Bread
Warburtons White Toastie 800g
800g · £2.25/kg£1.80Tesco White Toastie Thick 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons White Toastie 400g
400g · £3.25/kg£1.30Warburtons White Medium 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons White Medium 400g
400g · £3.25/kg£1.30Warburtons Danish White 400g
400g · £4.13/kg£1.65Warburtons Farmhouse 800g
800g · £2.88/kg£2.30Warburtons Tiger Bloomer 600g
600g · £3.75/kg£2.25Tesco Wholemeal Medium 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Wholemeal 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons Wholemeal Medium 400g
400g · £3.25/kg£1.30Tesco Bake At Home Baguettes 2's
2pk · £0.88 each£1.75
Croissants & Breakfast
Pitch Chocolate Filled Brioche 4's
4pk · £0.54 each£2.15Les Brioches Pains au Chocolat 6's
6pk · £0.43 each£2.557 Days Max Croissant with Cocoa 80g
80g · £11.25/kg£0.90Les Brioches Croissants 6's
6pk · £0.43 each£2.55Warburtons Crumpets 6's
6pk · £0.23 each£1.40Tesco Chocolate Filled Crepes 6's
192g · £14.06/kg£2.70McVitie's Toasting Waffles 8's
8pk · £0.21 each£0.80 off£1.65£2.45
Buns & Rolls
Warburtons Original Bagels 5's
5pk · £0.51 each£2.55Warburtons Sliced Wholemeal Rolls 6's
6pk · £0.31 each£1.85
Wraps, Pittas & Naans
Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's
6pk · £0.26 each£1.55Sharwood's Plain Mini Naans 4's
4pk · £0.55 each£2.20Sharwood's Garlic & Coriander Naans 2's
260g · £8.46/kg£2.20Warburtons Soft Pittas White 4's
4pk · £0.40 each£1.60
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Tesco Bramley Apple Pies 6's
6pk · £0.28 each£1.65Mr Kipling Cherry Bakewells 6's
6pk · £0.42 each£2.50Tesco Egg Custard Tarts 2's
2pk · £0.65 each£1.30
Small Cakes & Treats
Simply Doughnuts Strawberry Jam Doughnut 60g
1pk · £1.50 each£1.50Sugared Dots 2 pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco Cornflake Clusters 15's
150g · £25.33/kg£3.80Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate 5's
5pk · £0.64 each£3.20Mr Kipling Angel Slices 8's
8pk · £0.52 each£4.15Mr Kipling French Fancies 8's
8pk · £0.44 each£3.50Mr Kipling Mini Battenbergs 5's
5pk · £0.61 each£3.05Mr Kipling Viennese Whirls 6's
6pk · £0.53 each£3.20Barny Chocolate Sponge Bears 5 pack
125g · £17.60/kg£2.20
Scones & Teacakes
Soreen Original Malt Loaf 260g
260g · £7.69/kg£2.00Haywood & Padgett Sultana Scones 4's
4pk · £0.29 each£1.15Tunnock's Chocolate Teacakes 6 pack
6pk · £0.29 each£1.75Tesco Strawberry Jam & Cream Scones 2's
130g · £17.69/kg£2.30
Whole Cakes
Tesco Strawberry & Clotted Cream Swiss Roll
256g · £10.74/kg£2.75
Savoury Pies
Tesco Chicken & Gravy Pie 200g
200g · £15.25/kg£3.05Pork Farms Individual Pork Pie
140g · £12.14/kg£1.70