Food, Snacks & Drinks
Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Pouch 4+ Months 120g
120g · £15.00/kg£1.80Heinz By Nature Spaghetti Bolognese 12+ Months 200g
200g · £11.50/kg£2.30Heinz Farley's Rusks Original All Ages 4-6 Months Onwards 150g
150g · £12.00/kg£1.80
Nappies & Wipes
Pampers Baby-Dry 33 Nappies Dry Night 6 13-18kg 29-40lbs
33pk · £0.48 each£15.95Asda Little Angels 150 Nappy Bags with Tie Handles
150pk · 0.8p each£1.20
Health
Bonjela Soothing Teething Gel 15ml
15ml · £350.00/L£5.25Asda Strawberry Flavour Paracetamol 120mg/5ml Oral Suspension 2 Months+ 100ml
100ml · £33.00/L£3.30RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml · £56.88/L£4.55RestrictedNurofen for Children Strawberry Oral Suspension 3mths to 9yrs Ibuprofen 100ml
100ml · £50.00/L£5.00RestrictedCalpol Infant Sugar & Colour-Free Oral Suspension 2+ Months 100ml
100ml · £39.50/L£3.95RestrictedCalpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
100ml · £44.00/L£4.40RestrictedAsda Paracetamol 250mg/5ml Strawberry Flavour Oral Suspension 6 Years+ 80ml
80ml · £46.88/L£3.75Restricted
Baby Toiletries
NIVEA Kids Protect & Care Coloured Spray SPF50+, 200ml 200ML
200ml · £82.25/L£16.45Little Angels by ASDA Baby Lotion 500ml
500ml · £2.30/L£1.15Sudocrem Antiseptic Healing Cream 125g
125g · £76.80/kg£9.60Asda Little Angels 60 Cotton Wool Safety Buds
60pk · £0.01 each£0.60Bepanthen Nappy Care Ointment 30g
30g · £176.67/kg£5.30
Baby Milk
Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula 800g
800g · £16.75/kg£13.40Aptamil 2 Follow on Milk 6 - 12 Months 6 x 200ml (1.2L)
6pk · £7.25/L£8.70Aptamil 2 Follow On Milk 6-12 Months 200ml
200ml · £7.75/L£1.55Aptamil Breastmilk Substitute 1 from Birth First Infant Milk 200ml
200ml · £8.00/L£1.60Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula 200ml
200ml · £6.50/L£1.30Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £16.44/kg£13.15
Feeding & Accessories
Milton 40 Sterilising Tablets 160g
40pk · £0.10 each£3.80