Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chips, Fries & Potatoes

  • McCain Crispy Hash Browns 625g

    625g · £3.20/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McCain Straight Home Chips 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
  • Birds Eye 10 The Original Potato Waffles 567g

    567g · £5.47/kg
    £3.10
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg
    £1.50 off
    £2.00£3.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Triple Cooked Chips 750g

    750g · £5.47/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Extra Crispy Chips 900g

    900g · £4.00/kg
    £3.60
  • McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g

    500g · £6.00/kg
    £0.95 off
    £3.00£3.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Triple Cook Chips 400g

    400g · £9.38/kg
    £3.75
  • McCain 4 Slow Baked Jackets 800g

    800g · £6.13/kg
    £4.90
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35

Side Dishes

  • itsu 12 Chicken Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £24.17/kg
    £5.80
  • itsu Chicken Soup' Dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
  • Sainsbury's 12 Mozzarella Sticks 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Halloumi Fries 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Vegetable Spring Rolls x16 288g

    288g · £11.81/kg
    £3.40

Frozen Vegetables

  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £4.94/kg
    £3.95
  • Birds Eye Petits Pois 545g

    545g · £7.06/kg
    £3.85
  • Sainsbury's Garden Peas 910g

    910g · £2.25/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Mixed Vegetables 1kg

    1kg · £2.25/kg
    £2.25

Pizza

  • Chicago Town Original Deep Dish Pepperoni Pizza 2 x 155g (310g)

    2pk · £10.48/kg
    £3.25
  • Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni 332g

    332g · £11.60/kg
    £3.85
  • Goodfella's Stonebaked Thin Margherita 334g

    334g · £11.53/kg
    £3.85
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £6.72/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Sainsbury's Classic Crust BBQ Chicken Pizza 540g

    540g · £11.67/kg
    £6.30
  • Crosta Mollica Fiorentina Sourdough Pizza 453g

    453g · £16.89/kg
    £7.65
  • Sainsbury's Double Pepperoni Thin Pizza 339g

    339g · £7.67/kg
    £2.60
  • Dr. Oetker Ristorante Pepperoni-Salame Pizza 320g

    320g · £7.03/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg
    £2.25 off
    £3.00£5.25
  • Crosta Mollica Margherita Sourdough Pizza 403g

    403g · £18.98/kg
    £7.65

Ready Meals

  • Cathedral City Macaroni Cheese 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25

Garlic Bread

  • Sainsbury's Garlic Slices x10 260g

    260g · £6.15/kg
    £1.60

Meat & Poultry

  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g

    170g · £14.71/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg
    £2 off
    £3.50£5.50
  • Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g

    227g · £19.82/kg
    £4.50
  • Birds Eye 24 Chicken Nuggets 379g

    379g · £17.94/kg
    £6.80
  • Birds Eye 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £18.39/kg
    £8.35
  • Sainsbury's 10 Southern Fried Chicken Strips 190g

    190g · £14.47/kg
    £2.75
  • Sainsbury's 10 Satay Style Chicken Breast Skewers 180g

    180g · £15.28/kg
    £2.75

Seafood

  • Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75 off
    £1.75£3.50
  • Young's Gastro 2 Sea Salt & Cracked Black Pepper Basa Fillets 310g

    2pk · £11.94/kg
    £7.40
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £18.75/kg
    £4.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Raw Peeled Jumbo King Prawns 225g

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Sainsbury's Taste the Difference Peeled & Cooked Jumbo King Prawns 225g

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Sainsbury's Tempura Prawns x12 156g

    156g · £23.72/kg
    £3.70

Frozen Fruit

  • Sainsbury's 315g Frozen Raspberries

    315g · £13.02/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Blueberries 400g

    360g · £11.39/kg
    £4.10

Meat Alternatives

  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £7.50/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Linda McCartney 2 Mozzarella 1/4lb Burgers Vegetarian 227g

    227g · £14.10/kg
    £3.20
  • Quorn Mince 300g

    300g · £10.33/kg
    £3.10
  • Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g

    270g · £11.85/kg
    £3.20
  • Quorn Pieces 300g

    300g · £9.83/kg
    £2.95

Desserts & Sweet Pastries

  • Trü Frü Nature's Strawberries Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60

Ice

  • The Ice Co Large Polar Cube Premium Ice 1kg

    1kg · £1.80/kg
    £1.80

Offers

  • McCain Crispy Hash Browns 625g

    625g · £3.20/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg
    £1.50 off
    £2.00£3.50
  • Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g

    500g · £6.00/kg
    £0.95 off
    £3.00£3.95
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £6.72/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g

    170g · £14.71/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg
    £2 off
    £3.50£5.50
  • Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75 off
    £1.75£3.50
  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £7.50/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Dr. Oetker Ristorante Pepperoni-Salame Pizza 320g

    320g · £7.03/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg
    £2.25 off
    £3.00£5.25
  • View Crisps, Snacks, Biscuits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo