Snacking
Doritos 5pk Chilli Heatwave
150g · £17.20/kg£2.58Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g
12pk · £10.83/kg£3.90Doritos 180g Chilli Heatwave
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 180g Tangy Cheese
180g · £16.67/kg£3.00Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g
80g · £45.00/kg£3.60Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Jacob's Treeselets 280g
280g · £10.71/kg£3.00Jacob's 22 Original Mini Cheddars 506g
506g · £10.08/kg£5.10Crawford's Cheese Flavour Savoury Nibbles 250g
250g · £6.00/kg£1.50Goldies 65g Chilli Rice Crackers
65g · £18.46/kg£1.20Big Night In Cinema Sweet Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Butterkist Deliciously Sweet & Salty Popcorn 100g
100g · £16.20/kg£1.62Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g
6pk · £25.19/kg£1.98Hula Hoops Cheese & Onion Multipack Crisps 6 Pack
6pk · £19.58/kg£2.82Nik Naks Rib 'N' Saucy Flavour 6 x 20g
6pk · £16.50/kg£1.98Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 6 x 20g
6pk · £16.50/kg£1.98Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Smiths Frazzles Bacon Crisps Multipack 6 x 20g
6pk · £15.00/kg£1.80Burtons 5pk Fish 'n' Chips Salt & Vinegar
125g · £9.60/kg£1.20Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g
6pk · £28.75/kg£2.76Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g
6pk · £25.56/kg£2.76Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g
6pk · £27.88/kg£2.76Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g
12pk · £18.06/kg£3.90Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g
12pk · £19.70/kg£3.90Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g
12pk · £20.31/kg£3.90Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g
12pk · £16.25/kg£3.90Skips Prawn Cocktail Flavour 20 x 13.1g
20pk · £20.61/kg£5.40Hula Hoops BBQ Beef Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)
5pk · £36.36/kg£3.00Hula Hoops Original 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Discos 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Cheetos 6pk Puffs Sweet & Spicy
78g · £23.08/kg£1.80Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £23.00/kg£2.76Chipsticks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x17g
6pk · £17.65/kg£1.80Midland Snacks Traditional Pork Scratchings 40g
40g · £49.50/kg£1.98The Temple of Our Gods Jerky 25g
25g · £48.00/kg£1.20The Temples of Our Gods Biltong 25g
25g · £48.00/kg£1.20The Temples of Our Gods Wagyu 25g
25g · £96.00/kg£2.40GO NUTS 80g Roasted & Saltd Pistachios
80g · £15.00/kg£1.20TGI Fridays Sweet Chilli Coated Peanuts 120g
120g · £10.00/kg£1.20Go Nuts 160g Salted Peanuts
160g · £7.50/kg£1.20View all (76)
Crisps
Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g
6pk · £15.71/kg£1.98Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Frisps 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g
25g · £112.80/kg£2.82Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Classic Pack 6 x 25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g
6pk · £17.04/kg£2.76Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Pepper Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers 14 x 25g
14pk · £11.14/kg£3.90Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00Walkers MAX KFC Zinger Chicken Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10Walkers MAX KFC Original Chicken Sharing Crisps 140g
140g · £15.00/kg£2.10
Biscuits & Crackers
Maryland 200g Double Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Cadbury Crunchy Melts Chocolate Centre Chocolate Chip Cookies 312g
312g · £9.04/kg£2.82Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Merba 150g Rainbow Cookies
150g · £8.00/kg£1.20Merba 150g Chocolate Cookies
150g · £8.00/kg£1.20Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£2.10Fox's Fabulous Milk Chocolate Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Fox's Fabulous Millionaire's Cookies 180g
