Lagers
Budweiser Beer 4 x 568ml
4pk ¡ £3.85/L£8.75Birra Moretti Lager Beer 660ml Bottle
660ml ¡ £6.44/L2 for £5.50£4.25Corona Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £6.77/L2 for £5.50£4.20Foster's Australian Lager Beer Can 568ml
2.27L ¡ £2.93/L£6.65Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk ¡ £6.13/L£7.35Carlsberg Danish Pilsner 4 x 568ml
4pk ¡ £3.01/L£6.85Carlsberg Export Lager Beer 4 x 568ml Pint Cans
4pk ¡ £3.43/L2 for £10£7.80Corona Extra 330ml
4pk ¡ £6.25/L£8.25Cruzcampo Sevilla 10 x 440ml
10pk ¡ £3.01/L£4 off£13.35£17.35Desperados Tequila Lager Beer 3 x 330ml Bottles
3pk ¡ £8.28/L£8.20Heineken Original Pure Malt Lager 568ml
4pk ¡ £4.09/L£9.30Kronenbourg 1664 Biere Blonde 4 x 568ml
4pk ¡ £3.90/L£8.85San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk ¡ £3.27/L£2.48 off£7.42£9.90Stella Artois Belgium Premium Lager 4 x 568ml
4pk ¡ £3.05/L£2.31 off£6.94£9.25Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 660ml
660ml ¡ £5.76/L2 for £5.50£3.80San Miguel Especial 620ml
620ml ¡ £4.92/L2 for £5.50£3.05Budweiser Beer Cans 10 X 440ml
10pk ¡ £3.49/L£15.35
Ales
Old Speckled Hen English Pale Ale 500ml
500ml ¡ £6.90/L£3.45
Stouts
Guinness Draught in a Can 4.2% vol 4 x 440ml Cans
4pk ¡ £4.38/L£7.70
Other Beers
Cruzcampo Sevilla Orange Flavoured Beer 6 x 4 x 440ml Cans
1.76L ¡ £3.84/L£6.75Damm Lemon Lemon Flavoured Beer 4 x 330ml
1.32L ¡ £4.39/L£5.80
Cider
Henry Westons Vintage Cider 500ml
500ml ¡ £6.70/L2 for £5.50£3.35Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml ¡ £7.20/L£3.60Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml
500ml ¡ £7.20/L£3.60Beer, Ale, Cider
1pk ¡ £5.50 each£5.50Strongbow Dark Fruit Cider 440ml
4pk ¡ £3.98/L2 for £10£7.00Strongbow Original Apple Cider Can 4.5% ABV 4 x 440ml
4pk ¡ £3.61/L2 for £10£6.35
Non & Low Alcohol
Asahi Super Dry Beer 4 x 330ml
4pk ¡ £5.27/L£6.95Corona Cero Alcohol Free Beer 4 x 330ml
4pk ¡ £5.19/L£6.85Heineken Pure Malt Lager 6 x 330ml
6pk ¡ £3.46/L£6.85