg£2.30Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g ¡ £17.69/kg£2.30Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g
110g ¡ £20.91/kg£2.30Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g ¡ £15.00/kg£1.95Millions Japanese Sour Flavour Squishies 130g
130g ¡ £10.00/kg£1.30Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g ¡ £31.44/kg£3.05Rowntree's Fruit Gums 150g
150g ¡ £13.00/kg£1.95Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Strawberry & Blackcurrant Sharing Bag 143g
143g ¡ £11.19/kg£1.60Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g ¡ £14.34/kg£2.05Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g
150g ¡ £13.00/kg£1.95Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
150g ¡ £10.67/kg£1.60Skittles Squishy Cloudz Fruits Sweets Pouch Bag 94g
94g ¡ £14.89/kg£1.40View all (78)
Chewing Gum & Mints
Wrigley's Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g ¡ £75.00/kg£1.05Polo Original 34g
34g ¡ £35.29/kg£1.20Tic Tac Fresh Mint 18g
18g ¡ £44.44/kg£0.80Tic Tac Lime & Orange 18g
18g ¡ £44.44/kg£0.80Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g
44.9g ¡ £21.16/kg£0.95Trebor Softmints Peppermint 44.9g
44.9g ¡ £21.16/kg£0.95Trebor Peppermint Mints 41.3 Gr
41.3g ¡ £23.00/kg£0.95Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g ¡ £49.22/kg£3.15Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g ¡ £49.22/kg£3.15Mentos Chewy Dragees Spearmint Rolls 5 x 38g
190g ¡ £12.11/kg£2.30Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g
130g ¡ £29.23/kg£3.80Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 14g
14g ¡ £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra 46 Peppermint 64g
64g ¡ £49.22/kg£3.15Wrigley's Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g ¡ £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g ¡ £75.00/kg£1.05Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum 46 Pieces
64g ¡ £49.22/kg£3.15Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g
14g ¡ £75.00/kg£1.05Asda Strawberry Flavour Cables 50g
50g ¡ £11.00/kg£0.55Mentos Fruit Chewy Dragees Rolls 5 x 38g
190g ¡ £12.11/kg£2.30Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)
146g ¡ £14.38/kg£2.10