180g · £16.67/kg£3.00Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Sunray Snacks Sea Salt & Black Pepper Crackers 185g
185g · £6.49/kg£1.20Jacob's Cream Crackers Original 200g
200g · £7.80/kg2 for £2.70£1.56Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g
145g · £14.07/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Tuc Biscuits
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g
150g · £13.60/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Cheddars
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Kraćkawheat 230g
230g · £10.96/kg2 for £2.70£2.52Sunray Snacks Rosemary Crackers 185g
185g · £6.49/kg£1.20Jacob's Mature Cheddar & Caramelised Onion Flavour Bites 125g
125g · £19.20/kg£2.40Ritz 150g Original Crackers
150g · £10.00/kg£1.50Gullón Cheese Mini Bites 250g
250g · £4.80/kg£1.20Jacob's Bites Sea Salt & Malt Vinegar Flavour 125g
125g · £19.20/kg£2.40McVitie's Ginger Nuts Biscuits 250g
250g · £7.68/kg£1.92Lotus Biscoff XL 250g
250g · £7.20/kg£1.80Bakery Delights Cinnamon Knots 150g
150g · £13.60/kg£2.04Fox's Brandy Snaps 100g
100g · £18.00/kg£1.80McVitie's Rich Tea the Classic One 2 x 300g
2pk · £5.90/kg£3.54McVitie's Digestives the Original 2 x 315g
2pk · £5.62/kg£3.54McVitie's Hobnobs The Oaty One 255g
255g · £7.53/kg£1.92McVitie's Tasties Digestives 300g
300g · £4.00/kg£1.20Hill Biscuits Fig Rolls 200g
200g · £5.10/kg£1.02Lotus Biscoff Biscuit 186g
12pk · £6.25/kg£1.20McVitie's Tasties Nice 250g
250g · £4.80/kg£1.20Cadbury 4pk Choc Chip Brunch Bar
112g · £10.71/kg£1.20Belvita 5pk Honey & Nuts
225g · £5.33/kg£0.30 off£1.20£1.50Maryland 200g Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Cadbury 114g Milk Chocolate Fingers
114g · £15.79/kg£1.80Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g
100g · £18.00/kg£1.80Fox's Rocky 5 x 19g (95g)
5pk · £12.63/kg£1.20Fox's Rocky Caramel 5 x 19.5g (97.5g)
5pk · £12.31/kg£1.20Fox's Classic Vanilla Cream Flavour 5 x 25g (125g)
5pk · £9.60/kg£1.20Toffee Crisp Biscuits 7 x 18.7g (130.9g)
7pk · £12.38/kg£1.62KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
12pk · £14.01/kg£3.48Tunnock's Real Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits 6 x 30g
6pk · £13.33/kg£2.40Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer 6 x 18g (108g)
6pk · £16.67/kg£1.80McVitie's 6 Gold Bars 106g
106g · £11.32/kg£1.20McVitie's 14 Crunchy Biscuit Bars with a Unique Gold Coating 2 x 124g
2pk · £12.10/kg£3.00Fox's Favourites Triple Milk Chocolate Layered Biscuit Bar 133g (7 x 19g)
7pk · £9.02/kg£1.20McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g
39g · £23.08/kg£0.90View all (162)
Offers
Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g
12pk · £14.29/kg2 for £3.60£2.40Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g
5pk · £22.08/kg3 for £6£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Pepper Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Jacob's Cream Crackers Original 200g
200g · £7.80/kg2 for £2.70£1.56Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g
145g · £14.07/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Tuc Biscuits
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g
150g · £13.60/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Cheddars
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Kraćkawheat 230g
230g · £10.96/kg2 for £2.70£2.52Belvita 5pk Honey & Nuts
225g · £5.33/kg£0.30 off£1.20£1.50Paterson's 300g Shortbread Fingers
300g · £4.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Cadbury 5 Mini Fingers
96.5g · £15.54/kg£0.30 off£1.50£1.80McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80Burtons 140g Jammie Dodgers Cherry
140g · £6.43/kg£0.18 off£0.90£1.08Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Maryland 6pk Double Choc Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Furocity 60g Brownie Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Furocity 60g Caramel Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70