Natural Yoghurts
Asda Lactose Free Creamy Greek Yogurt 450g
450g · £5.11/kg£2.30Asda Fat Free Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £2.10/kg£2.10Asda Greek Yoghurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Just Essentials by Asda Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.30/kg£1.15Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg
1kg · £2.13/kg18% off£2.13£2.60Exceptional by Asda Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £5.80/kg£2.90Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £7.63/kg£7.25Asda Full Fat Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 350g
350g · £5.89/kg£2.06Exceptional by Asda Authentic Fat Free Greek Yogurt 500g
500g · £5.80/kg£2.90Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Arla Skyr High Protein Natural Icelandic Style Yogurt 1kg
1kg · £3.95/kg£3.95Asda Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Yeo Valley Organic Kefir Natural 350g
350g · £7.00/kg£2.45Yeo Valley Organic Smooth & Creamy Live Natural Yogurt 950g
950g · £4.66/kg£4.43Asda Fat Free Greek Style Yogurt 450g
450g · £4.67/kg£2.10Muller Light Low Fat Limited Edition Yogurt 160g
160g · £4.69/kg£0.75Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.13/kg18% off£2.13£2.60Asda Creamy Coconut Greek Style Yogurt 450g
450g · £4.67/kg£2.10ASDA Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.10/kg£2.10Yeo Valley Organic Greek 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £7.56/kg19% off£3.40£4.20Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yogurt 950g
950g · £7.63/kg£7.25ASDA Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.10/kg£2.10Yeo Valley Organic Greek 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £7.56/kg19% off£3.40£4.20Asda Natural Greek Yogurt 1KG
1kg · £2.10/kg£2.10Yeo Valley Organic Greek Style Natural Yogurt 950g
950g · £4.68/kg£4.45Bio&Me Original Kefir Yoghurt 350g
350g · £5.60/kg£1.96Asda Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £2.77/kg24% off£2.77£3.65Yeo Valley Organic Smooth & Creamy Live Natural Yogurt 450g
450g · £4.02/kg26% off£1.81£2.45
Flavoured Yoghurts
Arla Protein Salted Caramel Yogurt 200g
200g · £6.25/kg£1.25Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g
200g · £7.75/kg£1.55Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g
150g · £8.33/kg£1.25Arla Protein Passionfruit & Papaya 200g
200g · £6.25/kg£1.25Muller Myprotein Crunch Vanilla Yogurt 180g
180g · £10.00/kg£1.80Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £6.25/kg£1.25Muller Rice Protein Chocolate Low Fat Dessert 180g
180g · £6.94/kg£1.25Muller Rice Protein Vanilla Low Fat Dessert 180g
180g · £6.94/kg£1.25Fage Fruits Strawberry Thick & Smooth Strained Yoghurt 380g
380g · £6.45/kg33% off£2.45£3.65GetPro 15g High Protein Strawberry Yoghurt with Magnesium & Vitamin B9 160g
180g · £6.94/kg£1.25Lindahls Kvarg Vanilla 150g
150g · £8.33/kg£1.25Müller Myprotein Vanilla Flavour Pudding 200g
200g · £7.75/kg£1.55Lindahls Chocolate Protein Pudding 140g
140g · £8.57/kg£1.20GetPro 15g High Protein Vanilla Yoghurt with Magnesium & Vitamin B9 160g
160g · £7.81/kg£1.25Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g
200g · £7.75/kg£1.55Arla Protein Strawberry Yogurt 450g
450g · £4.89/kg£2.20Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £6.25/kg£1.25The Gym Kitchen Banoffee Pie Yogurt 200g
200g · £6.25/kg£1.25Arla Protein Vanilla Yogurt 450g
450g · £4.89/kg£2.20ASDA Golden Syrup Flavour Protein Porridge Pot 70g
