Bread
Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons Soft White Our Dough Bread 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.50/kg£2.00Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g ¡ £3.00/kg£2.40Warburtons Medium Sliced Wholemeal Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons The True Taste of Wholemeal Bread 800g
800g ¡ £2.13/kg£1.70Warburtons Half & Half Medium Bread 800g
800g ¡ £2.13/kg£1.70
Croissants & Breakfast
Asda The Bakery 6 Classic Waffles 250g
6pk ¡ £0.41 each£2.45Asda The Bakery 6 Croissants 240g
6pk ¡ £0.38 each£2.30Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.18 each£1.05Warburtons 4 Delicious Breakfast Muffins
4pk ¡ £0.39 each£1.55Asda The Bakery Chocolate Hazelnut Crepes 6 x 30g (180g)
180g ¡ £13.61/kg£2.45Warburtons 6 Pancakes
6pk ¡ £0.25 each£1.50
Buns & Rolls
Warburtons 4 Large Sliced Rolls
4pk ¡ £0.53 each£2.10Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55St Pierre 4 Burger Buns
4pk ¡ £0.76 each£3.05Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.78 each£3.10Warburtons 4 Soft & Sliced Brioche Seeded Burger Buns
4pk ¡ £0.65 each£2.60Warburtons 6 Brioche Hotdog Rolls
6pk ¡ £0.42 each£2.50
Wraps, Pittas & Naans
Mission Wraps Original 367g
6pk ¡ £0.31 each£1.85Asda 2 Plain Naans
2pk ¡ £0.50 each£1.00Warburtons 4 Soft Pitta
4pk ¡ £0.38 each£1.50Jake & Nayns' Loaded Naan Chicken Tikka 185g
185g ¡ £18.65/kg£3.45
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk ¡ £0.46 each£0.93 off£2.77£3.70Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk ¡ £0.46 each£0.93 off£2.77£3.70
Small Cakes & Treats
The Bakery at ASDA Lemon Drizzle Mini Loaf Cakes
4pk ¡ £0.78 each£3.10Asda The Bakery 6 Fluffy Victoria Sponge Cakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Asda The Bakery 15 Chocolate Cluster Mini Bites
15pk ¡ £0.21 each£3.20Asda Bake 8 Meringue Nests
8pk ¡ £0.27 each£2.15Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.16 each£3.20Brompton House Fantasy Brownies 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk ¡ £0.37 each£1.23 off£3.67£4.90Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x10
10pk ¡ £0.37 each£1.23 off£3.67£4.90Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk ¡ £0.54 each£4.35Mr Kipling 8 French Fancies
8pk ¡ £0.35 each£0.93 off£2.77£3.70Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices
4pk ¡ £0.63 each£2.50The BAKERY at ASDA 22 Caramel Shortcake Mini Bites
22pk ¡ £0.15 each£3.20The Bakery at ASDA 4 School Cakes
4pk ¡ £0.63 each£2.50The Bakery at ASDA Tempting 20 Brownie Mini Bites
20pk ¡ £0.16 each£3.20The BAKERY at ASDA 16 Double Chocolate Mini Muffins
16pk ¡ £0.22 each£3.50Krispy Kreme 8 Original Glazed Bites Doughnuts Bites
1pk ¡ £6.25 each£6.25
Scones & Teacakes
Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk ¡ £0.28 each£1.65Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk ¡ £0.44 each£1.75
Whole Cakes
Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk ¡ £4.60 each£4.60Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60
Savoury Pies
Asda Mini Pork Pies 100g
2pk ¡ £0.83 each£1.65Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Melton Mowbray Pork Pie 140g
140g ¡ £15.71/kg£2.20
Seasonal Bakery
Dinosaur Gingerbread Biscuit
1pk ¡ £1.10 each£1.10