70g · £12.14/kg£0.85Biotiful Gut Health Kefir Protein Yogurt Original 250g
250g · £8.24/kg£2.06Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £6.25/kg£1.25Lindahls Kvarg Pear Drops Flavour 150g
150g · £8.33/kg£1.25ísey Skyr Baked Apples 450g
450g · £5.47/kg£2.46GetPro 15g High Protein Blueberry Yoghurt with Magnesium & Vitamin B9 160g
160g · £7.81/kg£1.25Lindahls Kvarg White Chocolate 150G
150g · £8.33/kg£1.25Müller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts 6 x 124g (744g)
744g · £6.25/kg2 for £6.15£4.65Muller Light Banana and Custard Fat Free Yogurt 160g
160g · £4.75/kg£0.76Müller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls 124g
124g · £6.13/kg£0.76Müller Corner Toffee Yogurt with Chocolate Hoops 124g
124g · £6.13/kg£0.76Onken 0% Fat Vanilla Yogurt 450g
450g · £4.11/kg29% off£1.85£2.60Muller Light Toffee Fat Free Yogurt 160g
160g · £4.75/kg£0.76Light & Free Sticky Toffee Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £5.26/kg18% off£2.42£2.95Muller Light Vanilla with Dark Chocolate Sprinkles Fat Free Yogurt
160g · £4.69/kg£0.75Asda Low Fat Smooth Fruity & Sweet Yogurt 6 x 125g (750g)
750g · £2.47/kg£1.85Muller Corner Banana Yogurt with Chocolate Flakes
124g · £6.05/kg£0.75Oykos Salted Caramel Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g
440g · £6.14/kg£2.70Exceptional by Asda Lemon Curd Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Müller Corner Strawberry Shortcake Yogurt 124g
124g · £6.13/kg£0.76Exceptional by Asda Clotted Cream Fudge Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Müller Corner Bliss Cheesecake Inspired Whipped Greek Style Salted Caramel Yogurt 4 x 100g
400g · £7.38/kg£2.95Müller Bliss Mascarpone Peach & Apricot Yogurt
440g · £5.11/kg£2.25Muller Light Greek Style Coconut with Vanilla Yogurt 4 x 115g
460g · £4.26/kg£1.96Fage Total 0% Fat Free Greek Recipe Strained Yogurt with Honey 150g
150g · £8.67/kg£1.30Bio&Me Vanilla Kefir Yoghurt 350g
350g · £5.60/kg£1.96Activia Vanilla Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £5.33/kg27% off£2.45£3.35Exceptional by Asda Bramley Apple Crumble Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Exceptional by Asda Fudge Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Müller Light Greek Style Luscious Lemon Yogurt 4 x 115g (460g)
460g · £4.26/kg£1.96Bio & Me Kefir Vanilla Live Yoghurt 4 x 100g
400g · £6.13/kg£2.45View all (90)
Kids Yoghurts
Milkybar Little Treats 6 x 55g (330g)
330g · £5.30/kg£1.75Munch Bunch Squashums Yogurt Drinks 6x90g
540g · £3.81/kg£2.06Little Yeos Organic Fruity Favourites Whole Milk Yogurt 4 x 85g
340g · £4.59/kg41% off£1.56£2.65Wildlife Choobs Strawberry Flavour Yogurt Tubes 6x37g
222g · £6.08/kg£1.35Petits Filous Kids Strawberry Drinking Yoghurt 4 x 100g
400g · £4.75/kg£1.90Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Strawberry Flavour 100g (4 x 25g)
100g · £21.50/kg£2.15Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 4 x 85g
340g · £6.76/kg£2.30Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Raspberry Flavour 100g (4 x 25g)
100g · £21.50/kg£2.15Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Raspberry 4 x 85g (340g)
340g · £6.47/kg£2.20Yoplait Frubes Strawberry Flavour Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)
333g · £5.32/kg32% off£1.77£2.60The Collective Great Dairy Suckies Strawberry 90g
90g · £13.89/kg£1.25Frubes Strawberry, Red Berry and Peach Flavour Yogurt 9X37g
333g · £5.32/kg32% off£1.77£2.60Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
340g · £6.47/kg£2.20Little Yeos Organic Mango & Vanilla, Blueberry & Banana Whole Milk Yogurt 6 x 42g
252g · £7.22/kg26% off£1.82£2.46Bluey Strawberry 6 x 45g (270g)
270g · £7.41/kg£2.00Frubes Banana and Strawberry Flavour Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)
333g · £5.32/kg32% off£1.77£2.60Yoplait Paw Patrol Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
270g · £5.48/kg£1.48Actimel Kids Strawberry Banana Yoghurt Drink 4 x 100g (400g)
400g · £6.13/kg£2.45Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
270g · £5.56/kg£1.50Bluey Fromage Frais 4 x 85g (340g)
340g · £5.35/kg£1.82Petits Filous Kids Peach Drinking Yoghurt 4 x 100g
400g · £4.75/kg£1.90Munch Bunch Squashums Yogurt Strawberry 5 x 60g (300g)
300g · £6.87/kg£2.06Petits Filous Apricot & Strawberry Yogurt 4pk
340g · £6.76/kg£2.30Asda Kids Mix Flavours Fromage Frais Pots 6 x 50g (300g)
300g · £4.17/kg£1.25Wildlife Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour Yogurt Tubes 6x37g
222g · £6.08/kg£1.35Petits Filous Strawberry, Raspberry and Apricot Fromage Frais 18 x 47g (846g)
846g · £4.33/kg£3.66Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 6 x 47g
282g · £8.16/kg£2.30
Yoghurt Drinks
Actimel Multifruit Yogurt Drinks 12pk
1.2kg · £4.63/kg£5.55Actimel Multifruit 8 x 100g (800g)
800g · £4.25/kg26% off£3.40£4.60Asda Cholesterol Lowering Peach & Apricot Flavour Yogurt Drinks 6 x 100g (600g)
600g · £6.33/kg£3.80Activia Kefir Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Drink, 280g
280g · £5.46/kg7% off£1.53£1.65Asda Vitamin Boosting Strawberry Flavour Yogurt Drinks 8 x 100g (800g)
800g · £4.38/kg£3.50Asda Cholesterol Lowering Blueberry Flavour Yoghurt Drinks 6 x 100g (600g)
600g · £6.33/kg£3.80Yop Strawberry Drinking Yoghurt 825g
825g · £2.67/kg£2.20Benecol Blueberry 6 x 67.5g (405g)
405g · £12.35/kg£5.00Actimel Strawberry 12Pk12X100
1.2kg · £4.63/kg£5.55Asda Cholesterol Lowering 6 Strawberry Flavour Yogurt Drinks 6 x 100g (600g)
600g · £6.33/kg£3.80Yakult Original 8 x 65ml (520ml)
520ml · £8.56/L£4.45Actimel Fat Free Strawberry Yogurt Drinks
1.2kg · £4.63/kg£5.55Yeo Valley Organic Blueberry Kefir 350g
350g · £7.00/kg£2.45Asda Buttermilk 300ml
300ml · £6.00/L£1.80Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla 1l
1L · £3.71/L5% off£3.71£3.90Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 500ml
500ml · £5.90/L£2.95Actimel Strawberry Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
1.2kg · £4.63/kg£5.55Yop Raspberry Flavour Drinkable Yogurt 825g
825g · £2.67/kg£2.20Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 500ml
500ml · £5.90/L£2.95Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
800g · £4.25/kg26% off£3.40£4.60Benecol Strawberry 405g (6 x 67.5g)
405g · £12.35/kg£5.00Actimel Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
800g · £4.25/kg26% off£3.40£4.60Actimel Strawberry 8 x 100g (800g)
800g · £4.25/kg26% off£3.40£4.60Biotiful Kefir Original 1l
1L · £3.71/L5% off£3.71£3.90Asda Vitamin+ Boosting 8 Peach & Apricot Flavour Yogurt Drinks 8 x 100g (800g)
800g · £4.38/kg£3.50Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 500ml
500ml · £5.90/L£2.95Yeo Valley Organic Kefir Strawberry 350g
350g · £7.00/kg£2.45Benecol Raspberry 405g (6 x 67.5g)
405g · £12.35/kg£5.00Piątnica Skyr Icelandic Type Yoghurt Blueberry 350g
330ml · £5.30/L£1.75Benecol Peach & Apricot 405g (6 x 67.5g)
405g · £12.35/kg£5.00Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre
1L · £3.71/L5% off£3.71£3.90